Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156751) WhiteWalker válasza Bogyi007 (#156743) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igen arra. Sajnos beigazolodott.

Szomorú hogy egy ilyen cég ezt így ebben a formában (regisztrációbol adódó malőr - ha jól értelmezem az itteni kommenteket) megengedheti magának.

(#156752) seniman válasza vonSux (#156749) üzenetére


seniman
addikt

Senki nem vitatja a topiklakók érettségét. :N Csak ezek szerint szimplán lemaradtam róla. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#156753) Tatyla válasza seniman (#156748) üzenetére


Tatyla
őstag

Szerintem én vagyok az egyik legöregebb a 44 évemmel :D

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#156754) Scholes9 válasza Tatyla (#156753) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Biztos nem :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#156755) ImACeltic


ImACeltic
őstag

PS4-en is van magyar felirat a Heavy Rain-ben. Annyi, hogy minden indításnál át kell állítani mert elfelejti a game a beállítást.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#156756) ImACeltic válasza ImACeltic (#156755) üzenetére


ImACeltic
őstag

Bocsi a dupla posztért, de már nem engedi szerkeszteni az előzőt.

Hülye vok, keverem a Beyond Two Souls-al, tényleg nincs a HR-ben magyar felirat. :N

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#156757) 30z.Samu válasza penge111 (#156686) üzenetére


30z.Samu
félisten

Isten Életessen Sokáig! :C :R

A Heavy Rain-nek pedig örülök, mert meg akartam venni, így nem kell. :D A másikat pedig még nem ismerem, de majd ránézek.

Sic Parvis Magna

(#156758) Lackooo84 válasza ImACeltic (#156755) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az a Beyond Two Souls lesz amiről te beszélsz... :DDD

The Truth is out there...

(#156759) saelin válasza Nayrobi (#156695) üzenetére


saelin
veterán

Az Absolver nekem megvan és nagyon meh egy játék. Valami 3 órát bírtam vele játszani olyan monoton és unalmas. A harcrendszere egy picit a For Honorra hajaz, csak itt saját move setted lehet. Kár hogy egy imbalanced valami és csak a gyors mozdulatok érnek valamit...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#156760) Kvelstadt válasza penge111 (#156686) üzenetére


Kvelstadt
veterán

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#156761) gaben0211


gaben0211
tag

sziasztok kb 1 honapja vettem 1 ps4 pro-t hasznaltan uzletbol. tegnap gondolt 1et es estefele se kep se hang csak fekete kepernyo viszont a gep vilagitott. lekapcsoltam az aramrol h megoldjam a problemet. ma meg kikapcsoltam aztan nis figyeltem csak kb fel ora mulva h a feher csik vilagit. bekapcsoltam a ds4et mert azthittem h nemkapcsolt ki de a kontroller csak halvanykeket vilagitott. aztan megint se kep se hang. lehet koze hozza hogy a vr szemuveg ra van kotve miota megvettem? vagy ennyire bugos a rendszer? vagy baj van a géppel? bocs ha nincs sok helyen ekezet. szoval szerintetek mi a problem?

(#156762) james001 válasza saelin (#156759) üzenetére


james001
veterán

Van abban valami szingli mód is vagy csak online?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#156763) sultansmith


sultansmith
senior tag

Hali!

Valaki próbált már ilyet?

Megy minden játékkal, vagy csak ami támogatja? Elméletileg ps4 licensed a cucc, szóval nagyon nagy bajnak nem kéne lennie...

Van egy ilyen, de ez elég tágan értelmezhető:
NOTE: For PlayStation 4 titles which do not offer native mouse support, the TAC Pro utilizes DualShock 4 analog input to emulate mouse movement. Please adjust in game settings and TAC Pro sensitivity settings to achieve optimal mouse response.

[ Szerkesztve ]

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#156764) jeni válasza gaben0211 (#156761) üzenetére


jeni
félisten

1. Mindent vegyél le róla!

Alapból ezek legyenek bekapcsolva!

A TV
A Sony PS4 Pro
A controller

Így működik a géped? Van kép és hang?

Jaaa és működés alatt semmilyen körülmények közt a HDMi kábelt ne húzogasd ki-be!

Valamint írj pontosabban.

[ Szerkesztve ]

(#156765) .LnB válasza saelin (#156759) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tengap, mikor láttam, hogy az Absolver is benne lesz a plus-ban, úgy gondoltam nem rossz az. Első ránézésre. Mert semmit sem tudtam a játékról. Most utánajártam. Elég gáz mikor a launch trailer is dög unalom. :) Úgy látom, volt a fejlesztőknek egy egyedi combat rendszer ötletük, csak nem sikerült játékot írniuk köré. Ráadásul ez még multiplayer is? (Lehet kellene olvasnom egy tesztet róla)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#156766) rumkola válasza jeni (#156764) üzenetére


rumkola
veterán

persze, húzzon is ki mindent a konnektorból mielőtt bedugja a hdmi-t nem?
:D

(#156767) erahurka


erahurka
félisten

Nem értem a panaszkodást. Tök jó játék a Heavy Rain, szerintem jó a júliusi Plus felhozatal is. Mondjuk kicsit jobban el lehetne választani az ilyen hónapokat hogy változatosabb legyen. Mint mikor tavaly 3 hónapon keresztül ilyen TellTale féle cuccokat adtak :DDD

(#156768) Tigibeeb


Tigibeeb
tag

Hello

Érdeklődnék ,hogy valaki találkozott e hasonló problémával ? :

Vásároltam egy PS4 Prot, és hozzá egy LG 24UD58-as monitort.Mind a kettő új, boltból garisan.
Kiprobálása után a következő hibát tapasztaltam:
Játék közben kb. 2-3 másodpercre elsötétűl a képernyő, aztán visszajön.Közben a játék megy tovább.
Teljesen véletlen szerűen történnek ezek a hibák, van ugy ,hogy 10perc játék után illetve van ,hogy másfél óra után történik meg.
Kiprobáltam a gépet másik monitoron, ill. még TV-n is, ott nincs ilyen hiba jelenség.Ebböl arra következtettem ,hogy akkor a monitorral van baj.Igy azt is kiprobáltam: Laptopommal és ugy játszottam vele, és ilyenkor sem jelentkezik a probléma!Sőt még TV-t is néztem rajta, ott sincs gond.
A PS-hez kapott HDMI kábelel ill. a monitorhoz lévővel probáltam ki, de mind a kettőnél előjön a hiba...:(
Mivel mint irtam ,garanciácis mind a monitor és a PS is, gondoltam vissza viszem, de attol félek ott esetleg nem jönne elő a hiba, vagy nem ebben a konfigurációban probálnák ki.
Teljesen tanácstalan vagyok már:(
Persze nem elviselhetetlen dologról van szó, de azért pl. egy online játéknál az a 2-3 másodperc elég zavaró tud lenni.
Ha valakinek van ötlete szívesen elolvasnám :)
Előre is köszönöm.
Űdv.Tigi

(#156769) toompa válasza Tigibeeb (#156768) üzenetére


toompa
őstag

Itt még senki nem találkozott ilyen problémával:
[link]
Sajnos valakinél előfordul,valakinél sosem.

[ Szerkesztve ]

(#156770) .LnB válasza Tigibeeb (#156768) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link] csak "néha" téma. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#156771) Kendek válasza Tigibeeb (#156768) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Sokaknál előjön ez a probléma, biztos és tartós megoldást még nem találtunk. Mondjuk ami új, hogy eddig még monitorra nem írták.

<-ƘƘ->

(#156772) #20844032 válasza Tigibeeb (#156768) üzenetére


#20844032
törölt tag

Üdv a klubban :( Megpróbálkozhatsz jobb minőségű hdmi kábellel (a többen vettek ebből a 6000Ft-os Hama premium hdmi kábelből, az elég jónak tűnik), de a legtöbbünknél nem oldotta meg a problémát.
És hogy tovább fokozzam az agybajt: ugyanilyen monitorom volt. Pontosan ugyanilyen. Az enyém azzal nem csinálta, ellenben a tévémmel igen :DDD

(#156773) dunc válasza Tigibeeb (#156768) üzenetére


dunc
nagyúr

Sajnos gyakori probléma (nem garanciás ok, a sony tagadja, és vagy a tv, monitor gyártókra mutogat) amit tehetsz, hogy 2.1 es prémium kábelt vásárolsz.
1080p be se fog előjönni a probléma. Illetve akkor se ha nem RGB módba használod 4K n a monitort.

[ Szerkesztve ]

(#156774) Jim-X válasza penge111 (#156686) üzenetére


Jim-X
őstag

Helo szia, a 80'-as a legjobb evjarat :K :C :DDD

(#156775) .LnB: Aztmondod ne vegyunk tartos tejet? :DDD

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#156775) .LnB válasza penge111 (#156686) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most már értem miért van neked ennyi időd játszani! Abban a korban már... ;] :DDD

Boldog Születésnapot! (utólag is)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#156776) jeni válasza rumkola (#156766) üzenetére


jeni
félisten

viccen kívül IGEN :K

legtöbb házimozi erősítő HDMI része többek közt ezért pusztulnak el.

(#156777) Gombinyó válasza rumkola (#156766) üzenetére


Gombinyó
őstag

Nem árt...
A HDMI nem USB! Igen, van olyan aki áram alatt vagy működés közben ki, be dugdossa és még nem ment szarrá neki.

(#156778) .LnB válasza Jim-X (#156774) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

JAjj neem! Isten ments! Én csak az asszony témára gondoltam. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#156779) slloyd válasza Gombinyó (#156777) üzenetére


slloyd
senior tag

Erről regèltem èn is a minap.
A hdmi nem usb,hogy ki-be dugdozzuk mikor csak jól esik :D

[ Szerkesztve ]

(#156780) saelin válasza james001 (#156762) üzenetére


saelin
veterán

Csak online. Ezt nem úgy kell elképzelni mint egy mmot, inkább ilyen dark souls szerű open móka, ahova csatlakozik pár ember időnként.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#156781) #20844032 válasza slloyd (#156779) üzenetére


#20844032
törölt tag

Valóban, nem, hisz a a HDMI-ben 5v megy, miközben az USB, nos abban. is. Illetve a USB támogatja a hotplugot, ezzel szemben a HDMI is :D
Az egyetlen, amiért nincs annyi megdöglött usb cucc, hogy az host rendszerű, nem pont-pont, és ritkán dugsz össze két olyan eszközt vele, ami mindkettő a falimalacban végződik. Ami persze HDMI esetében sem a HDMI hibája (és ezért írtam, hogy ez egy olyan dolog, amiben nyugodtan hihettek is, mert kárt nem okoz, sőt), de a gyakorlat sajnos az, hogy a legtöbb lakásban a hálózat olyan csodás állapotban van(földeletlen konnektorok, 30 éve a földben rothadó szondák, utcáról bejövő kábelek, aluhálózat, stb), hogy nem lehet két eszközt egy vízcsővel sem összekötni úgy, hogy ne húzzon ívet csatlakoztatásnál.
Ettől ez a usb kontra hdmi iszonyatos nagy marhaság, mantrázni nem nagyon kéne.

[ Szerkesztve ]

(#156782) emeri


emeri
csendes tag

sziasztok!

kezdő PS4-es tulaj vagyok. meg szerettem volna rendelni a WatchDogs 2 játákot magyar nyelven,
de az üzlettől ezt az üzenetet kaptam:

"sajnos a magyar nyelvű változata a watchdogs 2-nak elkelt üzletünkben, már csak angol nyelvű van készleten"

kérdésem, hogy esetleg nem "jön le" a magyar nyelv a frissítéssel ha beraknám ezt az angol nyelvű lemezt?

vagy keressek kifejezetten csak olyat amin rajta van a magyar nyelv jelzés/zászló?

előre is köszönöm!!!

(#156783) toompa válasza emeri (#156782) üzenetére


toompa
őstag

Üdv!
"Nem jön le." Igen,keress olyat amit úgy hirdetnek hogy magyar nyelvet is tartalmaz.
Konzolok szervize 4890.-,platinium shop 5990.-

[ Szerkesztve ]

(#156784) RangerFox válasza emeri (#156782) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem lehet külön letölteni magyar nyelvet hozzá, mindenképp olyat vegyél, aminek a dobozán fel van tüntetve a magyar nyelv!

Beelőztek :R

[ Szerkesztve ]

(#156785) Lackooo84 válasza emeri (#156782) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Magyar store, abban tuti van.

The Truth is out there...

(#156786) Gery9112 válasza emeri (#156782) üzenetére


Gery9112
őstag

Nem hinném, legalábbis a WatchDogs 2 99%, hogy csak játékfrissítést szed le, nyelvi csomagokat nem.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#156787) emeri válasza toompa (#156783) üzenetére


emeri
csendes tag

köszönöm Urak a gyors választ!!!! :R :R :R

(#156788) slloyd válasza #20844032 (#156781) üzenetére


slloyd
senior tag

Ettől független már ment tönkre annó hdmi csatim Jvc tv-n ps3 al összedugva üzem közben.
Szóval közelítheted a dolgot szakma szemszögből lehet a szar hálózat miatt mert olyan ìvet húzott amit egy bevontelektródás ívhegesztő is megirigyelne.Viszont üzem közben èn akkor sem teszem többet ès nem is ajánlom senkinek!
Ellentètben Usb-s cuccom viszont mèg soha nem ment tönkre mióta az eszemet tudom...

[ Szerkesztve ]

(#156789) Jim-X válasza #20844032 (#156781) üzenetére


Jim-X
őstag

Ez f@sza magyarazat volt :R

De akkor is ott tartunk, hogy az esetek 99%-ban jobb ha aramtalanit az ember fia mielott HDMI kabeleket dugdos mindehova :DDD ;]

A játék az nem játék!

(#156790) Lackooo84 válasza Jim-X (#156789) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Én áramtalanítok, más meg azt csinál, amit akar... mondjuk sír, amikor kimegy a HDMI chip... :DDD

The Truth is out there...

(#156791) slloyd válasza Lackooo84 (#156790) üzenetére


slloyd
senior tag

Ha van gari akkor levan xarva max pár napig nincs tv vagy ps4...
De ha nincs akkor nefèlj legközelebb áramtalanít majd a páciens! Akármit is írnak itt a szakmában jártas emberek... :D

[ Szerkesztve ]

(#156792) Lackooo84 válasza slloyd (#156791) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Én azért sírnék, ha nem lenne pár napig tévém... :DDD Meg nem is biztos, hogy megjavítanák gariba az ilyet.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#156793) saelin


saelin
veterán

Most viccen kívül írom amit írok.

Vettem egy olcsó billt és rádugtam a psre + a notihoz használt egerem. Játszottam 3 kör Fortmiteot és egérrel bénább voltam mint kontrollerrel... :D
Viszont az egér előnye pontosság terén egyértelmű. Kontrollerrel nem tudok sniper rifle-t használni rendesen, de egérrel tiszta szépen tudom követni az ellent. Közelharcban meg béna vagyok patkánnyal, amihez kellene egy jó adag gyakorlás hogy újra visszaszokjak. Utoljára 2 vagy 3 éve játszottam shootert Pc-n, és most azt kell mondjam hogy kontrollerrel jobban lövök mint egérrel!

Néha majd előveszem az egeret Fortnite-ban hogy lássam idővel hogy alakul a kettő összehasonlítása.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#156794) Deck válasza saelin (#156793) üzenetére


Deck
titán

Én kontrollerrel jobb szeretek fps-t játszani mint egér+billentyűzettel. Egyedül vagyok vele? ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#156795) .LnB válasza saelin (#156793) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Közelharcban meg béna vagyok patkánnyal"

shotgun.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#156796) saelin válasza Deck (#156794) üzenetére


saelin
veterán

Nem jön át a végén a smiley mi lenne... :DDD

Egyébként a Fortnite tps. Overwatch-ban viszont biztos jobb lennék egérrel. Főleg a lassabb fire rate-es karikkal.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#156797) slloyd válasza Deck (#156794) üzenetére


slloyd
senior tag

Nem vagy egyedül èn is :)
Pc-n annó Cod-ban x360 kontrollerrel Ontottam a killeket a gamer egerek ellen :D
Aki tud játszani annak mindegy mivel irányít :DD

[ Szerkesztve ]

(#156798) Kajt


Kajt
tag

Sziasztok!

Ajandekba akarok egy PS4 Pro-t venni online, es az normalis, hogy mindenhol ures a keszlet Magyarorszagon? :F

(#156799) .LnB válasza slloyd (#156797) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Aki tud játszani, az ilyesmit le se mer írni. Mert tudja, hogy ha ilyet írna, akkor sokan körberöhögnék. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#156800) toompa válasza Kajt (#156798) üzenetére


toompa
őstag

Normális pillanatnyilag. A Konzolok szervizében elvileg van raktáron.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.