Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156251) oriic válasza Xaels (#156250) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kölcsönveszem a képet és erre rákérdezek. :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#156252) Carlos Padre válasza 30z.Samu (#156242) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ezzel az a baj, hogy sajnos mostanra pl a digitalfoundry kvázi etalon lett, az meg másról sem szól. :(( :(

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#156253) Xaels válasza oriic (#156251) üzenetére


Xaels
félisten

Köszi, mert sem a hivatalos fórumokon, se a közösségi oldalakon kerülgetik a választ mind a fejlesztő, mind a kiadó.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#156254) Carlos Padre válasza #87082240 (#156240) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Biztos ez? Mert a modok megjelenésekor volt ez az állapot.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#156255) keIdor válasza Carlos Padre (#156252) üzenetére


keIdor
titán

Ez miért is baj? Minőségi, számomra érdekes anyagot gyártanak, és nem csak konzollal foglalkoznak.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#156256) marinea2


marinea2
addikt

Sziasztok!

A Fortnite masnak is nyirta ki a kontroller bal analogjat? :F Neha mar alaphrelyzetbe megy balra, vagy rakozelitesnel elore... marcius ota jatszom vele.. 1200game kb

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#156257) Carlos Padre válasza keIdor (#156255) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ráeresztették a már eleve defektes pc masterrace látásmódot a konzolos világra is.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#156258) ProEvoFan válasza Carlos Padre (#156257) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pontosan.Ezt a fps felbontás PCs marhaságokat elhozták konzolokra is.A konzolok nem erről szólnak.Egy csomó online gamer magazin linkeli a videóit.

(#156259) seniman válasza marinea2 (#156256) üzenetére


seniman
addikt

Nekem csak az idegeimet,töröltem is hamar.Így a kontroller megúszta. :D

(#156257) Carlos Padre

Ja,betegek fejben,1080Ti-4K-500Hz-120FPS alatt megáll az élet. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#156260) marinea2 válasza seniman (#156259) üzenetére


marinea2
addikt

MIért? :DDD :DDD

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#156261) seniman válasza marinea2 (#156260) üzenetére


seniman
addikt

Miután egy teli tárat kieresztettem két méterről a tagra,az meg egy lövéssel elintézett............ :DDD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#156262) csipesz80


csipesz80
tag

Sziasztok srácok! 1 olyan kérdésem lenne hogy xbox one x mellé elhatároztam hogy veszek 1 ps4et is viszont ps-ben nem vagyok otthon és nemtudom hogy ha később VR-ozni szeretnék akkor elég a slim vagy mindenképp a pro kell? illetve létezik e xbox elrendezésű vezetéknélküli kontroller? csak mert azt már megszoktam.

(#156263) Tegla80 válasza seniman (#156261) üzenetére


Tegla80
addikt

Szval nem ilyedt meg attol,h jol korbelovoldozted..... :DDD :DD

Sony® & PlayStation®

(#156264) Carlos Padre válasza ProEvoFan (#156258) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A mai napig benne van a fejekben a "hogyan építsünk konzol verő pct egy konzol árából" baromság .

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#156265) marilllyo válasza ProEvoFan (#156258) üzenetére


marilllyo
veterán

Egy ideig én is így gondoltam...de megmondom őszintén mára megváltozott a véleményem.
Emlékszem anno PS3-mon volt egy-két olyan játék, hogy képtelen voltam játszani vele, annyira szaggatott. Pl. A MOHA Airborne. Stb.

Ez a dolog azon szempontból jó, hogy a kiadóknak valamihez tartaniuk kell magukat. Már-már marketing fogás lett belőle.
Így, hogy most mindenki nézegeti és méregeti a kiadók kénytelenek legalább egy fix stabil 30 fps-hez tartaniuk magukat, különben duzzognak a játékosok.
Itt most nem a ~60 +;- 5 fps-t kell nézni hanem azt, hogy 30 alatt ne legyen semmi.
Ha ez a kutyát nem érdekelné...és nem lenne kvázi már egy "körtapsi" minden 60 fps-es játéknak, akkor félhetőleg pl. a Witcher 3-mat sem cimánkolták volna fel 20 fps-ről egy közel stabil 30-ra.

És abban gondolom egyetértés van, hogy 20 < 30 és harminc az jobb mint húsz.

Szóval én úgy gondolom, hogy igen is cincálják őket ezért. Mert ennek árán talán nem jön több Just cause 3 szintű bukta. Mert azt is azért hagyta ott a játékos "társadalom" mert konzolon szaggatott mint az állat.

Lásd itt az ubisoft a Crew 2-vel. Szebb is és jobban is fut mint a Crew 1. Legalábbis a beta alapján nekem úgy tűnik.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#156266) Jim-X válasza csipesz80 (#156262) üzenetére


Jim-X
őstag

Szia!

En PRO-t vennek mar, foleg ha erdekes a 4K :K

Konnyu lesz megszokni a PS kontrolleret! Aztan egy ido mulva a masikat szepen lassan belepi a por... Utana mikor kiastad alola majd elpasszolod "szotyipenzert" az arabol meg veszel uj exkluzivokat a PS4-hez :K :D

A játék az nem játék!

(#156267) Carlos Padre válasza csipesz80 (#156262) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nincs kimondottan szükség rá, de a jobb eredmény érdekében ajánlott a pro. Kontroller témában, nyugodtan adj egy esélyt a ds4nek, nagyon jó kontroller az, mondom ezt úgy, hogy én egy nacont használok.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#156268) Carlos Padre válasza marilllyo (#156265) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Teljesen egyet értek veled, de nem erről volt szó :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#156269) front3r


front3r
őstag

Engem már nem érdekel a konzol, pc master race, én játékos vagyok. Nemsokára beszerzek egy XOX-et is a PS4 Pro mellé, mert ott is van azért pár cím ami érdekel(Forza Horizon sorozat, Ori 1-2, Halo Wars 2, stb...).
Lehet arra nem lesz sok játékom, de nekem ez már elég volt hogy vegyek egy MS konzolt is. Switch is van.
Így teljesen lefedem a gamer platformjaimat. Viszont a PC fejlesztésre már nincs lóvém, és ott annyi cím sincs, ami miatt egy PC-t vennék 500+ ezerért.
2-3 év múlva úgy is meg kell újítanom a két fő konzolom, arra bőven elmegy a lóvé. De azt mondom erre, hogy ez a hobbim, miért ne költenék rá pár százast? Végül is nem a munkámnak élek, hanem a hobbimnak.

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#156270) Dvix válasza front3r (#156269) üzenetére


Dvix
senior tag

A Switch-et érdemes RPG-kért venni? Engem csak az ilyenek hogy Titan Quest meg ilyenek érdekelnek rajta
:P

Teljesen igaz a koncepciód, osztom. Gamerek vagyunk, minden platform amit csak lehet szerezzünk be és érezzük jól magunkat. :C

(#156271) 3L1T3 válasza front3r (#156269) üzenetére


3L1T3
addikt

Szerintem teljesen jol gondolkozol! GG

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#156272) Carlos Padre válasza front3r (#156269) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Őszintén, arra a pár exluzív címre felesleges pénzkidobás az x. Én egy használt fatot tartok erre a célra, de ma már talán egy s-t választanék.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#156273) discrate válasza front3r (#156269) üzenetére


discrate
aktív tag

Ugy is van.

(#156274) Adam_Shepard válasza belan (#156225) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

De a dlckhez azt is erdemes tudni hogy kell egy bizonyos szint. A B&W- hez asszem pont az endgame kellett.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#156275) JHONNY 79


JHONNY 79
aktív tag

Sziasztok!

Nézegetem egy ideje a Ps4 Pro konzolt, árakat. Most úgy látom sok helyen felment az ára és készlet hiány van. Tudtok erről infót, a VB miatt van ez az állapot? Várható, hogy ismét lemegy az áruk, érdemes várni a vásárlással?

(#156276) front3r válasza Dvix (#156270) üzenetére


front3r
őstag

Jelenleg a Zelda az ami élvezetes és előre mutató, még az új Mario is remek szórakozás. A Titan Quest portolása úgy tudom nem sikerült túl jól mostanában, mindenképpen megvárnám a kritikákat.
Én a Bayonetta-val tolom mostanság, nagyon élvezetes rajta. Főként utazás közben veszem elő, tökéletes időtöltés, gyorsan elmegy vele az idő. Azért vettem, mert a mobil gaming nem hozta el azt, amit vártam, de a Switch azt hozza, amit igazából a mobilokon is szívesen látnék. Na meg a tervezett életciklusa 6+ év kb, így lesz mivel elütni az időt. Nem beszélve arról, hogy itt az indie címek is élvezetesebbek.
Illetve meglepő lehet, de a Sony is fog címeket kiadni Switch-re. Na nem feltétlenül a PS4-es AAA címekre kell itt számítani.

Carlos Padre: Van hogy az ember pár címért, vagy akár egy miatt is vesz konzolt. Sajnos PS4-re nincs olyan autós játék, amit a Horizon meg tud adni Xboxon(láthatóan a kötött pályás versenyeket nem szeretem). Az viszont annyira kiemelkedő cím, hogy főként ez miatt veszek konzolt.
Lehet nem vennék boxot, ha az EA az NFS-t meg tudta volna hasonlóra csinálni, de tudjuk mi lett abból a sorozatból...

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#156277) raziel01 válasza Adam_Shepard (#156274) üzenetére


raziel01
veterán

De úgy tudom ha csak a DLC-ket kezdi valaki akkor alapból a szükséges szintről indul az ember csak el kell osztani a fejlesztési pontokat.

(#156278) Kickass válasza JHONNY 79 (#156275) üzenetére


Kickass
őstag

A konzol árak most a gyenge forint (és valószinűleg az egyébként is erős dolllár) miatt vannak az egekben.

(#156279) csipesz80 válasza Jim-X (#156266) üzenetére


csipesz80
tag

inkább a VR érdekelne az exclusivok nekem nem jönnek be ezért is vettem annó x-et (ezért nem is fogja belepni a másikat a por, de ebbe ne menjünk bele mert nincs értelme). csak úgy néz ki hogy boxhoz nem lesz VR ezért érdeklődöm hogy a slimre is rá lehet kötni a szemüveget vagy csak a pro-ra?

(#156280) front3r válasza csipesz80 (#156279) üzenetére


front3r
őstag

Igen, slim-en is tudod használni, csak Pro-n sokkal szebbek a játékok VR-ban.
Érdemesebb a Pro-t beszerezni a VR-hoz.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#156281) Gombinyó válasza JHONNY 79 (#156275) üzenetére


Gombinyó
őstag

Egyáltalán lehet még kapni valahol? :DDD

(#156282) #20844032 válasza Carlos Padre (#156257) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ki? A digitalfoundry? Ne nyomjátok fullba a kretént plíz :D
Szakmai dolgokat nyomnak, magas minőségben. HDR beállításra is őket linkeli innen mindenki. Ha nem érted mit miért csinálnak az nem baj, de ha nem tudsz úszni, arról nem a víz tehet...Nagyon sokat tettek és tesznek a munkájukkal a gémingért.
Mondom ezt úgy, hogy köpök már a frémre totálisan.

(#156283) bombibmw válasza JHONNY 79 (#156275) üzenetére


bombibmw
veterán

Ez van raktáron és nem is annyira elrugaszkodott áron. [link]

(#156284) Tegla80 válasza bombibmw (#156283) üzenetére


Tegla80
addikt

Ez xar ar mert e korul nyitott megjeleneskor(es a konkurencia is ide akciozza mar a xox-t).....szoval majd ha 100e lesz vagy alatta,mint volt is mar,nah az lesz majd ismet a jo ar.

Sony® & PlayStation®

(#156285) #20844032 válasza Tegla80 (#156284) üzenetére


#20844032
törölt tag

Szétütik a forintot. 2 hónap múlva ezt az árat is siratni fogjátok. Sajnos.

(#156286) Gombinyó válasza bombibmw (#156283) üzenetére


Gombinyó
őstag

Biztos? Hívtam őket is, de telefonon már azt mondták nincs csak a fehérből csomagolás sérült.

(#156287) keIdor válasza Carlos Padre (#156257) üzenetére


keIdor
titán

Arról nem ők tehetnek, hogy az emberek ilyenek. Én meg szeretem tudni, hogy mi hogyan működik és miért, erre csak ők adnak választ.
Van akit a technikai része is érdekel...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#156288) JHONNY 79


JHONNY 79
aktív tag

Szóval ha most a Pro-t a G.o.W. játékkal 130 E Ft- ért találok az ajándék. Korábban találtam 108 E Ft- ért is konzolt, de most nem, illetve sok helyen készlethiány van.

[ Szerkesztve ]

(#156289) bombibmw válasza Gombinyó (#156286) üzenetére


bombibmw
veterán

Én nem telefonáltam, csak a kiírást néztem.
Ha nincs nekik, akkor finoman el kell küldeni őket a csába, hogy miért nem frissítik az oldalt. :)

(#156290) Crytek


Crytek
veterán

Ez a ft árfolyam hülyeség kár idekeverni. Ha igaz lenne akkor a xbox one-t se szórnák egyre olcsóbban.....Lassan már ők fizetnek hogy vigyék a népek..
Szerintem a Sony szimplán pofátlan látja hogy egyre drágábban is viszik és ha viszik miért ne emeljen...Ezt hamarabb elhiszem mint a csak egy konzolra ható ft romlást....

Next PC Upgrade: 2022

(#156291) Pubilol válasza ProEvoFan (#156248) üzenetére


Pubilol
tag

Köszönöm az ajánlásokat, szemezgetni fogok ezek közül!

Last of Us-t azonnal megvettem a bekapcsolást követően, ez volt az egyetlen játék, ami miatt már évek óta hozzá szerettem volna jutni egy pshez.

Ha joinolok magyar közösségekhez a ps-en, akkor azért van az, hogy azt írja semmilyen játékhoz nem tudok belépni, mert egy olyan játékom sincs, amivel épp játszana valaki a mondjuk 3500+ fős tagságból? Vagy ez hogy működik?

(#156292) Carlos Padre válasza #20844032 (#156282) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Látom hiba volt példaként felhozni az oldalt, vagy bármelyiket, mert elterelte a figyelmet a lényegről.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#156293) saelin válasza Carlos Padre (#156252) üzenetére


saelin
veterán

Pedig a DF nagyon hasznos tud lenni. Én nem vagyok hajlandó olyan játékkal játszani, ami néha 30 frémet hoz, de nagyjából 20 amit tényleg tartani tud, vagy ugrál össze vissza fps... Nem azért vettem konzolt hogy potato módban toljak játékokat.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#156294) Carlos Padre válasza Crytek (#156290) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mindenhol ez van, de ez nem a Sony pofátlansága, így működik a piacgazdaság. Itt angliában is három hete próbálok pro-t venni, se előrendelést nem vettek fel rá, se lefoglalni nem lehetett, azt tudták mondani, hogy sűrű nézegessem a weboldaluk. Amazon lehetett volna egy másik lehetőség, de a csere és a garancia miatt az nem volt igazán opció. Xbox x-et azonnal vehettem volna ott helyben kb azonos árban.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#156295) slloyd


slloyd
senior tag

Most komolyan!
Ps Pro-val a nappalimba így kell Pubg ot tolnom.... :O
Adják már ki ps re is!

[ Szerkesztve ]

(#156296) vonSux válasza slloyd (#156295) üzenetére


vonSux
őstag

Hát ha úgy futna, mint Xbox-on, inkább ne siessenek vele...

(#156297) slloyd válasza vonSux (#156296) üzenetére


slloyd
senior tag

Èn már örülnèk a stabil 25 fps nek is csak jönne ki...

[ Szerkesztve ]

(#156298) s7evcsenko válasza #20844032 (#156285) üzenetére


s7evcsenko
addikt

300-as árfolyammal számolva is csak 10k-val lenne olcsóbb ugyan ez, ezért én se gondolnám, hogy erről csak a forint tehet...

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#156299) Neoteric válasza s7evcsenko (#156298) üzenetére


Neoteric
addikt

Nyilván semmi sem fekete-fehér, de tuti, hogy a gyenge árfolyamos bukót tovább tolják a kiskerek.

Akinek pro kell asap és nyugati határ közelében van, nézzen el egy osztrák Media Marktba, PS4 Pro Battlefront 2 Bundle + God of War €388 ~ pesszimistán is 128k HUF [link]

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#156300) Carlos Padre válasza slloyd (#156297) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Inkább ne.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.