Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145951) Kvelstadt válasza Shamat (#145943) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem eddig egy greenem van, de kb úgy tolom hogy ha a gold megvan már megyek is tovább. De can ahol a bronz is pont elég nekem. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#145952) zzola válasza prokxy (#145948) üzenetére


zzola
félisten

Én is örülök! Még a hülyének is megérte, nem ám nekem! :W

[ Szerkesztve ]

(#145953) Rico45 válasza toompa (#145945) üzenetére


Rico45
őstag

Az nagyon jó! Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#145954) kriszpontaz válasza Deck (#145947) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Amióta BETA-ban elérhető lett folyamatosan be van kapcsolva.

(#145955) 3L1T3 válasza lanszelot (#145925) üzenetére


3L1T3
addikt

+

Ugyan ezt tudtam volna elmondani, ugyanakkor a GTS van amiben jobb és nem értem mai napig, amikor most indult el a 2. FRC még sincs sector time, mint GTS-ben. Szal van mind a két játékban ami jó.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#145956) pr0bi válasza lanszelot (#145925) üzenetére


pr0bi
senior tag

Ennyi ostobaságot amennyit összehordtál ebben a kommentedben rég nem láttam. Nem neked szól a GT, fogalmad nincs miről szól az egész koncepció , engedd el. Sok sikert az őserdő rallyhoz.

[ Szerkesztve ]

(#145957) bAtt001 válasza Elamaas (#145942) üzenetére


bAtt001
addikt

Normális, háttérben másolgat majd, de tudsz játszani vele. Jó szórakozást a következő pár hónapban hozzá ;)

(#145958) John_Deere válasza lanszelot (#145925) üzenetére


John_Deere
tag

Először is, nyugodj le, talán úgy elég nagy esély van rá, hogy megnyugszol. :K
Másodszor is, olvasd el amit írtam, értelmezd, és nem vágj rám olyat, amint nem írtam, mert olyat vágok Rád... :U

Én nem tudom, miket írsz itt, hogy 40km/h-val valamit keresztbefordítasz, meg mi, arra meg már véletlenül se merek gondolni, hogy kontrollerrel játszol egy autós játékot, de fizikáról fröcsögsz. Egyrészt, feltételezem túraautóbajnokságban részt vevő gyakorlott sofőr vagy (Én nem) ha a fizikáról magyarázol, van valami halvány fingod azzal kapcsolatban, de gondolom most itt nem akarunk belemerülni a hajtott tengely és a hajtó motorok elhelyezkedéséből fakadó fizikai/geometriai összhatásokba, a TCS-be pláne nem,mert akkor sokáig fogunk itt ülni. By the way, 330 LE-s autóval közlekedek napi szinten és sokáig szlalomversenyző is voltam, tudom, mi a nagybani valós fizika egy játékban, és segítek: nincs és konzolon Te olyat a büdös életben nem fogsz látni, a rengeteg fizikai változó beiktatása miatt a mai konzolok kapacitásának legalább bő fele, ha nem több arra menne el verseny közben. Nincs, értsétek meg, aki tagadja, az...nem normális. Ha a fizika álmaid netovábbja, húzás iRacingezni, ahol még az útra felhordott apró por is real-time befolyásolja az autók tapadását, azon szinten, hogy épp hányan gurultak el ott már, megblabla...mondjuk az már nem is játék, inkább szim-szolgáltatás.
Sajnálom, ha fáj az igazság, de a helyzet az, hogy csak ismételni tudom Magam: Autók ilyen részletesen még nem lettek demonstrálva játékban, mint a GT Sportban, és engem nem zavar, ha 700 helyett van benne szűk 200 (havi +10legalább jövöget amúgy hót-ingyen). Ez akkor is tény, ha fejedre állsz és csujjogsz közben a Win-exkluzív autós játékoddal, ami Xbox One S-en vagy min konkrétan epizódokkal korábbi szintű a grafó, a 6+ hány teraflipszflopszos One X-en is a környezet szép...annyi számítási kapacitásból kihoztak valamit, az szép teljesítmény #sarcasm. Igen, a környezet nem szép. És twitch-streamben szoktam mutogatni, bizonygatni, hogy gyerekek, mutasd azt a valós 1080p 60fps gameplayt, ahol akár cockpitnézet, akár chase-nézetben autót így látsz magad előtt. Szívesen fogadom.Volt már szebb, környezetű játék, látványos meg pláne inkább, szóval csak ismétlen magam, ha látványos játék érdekel, ott az NFS vagy DriveClub, ha szimulátor közel-valós fizikával, High-end PC és iRacing. Ha 700 autó kell, aminek egyrészt felét kb. sosem próbálod ki, másrészt lehet lootbox-olni (mert az kell ám egy autós játékba :DDD ), lehet menni Forzázni. :) Csak konkrétan Énengem speciel nem zavar, pláne mert a cockpitből nem látok annyit ki, plusz vezetés közben nem a búbosbankát figyelem a fügefákon, ezt írtam is, hogy nyíltan másodlagos tényező volt a környezet ill. effektek a játékban. a hardver erőforrásainak összpontosítása miatt. Kérlek, segíts, ennek melyik részét nem értetted.

Ui.: Nem, nem győzködök senkit, mindenki felnőtt már és tud választani, mi szimpatikus Neki.
Amúgy a GT Sport kb. 4,3 millió eladott példánynál tart, míg pl. amit még ismerünk, az a FM7, az tart most kb.1,6 milliónál.
De f**zságokat ne beszéljünk már, mert elkap a stroke. :U

[ Szerkesztve ]

(#145959) #20844032 válasza WaterWave (#145940) üzenetére


#20844032
törölt tag

Gombócból is sok :(

(#145960) Mrdevil válasza Deck (#145947) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én használgattam, de nem sok jó tapasztalatom van róla. Pl Fifánál, de több játéknál is észre vettem, hogy szétpörgeti a Pro ventijét, és sokszor indokolatlan helyeken, mondjuk menüben süvít, játék alatt nem, valami mintha még nem stimmelne ezzel a dologgal, de az tuti én nyáron nem fogom szét süttetni e miatt. Ja és a lényeg, én hatalmas grafikai különbséget nem látok a két mód között, lehet egy kimerevített képen lehet látni, de játékok közben, mikor folyamatos a kép, szinte semmit. Talán még rá kell erre állniuk a játék fejlesztőknek, meg esetleg a Sony-nak is, utóbbinak rendes FW-vel.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#145961) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Itt a hétvége előtt komoly választás előtt állok....
.
.
.
.
Nem nem 8.-ról van szó. :DDD :DD :))

Volna lehetőségem a mostani Ps4 Slim konzolomról váltani Ps4 Pro konzolra. Mindjárt kettő közül is választhatok. Az egyik konzolt egy olyan személytől hozhatnám el, akit valamilyen szinten ismerek is fórumközösségből (nem itt hanem gamer365-ön) és ő is szintén ismer engem. Neki 30000 forintot kellene adnom a gépem mellett és az útiköltségem lenne 1341 forint. Itt a Pro már nem garanciás - három hónapja járt le - viszont keveset használt és még a kontrollereinket sem cserélnénk el (megbeszéltük). Tehát közel is volna és ismerős valamelyest.

A másik konzol Mátészalkán volna itt 25000 forintot kellene beleadnom a gép árába és akkor kapnék egy 2018 december 27.-ig garanciás gépet és egy Resident Evil 7 lemezes kópiát is. Viszont még E-menetjeggyel megváltott vasúton való utazással is 9819 forintba jön ki az útiköltség és akkor még nem is beszéltem arról hogy hajnal fél öt körül indulna a vonat Szegedről és talán este 21 óra körül érnék haza - vagyis totálisan rámenne az egész nap.
Itt magyarán szólva 34819 forintot kellene kiadnom. Az alap különbség tehát szűk 3500 forint.

Ennyibe kerülne a két gép között 8 hónap garancia és egy plusz játék (valójában 3 mivel Mátészalkára nem kellene odaadnom a Bf4 és Yoka-Laylee lemezeket sem) - viszont vele együtt egy marha fárasztó út egy általam ismeretlen személyhez. A Resi 7 lemezt utólag még akár el is adhatnám így a vételárból még lehetne lefaragni is, de ezt most fölösleges számolnom szerintem.

A másik gép esetében ugyebár fizetek 3500 forinttal kevesebbet, nincs garancia (mondjuk a Slimemnek is már csak 3 hónapig van) viszont ismert a tag, közel is lakik és kontrollerem is megmaradhat.

Ráadásul még azon is őrlődöm hogy egyáltalán megéri-e még ez a csere egyáltalán? Régóta szerettem volna már egy erősebb konzolt, a One X-re való csere az nem férne bele a keretbe a Pro-ra viszont megvan a keret, ez nem is probléma. Viszont nem tudom hogy megérné-e? Tényleg fog-e adni annyival többet mint a Slim és azt is jó lenne tudni, hogy a Sony hogy tervez a jövőben. Egyszerre vezeti-e majd ki a Slimet és a Pro-t majd pl a Ps5 érkeztével vagy sem, egyáltalán az mikorra jöhet és így tovább...

A tévém az kvázi megérdemelné (Samsung UE50MU6122) viszont, napi szinten sok időm nincs azért játszani és ott van még egy Xbox One S is a Slim mellett.
Mint látjátok kétszeresen is eldöntendő a dolog és bár van egy elgondolásom nagyjából, de még nem vagyok teljesen biztos abban hogy mit is cselekedjem. Ti hogyan tennétek a helyemben?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#145962) 3L1T3 válasza John_Deere (#145958) üzenetére


3L1T3
addikt

A Suzuki is jobb autó sokaknak, mert többet adtak el belőle mint egy Ferrariból?

" De f**zságokat ne beszéljünk már, mert elkap a stroke. :U " Linkkel az aláírásodban mindent értek! :) No offense, én szeretem mind a két szériát, egyiket ezért, másikat azért. De néha az ember átesik a ló túlsó oldalára, ha védeni kell valamit. :P :)

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#145963) mcwolf79 válasza lanszelot (#145925) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem tudom mit szívsz, de sztem ne többet.
Én nem mondom, hogy kicsit nem irigylem a Forza sorozatot a box-osoktól, de azért faxságokat ne hordj már össze. A Forza jó kis autós gamma, én a FH3-at toltam,az nagyon bejött. Kellemes kis arcade autókázás.
A GTS egyetlen (de elég nagy) hiányossága a viszonylag kevés pálya. Viszont ilyen profin és színvonalasan összerakott autós játék nem nagyon van a piacon. Nézz videókat, hogy a GTS-ben az autókon a csavarok ki vannak dolgozva, annyira aprólékos az egész. Az hogy a pályán a nézők hogy vannak kidolgozva... Verseny közben ki a fax figyeli???
A kampány hiánya szubjektív dolog, kinek ez mennyire számít hátránynak. Dehát élő emberkékkel versenyezni sztem nagyobb kihívás ,és emiatt jobb játékélményt ad.
Kormánnyal frenetikus versenyeket lehet vele online tolni (persze ha nem full kreténekkel tolja az ember, de magasabb SMR-en már korrekt társaság szokott összejönni).

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#145964) toompa válasza Bogyi007 (#145961) üzenetére


toompa
őstag

Én tökéletesen meg voltam elégedve a slim gépemmel. De ott motoszkált bennem a kisördög,hogy a legerősebb gépem legyen. Akkor is ha tök felesleges,akkor is ha semmi különbséget nem látok.
Saját magam megnyugtatására és azért mert baromi akciós volt,én váltottam.
Hogy megérte-e? Felesleges volt,de én megnyugodtam. :)
Ha már benned is ott motoszkál a kisördög,engedj neki,úgysem hagy békén. :)
Én az újabb gépet venném.

(#145965) John_Deere válasza 3L1T3 (#145962) üzenetére


John_Deere
tag

Dehogyis, természetesen nem, inkább mint infót, szúrtam be alulra.

Öööööö, nem értelek: ha van az aláírásomban link a profilomról, vagy játszottam vele 200 órát, nem szólhatok egy vélemény ellen?

Én nem védem a játékot, sőt, konkrétan az előző részekből csak az első kettővel játszottam, meg ezzel a Sporttal, ellenben PC-n játszottam Project Cars-t, Asetto-t és igen, Forzát nem játszottam, de láttam működés közben, barátom One S-én. :)
Megkockáztatnék egy olyat, hogy az őszi 3 megjelent játékból tökéletes egyik sem lett. Ez evidens.
Nekem attól meg nem lesz jobb, se rosszabb, ha nem tetszik valakinek, bárki bármit csináljon, de hülyeségeket ne állítsunk, és ez akkor is igaz, ha olyan játékról beszélünk, amivel a büdös életben nem játszottam (csak ahhoz nem szólok hozzá, mert nyilván nincs rálátásom).

(#145966) vg válasza toompa (#145964) üzenetére


vg
addikt

Ez az egyik legrosszabb emberi dolog: megvenni valamit amiről tudod, hogy semmi értelme, felesleges és nem is kell igazán

(#145967) KaitouP válasza vg (#145966) üzenetére


KaitouP
veterán

+1.

És mennyien gyakorolják... Sebaj, hozzájárul a vesztünkhöz majd.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#145968) toompa válasza vg (#145966) üzenetére


toompa
őstag

Gyarló vagyok. De még rengeteg rossz emberi tulajdonságom van.
Biztos vannak tökéletes emberek is,őket messziről kerülöm...
De azt nem mondtam hogy nincs rá szükségem. Van,mert szeretek vele játszani.

(#145969) seniman válasza toompa (#145964) üzenetére


seniman
addikt

Én a másikat,egyrészt mert ismerősé,na meg azt bátran szétszedheti és átkenheti már értelmes pasztával.Alig várom már hogy az enyém kifusson a gariból és értelmes pasztát kapjon. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#145970) 3L1T3 válasza John_Deere (#145965) üzenetére


3L1T3
addikt

Szerintem eleve két különböző kategóriába kellene sorolni! :)

A GTS sosem akart az lenni ami a Forza a Forza meg ami a GTS. :)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#145971) Elamaas válasza bAtt001 (#145957) üzenetére


Elamaas
tag

Szia!

Köszönöm a segítséget! :) Még szokni kell, de zsír lesz! :K

(#145972) vg válasza toompa (#145968) üzenetére


vg
addikt

Nyugi, én is megtanultam a 300e forintos 3D tv-vel, amin összesen kétszer néztünk 3D filmet... :DDD

(#145973) juhasz22 válasza Bogyi007 (#145961) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Hagynám a kukiba az egészet pláne ha x számú konzol mellett még időd sincs játszani és mégpláne ha egy One X különbözet már nem jönne ki belőle. Nyilván lehetne jobb helye is annak a pénznek. Szóval nekem egyértelmű mi is lenne az hasznosabb megoldás de természetesen te döntesz

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#145974) toompa válasza vg (#145972) üzenetére


toompa
őstag

85-ért vettem a pro-t,ami vadi új volt és én bontottam ki. 60-ért ment el az 500-as slim,amiben hdd-t kellett volna cserélni,mert már nem fértem el.
Így lett egy vadi új gépem. FHD tv-m van,én nem nagyon látok különbséget. Biztos van,de én meg voltam elégedve a slim grafikájával is,nekem azon is szép volt minden.
De én bevallom,nem sok értelme volt a cserének. Illetve volt,újabb gép,erősebb,nagyobb hdd.
Nekem ennyit megért.

(#145975) John_Deere válasza 3L1T3 (#145970) üzenetére


John_Deere
tag

Hát ezzel nem is akarok vitatkozni, mert valóban nem, pláne, hogy a 2 játék 2 különböző platformon szerepel.
Es szerintem mindkettő játék jó, azt elfelejtettem hozzátenni, hogy a mostani tavaszi PlayIt-n itt, Debrecenben volt alkalmam kipróbálni kormány-pedál setup-al a Forzát is, One X-en és nem volt rosszabb az sem. De másabb. Egy erősebb platformon futó exkluzív race-game. És ennyi. Ez egy tény.
De a kolléga eszmefuttatása a 2 játék összehasonlításával elinditott egy lavinát. :U

[ Szerkesztve ]

(#145976) heihachi válasza mcwolf79 (#145963) üzenetére


heihachi
addikt

Ne vedd kötekedésnek, de... az mitől van, hogy a pályán a nézők kidolgozottsága nem számít, mert azt úgy sem figyeled verseny közben, de az számít, hogy totál érdektelen helyeken a csavarok ki vannak dolgozva pedig azt meg aztán végképp nem látod meg nem figyeled verseny közben. Fotó módban érdekes lehet egyszer 2 percre egy tökéletes geometriájú csavar, de azért a képernyőn mégiscsak a közönség van többet, még ha nem is tudsz rákoncentrálni.

UI: Tényleg nem kötekedni akarok, meg ráadásul én is előrendelt GT Sporttal tolom, de én az összes kocsiból az összes csavart odaadnám egy jobban kidolgozott környezetért a pályák körül, amiben a nézők is benne vannak.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#145977) WhiteWalker válasza Bogyi007 (#145961) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nekem újabb FAT gép van. Sokáig nézegettem a HA oldalát egy PRO gép miatt, hogy majd lecserelem a fat gépet.
De nem tettem.
Igaz FHD tévén játszom, viszonylag kevés szabad idővel.
Sok videót is néztem, mik a különbséget, mennyivel hoz többet de aztán úgy döntöttem hogy felesleges.
Nem ér meg nekem + 30K Ft többletet.
(most használt gépről beszélek 6-8 hónap garival jobb esetbe)
Előnye nem sok lenne a FAT géphez, azt meg ugye el kéne adni stb...
Nem nyernek vele semmit. Grafikaba ua lenne FHD tévén (esetleg szebb élsimitas), a boot idő se jobb, semmi.
Szóval maradok a sima gépnél.
UHD tévén már azért ugye más a leányzó fekvése :DDD

[ Szerkesztve ]

(#145978) mcwolf79 válasza heihachi (#145976) üzenetére


mcwolf79
veterán

Csak a kocsik részletességére próbáltam rámutatni. Mert hát egy autós játékban (főleg ha zárt pályáról van szó) jobbára az autókra ámulunk rá,és verseny közben is azokat és az aszfaltcsíkot lessük, nem a nézőket és a fákat sasoljuk.

Mint mondtam, nem a Forza ellen szónokoltam. PC-n a FH3-at elég sokat toltam, meg is van a Windows fiókomon az ultimate verzió + plussz a Blizzard Mountain exp. (személyes megjegyzés: mocsokság ,hogy az ultimate verzió csak autókat ad. Majd 30000 Ft-ért a pálya DLC-k is benne lehettek volna :((( ) Tetszett is, jó kis arcade autós cucc (külön élveztem,mikor vonattal és motorcsónakokkal kellett versenyezni :Y ). Forza 7-nek csak a demóját próbáltam, az sem lehet rossz.
Arra reflektáltam, hogy a kollega full marhaságokat hord össze, SZTEM mindenféle tapasztalat nélkül.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#145979) marilllyo


marilllyo
veterán

:DDD

100% (alapjáték + dlc-k) 80 óra volt. (2 hónap alatt) Egy végigjátszást "megspórolva".

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#145980) John_Deere válasza heihachi (#145976) üzenetére


John_Deere
tag

Szvsz van, akinek nem számít, hogy egy autó mennyire van kidolgozva egy játékban, fontosabb a környezeti immerzió, ami ugyancsak nem probléma az égegyadta világon, de Nekem (és ismétlem Nekem, tehát ez nem általános tény) sokat jelent, ha egy olyan cockpit nézetet látok, amivel simán tudok HUD nélkül is akár játszani. Amiben a megtett km-számláló a valóban általad vezetett km-t ballagtatja felfelé. Amikor az E30-ban ülve dettó megcsapott az érzés, mikor E30-ban ültem (pár évig építettünk olyat többen).

(#145981) Bogyi007 válasza juhasz22 (#145973) üzenetére


Bogyi007
veterán

Máris kaptam pro és kontra érveket, a pasztázást ki is felejtettem az jó érv.
Neked is van igazad, annyit viszont hozzáfűznék, hogy ha Xbox One X-re cserélnék, akkor ofkorsz a One S lenne lecserélve és a Slim akkor maradna. Viszont a boxot jelenleg kevesebbért lehetne eladom/becserélnem az X-re váltás reményében mint a Ps4 Slimet és a One Xjóval drágább is azért mint a Pro.

Itt konkrétan olyan 30-35 ezer forintból jönne ki a váltás számomra míg ha a Boxot cserélném le ott legalább a duplájával kellene számolnom annyit viszont nem érne meg számomra a csere egyáltalán...

(#145979) marilllyo - Itt most mi a díj igazából? Kaptál a platináért egy ilyen körítést vagy fordítva? :)) :D :DD :DDD :C

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#145982) Djuree


Djuree
félisten

vr-eseknek szól:

próbálgattam sima ps4-el meg full hd tv-vel ilyen természetfilm szerűségeket, grand kanyon, mount everest stb. szépnek szépek, de lehetne nagyobb a felbontásuk. ez pro-val vagy 4k tv-vel jobb lenne, vagy ez ennyit tud?

a másik hogy fülest hiába dugom be a vr headset madzagján lévő csatlakozóba, nincs hang. pedig a hangerőt mutatja is hogy maxon van. ez miért lehet?

próbáltam pornót is, beszarás! :DD ;] a kövi fokozat tényleg már a hologram lesz...minek ide barátnő? :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#145983) sting2 válasza marilllyo (#145979) üzenetére


sting2
addikt

Annyira unom a csajomat, hogy maximum filctollal szoktam a dekoltázsát összefirkálni... ;]

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#145984) A`rpi válasza marilllyo (#145979) üzenetére


A`rpi
addikt

Szép munka! :)

Mennyire volt nehéz? Én kerülgettem annó, de végül nem vágtam bele a játékba.

(#145985) KaitouP válasza marilllyo (#145979) üzenetére


KaitouP
veterán

A trófeát a csöcsök hosszan tartó nézésért kaptad? :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#145986) #20844032 válasza Djuree (#145982) üzenetére


#20844032
törölt tag

A rákötött tévé felbontása irreleváns. Van jónéhány VR játék, aminek prón jobb a felbontása, alapvetően elég sok vr játék felbontása még prón sem éri el a vr felbontását, ahogy én látom. Van egy nagy halom játék, amik olyan szinten pixelhomálytengerek, hogy rossz nézni, és vannak olyanok, amik meg rohadt élesek. Nem igazán értem miért nem következetesebb a sony az elvárásokban.

(#145987) marilllyo válasza A`rpi (#145984) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát...olyasmi mint a legtöbb rpg játék. Néha meg kellett állni és kicsit grindolni a szinteket, hogy lehagyd az enemyket és akkor már könnyebb volt. Meg folyamatosan figyelni arra, hogy jó geared legyen..ami szintben is passzol.
Egyébként a trófeái nem nagy cuccok. Semmi hülyeség... A 90%-a az jön magától a többihez meg szerencse kell. Van pár rare-spawn-os npc, meg enemy amiket fel kellett hajtani.
Hosszú... nagyon 20 főküldi 114 mellékküldi és van 4 dlc ..darabja kb 30 küldivel. Annyi, hogy a DLC-kre az NG+ -os karimat vittem vissza az alapjátékba szóval az nem volt így nehéz.

Egyébként én simán betenném a Witcher 3, GTA V, Fallout csapat közé. Mert szép, hosszú, változatos és rendkívül tartalmas. Humor terén pedig magasan átlag feletti.

3000 Forint volt ez és a pre sequel. 2 hónapja ezzel játszottam. Visszaosztva a 3000 Forintot megérte. :DDD
Viszont a Pre-sequel kimarad egyelőre. Ez most így túl sok volt...

(#145985) GhostPetya: 10.000-ret kellett jattolni a csapos-madámnak. :DDDD

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#145988) Djuree válasza #20844032 (#145986) üzenetére


Djuree
félisten

igen néztem én is, hogy szemenként valami 960x1080 a felbontása, hát ettől igen messze van szerintem a jelenlegi játékok többsége. na majd a jövőben hátha...

lehet veszek egy pro-t. tudtok valahol jó áron? használt is jó.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#145989) WaterWave válasza Djuree (#145988) üzenetére


WaterWave
veterán

apron nézz körbe, vannak jó áron

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#145990) Bogyi007 válasza Djuree (#145988) üzenetére


Bogyi007
veterán

Legjobb árban ott van amit linkeltem csak az nekem nagyon messze van...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#145991) Djuree


Djuree
félisten

a gran turismoban a vr rész benne van alapból? mert a sima játékot megvettem store-ból még megjelenéskor. abban is benne van?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#145992) #20844032 válasza Djuree (#145991) üzenetére


#20844032
törölt tag

Igen.

(#145993) toompa válasza Djuree (#145991) üzenetére


toompa
őstag

Csak egyféle változat van,benne van.

(#145994) Mrdevil válasza Djuree (#145991) üzenetére


Mrdevil
addikt

Benne van, de minek?.......... :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#145995) Djuree válasza Mrdevil (#145994) üzenetére


Djuree
félisten

nem jó?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#145996) seniman válasza Djuree (#145995) üzenetére


seniman
addikt

Valaki azt mondta csak egy autó ellen lehet nyomni,mert nem bír többet a hardver.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#145997) erahurka válasza seniman (#145996) üzenetére


erahurka
félisten

Meg most már lehet köridőket is menni.

(#145998) Mrdevil válasza Djuree (#145995) üzenetére


Mrdevil
addikt

Semmi jutalmazási rendszere nincs a VR résznek, gyakorlatilag körözgethetsz egy AI ellen és ennyi. Valahogy belevonhatták volna a kampány részbe. Ez így uncsi egy rövid idő után, talán majd jön VR patch.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#145999) sutyesz96 válasza Skynet258 (#145913) üzenetére


sutyesz96
őstag

Nem játszottál a Nations Forever-el anno, mi? :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#146000) RangerFox válasza #20844032 (#145959) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Made my day!!!! :DDD :C

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.