Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#157101) WaterWave válasza Bogyi007 (#157092) üzenetére


WaterWave
veterán

Ilyet vegyél:

[link]

Nálam nem jelentkezett semmi, ha kábelprobléma akkor ez megoldja...

4K 60p 4:4:4, 4:2:2 or 4K 60p 4:2:0 10 bit játszva viszi, hozzáteszem 2.0b szabvány, ha esetleg a hybrid log gammához majd kellene.

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#157102) Kendek válasza KaitouP (#157091) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A PS4 kapott egy frissítést féltávon (ez a Pro), és amit akartak azt már ingyenesen felújítottak. Hülye lenne bárki is újra teljes árat fizetni azért amit egyszer már megvett. A visszafele kompatibilitással jobban járna a Sony a PS5 esetén, hiszen rengeteg az új belépő és különösebb erőfeszítés nélkül fogynának tovább a PS4-es címek is. Ahelyett, hogy röhejesen, pár játékkal nyitnák az új generációt, beígérhetik a Pro mintájára az ingyenes felújításokat is, és nagyon sokan kivárás helyett azonnal cserélnék a PS4-üket (ahelyett, hogy megtartanák).

<-ƘƘ->

(#157103) penge111


penge111
addikt

Xcom 2 kipörgetve. Elèg jò kis játèk volt, pláne hogy alig van konzolra hasonlò. Maga a játèk kurva nehèz, ès valòban sokszor kell korábbi mentèseket visszatölteni, ami kb 2-3 percig is tart. Ez kicsit lelombozò tud lenni. Az utolsò küldi meg olyan hosszù ès nehèz, hogy tarkòncsapnám aki kitalálta, de legalább magasra rakták a kihìvást a vègère is. Szòval aki megbèkèl a 2-3 perces töltèsi időkkel ès a játèk nehèzsègèvel, jòl fog szòrakozni.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#157104) RudY válasza Bogyi007 (#157092) üzenetére


RudY
addikt

Ahogy Moby is írta, egyértelműen nem ajánlott manapság, nyilván próbálják kiszórni jó áron.
Ez már szinte a minimumnak számít:
Compliant with HDMI standard 2.0 A/B, 4 K@60Hz – 28AWG – High Speed 18GBPS. Support for Ethernet, 3D, 4 K Ultra HD 2160p/Full HD 1080p/HDR/HDTV video playback and audio return channel (arc).

Amelyiknél már ezt is fel merik tüntetni, az még inkább elfogadható:
Future proof with the HDR, arc, 3D, 10bit colour space, 4: 4: 4 Red Green and Blue/Of full HD up to 4 K (2160P) with a full 60 Hz (No Ruckler) due to 18GBIT/S High Speed

[ Szerkesztve ]

(#157105) Deck válasza RudY (#157104) üzenetére


Deck
titán

Gyári pro-s hdmi kábel is támogatja a 10bit colour space-t? Vagy az a Hama jobb mint a gyári?

PS5

(#157106) #20844032 válasza Deck (#157105) üzenetére


#20844032
törölt tag

A kábel semmilyen színteret nem támogat, csak jeleket visz át. A 10bit(YUV420) semmilyen különleges dologgal nem bír jelátvitel szempontjából, lévén mennyiségben közel ugyanazt jelenti, mint az 8bitRGB(4:4:4).
Kétlem, hogy ez a hama jobb, mint a gyári.

(#157107) RudY válasza Deck (#157105) üzenetére


RudY
addikt

Passz, én ilyet rendeltem rokonnak (akkor még picit drágább volt) [link] bevált nála minden szempontból.

(#157108) Balage195


Balage195
csendes tag

Sziasztok

Letöltöttem a Black Ops 3-at de a multis részre nem enged be,valami ABC-s error kódot ír,vártam a főmenüben hogy verzió szám frissüljön semmi változás,router-gép újraindítva
Valakinek ötlet?

(#157109) Carlos Padre válasza erahurka (#157068) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez egészen pontosan úgy működik, hogy irtak egy xbox360 emulátort xbox one-ra, és abban futtatják az xbox360 játékokat. Minden bc játék egybe van csomagolva a hozzá szabott virtuális xbox360al, ezért kell teljesen letölteni a játékot és nem elég csak belökni a lemezt.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#157110) saelin válasza Kendek (#157102) üzenetére


saelin
veterán

Nem mondasz hülyeséget. Ha a következő gen támogatná a ps4 játékokat a lemezest és a digitálisat is, akkor én biztos egyből venném. Nem várnék 2-3 évet vele.
Közben jönnének új játékok és folytathatnám a régieket is.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#157111) penge111


penge111
addikt

Ennek a Diablohoz hasonló Van Helsing játéknak, mindkét része magyar? Megéri bármelyiket is megvenni? Videokon annyi zavart, hogy irgalmatlan mennyiségű ellenség van a képernyőn egyszerre, ok, hogy hack and slash, de akkor is ennyi!?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#157112) AxBattler válasza erahurka (#157073) üzenetére


AxBattler
félisten

Egy dolog miatt lehet lenézni a konkurenciát, és az az exkluzívok hiánya.
Forza, Halo, Gears. Ezek elég erős brand-ek. Igaz, hogy kevesebb, mint PS-en, de így is elég sokat nyomnak a latba, lenézni biztos nem kell az MS-t ezért.

Talán PS5-ön lesz atom visszafele kompatibilitás minden PS verzióra, na az elég op lenne.
A próféta szóljon belőled, én nem vagyok ennyire optipista.

max az elején tiltva lesz a funkció, aztán ha jobban fogy a box szépen engedélyezik egy frissítéssel
2020-ban jön az új XBOX, 21-ben a PS5... szerintem lesz mit behozniuk, nem lesz idő ilyen taktikákra.

(#157081) Rage47
Egy barátom Splinter Cell rajongó, és a Conviction a kedvence. Ő mit csináljon?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#157113) FollowTheORI válasza Bogyi007 (#157092) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez ugyanaz ami a gyári... az is high speed...

Amit te keresel (ha jobbat akarsz) az az ultra high speed HDMI kábel.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#157114) Bogyi007 válasza #20844032 (#157106) üzenetére


Bogyi007
veterán

És azok a kábelek amiket jeni linkelt?

Egyébként az én tévém 8bites FRC támogatás nélkül - a topicban emlegetett elsötétedés sem gyakori, napi 1x ritkán 2x jön elő a gyári kábel mellett, akkor is maximum egy villanás erejéig...

Gyári kábelem van - de viszont abból az amit a Ps4 Slimhez kaptam, a konzol csere után a Slim kábele nálam maradt. Ez okozhatja a problémát vagy a Slimhez és a Prohoz adott kábel ugyanaz?

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#157115) #20844032 válasza Carlos Padre (#157109) üzenetére


#20844032
törölt tag

Pontosan így működik. De tegyük rendbe ezt a dolgot, mert itt az emuláció körül hatalmas félreértések vannak. Az összes emulátor teli van címfüggő kódrészekkel. Egy eltérő hardvert nem lehet szoftveres úton emulálni kódszinten. Az eredeti kódokat olyan kódokra kell cserélni, ami az adott hardveren képes futni. Ezek egy részét előfordítják az emulátorok, másik része futásidőben fordítódik, a harmadik része meg olyan előre, a címhez elkészített reszelgetések, amit kvázi perjáték kell elkészíteni. Nem csak a microsoftnak, mindenkinek. A múltban. És a jövőben is.

Bogyi007: Nemtudom, nem ismerem azokat a kábeleket. Ezek ilyen empirikus úton mennek csak. A Hama premium izé többeknek bejött. Az a roline 2.1 is. Én azokkal próbálkoznék.
A paneled tökéletesen mindegy, hogy mit tud. Ez nem a paneleden múlik.
A sony szerintem ugyanazt a kábelt csomagolja mindkét géphez.

[ Szerkesztve ]

(#157116) NyMRooD válasza Rage47 (#157081) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ha megengeded ezt had döntse el a játékosok nagy része, persze ha a korábban is ps konzollal rendelkező játékosok nagy részére gondoltál, akkor igazad van, de speciel nekem nem volt korábbi generációs ps-em, így nagyon örülök, hogy van Nathan drake collection vagy crash bandico n'sane trilogy (elírásért sorry), ellenben nagyon örülnék a God of War korábbi részeinek (és tudom, hogy ott van a ps now, de macerás és drága). Szóval a lényeg, hogy elhiszem, hogy te nem nyúlnál 10+ éve játékokhoz (persze mostani generáció megjelenésekor azok inkább 1+ éves játékok voltak) de egy olyan élmény után mint a GoW engem érdekelnek az előzmények is (mielőtt valaki ajánlaná, ha lenne fölös 30k-m egy ps3-ra és a korábbi részekre azt inkább egy GoW gyűjtőibe fektetném :D)

szerk.: Persze ez csak saját vélemény!

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#157117) Deck válasza AxBattler (#157112) üzenetére


Deck
titán

"Forza, Halo, Gears."

Rohanok is boxot venni.. ;]

PS5

(#157118) 30z.Samu válasza oriic (#157084) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hatalmas! :C

Sic Parvis Magna

(#157119) Kvelstadt válasza penge111 (#157111) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én csak az elsővel játszottam és az tök jó volt, de ilyen jó egyszer kategória. A 2.rész nem is húzott úgy hogy na nekem azzal is játszanom kéne. Nameg az is zavart hogy van egy szintlimit pl 40 és ott vége, nem léphetsz több szintet hiába tudnál még mire pakolni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#157120) penge111 válasza Kvelstadt (#157119) üzenetére


penge111
addikt

Oké köszi az infót, mondjuk jó ára van, de a szintlimit az zavar. Csak gondoltam kellene egy olyan játék, ami arra jó, ha csak 30 perce van az embernek átszani. De akkor majd próbálok egy olcsó Diablot beszerezni lemezesen, mégiscsak az a műfaj királya.

Ja, még egy két kérdés magyar nyelvű volt? Története érdekes volt, vagy mivel hack and slash nem annyira?

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#157121) saelin válasza penge111 (#157111) üzenetére


saelin
veterán

Nekem megvan az első része és annyira nem jött be. Lehet mert túl sok dio 3-at játszom, de nekem a harcok unalmasak voltak. Hogy is mondjam... Nincs súlya a támadásaidnak.

A Diablo 3-at nyugodt szívvel ajánlom konzolon! Irdatlan sok órát bele lehet ölni. Nagyon jól irányítható kontrollerrel, veszettül jól néz ki és a játékmechanikák szinte "etetnek". Csak még egy kör, még egy item, még egy szint... :Y
Arra viszont készülj fel hogy a main story eléggé meh. Egyszer kipörgeted és többet nem hiszem hogy érdekelni fog. A játék legjavát az Adventure Mode adja, ami afféle free roam random generált questekkel és kihívásokkal.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#157122) Mrdevil válasza oriic (#157084) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ez tényleg jó, az ember el is felejti milyen részek voltak benne.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#157123) ProEvoFan válasza penge111 (#157120) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"olcsó Diablot beszerezni lemezesen"
Ennél olcsóbb nemigen volt.
€gy.
Kettő.

(#157124) Jim-X válasza oriic (#157084) üzenetére


Jim-X
őstag

Instant libabor :K :Y :R

A játék az nem játék!

(#157125) Bad Pritt válasza oriic (#157084) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A 3-hoz is van hasonló címmel.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#157126) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Akinek nem oldja meg az kábelcsere az elsötétedést (50%), az tegyen egy próbát egy ilyen erősítővel. 5m kábelen is áttolja a jelet.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#157127) front3r


front3r
őstag

Nálam nem jelentkezik az elsötétedési probléma. Gyári kábelt használom, a tv az aláírásomban.

PC-n jelentkezik nálam, elmegy a kép 1-2 másodpercre néha. De ez a gép hibája, a régi tv-n is jelentkezett ami FullHD-s volt, másik kábellel is. De konzolon nem.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#157128) oriic válasza Bad Pritt (#157125) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megnéztem, az is nagyon jó (WC-s részt szépen lemásolták az ütemre, meg a végén a repülős is jól néz ki), de a 4. részes trailer azzal a bunyós jelenetes vágással nálam jobban bejön.

Live-Die-Respawn

(#157129) RudY válasza Carlos Padre (#157126) üzenetére


RudY
addikt

Ne már, most a splitter mitől jobb, mint egy normális kábel, főleg ez, amit bedobtál?: 2 HDMI output signals simultaneously.
HDMI SPLITTER 4K: Support 4K-deep color up to 4K x 2K (3840 x 2160 - 30HZ), 1080P (1920 x 1080 60HZ)

Van másik verziója, piszkosul nem mindegy: [link]

[ Szerkesztve ]

(#157130) Talala


Talala
senior tag

Hali. Tuti én vagyok a noob :K DE! PSN vagy SEN (kinek, hogy tetszik) -hez hozzáadott virtuális kártyám kártya száma módosult. Ezt úgy látom nem tudom változtatni, szóval egy új kártyát kellene regisztrálni, de sehogy nem hajlandó elfogadni a kártyaszámot, több félképpen is megpróbáltam már beírni...Valakinek ötlet hol rontom el? Esetleg segítség?

(#157131) Talala válasza Talala (#157130) üzenetére


Talala
senior tag

Megoldódott, a 2000001. próbálkozásra tetszett neki amit beírtam :W

(#157132) Seprioth


Seprioth
csendes tag

Srácok,ide is beírom hogy jártam más is tanuljon belőle.Tesconál megszűnt a 3 napon belüli nem tetszik az árú akkor vissza vesszük dolog.Egyedül ha rossz a termék akkor cserélik,másikra 3 napon belül de azt is csak akkor ha az áruház igazgató méltányosságból megengedi.Ezek után Tescoba semmit nem veszek az fix!

Azért is írtam ide hogy jól nézetek meg mit vesztek,nem tudom más bolt is változtatott e ne legyen gond utána.

(#157133) RudY válasza Seprioth (#157132) üzenetére


RudY
addikt

Egyedül az interneten történt vásárlásokat, az árubemutatón eladott árucikkeket, valamint az üdülési jogok megvételét tekinthetjük kivételnek, ezek esetében még 14 napon belül meggondolhatjuk magunkat.
Eddig sem volt kötelező. :U

[ Szerkesztve ]

(#157134) Gombinyó válasza Seprioth (#157132) üzenetére


Gombinyó
őstag

Lelked rajta, de ilyen törvény soha nem is volt, hogy 3 napon belül vissza kell venni bármit is csak azért, mert nem tetszik. 3 napon belül csak a hibás terméket cserélik, illetve online vásárlás esetén lehet elállni 14 napon belül (kivéve cégeknek). Az, hogy eddig neked visszavett valamit 3 napon belül a Tesco az csak ő jófejségük volt, egyébként nem kötelezte volna őket senki erre.

(#157135) Carlos Padre válasza NyMRooD (#157116) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem tudom volt e szerencséd összehasonlítani a két megoldást, de az xbox bc leginkább csak arra jó, hogy legyen mit a ps tábor orrá alá dörgölni, közel sem akkor a ájulat, amilyennek be van állítva. Sajnos a régi 3d játékok nem öregedtek szépen, az xbox emu pedig nem csinál nagyon mást, csak magasabb felbontásban futtatja a játékokat, néha néhány játékban kicserélnek pár textúrát és ennyi, a jobb futást a gép ereje elintézi. Ez azoknál a játékoknál elég is, amik már eleve mocsok jól néztek ki , pl red dead redemption, de a régebbieknél gyalázatos tud lenni a látvány. Pc-s emuknál legalább van egy csomó lehetőség crt-s kinézetet varázsolni a crtre tervezett játékokra, de itt semmi. Ezzel szemben a Sony agyonpocskondiázott megoldása igyekszik visszaadni a játék eredeti kinézetet.
Ezzel nem az mondom, hogy a visszamenőleges kompatibilitás nem jó dolog, csak a jelenlegi bc egy nagyon kényszermegoldás. A sony már belefutott ugyanebbe a ps3-nál, a ps2 és a ps3 hardveresen volt kompatibilis az előző gennel ( ahogy mellesleg a nintendo is egy ideig) ami jól működik, de drága. Viszont a ps3 idejében terjedtek el s hd/fullhd tvk, ami egy választóvonal, a régi játékok szarul néznek ki nagy felbontású tvken. Valószínűleg ezért is került ki hamar a hardveres kompatibilitás a ps3-ból, nem elég, hogy drága, még a végeredmény sem jó, jött a szoftveres emuláció, ami flexibilisebb, de jóval bonyolultabb, majd dobták az egészet és azóta is remasterelik az arra érdemes cimeket. A microsoft most tart ott, sok a Sony a ps3 szoftveres emujával.
A következő gen jóval könnyen helyzetben lesz ilyen szempontból, nem kell biztosítaniuk csak az ezzel a generációval való kompatibilitást.

Uff, én beszéltem :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#157136) Carlos Padre válasza RudY (#157129) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A kép csak illusztráció, koncentrálj az erősítő szócskára.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#157137) Carlos Padre válasza #20844032 (#157115) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Így valahogy. A bc feje mesélte, hogy van egy alap xbox360 emulátoruk, amin egy jit wrapper fut, azt kell testre szabni minden játékhoz. Jó kis reverse engineering munka.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#157138) rumkola válasza Seprioth (#157132) üzenetére


rumkola
veterán

ez a jogszabály 20 éve szűnt meg
vagy 30
nem tudom hol éltél eddig, de köszi hogy szóltál :DDD

nem tetszik és visszavisszük :)))))

(#157139) mike1334 válasza rumkola (#157138) üzenetére


mike1334
veterán

Nem kötelező, de van ahol élnek vele, pl Auchan. Lehet eddig a Tesconál is volt ilyen, csak most szüntették meg.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#157140) WaterWave válasza rumkola (#157138) üzenetére


WaterWave
veterán

:C :C

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#157141) -FLY-> válasza Seprioth (#157132) üzenetére


-FLY->
őstag

Hülyeség volt amúgy is, vásároljanak tudatosan az emberek.

(#157142) FollowTheORI válasza mike1334 (#157139) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha megnézed az Auchan sem ilyen, mert nem próbálhatod ki... téves vásárlás nem egyenlő kipróbálom és nem tetszik visszaviszemmel... :N

A visszavétel feltételei:
nem használt termék
sértetlen csomagolás

Ez már csak online vásárlásnál létezik... ebből az következik mindent online kell venni, ha fontos valakinek ez. :)

(#157143) mike1334

Világos... de gondolom itt nem ruháról van szó, hanem valami műszaki cikk... :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#157143) mike1334 válasza FollowTheORI (#157142) üzenetére


mike1334
veterán

Azért elég sok mindent ki lehet próbálni úgy, hogy sértetlenül marad a csomagolás (pl ruhák). Amúgy azóta másik topicban írták, hogy van olyan Tesco, ahol a saját márkás termékeket visszaveszik, ha nem vagy vele megelégedve. Az online sem korlátlan, ott is érdemes vigyázni azért. Én is mindent online veszek, amit csak lehet, és személyesen veszem át a boltban, de még soha nem küldtem vissza semmit így.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#157144) Lackooo84 válasza Carlos Padre (#157126) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Oszt' mennyi a plusz input lag? :U

The Truth is out there...

(#157145) #20844032 válasza Lackooo84 (#157144) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ezek olyat nem tudnak. Nincs bennük memória.

(#157146) Carlos Padre válasza Lackooo84 (#157144) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Direkt a tvbe dugva elhanyagolható.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#157147) RudY válasza Carlos Padre (#157136) üzenetére


RudY
addikt

Erősen koncentráltam, de nehezen jött át, hogy egy kimenő jel kétfelé történő elosztásából miként következik az erősítés, de nem kötözködöm ofc. :N

(#157148) unravel


unravel
őstag

¯\_(ツ)_/¯

(#157149) Extremex


Extremex
tag

Sziasztok!
Egy 500gbos slim-et mennyi ráfizetéssel lehetne cserélni pro-ra?

(#157150) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Rajtam kívül itt senki más nem tolta a Destiny 2 ingyen kampányát a hétvégén? Most végeztem, vagy húsz órát beletettem mire minden meglett. :)
És még maradt is egy kis idő. :D

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.