Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#157251) Balesz1899 válasza lazioforever (#157247) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Épp a harmadik részt nyúzom (75% körül járok), de ebben is kicsinálnak az agyatlan, indokolatlanul túltolt lövöldözős részek. Maga a játék baromira tetszik, csakúgy, mint a 2. rész, de nem az akció részek miatt, az egyszer szent. Remélem, a negyedikben kevesebb lesz :)

(#157252) .LnB válasza d@vee (#157250) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem a demo is magyar volt. Azt hiszem ugy is indult alapból. Én hétvégén kezdtem a játékot, viszonylag sokat játszottam vele. Elmondhatom, hogy a demo az még semmi, ha az atmoszférát nézem. Eszméletlen hangulatos az egész játék.

kispistax én nem láttam, hogy szebb lett volna a 3. De nem is figyeltem annyira erre. Jó és kész, csak kurva sokat kell lőni mindben. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#157253) Kendek válasza .LnB (#157252) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Akkor lehet, hogy az kell hozzá, hogy a rendszerfelület nyelve is magyarra legyen állítva. Mert akkor azt érzékeli és úgy indul magyarul.

<-ƘƘ->

(#157254) erahurka válasza d@vee (#157250) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem UK Store-ból letöltve a demó magyar volt (illetve át lehetett rá állítani), de többek tapasztalata szerint a teljes játékban már nincs magyar felirat, csak HU Store-ból.

(#157255) penge111


penge111
addikt

Uncharted 4 et telepíteném, mi a pita ez a 14.111 gb_os patch, multiplayer? Kell ez nekem, vagy tolhatom a patch nélkül is a játékot, ha bugokat javít akkor leszedem, de nagyon combos patch.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#157256) lazioforever válasza .LnB (#157248) üzenetére


lazioforever
tag

Igen, Remastered, de attól nekem még nagyon bejött a grafika. Anno, mikor megvettem a PS4-et, kíváncsiságból utánaolvastam, milyen játékok vannak újra kiadva erre a generációra, mit érdemes bepótolni (csak a címeket néztem és azt, hogy a felújítás hogy sikerült, nem akartam spoilerezni magamnak). A legtöbbnél ott volt az enyhe "kritika", hogy azért látszik, nem erre készült alapból. Ilyen szempontból kellemesen csalódtam, abszolút nincs ez lemaradva a mai játékoktól. Legalábbis nekem nem tűnt fel. :N

d@vee: én másfél hónap alatt játszottam végig a trilógiát, heti 3-4 alkalommal ültem le elé 2-2,5 órára. Ez nekem pont ideális volt, nem lett unalmas, simán végig bírtam játszani úgy, hogy nem kezdtem bele másba. De bevallom, most valahogy nem lenne kedvem nekikezdeni a 4. résznek. Jön a Witcher, kell a változatosság. A 4. részt én magamnak majd karácsony környékére számolom, addig van más, amit pótolni szeretnék. :D

Balesz1899: No igen, a lövöldözés tényleg átment néha már mészárszékké. Írtam is korábban, hogy Drake néha már olyan, mint Rambo. (A 2. és 3. részben, mert a First Blood-ban még nem volt annyi "elhullott ellen.") :DD
Ez az egy oka, hogy nem visz rá a lélek, hogy ezt nevezzem a saját listámon a no1. kalandjátéknak. Arra még mindig Indy a befutó.

[ Szerkesztve ]

(#157257) chrisx1


chrisx1
tag

Üdv!

Bocs, ha hülyeséget kérdezek, de mikortól, és hogyan él a garancia, és hol tudom ellenőrizni? :B

Hétvégén vettem egy gépet, és úgy tudom, hogy regisztrálni kell hozzá, de semmit nem találok a neten.
Egy PS4 Pro-ról van szó, az osztrák Media Markt-ból származik, PSN felhasználót csináltam, és aktiváltam rajta a gépet is.................

Köszi a türelmet! :R

U.I.: Ha valakit érdekel.... CUH-7116B , és 4.73-as firmware volt rajta.

[ Szerkesztve ]

(#157258) Gombinyó válasza chrisx1 (#157257) üzenetére


Gombinyó
őstag

Nem kell regisztrálni, a számla vagy a kitöltött garancialevél kell hozzá.

(#157259) kispistax válasza Balesz1899 (#157251) üzenetére


kispistax
tag

Ja, az UC 1-3 kissé hemzseg a sok lövöldözős résztől és a sok legyilkolandó ellenféltől. Remélem az újabbak már nem erre vannak kihegyezve.

(#157260) Kvelstadt válasza kispistax (#157259) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Kicsit? Inkább éreztem magam valami mészárosnak mint kalandornak.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#157261) Tyler Durden

Mai szerzeményeim:

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#157262) .LnB válasza kispistax (#157259) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A 4-ben már nem muszáj mindenhol lőni. Lehet lopakodni frankón. A LL-ben lehet lopakodni de semmi értelme, mert a végén mindig lőni kell.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#157263) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hmm.. Úgy is most volt a menyasszonyom szülinapja, elgondolkodtam egy pót ajandékban: [link] ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#157264) d@vee válasza .LnB (#157252) üzenetére


d@vee
őstag

US fiókom van, lehet az a gond? Mekkora baromság lenne, hogy külföldi fiókkal nem enged más nyelvet. Elesnek egy potenciális vásárlótól :D:D:D Oké, tudok angolul, de ha van anyanyelvem is, hadd használjam már azt.

Ja

(#157265) Neoteric válasza d@vee (#157264) üzenetére


Neoteric
addikt

Igen, US accounttal vett játéknál nincs magyar nyelv.

PSN: ne0teric_sAN

(#157266) .LnB válasza d@vee (#157264) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Valószínűleg az a baj. De nem tudom, nekem Magyar van.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#157267) Lefty


Lefty
addikt

GoW-ban Ivaldi cuccokhoz csak Niflheim-ben lehet farmolni hozzavalot? Rohadt nehez itt a kodben kinlodni az az igazsag, az ellenfelek is kemenyek. De jo lenne valami ertelmesebb pancel, mielott tovabb mennek a sztorival.

[ Szerkesztve ]

(#157268) .LnB válasza Lefty (#157267) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Semmi értelme farmolni. Simán végig lehet vinni szinte alap cuccokkal normalon. Csak azért mert félsz, hogy gyenge leszel a mostani páncélodban, ne farmolj. Max a kinézete miatt. Én csak azt fejlesztettem kb a játék felétől amit a sztori alatt osszeszedem, mégsem haltam meg egyszer sem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#157269) Adam_Shepard válasza .LnB (#157268) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Jó de platina? A ködben van egy mumus is, amihez meg kell a tápos szett.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#157270) Lefty válasza .LnB (#157268) üzenetére


Lefty
addikt

Hm. A masodik fokozaton jatszom, mar nem tudom mi a neve, azert mar jo parszor meghaltam, foleg mellekkuldetesek soran. Peldaul amikor vilagok kozti rest akartam lezarni, aztan kijott 4 buzoganyos es meg gyenge voltam hozzajuk. Az kemeny ha te egyszer sem.

[ Szerkesztve ]

(#157271) .LnB válasza Lefty (#157270) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó a mellékküldik kemények, csak te a sztoriról is írtál. Azért írtam, hogy oda nem kell. Én kb a játék felénél elkezdtem végigtolni a sztorit, annan a felétől nem haltam meg. És nem farmoltam soha, semmit. Előtte én is elkóboroltam néha, és ott voltak magasabb szintű ellenfelek, az más.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#157272) Lefty válasza .LnB (#157271) üzenetére


Lefty
addikt

Mondjuk ebben igazad van, sztorirol beszeltem. Akkor sztorit vegigvitted es nem is foglalkoztal Niflheim-mal meg az ilyen egyeb reszekkel?

(#157273) d@vee válasza .LnB (#157266) üzenetére


d@vee
őstag

Viszont ha a dobozos verzió tartalmaz magyart, akkor ott lehet csapatni vele? AC4-nél lehetett, akkor gondolom itt se lenne vele probléma.

Ja

(#157274) penge111


penge111
addikt

Elkezdtem az Uncharted 4-et, omg mèg csak az első kèt gyakorlásnak szánt fejezetet toltam vègig, de már áldom az eget, hogy ps4-et vettem. Ez iszonyat jò játèk lesz èrzem!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#157275) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Érdekelnének olyan angol webshopok amik foglalkoznak használt lemezekkel és szállítanak is hazánkba.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#157276) .LnB válasza Lefty (#157272) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem, nem foglalkoztam. Még a játék elején megcsináltam két mellékküldetést, és elkezdtem kicsit elkóborolni. Aztán találkoztam két igen magas szintű vérfarkassal. Azokkal 1,5 órát szórakoztam, de nem tudtam leverni őket. Erről írtam is ide korábban. Aztán kicsit kezdtem is unni a játékot. A felénél viszont beindult a sztori. Egy hétvégi napon leültem, és végigtoltam a második felét. Semmit nem farmoltam benne soha. Fejlesztettem azokat a páncélokat amiket használtam, meg a képességeket. De csak abból az alapanyagból amit a sztori alatt összeszedtem. Természetesen ahogy haladtam a sztoriban, ott minden ládát kinyitottam mindig. De se mellékküldetést nem csináltam, se nem fedeztem fel a térképet. Kérdeztem is az ismerősöket, hogy van egyáltalán értelme farmolni? De beláttam, hogy nincs. Erő, Életerő, Védelem, én ezekre mentem rá.

Ráadásul ha belegondolsz, ez egy single player játék, van eleje meg vége. És van olyan páncél amit a vége után lehet megszerezni. De mi értelme? :D Használod a block-ot, meg a dodge-ot, és ennyi, halhatatlan vagy. :) Egyedül majd egyszer lesz egy trükk, hogy váltogatni kell a két fegyver között, hogy mikor melyik sebzi az ellenfelet.

(#157274) penge111 Jól érzed! privit olvastad egyébként tegnap?

(#157273) d@vee Gondolom. De mondom, hogy nem tudom. :) Nekem magyar a reg is meg a lemezes játék is.

(#157275) Bogyi007 Ebay?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#157277) Petreszku válasza Bogyi007 (#157275) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia! Game.co.uk.

(#157278) discrate


discrate
aktív tag

- Resolved -
Nem akarom elkiabálni, de megszűnt a pro+ Samu 4k tv-nél jelentkező képsötétedésem azzal, h másik hdmi portba csatlakoztattam a konzolt az alapban javasolt hdmi1 helyett.

(#157279) Peetey91 válasza Petreszku (#157277) üzenetére


Peetey91
senior tag

+1, már sikerült jó akciókat kifognom náluk.

(#157280) Bogyi007 válasza discrate (#157278) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nekem nem is volt ott soha, de mégis előjön a szitu (most éppen Hdmi 3-as porton van)

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#157281) Lefty válasza .LnB (#157276) üzenetére


Lefty
addikt

Ertelek. En eddig minden melleket megcsinaltam, meg sokat koboroltam, en elvezem nagyon. Muspelheim-ban is elvoltam a kardokkal, ott van ilyen arenas kuzdelem. Borzaszto elvezetes maga a harcrendszer nekem, aztan minel tobb, annal jobb. Persze nem a Niflheim fele harcra gondolok :)

(#157282) .LnB válasza Lefty (#157281) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Engem egyszerűen nem húzott be ennyire a játék.

Mást téma: Én egy kicsit erősnek tartom, hogy a Resi2 Remake lett az E3 legjobbja, a kritikusok szerint. Értem én, hogy nosztalgiafaktor, de nem kellene túlzásokba esni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#157283) Gery9112 válasza .LnB (#157282) üzenetére


Gery9112
őstag

Hát pedig ha nem is a legjobb de a legjobbak között ott van. 2018-ban egy 20 évvel ezelőtti játék remake-je nagyobb visszhangot kelt, mint a tucat battle royale játékok, multiplayer only lootboxos marhaságok. Nagyon kevés normális új címet mutattak be. (amiből ténylegesen láttunk is valamit)

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#157284) .LnB válasza Gery9112 (#157283) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ghost of Tsushima
The Last of Us Part 2
Spider-Man

Ezek csak azok amik már mozgás közben voltak láthatóak, és reális a nem túl távoli megjelenés.

És akkor a Cyberpunk 2077-et, Death Stranding-et bele sem vettem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#157285) Carlos Padre válasza Bogyi007 (#157275) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én a CEX-et használom, csekkold le szállítanak e haza is.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#157286) gyuromoj válasza .LnB (#157284) üzenetére


gyuromoj
veterán

Elvileg feltétel volt, hogy legalább 5 percet játszhasson vele bárki.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#157287) Gery9112 válasza .LnB (#157284) üzenetére


Gery9112
őstag

Azokat ne is említsd mert semmi értelmeset nem láttunk belőlük. Az, hogy a Death Strandingből kijött egy rövidfilmet megszégyenítő trailer nem jelent szintén semmit.

A fenti három játék közé lehetne tenni a Resi 2-t, igen. :) De nem csak 4-5 játékot mutattak be az E3-n. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy mivel kevés volt az értékelhető játék (max 8-9), úgy nem nehéz a Resi 2-nek előkelő helyen szerepelni.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#157288) Carlos Padre válasza .LnB (#157284) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Csakhogy a re2 gyerekkoruk meghatározó élménye volt.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#157289) Deck válasza .LnB (#157284) üzenetére


Deck
titán

Sekiro: Shadows Die Twice
Nioh 2
:)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#157290) .LnB válasza gyuromoj (#157286) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igazad van.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#157291) Deck válasza Deck (#157289) üzenetére


Deck
titán

Sekirot várja más is?

"A From Software elárulta, hogy új játéka a Bloodborne-nál és a Souls játékoknál is keményebb lesz."

Remélem is :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#157292) Kvelstadt válasza Deck (#157291) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Végén már olyan szintre húzzák a rwflexeinket hogy aki platinázza az instant mehet vadászpilótának. :D

Amúgy igen, várjuk!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#157293) Deck válasza Kvelstadt (#157292) üzenetére


Deck
titán

Hehe ;]

PS5

(#157294) sp8787 válasza Deck (#157291) üzenetére


sp8787
addikt

Kamu
Olvasd el ,hogy valojaban mit mondtak/mondott. Semmi ilyen nincs benne. Vmelyik portal felkapta ezt a marhasagot utana gone viral

(#157295) Deck válasza sp8787 (#157294) üzenetére


Deck
titán

Jövőre megtudjuk ;)

PS5

(#157296) sp8787 válasza Deck (#157295) üzenetére


sp8787
addikt

Ti igen, en szinte biztosan nem. Nagyon nem erdekel de ki tudja lehet megis megveszem majd ,de minimalis ra az esely.

(#157297) Deck válasza sp8787 (#157296) üzenetére


Deck
titán

Én tuti egyből :)

PS5

(#157298) Bogyi007 válasza Carlos Padre (#157285) üzenetére


Bogyi007
veterán

Regisztrációkor angol telefonszámot kér... :( :(

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#157299) Bétaville


Bétaville
senior tag

Sziasztok Srácok!
A Call of Duty WWII-be, hogy kell kinyírni azt a katonát aki késsel támad rám. :U
Ez még az eleje fele van.

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#157300) sp8787 válasza Deck (#157297) üzenetére


sp8787
addikt

Egyebkent csak logikusan gondolj bele. A souls gamekben van olyan mechanika ami miatt szinte barki meg tudja oket csinalni. Na most ez itt nem lesz.Es csak probald ki rakd le a jelet pl. a Nameless King-nel, Artorias-nal, csengess FRC Chalice-ekben, keress Random-ot a Nioh-ban. Masodpercek alatt be leszel summonolva. A jatekosok tulnyomo resze nem kepes ezeket a jatekokat soloban vegigjatszani ertelemszeruen a platina is pont ennyit er azaz semmit.

Mi erdeke kiadni pl. az Activision-nek egy a tobbseg szamara jatszhatatlan nehezsegu jatekot?!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.