Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#157651) oriic válasza eisento (#157648) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosabban már ott sem megy, mert vége van. Majd nyár végén jön újabb teszt, de egyelőre nem tudni hogy az újabb PC-s alfa vagy az már az open béta lesz. Utóbbi az hivatalos hogy jön megjelenés előtt.

Live-Die-Respawn

(#157652) Tyler Durden válasza gyuromoj (#157650) üzenetére

Köszi szépen, ezekre is ránézek :R

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#157653) eisento válasza oriic (#157651) üzenetére


eisento
addikt

ps4-re nem lesz esetleg open beta vagy semmi info ezugyben? johetne mert vakon nem akarom elorendelni...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#157654) Xaels válasza Tyler Durden (#157649) üzenetére


Xaels
félisten

Dragonball nagyon egyszerűen elsajátítható, könnyűek a kombók is és nagyon pörgős. Mortal XL-ben megőszülök mire történik valami DB után.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#157655) oriic válasza eisento (#157653) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Open béta minden platformon lesz a megjelenés előtt.

Live-Die-Respawn

(#157656) 30z.Samu válasza Xaels (#157654) üzenetére


30z.Samu
félisten

És nem mellesleg elég látványos a DBF, Nekem legalábbis nagyon bejön. :K Bár én lehet elfogultabb vagyok, mert az animét is szeretem. :B

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#157657) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Nagyon agyalok,hogy előrendeljem e a bf5-öt. Nekem nem jön be a grafikája. Maga a játékmenet is rossz. Ok,hogy csapat a lényeg benne,de mivan ha nem vagy klán tag stb,egyedül játszani hogyan? Még bf1-ben sem élesztenek újra,nem hogy itt... :U

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#157658) Xaels válasza 30z.Samu (#157656) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem is rohadt jól visszaadja a feelinget. Csak most egyszerűen semmire nincs időm. Majd hónap végétől leszek szabin, addig meg walking dead üzemmódban vagyok

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#157659) Gery9112 válasza FIREBLADE78 (#157657) üzenetére


Gery9112
őstag

Igazából meg is válaszoltad a saját kérdésed. :DDD Annyi biztos, hogy többször is hangsúlyozták a készítők illetve az alfán is látszik, hogy itt bizony az a jobb, aki csapatban játszik. Tippre tudsz majd egyedül is játszani de ha egy klán feljön a szerverre akkor még annyi esélyed se lesz ellenük mint eddig.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#157660) Anaren91


Anaren91
senior tag

Egyszer este pár sör után ültem le Paragont játszani, és hát nem éppen voltam top formában ( maradjunk annyiban, hogy a tvt is alig láttam) erre meccs után valami gyökér elkezdett spammelni, hogy ő ekkora streamer meg akkora király, és hogy én most elbasztam a statisztikáját, meg hogy ő felberel valakit és kicsinalnak... Elég hamar kimerült, hogy ráadásul magyar az illető... Aztán elkezdett menőzni, hogy ő Angliában el... Mondom én meg németben oszt akkor mivan.. Erre elkezdett nácizni. Na erre reportoltam a retekbe, de azon kívül, hogy kitoroltek a sértő részeket a beszélgetésből, semmi nem történt...

(#157661) RolEnD_


RolEnD_
tag

Többen szidták itt az Onrush-t, gondoltam adok neki egy esélyt így az ingyenes hétvége alkalmával. És nagyon pozitívan csalódtam. Szerintem teljesen rendben van a cucc. Persze anno a Motorstorm komolyabb volt, de nekem átjön az érzés.

(#157662) Đusty


Đusty
őstag

Az itthon kapható dobozos "Heavy Rain & Beyond: Two Souls"-ból utóbbi magyar feliratos? Mert sehol nem látom feltűntetve viszont az összefoglalóban meg benne van a two souls.

(#157663) -FLY-> válasza Đusty (#157662) üzenetére


-FLY->
őstag

HR nem lokalizált, csak a BTS.

(#157664) Đusty válasza -FLY-> (#157663) üzenetére


Đusty
őstag

Azt értem de ezekben a csomagokban is? Mert sehol nincs feltüntetve boltoknál sem.

[ Szerkesztve ]

(#157665) Gombinyó válasza Đusty (#157664) üzenetére


Gombinyó
őstag

A HR-t nem tudom, de a BTS-on biztos van magyar felirat. Én is ezt a két lemezes kiadást vettem meg és a BTS-t már kipróbáltam.

(#157666) Tyler Durden válasza Xaels (#157654) üzenetére

Magát az animét szeretem, lehet teszek vele egy próbát, ha jóáron be tudom szerezni. Melyiket érdemes megvenni belőle? Az Injustice 2-t beszereztem, fiammal tesztelem is, szerintem bőven megérte a 6k-s árat.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#157667) marilllyo válasza Đusty (#157664) üzenetére


marilllyo
veterán

Heavy Rain -hez nem készült magyar felirat. Sehol, semmilyen formában. Bts-hez igen. Itthon vásárolt lemezen (beleértve a dual pakkot is), magyar store-rol vásárolt digitális példány magyar felirattal bír. End of story! ;)

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#157668) b. válasza marilllyo (#157667) üzenetére


b.
félisten

Huh ezen a Heavy Rain irányításon eléggé ki vagyok bukva, pedig nagyon tetszik a sztori, de aki ezt a "nyomd a ravaszt és akkor haladsz " dolgot kitalálta, annak eltördelném a kicsi ujjacskáit.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#157669) marinea2


marinea2
addikt

Sziasztok!

Azt hol lehet megnezni hogy egy adott jatekkal mennyit jatszottam a ps4-en?

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#157670) Đusty válasza Gombinyó (#157665) üzenetére


Đusty
őstag

@marilllyo is

köszi

(#157671) consono válasza marinea2 (#157669) üzenetére


consono
nagyúr

Ott, ahol a profilok régiók közti váltását is intézni tudod :)

Amúgy ha nincs a játékon belül, akkor sehol.

"In God we trust. All others must bring data"

(#157672) RangerFox válasza marinea2 (#157669) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A Ubisoft meg Naughty Dog játékoknak a mentései kiírják a játékidőt. Vagy mondjuk a Destinyknek van erre külön oldaluk is. Amúvy soknak sehol.

Más: a Crash többi része is olyan nehéz, mint az első?

(#157673) Edem05 válasza RangerFox (#157672) üzenetére


Edem05
őstag

Crash téma: Régen, mikor kis taknyos voltam PS One-on kentem vágtam a játékot, lazán végig vittem, nem is egyszer. Most kb. úgy felb@sz, hogy 5 élet vesztés után offolom is a PS-t. :DDD

(#157674) b. válasza RangerFox (#157672) üzenetére


b.
félisten

3. részét próbáld meg azt javaslom, ha azt is nehéznek látod érzed, akkor hagyd :D

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#157675) RangerFox válasza b. (#157674) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Inkább úgy fogalmaznék, hogy elszoktam ettől a platformer felfogástól, hogy egy pályának többször neki kell feküdni, kiismerni meg minden. 47%nál járok az első részben, nem hittem volna, hogy megtetszik a játék, de tévedtem. Majd ránézek a 3. részre, köszi.

(#157676) b. válasza RangerFox (#157675) üzenetére


b.
félisten

Nekem az első rész tetszik a legkevésbé a 3. a legjobb szerintem, csak azért javaslom főleg. Az nagyon tartalmas. is, minden téren előrelépés . :)lehet azt kitolod és utána pihensz egy kicsit :D

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#157677) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr


Ratchet & Clank platina kész.Jó kis játék volt, bár szerintem sokkal könnyebb, mint a régi ps2es részek, de ennek ellenére remek kis szórakozás.A platina nem nehéz, talán az időeredményes két verseny ami kicsit idegesítő tud lenni.

(#157678) EczkE válasza ProEvoFan (#157677) üzenetére


EczkE
addikt

Pont amiatt nem tortem magam hogy meglegyen a platina, nem szeretem az ilyen idore versenyzos temakat. :D Amugy valoban jo jatek. :K Es grat a platinahoz. :R

Asszem mindenféleképpen!

(#157679) 30z.Samu válasza Edem05 (#157673) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én úgy tudom, hogy valamit megváltoztattak a játékon ezáltal nehezebb lett.

Sic Parvis Magna

(#157680) marilllyo válasza ProEvoFan (#157677) üzenetére


marilllyo
veterán

Szép! Talán én is eljutok odáig még idén.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#157681) 30z.Samu válasza ProEvoFan (#157677) üzenetére


30z.Samu
félisten

Gratula! :R

Sic Parvis Magna

(#157682) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valakinek kimaradt volna, tölthető a Yakuza Kiwami 2 demó. [link]

Live-Die-Respawn

(#157683) KaitouP válasza oriic (#157682) üzenetére


KaitouP
veterán

Arigatou. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#157684) Scholes9


Scholes9
nagyúr

UFC 3 Icon kiadás az egyetlen UFC 3 a Storeban jól látom? Hova lett a 21 ezer Ft-os év elején megjelent változat? :D

A játék milyen egyébként? :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#157685) zsotesz81 válasza ProEvoFan (#157677) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Grat, nekem a két időmérős trophy-hoz már nem volt idegztetem meg türelmem :D

[ Szerkesztve ]

(#157686) dollarZ18 válasza Scholes9 (#157684) üzenetére


dollarZ18
tag

Most már szerintem csak az Icons editon lesz, a mostani patch-el került bele a játékba 5 új "legendás" harcos. Akiknek megvolt a játék, azok ingyen megkapták. Nekem már több száz órám van a játékban - itt még mindig tartom a rekordokat https://psnprofiles.com/100-club/7141-ea-sports-ufc-3.

A játék nagyon jó, viszont online nagyon nehéz. Rengeteg gyakorlás kell hozzá, hamar elveszik a kedved. Iszonyat kemény az online felhozatal. Folyamatosan frissítik, javítják, fejlesztik, ritka dolog az EA-nél :)

https://www.ea.com/games/ufc/ufc-3

A UFC 2 már nagyon olcsó (akcióban), az sokkal inkább casual, könnyen tanulható.

[ Szerkesztve ]

(#157687) Scholes9 válasza dollarZ18 (#157686) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Köszi. Igazából haverral ketten lehet tolni, mert már úgy is van 2 kontrollerem :) A Bruce Lee pakk nem része a kiadásnak jól sejtem? :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#157688) dollarZ18 válasza Scholes9 (#157687) üzenetére


dollarZ18
tag

Úgy hatalmas élmény :) Mi állandóan ezt toljuk, amikor eljönnek a barátaim. Bruce Lee, ha jól emlékszem csak azoknak járt, akiknek megvan a UFC 1, vagy UFC 2. (Külön meg lehet megvenni)

[ Szerkesztve ]

(#157689) Edem05 válasza 30z.Samu (#157679) üzenetére


Edem05
őstag

aham, akkor jól éreztem, valóban nehezebb is végigmenni rajta.

(#157690) Scholes9 válasza dollarZ18 (#157688) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Köszönöm, na akkor ezt sem úszom meg, vétel lesz, bár egy akciót megvárok vele, ráér :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#157691) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#157692) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Visszatérve az Andromédára, kipróbáltam a demóját, és szerintem a mostani akciós árat teljesen megéri.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#157693) saelin válasza oriic (#157691) üzenetére


saelin
veterán

Még mindig nem tudom eldönteni, hogy tetszik-e vagy sem... Akaratlanul is a Ni No Kuni 2-vel hasonlítom össze, de közben próbálom észben tartani hogy az egyik real time harcrendszerű, míg a másik turn based.
Meg ha jól tudom ebben semmilyen szinkron nem lesz ugye? Átvehetők alatt sem?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#157694) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Sziasztok!

Bátyám szeretne venni egy 2 TB-os HDD-t a PS4-be, de nem tudjuk mi a legjobb választás most bele.
Ebbe szeretnék segítséget kérni! :R

Előre is köszi!

" Just remember Manchester is RED! "

(#157695) Kendek válasza Carlos Padre (#157692) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem is értem, hogy mit vacillálnak egyesek rajta, 1.800 Ft-ért csak kevés jobb játékot kapni. Ha maga a játékstílus érdekel, akkor abszolúte megér ennyit.

<-ƘƘ->

(#157696) Kendek válasza Zimmi91 (#157694) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Beépíthető 2 TB-os vinyóból nincs olyan nagy választék. Van a Seagate FireCuda SSHD (ST2000LX001) és a kicsit olcsóbb BarraCuda variánsa (ST2000LM015). Esetleg szóba jöhet még a kicsit régebbi, de eredetileg Samsung fejlesztésű ST2000LM003 is.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#157697) dollarZ18 válasza Scholes9 (#157690) üzenetére


dollarZ18
tag

Szívesen, 10k körül szokott lenni akcióban. Ha gondolod vegyél fel, aztán majd tudok pár trükköt mutatni :)

(#157698) ProEvoFan válasza EczkE (#157678) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Köszi mindenkinek.Most a Beyond Two Souls platina fog jönni.A második végigjátszásnál tartok, csak félbehagytam, mert a játék kicsit "erős" volt a lelkemnek.
Amúgy mennyire durva már az a tény, hogy az exluzív címekkel simán ellehet játszani egy évig is, főleg ha platinázni akarod őket.Nyilván nem fogom az összest platinázni, de a HZD/GOWot azt még 100% hogy igen.Na meg ott van a Dirt4 és még a Rime is :D

[ Szerkesztve ]

(#157699) kispistax válasza Zimmi91 (#157694) üzenetére


kispistax
tag

Egyébként (szinte) bármelyik 2 TB notebook merevlemez beletehető, de ha a legjobb kell, azt meg kell fizetni. Olvastam sok-sok véleményt és teszteket. Egyesek szerint nem igazán érzékelhető sebesség növekedés a 7200-as illetve SSD variánsokkal sem.

(#157700) Kendek válasza kispistax (#157699) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azért ne tévesszük meg, korántsem tehető bele bármelyik 2 TB-os 2,5" vinyó ami a piacon kapható. A Seagate-n kívül az összes többi gyártó kiesik (WD, HGST, Toshiba...). Nagyjából azokat érdemes számításba venni amiket felsoroltam.

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.