Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156051) Anaren91 válasza sultansmith (#156050) üzenetére


Anaren91
senior tag

Hát ha az zavar ott a v2 az már mind a két módon használható. Az olyan 90-110 körül szokott lenni. Nekem elég kicsi a szobám, a kábel majdnem kétszer ártéri 😀

[ Szerkesztve ]

(#156052) ricszol


ricszol
csendes tag

Sziasztok, akadt egy kis gondom crew2 béta alatt meghalt a ps4 pro kockás szurke képernyő villog a tv, ps semmire nem reagál. Ilyenkor a kihuzom az áramból opcion kivűl van más lehetőség? Ha ezt teszem nem lesz gond belőle?

(#156053) mcwolf79 válasza K1nG HuNp (#156046) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem kell egyből leoltani.
A support oldalán belül nem találtam hol lehet ticket-tet feladni.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#156054) thewom75


thewom75
tag

Ha még nem volt akkor a God Of War Day One Edition az osztrák Saturnban és Media Marktban

30 Euro dobozosan. Máris rendeltem egyet magamnak.

[ Szerkesztve ]

PSN : thewom

(#156055) IzI


IzI
senior tag

Még nincs konzolom,de kíváncsiságból.Lemezes verzió mennyivel drágább,mint ha digitális formában venném meg,egyáltalán azokat hol lehet? Fifa 19-t tervezem megvenni,de kicsit sokkalom a 18e Ft és jó lenne olcsóbban hozzájutni.

(#156056) mcwolf79 válasza mcwolf79 (#156045) üzenetére


mcwolf79
veterán

Amúgy lehet az a gondja ,hogy nem az alapjáték régiójában vettem a pontot? Bár az akkor elég szopacs, mert akkor nem lehetne venni US Store-ból vett játékhoz ingame valutát??? Ez elég kibaxás lenne, bár tudom, aki "trükközik a régiókkal" az tudjon rá :U

IzI:
Hát elvileg 1st day vételkor a külföldi Store-okban valamivel olcsóbban meg lehet venni a játékokat. USA és Hong kongi Store szokott a legolcsóbb lenni, ha nem zavar ha 3-4 féle user van a gépeden.
Lemezesen 18-20k körül vannak itthon az új játékok lemezesen és a Store-ban is, USA Store-ból 60*270-nel számolva 16200 Ft körül kijön az új játék. HK-i Store-ral nem vagyok képben.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#156057) Kendek válasza IzI (#156055) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A frissen megjelent, teljes árú játékok általában olcsóbbak lemezes formában mint digitálisan. Viszont a Store-ban folyamatosak az akciók, és az egyes játékok idővel nagyobb leértékelést is kapnak mint az aprós (használt lemezes) árak.

<-ƘƘ->

(#156058) IzI válasza Kendek (#156057) üzenetére


IzI
senior tag

Azt hittem pont fordítva van,hogy a lemezes lesz a drágább,pont előállítási költség meg egyebek miatt.
Már megjelenés napján játszani akarok vele,így azzal biztos nem várok:)
Mindenesetre,köszi.

(#156059) sultansmith válasza thewom75 (#156054) üzenetére


sultansmith
senior tag

És lehet Magyarországra szállítani? Egy linket elfogadnék, ha így van, előre is köszi!

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#156060) saelin válasza IzI (#156058) üzenetére


saelin
veterán

Megjelenéskor drágább a digitális, de egy vagy két hónapon belül szinte mindig kapnak valami nagyobb leárazást az új gamek is.
Én pont az ilyen akciók miatt szinte csak digit játékokkal rendelkezem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#156061) Dvix válasza Kendek (#156057) üzenetére


Dvix
senior tag

Régi szép idők mikor a lemez ért is valamit, most csak egy digitális letöltő kód a dobozban oszt jól van. :) :(((

(#156062) Deck válasza saelin (#156060) üzenetére


Deck
titán

+1

Na meg így mehet a 2 acc közötti megosztás és akkor lehet felezni a játék árakat :)

PS5

(#156063) Archttila


Archttila
veterán

Sziasztok!

Nem szeretnék offolni de ti biztosan tudjátok, hogy a PS4-ben lévő 2.5-os HDD kompatibilis-e külső mobil rack-kel illetve ha igen, akkor lennétek kedvesek és ajánlanátok nekem egy olcsóbb típust?

Nagyon szépen köszönöm! :R

Munkatársnak szeretnék segíteni de sajnos nekem sincs tapasztalatom... :R

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#156064) seniman válasza Archttila (#156063) üzenetére


seniman
addikt

Egy tök átlagos notivinyó van benne,de voltaképpen mit is szeretnél csinálni vele?

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#156065) Archttila válasza seniman (#156064) üzenetére


Archttila
veterán

Nem én, a kollégám szeretné filmek/képek hurcolászására befogni mivel vett a konzolba egy nagyobbat.

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#156066) thewom75 válasza sultansmith (#156059) üzenetére


thewom75
tag

Priv ment

PSN : thewom

(#156067) userxy


userxy
őstag

Sziasztok.
Segítsetek mi lehet a csapda. 100 ezerert ps4 pro gow edition plussz kar + fejhallgató + vr + 10 játék + move motion controllerek.
Személyesen elmennék érte. Mire figyeljek?

(#156068) jeni


jeni
félisten

Vót már?
Lement az ára.
Most akciós a Logi PS2/3/4 vonalra a kormány

(#156069) Lefty válasza IzI (#156058) üzenetére


Lefty
addikt

Viszont a lemezest pedig el tudod adni ha ugy van.

(#156070) Essien válasza userxy (#156067) üzenetére


Essien
aktív tag

Szerintem ne egyedül menj :D

(#156071) Djuree válasza userxy (#156067) üzenetére


Djuree
félisten

mire figyelj? mindenre! próbálj ki mindent rendesen, hagyd felmelegedni a ps-t, akkor jönnek elő a hibák leginkább. vr-t is próbáld ki.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#156072) Djuree válasza thewom75 (#156054) üzenetére


Djuree
félisten

és a posta mennyi?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#156073) freeknight válasza Essien (#156070) üzenetére


freeknight
őstag

:DDD
+1
Túl szép ahhoz, hogy igaz legyen.

Egyébként nincs nagyon mire figyelni, hardveres baja még nem nagyon lehet egy pro-nak. Menj fel store-ba, nincs-e bannolva a gép, meg ellenőrizd a bluray olvasót, működik-e. Én még azt is megnézném, töltenek-e a kontrollerek a ps-ről, v2-nél egyre gyakrabban előforduló hiba ez.

[ Szerkesztve ]

(#156074) alratar


alratar
addikt

Szerintetek idén lesz valami summer sale, vagy a Days of Play akciói miatt idén kihagyják?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#156075) marilllyo válasza alratar (#156074) üzenetére


marilllyo
veterán

Biztos lesz valami. Bár már nem tudom mit kéne akciózniuk. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#156076) alratar válasza marilllyo (#156075) üzenetére


alratar
addikt

Ott a pont. :D

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#156077) Carlos Padre válasza marilllyo (#156075) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát ez az, a Days of Play akciót is így néztem: megvan, megvan, nem érdekel, megvan, később, nem érdekel, megvan....
Nem is vettem semmit. :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#156078) ProEvoFan válasza alratar (#156074) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Tavaly is volt, remélem lesz most is.Júliusi startra emlékszem.
Az avatarod még mindig kurvajó! :R

[ Szerkesztve ]

(#156079) marilllyo válasza Carlos Padre (#156077) üzenetére


marilllyo
veterán

Ugyanez. Plusz nálam már a Ps + játékok is zsinórban megvannak.... Vagy nem érdekel. Ami igazán kell azt az ember úgy is megveszi. Plusz ezek a címek már x alkalommal akciósak voltak.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#156080) toompa válasza thewom75 (#156054) üzenetére


toompa
őstag

Ha nem zavar hogy nem lesz benne magyar felirat...
12-ért már nálunk is kapni és az magyar feliratos.
A nèmet boritós és nem magyar feliratos verziót piszok nehéz lesz eladni.

(#156081) Adam_Shepard válasza userxy (#156067) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Hát nagyon kíváncsi vagyok, bár az 576 most ezt a Pst 70 K- ért veszi be. Lehet az alapján lőtték be az árat.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#156082) toompa válasza userxy (#156067) üzenetére


toompa
őstag

Ez az ember árul egy 20th anniversary limited gépet is 48-ért,aminek az ára 200 felett van. A fénykèpeken spanyolra van állítva a gép nyelve. Gondolom internetről összelopkodott képekről van szó.
Háááát... Sok sikert a vásárláshoz!
Az ilyenek szokták írni hogy jaj,most nem jó a személyes átvétel,utalj már előre és postázok. Rengeteg a jelentkező,siess!
Ne legyen igazam,de 100% hogy kamu. Én már rá sem ugrok az ilyenekre.

[ Szerkesztve ]

(#156083) Neoteric válasza toompa (#156080) üzenetére


Neoteric
addikt

Miért lenne nehéz? Nem mindenki nedvesedik a magyar felirat hallatán, ráadásul ha olcsóbban vette, ugyanakkora bukóval olcsóbban is tudja esetlegesen továbbadni. Többségnek ez fontosabb szempont, főleg annak amelyik beszél külföldiül.

PSN: ne0teric_sAN

(#156084) toompa válasza Neoteric (#156083) üzenetére


toompa
őstag

Én csak rávilágítottam az árnyoldalaira.
Amennyit spórol rajta a vásárlásnál,annyit bukik majd az eladásnál.
Nem biztos hogy megéri. De mindenki azt vesz amit akar.

(#156085) 30z.Samu válasza Carlos Padre (#156077) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem is csak a headset keltette fel az érdeklődésem.

Sic Parvis Magna

(#156086) thewom75 válasza toompa (#156080) üzenetére


thewom75
tag

1.Tudok németül

2.Miért akarnám eladni?

3.Ha eladom, felteszem a Willhabenre, ahol magyar felirattal nehéz eladni.

A hirdetés azoknak szól akik megelégszenek az angol vagy német felirattal.

PSN : thewom

(#156087) IzI válasza Lefty (#156069) üzenetére


IzI
senior tag

Csak olyan játékot nehéz eladni,ami minden évben megjelenik és mondjuk előtte 3hónappal akarom eladni,mielőtt megjelenne az új.
Mindegy megvesszük 18ért,azt kész.

(#156088) petertoth10


petertoth10
tag

Helló!

Budapesten valahol lehet kapni ilyen USB HUB Extension PS4-hez?[link]
(kevés a 2 db gyári port)

(#156089) 30z.Samu válasza petertoth10 (#156088) üzenetére


30z.Samu
félisten

Kíváncsiságból: Mit csinálsz Te a PS-en, hogy kevés a 2 port? :D

Sic Parvis Magna

(#156090) Def26 válasza 30z.Samu (#156089) üzenetére


Def26
félisten

Ha valamilyen külső perifériát használ, pl usb hangkártya és xim akkor lehet kevés.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#156091) penge111


penge111
addikt

Digitális vs lemezes játékokhoz szólnék hozzá. Nyilván mindkettőnek van előnye hátránya. Én digitálisan csak azt veszem meg, amiből nem létezik lemezes változat, vagy ha a Goty kiadás elemei letöltőkód formájába vannak adva a lemezes verzió mellé. Én idáig lemezesen a God of Wart, a Bloodborne-t és a World of Final Fantasy-t veséztem ki, ezeket már mind eladtam. Mennyit buktam vele, kemény 500 Ft-nál járok. Szóval nekem elsősorban e miatt a lemezes verziókhoz húzz a szívem.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#156092) Csabee86 válasza 30z.Samu (#156089) üzenetére


Csabee86
senior tag

Csak egy példa: 1 db külső HDD, 1 db USB-s Headset és PS-ről tölti a controllert. Hipp hopp kevés.

(#156093) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 sztorija, az mikor kezdődik? Én a nagy ninja háború kezdetéig néztem az animét. (Már nem bírtam a rengeteg filler-t.) Szóval a háború elejétől számítva mikor? Mennyi az időbeli különbség? És ez a játék végigköveti az anime sztoriját a végéig? Gondolom igen mert benne van Burito.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#156094) Csabee86 válasza penge111 (#156091) üzenetére


Csabee86
senior tag

Én digitálisan veszek játékokat. Lemezesen csak azok vannak meg amelyek nem elérhetőek store-ból. (hihetetlen de ilyen is van, mondjuk csak PS3-as játékok) Idén eddig kettő játékot vettem: God of War, Detroit: Become Human. Mindkettőt premier nap és mindkettőt 10k-ért vettem digitálisan. Megjelenés napján csak olyan játékot veszek amelynek van multija és tudom, hogy legalább 50+ órára le fog kötni. (pl. Battlefield V, The Division 2) Single játékot ami nem Sony only cím azt meg féláron megveszem majd valamikor amikor üresjárat van.

(#156095) ProEvoFan válasza penge111 (#156091) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Egy lemezes játékom van.Ez pont jó, mert bent rohad a ps4ben.A többi csak digitális.Semmi kedvem cserélgetni a lemezeket.A kényelemnek ára van, amihez már hozzászoktam Steamen.Nem érdekel ha nem lehet eladni, az sem ha veszitek rajta.Amúgy mit is veszítenék?Szerintem semmit.

(#156096) marinea2 válasza Csabee86 (#156094) üzenetére


marinea2
addikt

Hogy vetted 10k-ert ezeket a jatekokat? Ha elorendeled akkor fele annyiba kerul? (nem regota van ps4-em es konzolom, bocsi a hulye kerdesert)

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#156097) Deck válasza marinea2 (#156096) üzenetére


Deck
titán

Felesbe veszi mással. Én is öcsémmel így csinálok. Aztán mindkét ps4en játszhatunk vele.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#156098) slloyd


slloyd
senior tag

Nekem mindkèt verzióbol sok van,szerintem túl sok is...
Főleg ha azt nèzem,hogy a VR sem volt a fejemen karácsony óta amihez szintèn van jó pár járèkom pl. Doom.
Sőt azt sem tudom ilyen hirtelen,hogy hol vannak a fagyijaim..
(Gyerek eljátszotta valahová mert szèpen világít ) :D

[ Szerkesztve ]

(#156099) Scholes9 válasza penge111 (#156027) üzenetére


Scholes9
nagyúr

DS3 nagyon jó, a mostani akciós PS store áráért meg ajándék. Lemezesen biztos drágább a GotY verzió még használtan is.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#156100) penge111 válasza Scholes9 (#156099) üzenetére


penge111
addikt

Tudom én, bizsereg is rendesen a tenyerem, hogy rányomjak a vásárlás gombra :). De eleve van annyi lemezes játékom, amikkel év végéig elleszek, és még akkor a ps+ játékokat nem is számítottam bele. A másik dolog, hogy olyan címeket akarok elsősorban beszerezni, ami csak digitálisan kapható, pl egy Hellbladre nagyon fáj a fogam, ha akciós áron lesz akkor bezsákolom. És be kell lássam, hogy az idő nekem dolgozik, év vége felé szerintem a Ds3 GOTY is lemezesen lesz 5-6k, remélem... De ez nem jelent semmit, lehet gondolok egyet és már este megveszem, felrúgva minden logikát, nyilván más is tudja miről beszélek :)) Nagy a kísértés az tuti.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.