Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156151) Carlos Padre válasza FIREBLADE78 (#156150) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Minden medic kap fegyvert.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#156152) FIREBLADE78 válasza Carlos Padre (#156151) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Bf1-ről van szó. Ott kap egy medic vmi ruszki fegyvert,ha előrendeled az új bfet

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#156153) ivcsi86 válasza marilllyo (#156149) üzenetére


ivcsi86
tag

LG OLED55B7V

(#156154) ImACeltic válasza ivcsi86 (#156153) üzenetére


ImACeltic
őstag

Én is ilyet, vagy egyel újabbat tervezek majd venni jövőre vagy 20-ban, a PS5 megjelenésekor. Beégésre van garancia?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#156155) marilllyo válasza ivcsi86 (#156153) üzenetére


marilllyo
veterán

Pont tegnap beszélgettünk egyik fórumtárssal, hogy ez a probléma csak a Samsung készülékeket érinti. Ezek szerint akkor nem.

Őszinte leszek. Hivatalos megoldás nincs. Az imént cseréltem TV-t és a régi (Samsung J6300) tvmmel sokszor megesett. Az utóbbi időben viszont 2-3 hónapja talán egyszer sem. Most mielőtt eladtam volna...most volt, hogy napi 2x-3x megcsinálta.
Szóval ez ilyen időszakos eset. Nincs rá megoldás... :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#156156) Lackooo84 válasza marilllyo (#156155) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nekem Samsung tévém van, és még egyszer nem sötétedett el, előtte a Bravia se. Igaz én a HDR + HDMI CEC meg ilyesmiket kikapcsoltam, mert engem nem érdekelnek.

The Truth is out there...

(#156157) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Nálam sincs ilyen, lg 32cs460, cserébe szar a válaszidő ;] :))

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#156158) b. válasza Lackooo84 (#156156) üzenetére


b.
félisten

Nekem samsung UHD tv-m van, december eleje óta konkrétan 6 hónapig egyszer sem csinálta. Az utóbbi 1-2 hónapban kezdte el. Nekem az a gyanúm, hogy a meleggel kötődik össze, erősebben felmelegszik, hűtési gond lehet. Vagy nem tudom, csak tipp.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#156159) front3r válasza ivcsi86 (#156153) üzenetére


front3r
őstag

Nekem is ilyen van, egyelőre nem jelentkezett ez a probléma. Szerintem semmi köze ennek a tv-hez.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#156160) Lackooo84 válasza b. (#156158) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát nem tudom, szerintem kevés embernél van melegebb, mint itt a panelház legfelső emeletén, de még egyszer sem csinálta nekem.

The Truth is out there...

(#156161) b. válasza Lackooo84 (#156160) üzenetére


b.
félisten

Lehetséges, hogy az én gépem öregebb , többet használt, fene tudja. Mostanában elég gyakran előjön, ahhoz képest hogy májusig nem is találkoztam vele. Minden beállítás érintetlen, a Tv-n is és a gépen is ,semmit nem változtattam, kábelekhez se nyúltam. :(

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#156162) WaterWave


WaterWave
veterán

Régebbi XE9005 sony tv-mmel se volt villogás, most váltottam XF9005, re azon se volt egyszer se...
Tehát bátran ki merem jelenteni, hogy a sony tv ezen típusánál nincs, vagy megkockáztatom a sony tv-knél nincs ilyen villogás

Helyileg fent van a falon, alatta egy avr-amiből jön kifelé a hő rendesen, tehát melege biztos lehet nyáron, klima van

[link]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#156163) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Végigvittem a Beyond Two Soulst.Ez a játék nagyon komoly lett.Végigfogom játszani még egy párszor, talán még a platinára is rámegyek.
Spoiler:A CIAs fejezetek tetszettek a legjobban.Az arab városban, mikor segített a kisgyerek eljutni a célig, utána nem tudván, pont az apját használtam fel a célpont likvidálására, majd a kölyök sírva odafutott az apja holttestéhez...az a gyűlölet a szemében...epic jelent sorok voltak...és a végén kiderül a CIA hazugsága...áh, kurvajó.

[ Szerkesztve ]

(#156164) seniman válasza WaterWave (#156162) üzenetére


seniman
addikt

Nálad valószínű az AVR felerősíti a gyenge jelet,ezért nem jelentkezik a hiba.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#156165) WaterWave válasza seniman (#156164) üzenetére


WaterWave
veterán

avr nélkül se jelentkezik bár ugy ritkán játszom, de úgy se tapasztaltam

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#156166) b. válasza ProEvoFan (#156163) üzenetére


b.
félisten

Szerintem is az volt az egyik legjobb pálya és jelenet benne, de az utána lévő utcán koldulok és csövezek rész annyira nem jött be. Főleg a szülő nő és a közte kialakult mélynek beállított kapcsolatot nem értem, hogy a végkifejletben is választható lenne, hogy mellé szegődjön. Azt egy kicsit eltolták szerintem, leült ott a játék, de egyébként nagyon szerettem, az egyik kedvenc.A magyar felirat pedig külön plusz pont. :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#156167) discrate válasza b. (#156158) üzenetére


discrate
aktív tag

Nekem is Samu uhd van. Nemrég vettem, minden nap csinalja h elsötétül a kép mert magatol kilep jatekmodbol es visszalep. Ez 10 mp kb, eleg idegesito mert multizok.
Meleghez nincs koze, bekapcsolas utan 5 perccel már siman produkalja.

(#156168) discrate válasza ivcsi86 (#156148) üzenetére


discrate
aktív tag

Eddig en is csak olvastam, most mar tapasztalom. Ha lesz megoldas, szolj, mert erdekel.

(#156169) 3L1T3


3L1T3
addikt

Akinek ilyen villogas problemaja van a PS4Pro-val azt a HDMI vezerlo Panasonic chip csinalja, nem birja a meleget es azert villog vagy legrosszab esetben teljesen meg is adja magat. A legnagyobb gond hogy visszavagott labu ic ezert nagyon nehez cserelni

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#156170) Scholes9 válasza ProEvoFan (#156163) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem is nagy kedvencem, a vége nálam ütött rendesen, kellett is a zsepi :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#156171) koncsik válasza 3L1T3 (#156169) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Hmm? :F
"Meleghez nincs koze, bekapcsolas utan 5 perccel már siman produkalja."
Nekem nem sima PS4-em van, az is csinálja, nekem 1x bekapcs után 2-3 perccel, mintha azzal függne össze, hogy az USB bemenetekbe van-e dugva valami, de nem próbálgattam, mert nem zavar, játék alatt nem csinálja, illetve általában még nem jutok el addig a belépés során, hogy zavarjon :B
(Bocsánat a hadarós hosszú mondatért :R )

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#156172) b. válasza koncsik (#156171) üzenetére


b.
félisten

ott még nem megy a ventilátor annyira, lehet hozzá köze, ha nincs megfelelő levegő áramlás.. Gondolom a GPU-t nézi a ventilátor szabályzásnál. Játék közben azért megy a venti is rendesen. Már ha valóban ez a gond.

Én is erre gondoltam egyébként, anno az Onkyo erősítőm HDMI panelja is hasonló tünetekkel adta meg magát, filmnézés közben többször elment a kép több másodpercre is. Csak mondjuk ott a hang is itt viszont a hang megy az elsötétedés alatt, pedig szintén aza HDMI viszi át a jelet, szóval ezért még sem ugyan az, illetve különösebb :D

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#156173) Kendek válasza 3L1T3 (#156169) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

És erről a problémáról a Sony nem tud? Mert ugye azóta kijött egy 7100-as széria is, viszont ezt a Panasonic chipet nem cserélték le benne. Sőt, helyileg is ugyanott van mind a kettőben.

<-ƘƘ->

(#156174) seniman válasza Kendek (#156173) üzenetére


seniman
addikt

Sőt a FAT gépek egyik típushibája ennek a chipnek a kipusztulása volt. :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#156175) belan


belan
addikt

Hello az lenne a kérdésem valaki használ ps4pro mellet Xbox one x is ? Érdemes megvenni mennyivel szebb rajta a multiplatform címek ? Mert YouTube nem igazán lehet észrevenni a különbséget .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#156176) Rage47 válasza ProEvoFan (#156163) üzenetére


Rage47
veterán

Na végre látni pozitívat is róla. Én is szeretem. Sokan nagyon lehúzzák pedig. :(

(#156177) Gombinyó válasza belan (#156175) üzenetére


Gombinyó
őstag

Ha nem érdekelnek az xbox ekluzívok, akkor nem sok értelme van Pro mellé megvenni. Játék közben nem veszed észre a minimális grafikai előnyt.
Én X-ről váltottam Pro-ra és nem vettem észre különösebb visszaesést.

(#156178) erahurka válasza belan (#156175) üzenetére


erahurka
félisten

Ha nem gond elégetni 150,000 forintot akkor nyilván megéri. :U

(#156179) belan válasza Gombinyó (#156177) üzenetére


belan
addikt

Köszi a választ az a baj nagyon xboxra nincs jó exkluzív cím vagy nincs is ))))Erahurka 100 ropogósért hozzád vágjak már használtan hardverapron .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#156180) seniman válasza Gombinyó (#156177) üzenetére


seniman
addikt

Akkor érheti meg ha egy vga árából akar PC játékokkal játszani.Létezik box exkluzív játék? ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#156181) Gombinyó válasza seniman (#156180) üzenetére


Gombinyó
őstag

Akkor MS exkluzív, mindegy hogy nevezzük :)

(#156182) sutyesz96 válasza b. (#156161) üzenetére


sutyesz96
őstag

Nekem vadiúj állapotban, már az első héten is csinálta a Prom, Samsung 4K tv-vel.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#156183) eisento válasza ivcsi86 (#156148) üzenetére


eisento
addikt

tapasztalat az, hogy csak 4k tvknel jon elo random mod. megoldas nincs ps-t es tv fw. frissites...

vhol olvastam hogy azert lovi ki mert van vmi hdmi masolasvedelem es hulyen erzekeli es kilovi a kepet... erdekes modon fullhd tvken nem jon elo...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#156184) Lackooo84 válasza b. (#156161) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Premieres Prom van Samu UHD tv, és mégsem csinálja. Egyébként HD-s emberkétől is láttam már ezt a panaszt.

The Truth is out there...

(#156185) suhi84


suhi84
tag

Srácok!

Egy kis helpre lenne szükségem! Egyszerűen nem bírom belőni a Gran Turismo Sportot. Megcsináltam a kalibrálást első indulásnál, illetve utána is próbálkoztam mindennel, de nem stimmel a felbontás. Körben fekete box van és nem találom, hol kellene beállítani. Full HD-ba tolnám. :R

(#156186) freeknight válasza belan (#156175) üzenetére


freeknight
őstag

Érdekes ez a grafika kérdés. Lehet, hogy az xbox erősebb, de ott közelében sincs semmi pl a detroit vagy a god of war grafikájának. Ez a minimálisan erősebb hardver meg marketing lózungok csak a dráguló vga árak miatt konzolra váltó pc masterrace emberkéknek van kitalálva.
2 ismerősnek is One X van, az az igazság, hogy multiplatform címeknél max csak úgy vennék észre különbséget, ha mellé raknám a másik konzolt, a sony exkluzív címek meg sokkal jobban néznek ki bárminél.
Szerintem felesleges tartani ps mellett másik konzolt, kivéve ha akarsz játszani a halo-val, de sokaknak látom hogy van ez is, az is. Én biztos nem vennék.

(#156187) Kendek válasza eisento (#156183) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az a másolásvédelem a HDCP, és annak a kiiktatása nem segít (ez a tapasztalat). Nyilván azért jelentkezik inkább 4K-s felbontással, mert az már feszegeti a HDMI 2.0 határait. Sőt, a Sony csak ugyanazt az egyszerűbb vezetéket csomagolja a Pro modellekhez is mint anno a FAT-hoz is már, ami pedig csak elméletben alkalmas a feladata ellátására (nincs hivatalos teszt és tanúsítvány). De amennyire én tudom, egyelőre nincs biztos és tartós megoldás. Nálam speciel az évek alatt még nem jelentkezett a probléma (Samsung TV-vel sem).

<-ƘƘ->

(#156188) WaterWave válasza Kendek (#156187) üzenetére


WaterWave
veterán

amilyen kábelt ad a sony azzal semmi probléma nincs... szabványnak megfelel, azt tudja ami kell... 4k-ra képes kábelt csomagol a pro gépekhez, nyilván a premium high speedet már nem tudja, hisz ahhoz 8k tartalom kell

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#156189) belan válasza freeknight (#156186) üzenetére


belan
addikt

Szerintem nagyon jól látod a dolgokat ,néztem egy videót IGN hungary és a videó címe az volt ég és a föld a különbség a Xbox x meg Ps4 Pro között de szerintem ez csak marketing ,szerintem is max tényleg úgy láthatod a különbséget ha egymás mellet van a 2 gép , új tomb raidernél láttam minimális különbséget .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#156190) bandi0000 válasza belan (#156189) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ebbe azért bele kötnék, maradjunk annyiban, hogy van különbség, valaki látja,valaki nem, grafikai különbség nem annyira látványos, mert a box legtöbb esetben natív 4k-ban futtat, míg a Pro csak felskálázza, de pl egy BF1 esetében már csak a stabil fps is látványos

Xbox One: bandymnc

(#156191) Kendek válasza WaterWave (#156188) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Premium Certified kábeleket tesztelik 4K@60Hz-re, és azokkal van meg biztosan, zavarás mentesen a teljes 18 Gbps. A lényeg az EMI védelem, vagyis az árnyékolás minősége, ami sok kábel esetén eléggé pocsék. Egy kis zavarás a jelben és elsötétedik a kép egy pillanatra. Ettől függetlenül jó az amit a Sony csomagol, nekem dupla hosszúságban van bekötve (Pro -> VR doboza -> TV), és tökéletesen jó a 4K HDR.

<-ƘƘ->

(#156192) belan válasza bandi0000 (#156190) üzenetére


belan
addikt

Jó napot uram jól van a oled tévéje ))))persze van különbség ezt nem vitatom de nem akkora nagy a különbség szerintem .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#156193) bandi0000 válasza belan (#156192) üzenetére


bandi0000
nagyúr

persze köszi meg van, nem nézegetem a beégést, így nincs rajta :D

Bár nekem is 1-szer elfeketedett, de ez volt az első és gondolom az utolsó is 1 hónap alatt

Xbox One: bandymnc

(#156194) belan válasza bandi0000 (#156193) üzenetére


belan
addikt

Már én se nézegetem a beégést jobb a nyugalom )))) vettem még rá plus garanciát .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#156195) undercover válasza Csabee86 (#156108) üzenetére


undercover
senior tag

És honnan találsz mindig 50%-os promo kódot? Sőt egyáltalán találni promo kódot elég nehéz.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#156196) saelin válasza undercover (#156195) üzenetére


saelin
veterán

Külföldi accounton lehet annyira nem lehetetlen mint hazain.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#156197) marilllyo válasza undercover (#156195) üzenetére


marilllyo
veterán

Elég csak megjelenés előtt felnézni ide apróra vagy jatekaim.hu-n meglesni. Sony ex. címekhez mindig van. Sony ex. címet nem vettem még teljes áron én sem.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#156198) Csabee86 válasza undercover (#156195) üzenetére


Csabee86
senior tag

Megjelenés előtt érdemes szemezgetni itt hardveraprón vagy játékaim.hu-n.

(#156199) ivcsi86 válasza discrate (#156167) üzenetére


ivcsi86
tag

Igen, kb pontosan ez!
Bekapcsolás után kb 5 perccel csinálja egy alkalommal kb 10 mp-ig tart.
A gép új (7100-es uj alapos), meleghez nem hiszem hogy köze van, m tegnap este is csinálta és 20 fok volt a szobában.
Usb nincs bedugva.
Ami plusz egy alap konstrukcióhoz képest az egy VR, azon keresztül megy a jel.

Sokan írtátok hogy időszakonként lép fel a dolog, lehet hogy rendszerfrissítésenként változik hogy épp előjön v nem?

(#156200) M0ng00se


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Üdv PS fejek!
Egy-két napja írtam a fórumba, akkor még terveztem, holnap pedig megyek a konzolért.A konzol egy CUH-1116A típusú lesz. Olvasgattam mostanában a konzolról, és ajánlottnak látom szétszedni majd és kitakarítani, pasztázni.Egy-két videót néztem a szétszedésről , egy picit bonyolultnak tűnik. A szétszedéshez kell torx csavarhúzó?

V6

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.