Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156401) 30z.Samu válasza adamssss (#156398) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egymást segítve: Unravel Two
Egymás ellen: Worms WMD, Gang Beasts, Duck Game

Hirtelen ez a négy jutott eszembe, de majd a rutinosabb kollegák írnak többet. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#156402) wierra válasza adamssss (#156398) üzenetére


wierra
senior tag

PES2018 :K :DDD

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#156403) marinea2 válasza ldave (#156400) üzenetére


marinea2
addikt

De igen! en is ugy jatszottam. De elvileg kulon-kulon is iranyithatoak, de most utana nezek mert nem probaltam ki :U

Lehet ketten! :K

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#156404) .LnB válasza adamssss (#156398) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Way Out

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#156405) NyMRooD válasza Bogyi007 (#156393) üzenetére


NyMRooD
őstag

A "barátok" megszerzésével szerintem kb valahol a játék fele és kétharmada között lehetsz. Sok mellékes dolog csak végigjátszás után lesz elérhető, szóval van még kontent bőven.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#156406) ldave válasza marinea2 (#156403) üzenetére


ldave
félisten

PS3-on még nem lehetett ketten játszani, lehet PS4-en már megy a két kontrolleres móka.

A Slime draws near! Command?

(#156407) penge111 válasza Xaels (#156395) üzenetére


penge111
addikt

Na, ez szuper hír, én eddig pont a túl könnyű játékmenet miatt vacilláltam, hogy benntartsam e a bevásárlólistámon :)) A Ni No kuni első részét imádtam, lehet ezért ez az a profilképem?! :U

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#156408) b. válasza .LnB (#156365) üzenetére


b.
félisten

Én úgy is végigtoltam, szerintem jobb volt kronológiailag helyes sorrendben letolni. Aztán nem tudom, hogy elsőre így játszottam volna akkor is ezt gondolnám e, mert ott az eleje viszont nagyon ütött az ugrálós kezdéssel.

Végigtoltad az Uncharted első részeit? Csak nekem nem jön be a 2. rész? Kicsit erőltetett az elsőhöz képest valahogy. Meg elég sok technikai hibát találok benne a béna ellenfelekről nem is beszélve. Remélem a 3-4 jobb lesz. Eddig csalódás, bár kb. a felénél se tarthatok.:(

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#156409) 30z.Samu válasza b. (#156408) üzenetére


30z.Samu
félisten

Majd írj, ha végeztél vele. :) Mutogatni fogja magát rendesen.

Sic Parvis Magna

(#156410) b. válasza 30z.Samu (#156409) üzenetére


b.
félisten

Remélem lesz hozzá energiám, lehet egy kicsit sok lesz egymás után a 4 rész.lehet beiktatok közéjük valamit. :DDD
Van egyébként még valami ezeken kívül az UC szériában? Uncharted collection-t meg az Uncharted 4 A Thief's End -et. vásároltam meg.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#156411) Gery9112 válasza b. (#156408) üzenetére


Gery9112
őstag

Szerintem igen, ezzel a kijelentéssel nem a többséget képviseled. :DDD De persze nem jöhet be mindenkinek mindegyik játék.

A Lost Legacy még a 4. rész után játszódik.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#156412) Zoleee83 válasza b. (#156408) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nálam egyértelműen az Uncharted 3 volt a leggyengébb a sorozatból, rettentő sok helyen untam, volt ahol ugyanazt az olcsó fordulatot többször is elsütötték, nem jött be. (Egyben toltam végig mindhárom felújított részt)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#156413) b. válasza Gery9112 (#156411) üzenetére


b.
félisten

Hát a múzeumban az elején, mikor a lámpásért kell betörni, konkrétan ennél hülyébb őröket még egy játékban sem láttam, pedig normál fokozaton tolom. Nehezen hittem el, hogy ezt komolyan gondolják.
Kojima ezelőtt 20 éve ennél előrébb tartott az MGS ben az AI színvonalában.
Eléggé sablonos, az egész, olyan B kategóriás. DE persze nem vagyunk egyformák, csak egy vélemény , sajnos kilógok a sorból.

Köszi, akkor azt is megveszem azért, hogy teljes legyen. :R

Zoleee83 : Köszi, ettől féltem. Nem biztos, hogy lesz erőm eljutni a 4. részig, pedig arról ódákat zengenek. Én ezt is eléggé unom most sajnos.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#156414) .LnB válasza b. (#156408) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, én szépen sorba letoltam az összes Uncharted-et. Én a TLoU után azokat játszottam végig elsőnek (Mármint első PS játékaim azok voltak). És mint már jeleztem párszor, ez szerintem jó ötlet volt a részemről, mint ha a U4-gyel, vagy a GoW-val kezdtem volna. Az első részekkel nem volt semmi bajom. Elfogadtam, hogy nem mai játékok, de egymást követően egyre jobb volt mindegyik rész. Talán a 2. és 3. volt egál nálam. Viszont a kettő az az egyik legjobb.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#156415) 30z.Samu válasza b. (#156410) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, azt hiszen LnB írta, hogy neki is sok volt egymás után a 4 rész. Akkor lehet én vagyok a mazochista, de én ahogy végeztem az egyikkel, kezdtem bele a másikba. Nekem nagyon bejöttek, mindegyik egy élmény volt számomra. :) Persze nem mindenkinek jöhet be, nekem is van olyan játék, amivel nem játszom, pedig sokan arra esküsznek. :) Pl.: Fortnite. :DDD

Sic Parvis Magna

(#156416) Xaels válasza penge111 (#156407) üzenetére


Xaels
félisten


Mondjuk nekem elég volt az alap is amikor végig játszottam.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#156417) nemorino válasza b. (#156408) üzenetére


nemorino
tag

Fura, én az első és a második között óriási minőségbeli javulást érzek. Az elsőnél a grafikai hiányosságok mellett a játékmenet is kicsit esetleges, a sztori pedig még elég harmatos. A második sztorija szerintem a legjobb, a történetmesélés módja pedig egyenesen brilliáns. A harmadiknál én is érzek minimális visszaesést, de még mindig kiváló játéknak gondolom. A negyediknél azt gondolom, hogy kár volt Druckmanéknak adni a projektet, túl komorra vették a hangulatot, amikor a kalózok elhagyott palotáiban mászkáltam tisztára The Last of Us érzésem volt. A The Lost Legacy teljesen korrekt, nem éri el az eredeti trilógia szintjét, de nagyon hangulatos és gyönyörű játék a kedvenc karakteremmel a főszerepben, én jobbnak tartom az Uncharted 4-nél. Én ezeket a játékokat elsősorban a sztori és a hangulat miatt játszottam, az értékítéletemben ezt a szempontot helyeztem előtérbe, az AI és nehézség kérdését nem vettem figyelembe.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#156418) b. válasza nemorino (#156417) üzenetére


b.
félisten

Grafikailag mindképpen látok fejlődést, tényleg előrelépés,ND től nem is várok mást. :)
Másban egyenlőre nem,de még eléggé az elején tartok. ( azt hiszem a 7. szakasznál,járok)
Nekem az első rész tetszett, mert nem akart több lenni mint ami,kikapcsolt szórakoztatott. ( ezért szeretem a COD -ot is, olvasod . LnB :DDD :DDD ) Itt egy kicsit erőltetettnek gondolom a szövegeket és a dramaturgiát is, ilyen film+ szintűnek látom. Amit leírtál az alapján a 4. rész nekem tetszeni fog :) :R

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#156419) Hopkins95 válasza 30z.Samu (#156415) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nekem is sok volt egymás után, mert a collection-ből mindhárom rész nagyon hasonlít egymásra, csak mások a helyszínek, így kellett egy kis változatosság a részek között.
Én tavaly játszottam végig őket, lehet megint előveszem, viszont most kipróbálom a Xim-mel, szerintem könnyebb lesz egérrel célozni.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#156420) 30z.Samu válasza Hopkins95 (#156419) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor tényleg én vagyok a mazochista... :B :D

(#156421) .LnB : A Lost Legacy-t én már csak később kezdtem el, a UC 4 után játszottam mással. Lehet ezért nem fásultam bele.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#156421) .LnB válasza Hopkins95 (#156419) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem csak a Lost Leagcy-re lett sok. De sajnos azt már nem tudtam élvezni. Untam azt a rohadt sok lövöldözést, és már annyira végeztem volna a játékkal...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#156422) ldave válasza .LnB (#156421) üzenetére


ldave
félisten

Nem is értem mi vesz rá valakit, hogy öt, szinte ugyanolyan játékot egymás után játszon végig :)

A Slime draws near! Command?

(#156423) .LnB válasza ldave (#156422) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vissza kellett adni a gazdájának. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#156424) Hopkins95 válasza .LnB (#156421) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én is pont így éreztem néha pár óra játék után, hogy jussak már tovább a következő részre. Főleg olyan helyeken, ahol bolyongtam vagy sok ellen jött egyszerre azokkal a bizonyos fegyverekkel, pl. az Uncharted 3-ban a "Chapter 13-Abducted" volt a legutáltabb rész számomra, mert eltévedtem a roncsok között és folyamatosan lőttek a fejem felől, azzal a résszel kb. 3 órám elment szerintem.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#156425) Gery9112 válasza ldave (#156422) üzenetére


Gery9112
őstag

Én se, nagyon durván ki lehet égni. Nekem is pl. hiába van ott a "nosztalgiafaktor" nem tudom egyhuzamban végigvinni az Ezio Collection-t. Kell pár hónapos szünet két rész között.

LnB: Ja...az úgy más. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#156426) #20844032 válasza ldave (#156422) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én meg azt nem értem miért nem akkor tolták ezeket, amikor egyenként akkorát ütöttek mint a mozdony.
Biztos meg volt magyarázva akkoriban is, hogy miért szarakonzol :DD

(#156427) .LnB válasza Hopkins95 (#156424) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyszer sem akadtam el, egyik részben sem. A harmadikat meg egy seggel letoltam. Engem ez az iszonyat mennyiségű lövés zavart. A 4-ben szerencsére nem kellett, ott nagyon gyorsan haladtam lopakodással. LL-ban meg semmi értelme lopakodni megint csak. :(

(#156426) Moby Me' akko' még Pécé volt a minden! Azé' :D Amúgy nekem most is ütöttek.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#156428) 30z.Samu válasza #20844032 (#156426) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mert senki nem mutatta meg ezeket a játékokat. :B Egyik ismerősömnek az összes PS megvolt eddig, de ilyenekkel nem igen játszik. Grand Turismo-t láttam nála, meg multiplatform címeket. Ha a PS 3 időszakában valaki megmutatja az Uncharted-et, lehet már akkor vettem volna egy konzolt.

Sic Parvis Magna

(#156429) Hopkins95 válasza .LnB (#156427) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nekem a lövöldözéssel nem volt gondom - mert lopakodás csak hangosan megy ugyebár :DDD - inkább a célzással. Na azzal megszenvedtem, persze azért beeletanultam idővel, de még mindig nem volt olyan kényelmes, mint egérrel. :D

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#156430) Bogyi007 válasza marinea2 (#156399) üzenetére


Bogyi007
veterán

Bakker! Ez az avatar és aláírás kombó! Szakadó a röhögéstől... :DDD :DD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#156431) b. válasza #20844032 (#156426) üzenetére


b.
félisten

Volt más ezer játék amit játszottam és most jutottam el addig, hogy a PS4 re is tudjak költeni, szánni pénzt / időt. PC is van ugyan úgy. :)
30 éve vannak konzoljaim, jelenleg is 14 darabbal rendelkezem igaz nagy része retro ( Gamecube, Dreamcast, WII, N64 ,Megardrive) De a mostani genből is meg van mind ( Switch, Ps4, One )
Egyszerűen úgy voltam vele, hogy ráérek egyszerre, mert LOU-t végigtoltam anno PSNow segítségével Steamlinkkel Tv-n ugyan úgy, az érdekelt a legjobban, meg Beyond.
PC marad az örök szerelem, ha jön az új COD akkor hanyagolom a konzolt megint. :) Addig meg megy a pótlás.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#156432) ldave


ldave
félisten

Akkor vallomás. PS1 óta van Playstation konzolom, 1999-ban vettem a gépet FF VII-tel és Gran Turismo-val. Azóta volt minden, PS2, PS3, PS4, PSP, Vita. És soha, egyetlen egy Uncharted játékkal nem játszottam :)

Najó, ez nem teljesen igaz, PS3+ban volt valamelyik rész, amikor gyerekként kell valami múzeumba bemenni. Azzal játszottam vagy 15 percet.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#156433) b. válasza ldave (#156432) üzenetére


b.
félisten

2 hét ban-t kapsz most, sajnálom . :DDD :DDD

1997 ben vettem az első Ps1 gépemet egy pécsi panellakás hátsó szobájából.
Első nap nem volt hozzá még memóriakártyám, és a Resident Evil -t úgy játszottam végig, hogy ahol éppen tartottam ott hagytam a gépet, majd elmentem reggel dolgozni és másnap délután onnan tudtam folytatni. szerintem 72 órán át nem volt kikapcsolva.és 3 nap alatt kb 4 órát aludtam.

A mai napig működőképes egyébként, egyszer kellett benne olvasófejet cseréltetnem.Azóta minden volt, kivéve ps3.Ps2 gépemet első nap vettem megjelenéskor a konzolstúdióban 165 ezer forintért( ebben volt még egy plusz joy) áruhitelre, mert 27 ezert forintot kerestem :D Kb ez olyan, mintha most vennék egy másfél milliós gépet magamnak :D

Keldor papa : de az sajnos,de amíg engem leköt addig kitart és betegesen vonzódom a drága egérpadokhoz és egerekhez sajnos.
kb 8 hónapot szánok egy egy ilyen multira, aztán részemről kifújt. Talán Dirty Bomb Pc-n volt az egyetlen újabb( 2010 utáni) játék amire rászántam majdnem 2400 órát és 3 évet az életemből. Régen Enemy terrtitoryt 10 éven át toltam :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#156434) keIdor válasza b. (#156431) üzenetére


keIdor
titán

Nem túl alacsony a játékosbázis? CoD-hoz a legrosszabb választás a PC, DLC-t azért nem vesznek, mert nincs kivel játszani.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#156435) #20844032 válasza b. (#156431) üzenetére


#20844032
törölt tag

>PC marad az örök szerelem, ha jön az új COD akkor hanyagolom a konzolt megint.

Ha tudom, hogy ilyen választ is el kell majd olvasnom, inkább nem teszek fel kérdést. :DDD

(#156436) b. válasza #20844032 (#156435) üzenetére


b.
félisten

Te .LnB vagy másodreggel :D :DDD :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#156437) ldave válasza b. (#156433) üzenetére


ldave
félisten

Szép :) PS1 nekem már sajna nincs meg, de a PS2-m még megvan, azt 2001-ben vettem, egy GT3 bundle volt, szép piros dobozban. Még működik, de pár játékot már nehezen olvas be. Később vettem egy utolsó szériás PS2 Slim-et és inkább azt használom már, ha PS2-zni támad kedvem.

A Slime draws near! Command?

(#156438) .LnB válasza b. (#156436) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért ekkora sértésért egy hét ban-t adnék. :DDD

Mármint ő rá nézve, nem rám. :)

Moby b. az egyetlen igazi codos kb akivel beszélő viszonyban vagyok. Szerintem nem egyszer rúgtuk össze a port cod hírek alatt. Aztán egyszer összehozott minket a sors Dirty Bomb-ban, ts en rögtön megbeszéltük ezt a cod témát.. Meg aztán látta, hogy mekkora pro player vagyok. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#156439) 3L1T3


3L1T3
addikt

HIVATALOS!!!

Magyar feliratos lesz a Spider-Man

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#156440) ProEvoFan válasza 3L1T3 (#156439) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Előrendelem!!!! :C :R
Ritkán veszek teljes árú játékot, de ezt meg kell hálálnom valahogy.God of War, Detroid és most Pókember is.Köszi sony! :R

[ Szerkesztve ]

(#156441) b. válasza .LnB (#156438) üzenetére


b.
félisten

:DDD :DDD

COD arra jó amire. Nem akar több lenni mint ami ezt szeretni kell benne. menni kell oszt lőni, kikapcsolódást nyújt pihentet, egy fáradt nap után.Talán az utolsó olyan játék amiben kellenek még reflexek lőni,de egyébként hogy őszinte legyek egy kalap .. már az összes ilyen jellegű FPS PC-n.OW.t mikor megvettem, csak néztem, hogy ne már, gyerekek én Quake-n nőttem fel. 20 percet játszottam vele 15 K ért, életem üzlete volt. :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#156442) oriic válasza 3L1T3 (#156439) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na Bate-nek csak igaza lett. :D

Live-Die-Respawn

(#156443) erahurka válasza oriic (#156442) üzenetére


erahurka
félisten

Azt hitted csak clickbate tweetnek szánta mikor írta?

(#156444) Xaels válasza 3L1T3 (#156439) üzenetére


Xaels
félisten

Ha elcsúszik a Martyr amire a jelek utalnak, akkor a Sony megint előre meg kapja a pénzemet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#156445) Purple_46 válasza Theory66 (#156104) üzenetére


Purple_46
tag

Nagyon szépen köszönöm! :)

(#156446) belan válasza birorichard (#156224) üzenetére


belan
addikt

Meg vettem a witcher 3 goty és nem engedi hogy a dlc vel kezdjem a játékot miert nem ?

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#156447) Edem05 válasza ProEvoFan (#156440) üzenetére


Edem05
őstag

Én is elő akarom rendelni, csak azt nem tudom eldönteni, hogy digitálisan vagy lemezesen. Erre még aludnom kell párat. :D

(#156448) ProEvoFan válasza belan (#156446) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Gotyban nem lehet DLCvel kezdeni.Csak akkor ha külön veszed meg.

(#156449) oriic válasza erahurka (#156443) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván nem.

Mondjuk ezek szerint az is igaz, hogy a Days Gone is magyar felirattal fog jönni.

Live-Die-Respawn

(#156450) #20844032 válasza .LnB (#156438) üzenetére


#20844032
törölt tag

Sejtettem, hogy különleges kapcsolatban vagytok :DDD

Spidey: :K Jóféle lesz az, a lokalizációtól függetlenül is. Azt sem értem, amikor azt írjátok, hogy nem kell, mer batman. Namost szvsz nagyon nem olyan, de amúgy szerintem a batmanek is rohadtul jóak, szal ha "csak" olyan lesz, mint azok, én akkor is kétpofára fogom zabálni. Ha meg még attól is jobb lesz, akkor gargalizálni is pókhálóval fogok :DD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.