Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156768) Tigibeeb


Tigibeeb
tag

Hello

Érdeklődnék ,hogy valaki találkozott e hasonló problémával ? :

Vásároltam egy PS4 Prot, és hozzá egy LG 24UD58-as monitort.Mind a kettő új, boltból garisan.
Kiprobálása után a következő hibát tapasztaltam:
Játék közben kb. 2-3 másodpercre elsötétűl a képernyő, aztán visszajön.Közben a játék megy tovább.
Teljesen véletlen szerűen történnek ezek a hibák, van ugy ,hogy 10perc játék után illetve van ,hogy másfél óra után történik meg.
Kiprobáltam a gépet másik monitoron, ill. még TV-n is, ott nincs ilyen hiba jelenség.Ebböl arra következtettem ,hogy akkor a monitorral van baj.Igy azt is kiprobáltam: Laptopommal és ugy játszottam vele, és ilyenkor sem jelentkezik a probléma!Sőt még TV-t is néztem rajta, ott sincs gond.
A PS-hez kapott HDMI kábelel ill. a monitorhoz lévővel probáltam ki, de mind a kettőnél előjön a hiba...:(
Mivel mint irtam ,garanciácis mind a monitor és a PS is, gondoltam vissza viszem, de attol félek ott esetleg nem jönne elő a hiba, vagy nem ebben a konfigurációban probálnák ki.
Teljesen tanácstalan vagyok már:(
Persze nem elviselhetetlen dologról van szó, de azért pl. egy online játéknál az a 2-3 másodperc elég zavaró tud lenni.
Ha valakinek van ötlete szívesen elolvasnám :)
Előre is köszönöm.
Űdv.Tigi

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.