Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144751) prokxy válasza #20844032 (#144731) üzenetére


prokxy
veterán

Garija már lejárt gondolom...mennyi idős a masina? Mennyire volt muszáj cserélni a pasztát?

Macera volt szétszedni? :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#144752) Kendek válasza prokxy (#144751) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Abszolút nem macera a szétszedés és összerakás. Egy átlagos notihoz képest is egyszerűbb. Ha egy kis affinitásod van hozzá, akkor meg tudod magad is csinálni. :)

<-ƘƘ->

(#144753) #20844032 válasza AxBattler (#144748) üzenetére


#20844032
törölt tag

Onnan nem lehet átszellőztetni, mert két pici lukon keresztül szellőzik át, abból is csak az egyik fog valami minimális légáramot csinálni a ramokat borító sapkán, a másik a VRM-ekre tesz valami minimálhűtést, de a két luk nincs összesen 2 cm^2. A 70xx esetén különösen szopó a helyzet, és nekem is ez van, mert van egy sapka a ramokon, és azon afelett(alatt) a panel, tehát a minimális légáramból is csak minimális megy valóban a hűtésre, annyi, amennyi a két panel között mozog. Na ezt legalább meglátta a sony, és a 71xx-ben már nincs duplasapka, a nagypanel kontaktol direktben a ramokkal, ezért is halkabbak azok, de az egész hűtés hihetetlenül elbaszott egy konstrukció.
Magyarán nem porszűrő kell oda, hanem venti, és direkt hűtés kell a ramoknak. A 70xx ezen túlmenően át kell lyuggatni a fedőpanelt is, hogy az alatta lévő sapka hűthető legyen.

(#144754) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Úgy tűnik, hogy készül az Ace Combat Zero, az Ace Combat 4, és az Ace Combat 5 Remaster. [link]

Live-Die-Respawn

(#144755) AxBattler válasza RangerFox (#144750) üzenetére


AxBattler
félisten

Akkor az nagyon faja. :R

(#144753) Moby
Majd nézek szétbontós videókat, mert így nem tudom pontosan elképzelni... de szívásnak tűnik.
Notebookhűtő, vagy Aliexpress-en árult kínai PS4 hűtők ezek szerint nem érnek semmit?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#144756) LeventeV válasza james001 (#144740) üzenetére


LeventeV
senior tag

Gratula hozzá. Benne lehet pár ezer óra. :)

Azért az nem semmi, hogy 54 platinával és 7000 trófeával "csak" level 28 vagy.
Nekem 3500 körül van és level 19 (72%)-nál járok.
Ha elérem a level 20-at én fel is adom. :D

[ Szerkesztve ]

(#144757) marilllyo válasza james001 (#144740) üzenetére


marilllyo
veterán

Sok telltale :P
Btw szép teljesítmény. ;)

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#144758) Kvelstadt válasza sultansmith (#144745) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha olyan barátnőd van aki diablozna veled azt vegyed feleségül minél hamarabb! :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#144759) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

A hétvégén 1 óra játék után olyan fordult elő kikapcsolásnál, hogy mikor kiírja hogy ne húzza ki a kábelt (mikor már rányomtam hogy kikapcsolás) mintha lefagyott volna a gép, de a kép ment, írta hogy kikapcsolás, ne húzza a ki a kábelt, emellett a kék képen szürke pöttyös minta jelent meg szabályosn, és így ment a gép egy fél órát, aztán a bekapcsoló gombot hosszan nyomtam és kikapcsolt.

Ez kezdődő VGA hiba lehet?

(#144760) dunc válasza PainKiller13 (#144759) üzenetére


dunc
nagyúr

Ha egyszer csinálta csak, akkor ne aggódj! (vga hiba jelei valóban) Ha nem garos a gép egy re pasztázás jót tenne neki!

[ Szerkesztve ]

(#144761) fodorpetii válasza dunc (#144729) üzenetére


fodorpetii
csendes újonc

LG 43LJ500V Led tv, Full HD a felbontás, sima ps4 első generációs, színmódot így hirtelen nem tudok neked mondani melóba vagyok, lehet a hiba oka esetleg az is? Mert akkor megnézem este neked.. tegnap egyébként még vettem egy új Hama hdmi-t, kicseréltem de már nem játszottam.

(#144762) dunc válasza fodorpetii (#144761) üzenetére


dunc
nagyúr

Amit még tesztelj, hogy a (HDMI-CEC kikapcsolod) . Illetve teszteled a minden beállítás a felbontás is automata legyen.

(#144764) fodorpetii válasza dunc (#144762) üzenetére


fodorpetii
csendes újonc

Rendben köszönöm, bár nem állítottam át semmit, talán a színmódokat babráltam pár napja a tv-n, eddig nem volt gond egyébként a ps-el.. utalhat valami nagyobb gondra?

(#144765) Schweini válasza LeventeV (#144756) üzenetére


Schweini
tag

Ezeknek a szinteknek van valami jelentősége? Kapsz valamit értük?

(#144766) Csabee86


Csabee86
senior tag

A hétvégén letoltam a Deadpool játékot PS4-en. Mit ne mondjak. Az egyik legszórakoztatóbb játék amivel eddig játszottam. A kikacsintások, a beszólások mind mind csillagos ötös. Ötletekből sem volt hiány úgy érzem. Egyedül a megvalósításba lehetne belekötni. (szegényes ellenféldizájn, néhol elnagyolt grafika)
Bátran ajánlom annak a játékot aki egy könnyed kikapcsolódásra vágyik.

(#144767) oriic válasza Csabee86 (#144766) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"szegényes ellenféldizájn, néhol elnagyolt grafika"

Ez nem véletlen ugye, előző generációra jelent meg a játék, csak jött egy PS4-Xbox One kiadás is belőle. Ettől függetlenül szerintem is mocsok jó cucc.

Live-Die-Respawn

(#144768) PainKiller13 válasza dunc (#144760) üzenetére


PainKiller13
őstag

Egyszer csinálta, másfél hónapos a gép. Esetleg kompresszorral kifújom.

(#144769) dunc válasza fodorpetii (#144764) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem, ez egy ismert búg! (nem értem, de a sony, se a tv gyártók nem keresnek rá megoldást)

(#144770) saelin válasza PainKiller13 (#144768) üzenetére


saelin
veterán

Azért a kompresszoros fújjásal óvatosan. Én régen megöltem így a pc-mben a CPU hűtőt. Előbb valamivel fogd le a propellert... :DDD

(Ha ezt tudtad akkor ne is vegyél figyelembe.)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#144771) fodorpetii válasza dunc (#144769) üzenetére


fodorpetii
csendes újonc

Értem, hát ez egy picit megnyugtató bár elég zavaró is egyben, és hirtelen aggódásra adott okot.
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek! :R

(#144772) erahurka válasza mcwolf79 (#144763) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem Slimem van, de annak le tudtam szedni a tetejét. Először elég nehezen ment, de már simán lepattan.

Amúgy ez a fújjunk sűrített levegőt a ventibe hogy kitisztítsuk dolog nekem nem szimpatikus. Mi lesz a porral? Hát benn lesz a gépben még az is, ami eddig csak a ventin ült meg. Vagy rossz a logikám? :F

(#144773) gianni85 válasza Schweini (#144765) üzenetére


gianni85
veterán

Elismerést a ph ps4 topikban :)

(#144774) t.roby90


t.roby90
tag

Ha már így szóba került a szétszedés. Aki nem meri otthon szétszedni, kitakarítani, újra pasztázni, van olyan hely amit bátran ajánlotok, ahol megcsinálják. Konzolokszervize, megbízható?

(#144775) Becksman


Becksman
őstag

Sziasztok! PS4-em szeretném pro-ra váltani. Hol érdemes beszámíttatni? ( hol adnak érte (leg)többet? )
1TB 1216B tipusú gép lenne. Van 4K tvm. Samsung mu6102. Meg jópár olyan játékom is ami támogassa (Horizon, Outlast, Rise Of The Tombraider)..

Samsung A54 5G 8+256GB

(#144776) Csabee86 válasza oriic (#144767) üzenetére


Csabee86
senior tag

Tudom, hogy előző generációs a cucc. Mondjuk a történetben ezt is megmagyarázzák.

(#144777) Csabee86 válasza Becksman (#144775) üzenetére


Csabee86
senior tag

Jobban jársz ha pl. itt hardveraprón saját magadnak eladod. Kicsivel több munka de szerintem többet kapsz érte.

(#144778) Schweini válasza gianni85 (#144773) üzenetére


Schweini
tag

Az viszont minden belefektett órát megér. :D

(#144779) toompa válasza Becksman (#144775) üzenetére


toompa
őstag

Sehol nem fogják neked árában beszámítani. Jobban jársz ha eladod és veszel.

(#144780) marinea2


marinea2
addikt

Sziasztok!

Olvasgattam itt a GY.I.K-ot meg a forumot. Szeretnem a PS4 Slim-emet(nincs mar ra gar) 2016 decemberi, kitakaritani es pasztazni. Konkretan ezzel: thermal grizzly conductonaut
Valakinek tapasztalata pontosan ezzel a tipussal?

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#144781) AxBattler válasza marinea2 (#144780) üzenetére


AxBattler
félisten

Inkább Kryonaut szvsz... de ahogy olvasgattam, MX4 is megteszi.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#144782) marinea2 válasza AxBattler (#144781) üzenetére


marinea2
addikt

De miért? conductonaut elvileg jobb sokkal? Vagy valamit rosszul tudok? :F

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#144784) raziel01 válasza 30z.Samu (#144783) üzenetére


raziel01
veterán

Hellblade: Senua’s Sacrifice?
Miért baj az? Szerintem jó így, hogy Xbox-ra is megjelenik. Minél többen megismerik annál jobb.
---------

Játszottam kicsit reggel a Knack-el. Easy-n játszom na most értem a 7.5-ös fejezethez, a nagy robot boss-hoz. Komolyan vicc, hogy easy-n is vagy 30 percet szoptam vele aztán feladtam. Majd még próbálkozok.
Egyébként véleményem szerint a játék harcrendszere tökéletesen alkalmatlan arra hogy nehezebb fokozatokon játssza az ember. Plusz vicc, hogy 2014-es játék de ha kilépsz akkor és újból játszanál akkor visszarak a fejezet legelejére. Nevetséges. Külön élmény lehet szétszopatni magad hard-on azért, hogy ha valamiért ki kell lépned akkor kezdhesd a fejezet elejéről megint.

[ Szerkesztve ]

(#144785) b. válasza raziel01 (#144784) üzenetére


b.
félisten

Szerintem egyáltalán nem nehéz, Normal fokozaton játszottuk végig kislányommal ( legtöbb fejezetet én) Mondjuk én Sonicon és Crash-en nőttem fel.
Sokkal jobb játék, mint gondoltam volna, nagyon bejött.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#144786) 30z.Samu válasza raziel01 (#144784) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mint írtam, nem sajnálom a konkurens konzolt favorizáló gamer-ektől, csak hirtelen fura elsőre. :)

Sic Parvis Magna

(#144787) #20844032 válasza marinea2 (#144780) üzenetére


#20844032
törölt tag

Az alapján amit eddig látok, tökéletesen felesleges. Nekem is van itthon CLU-m (gyak ugyanaz, mint a conductonaut), de ezek használata nem veszélytelen. Hogy úgy mondjam "eszegeti" a magot. De nem csak emiatt. Egy procihoz nélkülözhetetlen az a teljesítmény, mert nagyon kicsi a felülete, és relatíve (pl egy 7700K-nál, amin nekem is volt a CLU) nagy teljesítmény és hő keletkezik a kis felületen. Egy ilyen APU ezekhez képes lób@szó méretű(közel 3x akkora, mint egy i7 core egy slimben lévő, a pro-é még nagyobb).

(#144788) N2O999 válasza marinea2 (#144782) üzenetére


N2O999
tag

Tudod milyen anyagból van az APU hővezetője? Fel tudod úgy kenni hogy ne folyjon a hővezető sapka mellé?
Ha valamelyikre nem a válasz, én nem próbálkoznék a helyedben a conductonauttal, mert lehet lesz egy drága papírnehezéked a rövidzárlat vagy a korrózió miatt.
Ha nem szeretnél kockáztatni, jó lesz a kryonaut, mx-4 vagy nt-h1.

(#144789) marinea2 válasza N2O999 (#144788) üzenetére


marinea2
addikt

Talán aluminium? Nem lattam meg belurol egyet sem.
Koszi a valaszt! Jo lesz valamelyik akkor a felsoroltak kozul :R

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#144790) vhw


vhw
addikt

Felteszem újra, belepte a sok poszt:

2 létrehozott profil esetén (párhuzamosan lenne használva egy konzolon mindkettő) megoldható, hogy a másodlagos profil is be tudjon lépni a PS store-ba anélkül, hogy beregisztrálnék egy új email címet ehhez a profilhoz is?

Mikor a másodikkal próbáltam a settingsben beírni az email+jelszó párost azt írta, hogy a kérdéses fiókba már beléptek, így nem lehet innen is.

Csak annyi lenne a cél, hogy ha épp a második profillal indítom a konzolt, akkor megtekinthető legyen a PS store kínálata.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#144791) Csabee86 válasza vhw (#144790) üzenetére


Csabee86
senior tag

Nem léphetsz be anélkül, hogy nincs PSN fiókod. Tehát mindkettő usernek kell regisztrált e-mail címnek lennie.

(#144792) saelin


saelin
veterán

Elkezdtem mellékesben játszani a Divinity Original Sin ED-vel és úgy beszívott... :Y
Meg is néztem hogy a második rész van e PS-re, de sajnos nincs. Valakinek van valami infója róla? Nem látok hivatalos bejelentést sehol. :(

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#144793) rfjanika


rfjanika
tag

Vki nem tud vmi indormaciot a gtr3 szimulatorrol? Mert annyit lehetett egy eve olvasni hogy 2018ban erkezik de nagy a csend rola

(#144794) prokxy


prokxy
veterán

Köv. adag PS+ játékokról van már vmi infó?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#144795) jpeetr válasza prokxy (#144794) üzenetére


jpeetr
aktív tag

perszehogyvan
assassins creed - black flag :)

(#144796) vg válasza prokxy (#144794) üzenetére


vg
addikt

Igen, mad max és gravity rush remastered, legalábbis ezeket pletykálta redditen egy -belsős- emberke! ;]

[ Szerkesztve ]

(#144797) 30z.Samu válasza vg (#144796) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én úgy hallottam hogy a Far Cry 5 és a God of War lesz... ;]

Sic Parvis Magna

(#144798) marinea2


marinea2
addikt

A kontroller rezgeset hogy lehet letesztelni? A beallitasokban csak ki es bepipalni lehet. Be van pilalva, viszon a Fortnite jatekban ugy erzem hogy eppen csak alig rezeg.

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#144799) 30z.Samu válasza marinea2 (#144798) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én lehet, hogy egy másik játékkal nézném meg. :) Mondjuk valami FPS-sel, ott rend szerint rezeg a controller, ha lősz. :)

Sic Parvis Magna

(#144800) prokxy válasza vg (#144796) üzenetére


prokxy
veterán

Mad max-nak még örülnék is! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.