Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#157751) Carlos Padre válasza RangerFox (#157750) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Szóval akkor már láttam mindet :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#157752) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Hello, nfs paybacknel hogyan lehet uj jatekot indítani?
Csak resume game érhető el.

(#157753) RangerFox válasza Carlos Padre (#157751) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Mindegyik más egy kicsit, de a játék felépítése, gameplay mechanika szinte ugyanaz. De nagyon sztori orientált játékok, ha az érdekel, akkor érdemes végigjátszani az összeset.

(#157754) SH4D0W2011 válasza saelin (#157746) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Na, ennyire nem játszottam HC-t még PC-n sem. :DDD

(#157755) marilllyo válasza saelin (#157746) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát ha csak Zoltan Khulle-ra mész az 5 perc alatt 5 bounty. K*rva uncsi de gyorsan megvan. De ha vagytok hárman akkor mindenki mást csinál ugyababba az actba azt mindenkinek elszámolja. Gyorsan megvan.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#157756) saelin válasza marilllyo (#157755) üzenetére


saelin
veterán

Hmm, ez jó tipp! :R Mindjárt meglesem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#157757) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Menteseket hogyan tudom mozgatni egyik geprol a másikra, ha mind2 gepen 2 különböző profil van?

(#157758) Scholes9 válasza lionshamlet (#157757) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Pendrive? Csak tipp így elsőre :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#157759) lionshamlet válasza Scholes9 (#157758) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Elvileg igy lehet ugyhogy kiprobalom,
[link]

(#157760) ProEvoFan válasza lionshamlet (#157757) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A saját profilod mentését nem tudod átadni másnak.Nem fog működni.
Ahogy előttem írták, pendrivera tudod kimenteni a mentéseket.

(#157761) leslieke válasza lionshamlet (#157757) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pendrive a legjobb megoldás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#157762) lionshamlet válasza leslieke (#157761) üzenetére


lionshamlet
senior tag

@ ProEvoFan; leslieke
Lenne, ha működne.
Ps4-en leformázom a pendrive-ot exFatra, majd az egyik gépen felmásolom rá a mentéseket, de a másik gép nem látja a rajta lévő adatokat.
A pendrive-ot felismeri, látszik is a méretéből hogy nem üres, de nem lát rajta semmit.

ezt meg hogy?

[ Szerkesztve ]

(#157763) Carlos Padre válasza lionshamlet (#157762) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Előfizetésed nincs? Online a legegyszerűbb.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#157764) lionshamlet válasza Carlos Padre (#157763) üzenetére


lionshamlet
senior tag

nincs.
Pendrive-ról egyszerű lenne, ha menne...

egyébként Slimről másolnám Pro-ra, nemtudom ez kavar e be vmit?

[ Szerkesztve ]

(#157765) lionshamlet válasza lionshamlet (#157764) üzenetére


lionshamlet
senior tag

az az érdekes hogy egyik gép sem látja a másik mentéseit.

Mi folyik itt gyöngyösön?

(#157766) ProEvoFan válasza lionshamlet (#157765) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ugyan azzal az profillal akarod használni a mentéseket?

[ Szerkesztve ]

(#157767) Kendek válasza lionshamlet (#157765) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem a gép látja a játékállások mentéseit, hanem az account amihez tartozik. Úgy tudod átvinni és használni ezeket, hogy a másik gépen bejelentkezel ugyanazzal a felhasználóval, plusz az adott játéknak is telepítve kell lennie.

<-ƘƘ->

(#157768) Carlos Padre válasza lionshamlet (#157764) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Érre van egy transport from another ps4 menüpont vagy mi a neve. Átviszi pendrive-ot az összes beállítást és mentést.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#157769) sittes79


sittes79
addikt

Letöltöttem külförldről a magyar store-ból a heavy rain-t és nincs benne magyar felirat ez normális?

Köszi

Közebne megtaláltam a választ, de akkor BTS-ben van!!?

[ Szerkesztve ]

(#157770) lionshamlet válasza ProEvoFan (#157766) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Nem, 2 kulonbozo profil van a gepeken, irtam is.
Gondolom ez a gubanc.
Kendek

Köszi, kozben legyalultam mind2 geprol a 2 kulonbozo profilt, a mentesek megvannak pendrive-on.
Viszont igy sem latja egyik gép sem.

Akkor bukta van?

[ Szerkesztve ]

(#157771) ProEvoFan válasza lionshamlet (#157770) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"Nem, 2 kulonbozo profil van a gepeken, irtam is."
Én meg már elsőre leírtam hogy mi lehet a gond, csak nem olvastad el.
Igen, az a gond.A saját profilodon mentett játékokat nem tudod átrakni másik profilra, csak a sajátodra tudod visszarakni.Összefoglalóban is megtalálható.

[ Szerkesztve ]

(#157772) RangerFox válasza sittes79 (#157769) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen, van a Beyondban magyar felirat....

(#157773) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Emlékeim szerint a ingyenes 14 napos ps+ trialt még nem használtam fel, de ennek ellenére nem engedi aktiválni.Valaki valami ötlet?

(#157774) bandi0000 válasza ProEvoFan (#157773) üzenetére


bandi0000
nagyúr

de volt már ps+ od nem? mert ha igen, akkor már nem lehet aktiválni azt hiszem.

Xbox One: bandymnc

(#157775) Gombinyó válasza ProEvoFan (#157773) üzenetére


Gombinyó
őstag

Sztem csak olyan accounton lehet aktiválni amin még nem volt ps+ előfizetés.

(#157776) Kendek válasza lionshamlet (#157770) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A mentések továbbra is használhatóak az adott account alatt. Először bejelentkezel pontosan ugyanazzal a felhasználói fiókkal aminek a játékállásait kimentetted, majd feltelepíted pontosan ugyanazokat a játékokat amikhez a mentések tartoznak, és ennyi, mehet a rendszertárhelyre másolás. Ez így működik, többször cseréltem már konzolt és vinyót.

<-ƘƘ->

(#157777) kispistax válasza seniman (#157701) üzenetére


kispistax
tag

WD 7 mm a Toshiba 9,5 mm. Persze nem vitatom, hogy a felsoroltak közül talán a Seagate-et érdemes legjobban 2 GB méretben.

(#157778) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Pénzes előfizetésem nem volt még.A 14 naposat még nem aktiváltam.Végül is nem para, mert a fiamnak van ps+, csak az accountomra akartam megvenni pár játékot.
Mondjuk a fiam kapta a ps4et, csak közben neki jobban bejött a PC géming, így gyakorlatilag alig használja a konzolt de a ps+ az Ő profiljára lett előfizetve és mivel nem akarom elveszíteni a ps+ játékokat, így marad is nála a ps+.Még jó hogy megtudjuk osztani a ps+ot.Majd akkor lesz gáz a szitu, ha a sony gondol egyet és megszünteti ezt a lehetőséget.

(#157779) Dvix válasza .LnB (#157737) üzenetére


Dvix
senior tag

Párom most játszik a Heavy Rain-el. Csajoknak biztos bejön :D a Detroit BH biztos jobb nála, nekem ezek a kontroller bűvészkedések, rázogatások nem jönnek be egy játékban! :D Nem mindegyikben legalábbis. Amióta megvan a gép először láttam őt h videójátékot vett! :C megvette a heavy rain/BTS kombót! :) Tudom h most PS Plus on ingyenes a HR de én azért nem aktiválom a Plust :)

(#157780) Xaels


Xaels
félisten

Darksiders 2 EE-nél más is tapasztalt Pro-n darabos kamera mozgást? Nem az fps kevés

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#157781) saelin


saelin
veterán

Kis státusz jelentés.

Csütörtök óta tesztelem a PS Now-ot ps4 pro-n, mert arra voltam kíváncsi mennyire használható állapotban van 2018-ban. Aki nem tudná a PS Now egy stream szolgáltatás, ahol a játékok nem az adott gépen hanem a Sony távoli szerverein futnak és egy videó formájában jut el hozzánk a kép. Sajnos az inputlag érezhető és szvsz megszokhatatlan, mert ugye nem is egy állandó ms-al késik, hanem a kapcsolat fényében ugrál össze-vissza. Több fps/tps játékot is próbáltam játszani, de mindig arra jutottam hogy erre alkalmatlan ez a rendszer. Kicsit olyan érzés így célozni mintha jégen csúszna célkereszt. Szerintem az ilyen játékokhoz minimum egy agresszívebb aim assist kellene, mert ez ebben a formában csak egy állandó küzdelem a Joystick-al. Komolyan mondom néha elfáradtam tőle.
Más játékstílussal is próbáltam és végül arra jutottam, hogy használhatatlan az egész ps now rendszer emiatt. Hatalmas ötlet, de ez az egy tényező teljesen megölni. A képminőség változó, de nagyrészt hozza a vállalható szintet. Volt játék ahol alig tudtam megmondani, hogy nem natívan fut ps4-en, hanem csak egy videót látok... viszont néha egész érdekes anomáliákat vettem észre. Tearing-elt a kép, kockásodott a kijelző némely pontján vagy csak laggolt egyet az egész. Nem sűrűn csinálja, de amikor igen azt észre lehet venni.
Aztán ugye ott az ára 20 usd/euró, ami olyan 5500 Ft-ra jön ki havonta. Ezért a pénzért 650+ játékot próbálhatunk ki, amik nagyrészt ps3-as cuccok.

Nem is tudom kinek merném ajánlani... Talán annak, aki szereti a kihívásokat és nincs más módja kipróbálni a régebbi PS játékokat. Én direkt a konzolon próbáltam, mert egy gyenge i5-ös notim van már csak itthon és az biztos kevés lett volna ehhez. Szórakozgatok a now-al még pár napot, de kétlem hogy előfizetnék rá. Ha olyasmi lenne, hogy ezeket a játékokat le lehetne tölteni és maradna az ár is ugyan ennyi, akkor meggondolnám hogy pénzt adjak érte.

Bocsi a wall of text-ért, de ezt muszáj voltam leírni. Ugye itthon nem érhető el a szolgáltás így biztos van olyan, aki csak hallott róla, de személyesen nem próbálta. Inkább nekik szól ez az írás. :R
(Most megyek vissza és megpróbálok nyerni egy versenyt Dirty Rally-ban... :DDD)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#157782) .LnB válasza Dvix (#157779) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Detroit-ban legalább nem kell rázogatni, és valahogy jobb is ott az irányítás, letisztultabb mint a Beyond-ban.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#157783) 30z.Samu válasza .LnB (#157782) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha nem a könnyű fokozaton játszol, akkor kell. :)

Sic Parvis Magna

(#157784) Kendek válasza saelin (#157781) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Kétlem, hogy valaha lesz rá megoldás, hogy a neten keresztül stream-elt játékok hibátlanul fussanak. Otthon, belső hálózatban is túl nagy a késleltetés, FPS játékok teljesen vállalhatatlanok így.

<-ƘƘ->

(#157785) WhiteWalker válasza saelin (#157781) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én tavaly próbáltam trial alatt , asszem 2 hét volt és az alatt nem volt semmi késés vagy lag. Killzonet játszottam.

Szóval csodálkozom azon amit írsz. :U

(#157786) SH4D0W2011 válasza saelin (#157781) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Köszi a beszámolót! :R
Egyébként volt nemrég egy pletyka arról, hogy akár letölthetőek is lesznek ezek a játékok valamilyen formában, az szerintem sokat javítana a helyzeten, ilyen 10 megabites falunettel szerintem nálam esélytelen is lenne ilyen streamelt formában játszani. :(

(#157787) Kendek válasza kispistax (#157777) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szóval akkor ezek vannak 2 TB-osak amik jók beépítésre is és vállalható az áruk:
Seagate
- ST2000LX001 SSHD 7mm
- ST2000LM015 7mm
WD
- WD20SPZX 7mm
Toshiba
- L200 HDWL120EZSTA 9,5mm

Mondjuk szerintem ezeknek a jelentősége ma már csökkent, hiszen ugyanolyan jól lehet játszani külsőleg rákötött USB-s vinyóval is. Úgy mehet akár 8 TB-os, gyorsabb asztali HDD-t is, és arányaiban olcsóbb.

<-ƘƘ->

(#157788) b. válasza saelin (#157781) üzenetére


b.
félisten

Én kb egy éve azon játszottam végig először a TLOU-t és a Beyondot. Érezhető volt a lag,de játszható, élvezhető volt ezekkel a játékokkal,de mással nem igen próbáltam, meg hát PS4 után nem kezdeném el újra azon tolni.

Más:
Végéra értem az UC2. részének. A közepétől tényleg jó lett, adta a játék,élvezetes kis kaland lövölde volt remek megvalósítással.
Elindítottam a 3. részt, még csak az első pár percet toltam ( kocsmai verekedés) de élesebbnek tűnnek a textúrák, szebbnek néz ki egy árnyalatnyival.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#157789) Xaels válasza WhiteWalker (#157785) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem ezt nem lehet általánosítani mert túl sok a változó.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#157790) oriic válasza saelin (#157781) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gyors kérdés? Milyen nettel próbáltad? Amíg volt PS4-em rápróbáltam én is (PC-n már korábban toltam többet a PS Now, nem volt szinte semmi input lag), akkor például a Killzone: Shadow Fall is játszható volt lag nélkül, pedig ahogy a korábbi blog bejegyzésben is írtam FPS-eket nem ajánlom ezzel a szolgáltatással.

De például hibátlanul ment a The Last of Us és a God of War 3 is.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#157791) WhiteWalker válasza Xaels (#157789) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Persze , de ez saelin írására is igaz , sőt leginkább arra.

[ Szerkesztve ]

(#157792) Nayrobi válasza WhiteWalker (#157785) üzenetére


Nayrobi
őstag

Csatlakozom, én is próbáltam meg végigjátszottam psnow segítségével pár játékot és nem volt problémám, elég jól működött, és ennek már vagy két éve, azóta gondolom jobb lett, nem rosszabb.

(#157793) saelin válasza oriic (#157790) üzenetére


saelin
veterán

Digi net 100 és vezetékesen megy a gépbe a net.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#157794) Lackooo84 válasza saelin (#157781) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Én végigtoltam sok játékot így pl. MGS-ek, stb, ráadásul még a PC is közbe volt iktatva remote play-el és nem éreztem durva input lagot.

The Truth is out there...

(#157795) erahurka


erahurka
félisten

Elkezdtem a Detroitot. Még csak most kezd bonyolódni a dolog de eddig tetszik. Azt hittem ez a thrilium vagy minek hívják dolog valami gagyi cucc lesz de végül is jól kitalálták az eddigiek alapján.

Más: az miért van hogy ha Twitch-re streamelek, akkor nem a most megadott címmel és játékkal jelzi ki a cuccot hanem a legutóbbival? Ráadásul ha közben átírom a dolgokat gépen, attól még stream után a régi címmel lehet visszanézni a videót.

(#157796) lazioforever válasza b. (#157788) üzenetére


lazioforever
tag

Nekem is ez volt a véleményem az Uncharted 3-ról. Abszolút ez a rész lett a leglátványosabb, legjobb grafikájú a trilógiából. Nem mellesleg a játékmenet is nekem tetsző irányba ment el, ha nem is hatalmas mértékben. :)

(#157797) b. válasza lazioforever (#157796) üzenetére


b.
félisten

Na ezt örömmel olvasom. :) A 2.részt úgy a 40 % körül majdnem feladtam, mert érdektelen kezdett lenni,de aztán kialakult a ritmusa meg az egész összeállt, végére meg már tetszett, élveztem frankón.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#157798) Bétaville


Bétaville
senior tag

Hagy kérdezzem már meg, hogy a Wrc 5 és a Wrc 7 között
nagy az eltérés. Gondolok itt a grafikára, irányíthatóságra, stb...

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#157799) Nayrobi válasza Bétaville (#157798) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nagyon nagy, a wrc5-öt én nem ajánlom ma már, inkább a 6. vagy a 7. részét vedd meg.

(#157800) Bétaville válasza Nayrobi (#157799) üzenetére


Bétaville
senior tag

Értem. Köszi! :R

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.