Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#157701) seniman válasza kispistax (#157699) üzenetére


seniman
addikt

Persze,foglalat szempontjából igen,de a Seagate-n kívül nem nagyon gyárt senki olyat,ami beleférne a 9,5mm-es vastagság limitbe.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#157702) Carlos Padre válasza kispistax (#157699) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Sajna a legtöbb fizikailag nem fér bele.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#157703) Carlos Padre válasza Kendek (#157695) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nagyon rossz volt a fogadtatása és ez benne maradt a fejekben, az enyémben is. De most 1-2 óra játék után azt mondom senki ne sajnáljon rá ennyi pénzt, és vonatkoztasson el a mass effect névtől, mert amúgy egy jó kis sci-fi játék.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#157704) gamegod


gamegod
senior tag

huuu ez az Absolver de fura egy játék, látványra rendben van, sima fat konzolon droppol mint a diszno. A harcrendszerrel sincs problémám , de olyam enemykbe akadok huu ütnek 3at aztán hello. meg azt se tudom merre kell menni mert lehet 800 fele.. :D durva, lehet hagyok még neki időt, pénzt nem adtam volna érte az fix

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#157705) koncsik válasza Kendek (#157695) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Szerintem is megérhet ennyit, venném is, de racionálisan annyi játékom van, hogy nem szabad semmit sem vennem... mire nem lesz mivel játszani, még a God Of War is PS Plus havi játék lesz :B Túllőttem a gyűjtögetést. :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#157706) mike1334


mike1334
veterán

Milyen (nem multi) játékot ajánlanátok, amit simán lehet csak fél óráig is játszani? God of War megy még mindig, de abba bele se kezdek ennyi időre...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#157707) Xaels válasza mike1334 (#157706) üzenetére


Xaels
félisten

Ilyen Rayman Legends szerű cuccot mondanék

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#157708) gamegod


gamegod
senior tag

Tiranfall 2 multija halott? lassan 10 perce keres player vs playert :(

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#157709) Kendek válasza koncsik (#157705) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Lesz még akciós, szóval azért nem para. Én is óvatosan vásárolgatok már, tényleg csak azt ami tutira érdekel. Azokat sajnálom akik csak mostanában szereztek PS4-et, na azoknak aztán rendesen ott a bőség zavara. És még a legjobb címek hátra vannak. :)

(#157706) mike1334: Ha még nem sokat játszottál, akkor a VR címek ideálisak. Párszor fél óra kell hozzá amig hozzászokik a szervezeted.

<-ƘƘ->

(#157710) penge111 válasza mike1334 (#157706) üzenetére


penge111
addikt

Diablo III, The Incredible Adventures Of Van Helsing I-II.

Más:elkezdtem a Divinity Original Sint, omg nagyon mély crpg, mit amrégi időkben a Baldurs Gate 1-2 volt, nem két perc lesz kipörgetni. No, de 10 napig ps mentes napjaim lesznek, vidéki kirucanás, nyaralgatás miatt.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#157711) mike1334 válasza Xaels (#157707) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi, az megvan xboxon :)

Kendek

Vr nincs, és nem is igen lesz...azért köszi :)

penge111

Diablot kaptam a géphez, rápróbálok, köszi :)

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#157712) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Diablo 3 hogyan működik konzolon?Csak offline lehetőség van?Vannak szezonok, mint PCn?Rift, paragon szintek itt is vannak?Csak a sztorit kijátszod és ennyi?Vannak itt is gyűjthető szettek?Milyen a drop a PC verzióhoz képest?

[ Szerkesztve ]

(#157713) Xaels válasza mike1334 (#157711) üzenetére


Xaels
félisten

Konkrétan stílusra gondoltam. Ilyen pályákra osztott platformerekre. De akár az Alienationnel is el lehet pötyögni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#157714) mike1334 válasza Xaels (#157713) üzenetére


mike1334
veterán

Szétnézek majd :) addig marad a Forza :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#157715) Carlos Padre válasza mike1334 (#157706) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Milyen stílusban? Knack, Ratchet stb pont jók erre.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#157716) mike1334 válasza Carlos Padre (#157715) üzenetére


mike1334
veterán

Hm, azt hittem azok is sztori orientáltak, és nem éri meg őket fél órára előszedni. Ratchetet úgyis ki akartam már próbálni, köszi :)
Stílus mindegy, csak fél órára kössen le.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#157717) 30z.Samu válasza mike1334 (#157716) üzenetére


30z.Samu
félisten

A Ratchet nagyon jó pofa játék. :)

Sic Parvis Magna

(#157718) Carlos Padre válasza mike1334 (#157716) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Sztori orientált, de 15-20 perces szakaszokra van osztva.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#157719) SH4D0W2011 válasza ProEvoFan (#157712) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nekem most érkezett meg a napokban, és épp csak belenéztem még, először a sztorin akarok szép nyugodtan végigmenni újra, tegnap is toltam vele kicsit, jó érzés volt vele nosztalgiázni. :D
De ahogy láttam, vannak szezonok, paragon szintezés, riftek, multi is, talán 4 fős, azt hiszem még osztott képernyős helyi is. A drop szerintem ugyanúgy random, Expert nehézségen nekem Act I-ben olyan 7-8 legendary cucc esett. Szettek is vannak ugyanúgy szerintem. Egyedül a kezelőfelület lett nagyon átalakítva (inventory pl.), na azt szokni kell.

(#157720) birorichard válasza ProEvoFan (#157712) üzenetére


birorichard
őstag

Van minden, kb hasonló. Talán kicsivel kevesebb enemy egyszerre a képen, ennyi. Egy két eltérés van még ui-ban.

[ Szerkesztve ]

(#157721) marilllyo válasza ProEvoFan (#157712) üzenetére


marilllyo
veterán

Most platkóztam ki! Nem tudtam belekötni. Bár PC-n nem próbáltam.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#157722) ProEvoFan válasza marilllyo (#157721) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Gratulálok
Mennyire volt nehéz a platina?
Hardcore játékmódra is van trófea?
Köszi mindenkinek az infót!

[ Szerkesztve ]

(#157723) SH4D0W2011 válasza ProEvoFan (#157722) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

3 Hardcore platina van (Reach level 70, Kill Diablo, Kill Malthael), ezek tűnnek egyedül nehéznek, de hogy mennyire nehezek, arra én is várom a választ, mert sosem HC-ztam.

(#157724) penge111 válasza ProEvoFan (#157712) üzenetére


penge111
addikt

Minden ugyan az mint Pc-n szinte, sőt van gurulás is benne. Asszonnyal anno együtt pörgettük ki ps3-on, nem osztott képernyő van, hanem együtt vagytok a képernyőn, ha lokálba tolod haverral. De minden benne van ami a pc-s verzióba 1000 órát bele lehet pakolni. Én is miután hazajövök, egy itteni fórumtárstól veszem meg, mert pont arra jó, hogy ha 20-30 percem van játszani, akkor elővegyem a diót. Aztán lehet ráfüggök a multi része miatt. ;]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#157725) WhiteWalker válasza ProEvoFan (#157722) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Pont a héten vettem meg :C Nagyon dög,jobb mint pc-n.

(#157726) penge111 válasza WhiteWalker (#157725) üzenetére


penge111
addikt

Én k.rva mérges vagyok magamra, mert addig húztam halasztottam, hogy lemaradtam az akciókrol pl cdgalaxisban 4500 ft volt, így használtan veszem majd.

@Mikamaka: multi milyen találsz könnyen embereket?

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#157727) mike1334


mike1334
veterán

Köszi mindenkinek Ratchetet lesz a nyerő, ha csak kevés időm van játszani :) (meg ott a DB Fighterz, de az is csak single-ben, meg azzal még csak most ismerkedek)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#157728) WhiteWalker válasza penge111 (#157726) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én az utolsó pillanatban rendeltem meg ,mert agyaltam rajta ,hogy mennyire kell ez nekem. Aztán majdnem lemaradtam róla , végül a CD galaxisban vettem meg az utolsó órában...

Jah, mekkora csicska hely lett a cd galaxis ... :Y csak pislogtam mint a vett malac

Nagyon nem multiztam eddig. Magányos farkasként mentem előre .

Kétszer nyitottam a játékot publicra , de nem jött senki. Úgy hogy erről nem tudok érdemben nyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

(#157730) Xaels válasza mike1334 (#157727) üzenetére


Xaels
félisten

Fighterz story módja meglepően hosszú és az első frakció tényleg csak bemelegítésre van.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#157731) Rigormortiis válasza penge111 (#157710) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nagyon jó a Divinity, tényleg csak a legnagyobbakkal lehet egy lapon említeni. Egyetlen problémám van csak vele. Ugyanaz, mint a szintén remek Pillars of Eternityvel és a Torment: Tides of Numenerával. Az, hogy mindegyikhez külön világot álmodtak meg az alkotóik. Így 30 és 40 között már bem akarok új fantasy világokat betanulni a nulláról. És ez leginkább a PoE- re és a Tormentre igaz, hiszen azok bevallottan is a Baldurs Gatek/Planescape Torment örökösei.

És amikor esetleg meló után bezuhanok a kanapéra a tv elé, nem akarok azon gondolkozni, hogy melyik fura nevű város hol van és ki kinek az anyjának az unokájának a kutyájának a haverja.

És ez azért zavar, mert amúgy remek játék az összes, viszont ezeket nem lehet csak úgy agy nélkül játszani.

De mondok egy példát: ezek helyett inkább a tabon nyomkodom a Siege of Dragonspeart. Ez közvetlenül a bg folytatása, ugyanazzal a motorral, bár valamennyire felfejlesztve, ugyanannyi szöveggel és ehhez képest inkább ezzel játszom, mint a sokkal korszerűbb alternatívákkal, mert itt egy már ismert helyre és karakterek közé tér vissza az ember, és már csak a történetre/interakciókra kell figyelni. Nem értek hozzá, bár furcsa lenne, ha a d&d liszensz annyira zsebbe nyúlós lenne egy ilyen stúdiónak.

És igen, a Divinity is nagyon jó game, csak jelenleg "fáradt" vagyok hozzá.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#157732) erahurka válasza sp8787 (#157729) üzenetére


erahurka
félisten

Mit tudnak elemezni egy early gameplay videón? :F

(#157733) mcwolf79 válasza erahurka (#157732) üzenetére


mcwolf79
veterán

Kimerevítik a képet, és megszámolják a pixeleket :U

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#157734) sp8787 válasza erahurka (#157732) üzenetére


sp8787
addikt

Nem csak a trailer-rol szol. A kivaltsagosak ugyanugy mint a Sekiro-nal jatszhattak(nezhettek vkit aki jatszik) a demoval.
Egyebkent mintha lenne benne par dolog ami ha jol emlekszem nem volt benne a trailerben.

(#157735) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Ingoványos talaj ez srácok, csak óvatosan! :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#157736) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Úgy tűnik, hogy érkezett egy adag Pro Magyarországra, szóval újra lehet kapni! :)
Más kérdés, hogy vagy egy húszassal drágábban kínálják mint anno legolcsóbban.

<-ƘƘ->

(#157737) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Végeztem a Detroit-tal. Nekem ez is borzasztóan tetszett. És sikerül full happy end-et játszanom elsőre. Mondjuk Hank nem élte túl.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#157738) mike1334 válasza Xaels (#157730) üzenetére


mike1334
veterán

Szuper, kölyök korom óta várok egy jó dragonball játékot :D (xenoverse 2-t nem próbáltam, de az se lehet olyan rossz).

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#157739) danielgalaxy


danielgalaxy
aktív tag

Akciósan megvettem a SW Battlefront II-t 5500-ért. A Destiny 2 alatt megtetszett a multi is, így gyanítom elleszek vele egy darabig, a patch óta pedig a fejlődési rendszert is vállalható. Vannak itt, akik még jatszák?

[ Szerkesztve ]

(#157740) b. válasza danielgalaxy (#157739) üzenetére


b.
félisten

Néha én is előfordulok vele, ha a BF re gondolsz. :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#157741) danielgalaxy válasza b. (#157740) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Kíváncsi leszek, mennyire lehet kezdőként érvényesülni a multi részén.

(#157742) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Drive Clubban lehet valahogy csinálni 2 személyes versenyt multira?

Xbox One: bandymnc

(#157743) b. válasza danielgalaxy (#157741) üzenetére


b.
félisten

Igazából ha BF1 játékot próbáltad vagy játszottál vele akkor kb egy skinnel lesz dolgod, persze nagyon erősen túlozva.
A hangok frenetikusak, a játék nem túl nehéz,de egyre kevesebb játékos van és néha nagyon sült halak.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#157744) gamegod


gamegod
senior tag

Leszedtem az Onrusht erre még telepít elég rendesen
... húú :))

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#157745) danielgalaxy válasza b. (#157743) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Battlefront 1 kimaradt, sőt évek óta semmi multi FPS, de elotte se nyomtam komolyabban semmilyen multival. A Destiny 2 viszont tetszett most a free weekenden. Szerintem nem lesz baj :D

[ Szerkesztve ]

(#157746) saelin válasza SH4D0W2011 (#157723) üzenetére


saelin
veterán

Azok pont hogy nem nehezek... :P Az 500 bounty-t sok idő összeszedni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#157747) gianni85 válasza gamegod (#157744) üzenetére


gianni85
veterán

A demo-t kell leszedni, vagy ps+ kell most hétvegén a free playhez?

(#157748) marilllyo válasza ProEvoFan (#157722) üzenetére


marilllyo
veterán

Könnyű! Nagyon. Biztonság kedvéért néha -néha backupoltam de kb két nap alatt letoltam hardcore-on a kampányt. Hála Eczkééknek segítettek felhúzni 50-ről 70-re.
Amúgy ha van ki felhúzzon akkor az alapjáték + dlc ( platina + 100%) az kb. 20 óra és nevetségesen egyszerű. Kb legkönnyebb platim eddig.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#157749) Carlos Padre válasza oriic (#157682) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát ez egy érdekes játék. Mindegyik rész ilyen?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#157750) RangerFox válasza Carlos Padre (#157749) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Aha

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.