Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144651) Tegla80 válasza prokxy (#144647) üzenetére


Tegla80
addikt

Emlexel meg arra a szora 1altalan,h pc? :DDD

Sony® & PlayStation®

(#144652) 30z.Samu válasza Tegla80 (#144651) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ismerősen cseng a szó, de már nagyon rég hallottam. :D

Sic Parvis Magna

(#144653) Deck válasza dunc (#144627) üzenetére


Deck
titán

Akkor a PRO lesz. Öcsémnek is ugyanolyan monitora van mint nekem így majd kíváncsi leszek a különbségre.

PS5

(#144654) Becksman


Becksman
őstag

Megvettem ma a Lego Harry potter collectiont. Szép és jó, de a kép kilóg a képernyőböl. (élet és lego gyüjtött legódarabok nem látszódnak.) Mi lehet a gond? Megjelenési területen állítottam már :( Valaki segítsen .

Samsung A54 5G 8+256GB

(#144655) dunc válasza Deck (#144653) üzenetére


dunc
nagyúr

Jól teszed, de a 7116B t azaz az új prot! (halkabb)

[ Szerkesztve ]

(#144656) sutyesz96 válasza marilllyo (#144649) üzenetére


sutyesz96
őstag

Azért óvatosan vele, mert áprilisban az ingyenes ps plus címek között lesz. :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#144657) Deck válasza dunc (#144655) üzenetére


Deck
titán

Ez nagyon hasznos infó, akkor azt fogom. Köszönöm! :R

PS5

(#144658) marilllyo válasza sutyesz96 (#144656) üzenetére


marilllyo
veterán

Kizárt! Most volt Deal of the Week-ben.

Visszatérve erre a Last of Us 2 @ PS5 dologra... Nyugodjatok meg ez PS4-re fog jönni. Majd a remaster verziója esetleg.. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#144659) Schweini válasza FollowTheORI (#144638) üzenetére


Schweini
tag

Az szerintem már tuti PS5-re jön. Ha valóban 2020 körül érkezik a gép.

(#144660) gyuromoj válasza Schweini (#144659) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ha tippelnem kéne, akkor jövő decemberben jelentik be a PS5-öt a saját rendezvényükön (PSX-en) és 1 évre rá már meg is lehet majd venni. :B

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#144661) sutyesz96 válasza marilllyo (#144658) üzenetére


sutyesz96
őstag

Pedig az lesz. Last of us 2-vel egyetemben. Meglepi. :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#144662) Mr X válasza Becksman (#144654) üzenetére


Mr X
veterán

Nekem valamiért átállt a tv képaránya, akkor lógott ki. Visszarakva 16:9-re jó lett. Alap dolog, de nem árt ellenőrizni.

(#144663) Darksiders84 válasza 30z.Samu (#144646) üzenetére


Darksiders84
aktív tag

Köszi így már teljesen világos. Amúgy van lista meg lehet nézni melyik hónapban mi volt régebben vagy csak mindig az aktuális jelenlegi látható?

(#144664) Tegla80 válasza Darksiders84 (#144663) üzenetére


Tegla80
addikt

[link]

Sony® & PlayStation®

(#144665) front3r


front3r
őstag

A TLOU2 maximum felújított verzióként jelenik meg PS5-re, és az is csak kicsit később, mint PS4 esetében is, az első résznél. Legalábbis most így látni.
A PS5 bejelentést elhamarkodottnak érezném még, főként hogy ez magának a Sony-nak sem jó, és elvileg a prototípusok sincsenek kint a stúdióknál(cáfolták az értesüléseket tudtommal).
Ez üzletileg rossz döntés lenne, és ugye ebből élnek a cégek, a pénzből. :)

A PRO eléggé ki tudja húzni ezt a generációt, ezt ne feledjétek el! Majd megint hüledezni fogunk a God of War grafikája láttán, pedig elvileg lassan a generáció végén járunk!
Én biztos nem várom még a PS5-öt. Az első évben amúgy sem éri meg megvenni a kevés játékfelhozatal miatt.
Főleg, hogy a játékok nagy része 1-2 évig ki fog jönni PS4-re is, ezt ugye tudjátok?

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#144666) WaterWave


WaterWave
veterán

Én is inkább 2020-ra saccolom, idén tuti nem, jövőre meg nem hiszem... inkább utána lévő évben.
Akinek meg pro-ja van az könnyebben tud majd cserélni mert jobb áron lehet majd eladni használtan.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#144667) marilllyo


marilllyo
veterán

Egyébként kicsit úgy érzem mintha páran "várnátok" a PS5-öt?! Ennek van valami oka?
Most nemrég futottam egy 100%-ozós kört az Uncharted 4-gyel illetve pár hónapja Horizon...
Látványban ha akarnak akkor tudnak lenyűgözőt alkotni.
Én a 4k 60 fps-ben meg nem hiszek. Szerintem a következő generációnál is beáldozzák a látvány oltárán...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#144668) WaterWave válasza marilllyo (#144667) üzenetére


WaterWave
veterán

Kínjukban nem tudnak mit csinálni... más oka nem lehet :DD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#144669) Deck válasza marilllyo (#144667) üzenetére


Deck
titán

4k 60fps-t én se hiszem. 4k 30fps helyett én az 1080p 60fps-t támogatom. Remélem ez majd alap lesz a ps5-nél. Vagy lehet választható.

PS5

(#144670) freeknight válasza marilllyo (#144667) üzenetére


freeknight
őstag

Szerintem a következő generációnál is beáldozzák a látvány oltárán...

Szerintem meg a pénz oltárán :D . Tudnának belé olyan vasat pakolni, ami elbírja, de akkor nem lenne az eladásokon annyi haszon :DDD

(#144671) ImACeltic válasza Deck (#144669) üzenetére


ImACeltic
őstag

Azért a 4K az biztos, hogy alap lesz PS5-ön. Nem véletlenül adták ki a Pro-t, ugye főleg a 4K-s TV-k miatt. Aztan persze biztos lesznek olyan gamek amik 1440p-ben fognak csak futni, mint ahogy most is vannak 720p-s vagy 900p-s felbontások.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#144672) Deck válasza ImACeltic (#144671) üzenetére


Deck
titán

Lenne 2 játékmód. Mint Nioh-nál a Filmes meg az Akció de 4k fix 30fps és a fhd-nak meg fix 60fps és mindenki beállíthatja magának. :R

PS5

(#144673) modflow


modflow
veterán

A That's you nektek magyar nyelvű?
Nekem miért nina benne magyar nyelv? Pedig pont ma szedte az 1.06-os frissítést.

(#144674) marilllyo válasza modflow (#144673) üzenetére


marilllyo
veterán

Magyar store-ról vásároltad?

Ja várj That's You! Az tudtommal még nem kapott magyar nyelv támogatást...

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#144675) toompa válasza modflow (#144673) üzenetére


toompa
őstag

A rendszer nyelve magyar?

(#144676) Kendek válasza front3r (#144665) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én még mindig inkább abban hiszek, hogy a PS5 visszafele kompatibilis lesz a PS4-es játékokkal. Most a Pro egy félgeneráció, mert a sima PS4 is kompatibilis mindennel. Viszont a PS5 megjelenésével nem lesz követelmény a PS4 (beleértve a Pro-t is) kényszerű támogatása.
Szóval én egyelőre úgy gondolom, hogy a The Last of Us 2 még PS4-re jelenik meg, és PS5-re is érvényes lesz a licence, amihez jár majd grafikai patch.

<-ƘƘ->

(#144677) Deck válasza Kendek (#144676) üzenetére


Deck
titán

Szép is lenne ha minden PS4 játék futna majd a PS5-ön is és nem lenne felesleges az a rengeteg játék amit vettem a store-ba.. Bár szép reklám lenne ha ezt meglépnék és a választhatóságot is amit írtam. :R

PS5

(#144678) mcwolf79 válasza Deck (#144677) üzenetére


mcwolf79
veterán

Az XOX-et tekintve sanszos hogy lesz visszafelé kompatibilitás. A PS3 esetében érthető hogy nincs BC, mert ott a Cell proci egész más architektúra. A PS5 szerintem csak izmosabb gép lesz, de ugyanúgy AMD cuccal a belsejèben.
Én legalábbis így gondolom.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#144679) RangerFox válasza Kendek (#144676) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Több hasznot húznak azzal, ha nem lesz visszafelé kompatibilis és kiadnak mindent felújítva, mint most. A kérdés az, hogy mennyit tudnak majd fejlődni ezek a játékok grafikailag (nem sokat...). Vagyis tudnának, csak az sokkal költségesebb/időigényesebb dolog lenne.

(#144680) KaitouP válasza modflow (#144673) üzenetére


KaitouP
veterán

Magyar nyelvű hát, az elején nem úgy jelent meg de kapott magyar szinkront és feliratot, az egés full magyar, épp pár napja nyomtam barátcsajjal, zseniális cucc. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#144681) Schweini válasza RangerFox (#144679) üzenetére


Schweini
tag

Szerintem PS5-re már nem lesz annyi remastered cím, mint 3-ról 4-re. Ott sokkal nagyobb volt a grafikai, technikai ugrás a két gép között és ezért voltak indokoltak a felújított címek. A 4-es játékoknak már van olyan jó grafikájuk, hogy még pár év múlva is szépek legyenek, főleg amik az utóbbi 1 évben jöttek 4K támogatással.

(#144682) #20844032 válasza Deck (#144677) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ahogy a pro-nál megoldották, ez itt is működhet.
Egyébként több jel utal arra, hogy valóban készül a PS5, és dolgoznak a visszafelé kompatibilitáson is. Cerny Február közepén update-elte a sony vonatkozó patentjét a “Backward compatibility testing of software in a mode that disrupts timing.” -al. Namost ezt egyrészt a pro-nál már megoldották, de ott ugye a proci tökugyanaz, csak az órajele magasabb, amit a compatibility mode visszavesz a régi proci frekijére (amit aztán a boost mode meg visszaengedélyez), a PS5-ben meg már valszeg nagyon más felépítés lesz, és ezért kellenek új eljárások.

[ Szerkesztve ]

(#144683) Kendek válasza RangerFox (#144679) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem üzletileg értelmesebb ha van visszafele kompatibilitás, mert akkor eleve vinni fogják a PS5-öt mint a cukrot. A mostani játékokon nincs mit felújítani, nem lesz annyival erősebb a következő generáció. Max azokat érdekelné akiknek kimaradt az adott cím. Viszont ha eleve elérhető minden, akkor potenciálisan több régebbi játékot adnak el, kvázi plusz munka nélkül. Szóval én úgy látom, hogy pont ebben lenne a több lóvé.

<-ƘƘ->

(#144684) Tatyla válasza marilllyo (#144674) üzenetére


Tatyla
őstag

De full szinkronos már

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#144685) modflow válasza marilllyo (#144674) üzenetére


modflow
veterán

Nem is emlékszem, valamelyik játékhoz kaptam,szóval nem vásároltam, csak letöltöttem.
De nincs benne magyar nyelv, még felirat se magyar.

(#144686) Tatyla


Tatyla
őstag

Tegnap este a Frantics-al játszottunk négyen , kábé sírva röhögtem végig

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#144687) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Srácok, járt már úgy valaki az új naconnal hogy beragad az R2? Vagyis igazából nem, de úgy érzékeli hogy folyamatosan le van nyomva.
Tesómnak jön elő mostanában ez a hiba és csak az segít ha kihuzza és visszadugja a kábelét.
Valami hardver hiba vagy mi lehet ez?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#144688) prokxy válasza marilllyo (#144649) üzenetére


prokxy
veterán

Azt mindenképp beszerzem! ;)

(#144651) Tegla80: néha be van kapcsolva, de a csajszi többet ül előtte, mint én! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#144689) Xaels válasza Tatyla (#144686) üzenetére


Xaels
félisten

Nagyon jó cucc, de van 1-2 játék ami szerintem finomításra szorul. Az autóverseny túl rövid, szinte el sem indultok és vége, vagy egyes játékokban kevés a pálya.

Ezen felül megjegyezhetné a csatlakozott eszközöket valami módon, hogyha új játékos van akkor legyen próbakör olyan játékokban amit már játszottatok korábban.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#144690) saelin válasza Kvelstadt (#144687) üzenetére


saelin
veterán

Ez az egyik oka hogy nem vettem ilyen kontrollert.
Van benne egy nagyon gyenge rugó és az szokott vacakolni. De lehet hogy valami a szoftverben akadt össze. Van valahol rajta egy apró lyuk ami egy apró kapcsolót rejt. Ha hosszan nyomod akkor reseteli a kontroller beállításait.

Mielőtt farkast kiáltanék én először megpróbálnám azt és ha utána is csinálja akkor gariban cseréltetni/javittatni.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#144691) Kvelstadt válasza saelin (#144690) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Mit értesz azon hogy a rugó vacakol? Csak mert érzetre nincs vele gond. Jár rendesen a ravasz, csak néha úgy veszi hogy folyamat húzva van mikor hozzá sem ér.
Fortniteba volt egy két ilyen kellemetlen pillanat mikor felfedte hol vagyunk lövéssel vagy épp eldurrantotta rakétával a tornyot alattunk...

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#144692) Tegla80 válasza marilllyo (#144667) üzenetére


Tegla80
addikt

Azert mert 2013-ban jelent meg a PS4 es az elso 2-3ev eladasait ha nezzuk akkor boven van akkora felhasznalobazis aki csere erett mar es nem a pro-ra vagyna.Hiszen a Pro csak egy kozben bekovetkezett 4k igeny ezen genben valo kielegitese(kiserlete mert keves erre ha oszintek akarunk lenni,de a sipakolok/4k-ra vagyok szajat picit elfedni eleg.) ami a szamokat nezve annyira nem is kellett volna,de a neppel nem jo vitatkozni igy hoztak.....(itt is azon dilemmazunk napi szinten,h kelle e az joskanak/pistanak :D )
Szval ha iden bejelentik es jovore hozzak akkor az azt jelenti/jelentene,h piacon az X 2-3eve es szalingoznak ra AAA-k amit most igergetnek,h jon .Kozben Mi gent valtunk es tudjuk kezelni visszafele a PS4 jatekokat is.Piacon a slim(max 200$) a pro(max300$) es a ps5(550-650$) igy mindenki talal a buxtarcanak megfelelo gepet.....aztan kiesik a slim es marad a pro a ps5 es erre jon a ps5 pro/akarmi gen kozben.....
Szval reszemrol johet 2019-ben mert azonnal adom a penzt erte. ;)(odaat meg csinalnak amit akarnak,h tartsak a lepest. :DDD .....)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#144693) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kiszivárgott God of War gameplay. Nyilván spoileres

[link]

Na a kölyök a végén... :C

Live-Die-Respawn

(#144694) saelin válasza Kvelstadt (#144691) üzenetére


saelin
veterán

Az a rugó húzza vissza a ravaszt, de ha azt mondod hogy érzésre jó, akkor más lesz a baj. Próbáld meg reseteli. Néha csodákra képes.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#144695) 30z.Samu válasza oriic (#144693) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ezt most valahogy kibírom, hogy nem nézem meg. :D

Sic Parvis Magna

(#144696) SH4D0W2011 válasza oriic (#144693) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Kár, hogy csak egy órát kellett állítani az órán, és nem egy hónapot. :DDD

(#144697) prokxy


prokxy
veterán

Ha a PS+ trialt beaktiváljuk köv héten, kapok ugye vele 4 játékot, majd ez a 14 nap lejár, akkor tudok játszani ezekkel?

Köszike

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#144698) gyuromoj válasza prokxy (#144697) üzenetére


gyuromoj
veterán

PS+ játékokkal, csak aktív előfizetéssel tudsz játszani.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#144699) RangerFox válasza oriic (#144693) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Te beteg mentális játékot játszol velünk, hogy kibírjuk-e, hogy megnézzük, vagy elspoilerezzünk valamit. ;] :DDD

(#144700) Xaels válasza 30z.Samu (#144695) üzenetére


Xaels
félisten

Na így vagyok vele én is. 20-án haza érek a melóból és egyből rá is fogok cuppani, még jó hogy van előtöltés. Addig meg csak kibírom, van mivel szerencsére.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.