Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144901) erahurka


erahurka
félisten

Srácok, rosszul emlékszem hogy volt itt PH! fórumon Forma 1 topik? Egyszerűen nem találom :F
Ha valaki tudná linkelni azt megköszönném :R

(#144902) Xaels válasza WhiteWalker (#144872) üzenetére


Xaels
félisten

Ha ki adják egy vevőjük biztos lesz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#144903) Dale Cooper válasza dunc (#144898) üzenetére


Dale Cooper
csendes tag

Ugyanezt a HDMI kábelt használom PS4 Pro és Zidoo media payerre. Előtte mindkettőnél időnként el el sötétedet, főleg a medaplayer 4K HDR alatt, egy film alatt 5-10x is. Ezzel viszont egyszer sem fordult még elő egyiknél sem. Kevés esélyét látom hogy ez véletlen, hisz mindkettőnél a HDMI kábel váltása azonnal megoldotta a problémát.

I never think of the future - it comes soon enough.

(#144904) v!ct0y válasza erahurka (#144901) üzenetére


v!ct0y
veterán

de mégis Formula 1 néven van csak a kereső nálam nem dobta ki

[ Szerkesztve ]

(#144905) Schweini válasza erahurka (#144901) üzenetére


Schweini
tag

A klános topikok között van több is. Nem tudom arra gondoltál-e.

(#144906) prokxy válasza Dale Cooper (#144903) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem is prémium kábelem van, hiperszuper megaizé, nem csinálta pár hétig, utána megint...oka? Fogalmam nincs, de nem annyira sűrű, hosszú és zavaró, mint előtte.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#144907) FIREBLADE78 válasza NKing (#144900) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

10-es van a boltban. 8 és 9 kell ugye régi pshez?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#144908) erahurka válasza v!ct0y (#144904) üzenetére


erahurka
félisten

Köszönöm! :R

Gondolom azért nem dobja ki mert Formula-1 néven fut. Buta vagyok hogy nem próbáltam így de valahogy nem jutott eszembe. :B

(#144909) KaitouP válasza erahurka (#144908) üzenetére


KaitouP
veterán

Erahurka bakkkkkkker, hát ott a sport topikban, raadásul állandóan a lista legtetején, mert annyira megy ott a kommentelés. :DDD

Ja és: hajrá Ferrari! :P :D

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#144910) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Nekem meg olyat produkál a pro mióta megvettem, hogy ha külső HDD csatlakoztatva van a géphez, akkor időnként kikapcsol csak úgy magától a kontroller, illetve ha nem kapcsol ki, akkor nem gyenge input lag keletkezik a kontroller és a gép között, irányíthatatlanná téve a játékokat. Az mindegy, hogy éppen azzal a játékkal játszok ami a HDD-n van, vagy sem. Ha kihúzom a HDD-t, akkor soha nincs ez a gond. MGSV gépem előtte, az soha nem produkálta ezt a ugyanezzel a külső HDD-vel. Érdekes...

The Truth is out there...

(#144911) toompa válasza FIREBLADE78 (#144907) üzenetére


toompa
őstag

Én T9-esre emlékszem,security torx a neve. Ebay-ről rendeltem anno.
Itthon sehol nem találtam.

(#144912) marinea2


marinea2
addikt

PS Pluss jatekrol valami hir? :U

Valaki emlitette hogy elvileg a hellblade senua's sacrifice lesz.

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#144913) Xaels válasza marinea2 (#144912) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem kizárt a Hellblade

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#144914) ldave válasza marinea2 (#144912) üzenetére


ldave
félisten

Arra ne nagyon számíts, még nincs egy éves.

A Slime draws near! Command?

(#144915) prokxy válasza marinea2 (#144912) üzenetére


prokxy
veterán

Rio mai napot említette... :)
Hellblade az tetszene! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#144916) marinea2 válasza ldave (#144914) üzenetére


marinea2
addikt

Valahogy gondoltam, koszi :R

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#144917) sutyesz96 válasza marinea2 (#144912) üzenetére


sutyesz96
őstag

Mad Max lesz, hányszor mondjuk még! :DDD

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#144918) Kendek válasza toompa (#144911) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én egy vékony fejű lapos csavarhúzóval kitörtem ezeket a középső pöcköket a csavarokból. Utána már simán lehet ki-becsavargatni őket.

<-ƘƘ->

(#144919) marinea2 válasza sutyesz96 (#144917) üzenetére


marinea2
addikt

Annyi mindent mondtatok már :D :))

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#144920) toompa válasza Kendek (#144918) üzenetére


toompa
őstag

Az is egy megoldás,csak barbár. :)

(#144921) prokxy válasza marinea2 (#144919) üzenetére


prokxy
veterán

Beszélik a butaságot, Far cry 5 lesz, abból is a Gold, minden más fake! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#144922) #20844032 válasza Lackooo84 (#144910) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ez nem érdekes, hanem viszonylag természetes. Annyira az, hogy PSVR-nél életbevágóan fontos az alacsony késleltetés. A sisak USB-n, kontrollerként közvetíti a sisak mozgását. Ha bedugod a kontrollert USB-n a gépbe úgy, hogy aktív a PSVR, akkor közli, hogy leszel szíves kihúzni a kontrollert, mert ez így nem jó a psvr-nek. Belül valszeg egyetlen USB hubon lóg az összes port.

(#144923) Gery9112 válasza prokxy (#144921) üzenetére


Gery9112
őstag

Téves, Sea of Thieves és Zelda Breath of the Wild lesz. ;]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#144924) KaitouP válasza Gery9112 (#144923) üzenetére


KaitouP
veterán

Meg még egy Switch emulátor PS4 -re igaz? :DDD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#144925) prokxy válasza Gery9112 (#144923) üzenetére


prokxy
veterán

Bakker, megint benéztem akkor! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#144926) sutyesz96 válasza KaitouP (#144924) üzenetére


sutyesz96
őstag

Stabil 4K 60fps teljesítménnyel. :))

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#144927) myke7


myke7
tag

Sziasztok,

lehet noob a kérdésem, de nem találtam rá biztos és megnyugtató választ.

Sosem volt még semmilyen konzolom.

Az lenne a kérdésem, hogy PS4-hez valahogy megoldható a billentyűzet + egér használat?
Nem a hivatalosan kiadott verzió, mert balkezesként az egy rémálom.

Van kontrollerem, PC-n szoktam használni, de csak olyan játékokhoz amelyek jobban irányíthatóak.
FPS játékokra nem igazán tudtam megszokni és átállni viszont van 1-2 exkluzív cím, amivel szívesen játszanék.

(#144928) marinea2 válasza myke7 (#144927) üzenetére


marinea2
addikt

Fortnite megy vele az tuti, kontrollerrel en sem birom.

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#144929) bandi0000 válasza myke7 (#144927) üzenetére


bandi0000
nagyúr

kis ellentmondást érzek, mert azt írod h 1-2 excluziv miatt jönnél, de fpst nem tudsz játszani kontrollerrel...

excluzivokhoz zömében jobb a kontroller, de úgy általába mindenhez, eddig csak az nem tudta mrgszokni a kontrollert akin nem akarta

Xbox One: bandymnc

(#144930) Lackooo84 válasza #20844032 (#144922) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát jó, csak én a kontrollert vezeték nélkül használom. :)

The Truth is out there...

(#144931) myke7 válasza bandi0000 (#144929) üzenetére


myke7
tag

Nem írhatom, hogy pl az új BF miatt mennék, mert nem érdekel egyáltalán konzolon. A multis lövöldék egér és bill kombóval és ezek versengésével PC-n teljesen lekötnek.

Igen, nem akarom megszokni, akár arra írták a játékot, akár nem. Egyszerűen a teljesítményem egészen más.

marinea2: Köszi, már az is egy nagy+

[ Szerkesztve ]

(#144932) ProEvoFan válasza prokxy (#144890) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Lego City Undercoverrel és a Lego Worldsel játszik a 6 éves fiam.Hibátlan játékok, főleg az Undercover. :K

(#144912) marinea2
Én a God of War III Remasteredre tippelek ;] Úgy sem ez lesz.

[ Szerkesztve ]

(#144933) WhiteWalker válasza Xaels (#144902) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Meg még egy. Jah és egy Chrono Cross remaster kiadást is szívesen vennék. :O

(#144934) NKing válasza myke7 (#144931) üzenetére


NKing
tag

Én magamon azt vettem észre, hogy a játékok PS4-en azért jelentenek komoly kihívást a legtöbbször, mert nehezebb irányítani kontrollerrel. Az Uncharted szériában figyeltem meg, hogy a legtöbb harci helyzet nem lenne egyáltalán kihívás még a legnehezebb fokozaton sem, ha egérrel játszanék.

Persze az is igaz, hogy nem vethetem össze a pár hónapos kontrolleres tapasztalatomat a több évtizedes egeres FPS-gamer múlttal... nem lenne fair. Így türelmes vagyok és már most is jobban megy minden a kontrollerrel, de valahogy nem érzem, hogy olyan szintű pontosságot tudnék elérni az analóg karokkal, mint egérrel - pusztán azért, mert fizikailag nem lehet vele precíz és apró mozdulatokat tenni (cáfoljon meg, aki képes erre :R ).

Ennek ellenére nagyon élvezetes és főleg teljesen más élmény egy nagy TV-n gyönyörű grafikájú, exklúzív játékokkal játszani és a kontroller ebben nem fog zavarni túlzottan. Megjegyzem, engem a kompetitív multi teljesen hidegen hagy, ott biztosan más a helyzet - főleg ha kontroller VS egér játékosok egy arénában vannak összeresztve, az messze áll a fair play-től - kb. mintha az úszóbajnokságon néhányan békatalppal indulhatnának... vagy jetskivel :DDD

(#144935) ProEvoFan válasza myke7 (#144927) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Itt mindent megtalálsz a témával kapcsolatban csak vissza kell olvasni.

(#144936) marinea2 válasza NKing (#144934) üzenetére


marinea2
addikt

Egyébként en sem bill & egér komboznék Fortniteban ha nem lehetne.. jobban is orulnek neki.

vagy ha valahogy kulon lennenek veve a bill&eger és kontrolleres gamerek

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#144937) myke7 válasza ProEvoFan (#144935) üzenetére


myke7
tag

ProEvoFan: Köszönöm, elolvasom!

NKing: Hm, erre nem gondoltam. Átgondolom ezt a részét is. :)
A multi lövöldék más tészta, az csak PC nálam.

[ Szerkesztve ]

(#144938) Deck válasza NKing (#144934) üzenetére


Deck
titán

Én utálok tv-n játszani. Bár nálam az utána húzás nagyon gáz volt de túl nagy is számomra nem látom át rendesen. Aztán ugye gyengébb válaszidő stb. Vettem egy 24"-es IPS monitort ahol sokkal szebbek a színek, nincs utána húzás és a mérete pont megfelelő mivel rendesen átlátom az egészet.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#144939) sutyesz96 válasza myke7 (#144927) üzenetére


sutyesz96
őstag

Akkor maradj PC-n, ott is van Fortnite. Pláne ennél a játéknál érzem azt, hogy nagyon nem korrekt a natív bill+egér, kontrolleres játékosokkal való vegyítése. És akkor még te beszélsz korrektségről. :N

Tisztességesen tanuld meg te is a ps kontrollert kezelni, ahogy mindannyian megtettük, és ne kiskapukat keress.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#144940) Djuree


Djuree
félisten

régi nem pro ps4-el mennyi értelme van vr-t használni? a tv-m is "csak" full hd nem 4K. lesz valami hátrányom? vagy csak a szokásos ami a sima és a pro gép között amúgy is megvan, vr-ezés nélkül? mert azt kibírom.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#144941) NKing válasza Deck (#144938) üzenetére


NKing
tag

PC-n nekem is 24-es IPS van, de ha választanom kéne, hogy az-e a szebb vagy a 4K-s TV-n a HDR színek, akkor nehéz dolgom lenne. Szvsz konzol játékokhoz a HDR és a 4K tévén egészen más jellegű élmény, nem is vetném össze a PC játékokkal - főleg mert az fps szám is erősen limitált sokszor, inkább filmszerű az élmény, csak interaktív (erre a motion blur még rátesz egy lapáttal). Kinek mi... a kanapén elterülve játék is más, mint egy széknél ülve játszani - valami ilyesmire gondolok.

(#144942) #20844032 válasza NKing (#144941) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én 40-es 4K tévét használok monitorként. Előtte 27-es monitorokat használtam( az utolsó 4K-s volt). Már vissza nem mennék ezekre. Mondjuk IPS-t sem akarok többet a közelemben meglátni, a monitorjaim meg azok voltak jellemzően.

(#144943) Kendek válasza Djuree (#144940) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A képminőség az nyilván rosszabb a számolt felbontás miatt, de inkább csak homályosabb és recésebb lesz a látvány. Én mondjuk a magam részéről inkább vettem előtte egy Pro-t.

<-ƘƘ->

(#144944) marilllyo válasza prokxy (#144915) üzenetére


marilllyo
veterán

Március 28. Benéztem. Szóval holnap lesz reveal.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#144945) myke7 válasza sutyesz96 (#144939) üzenetére


myke7
tag

Nem azt írtam, hogy megveszem, hanem, hogy egy +.
Nincs szükségem, arra, hogy noobokat lövöldözzek konzolon egérrel + billel, van elég PC-n is. Kár feszegetni, hogy mit tartok korrektnek.

Egy kérdést tettem fel, a véleményed is nagyon érdekes (nem nekem) de relevánsnak nem mondanám.

(#144946) Djuree válasza Kendek (#144943) üzenetére


Djuree
félisten

csak azért gondoltam mert olcsón hozzá tudnék jutni egy vr-hez. de pro-ra nincs keret sajnos.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#144947) Deck válasza NKing (#144941) üzenetére


Deck
titán

Nem kis tescos kényelmetlen székem van:D
Állítható, hátradőlhető, kényelmes;)
Nincs amúgy sem 4k hdr tv-m és multinál fontos a válaszidő és a tv-k ebben gyengék. 24" a pont megfelelő nekem. Így átlátom és jobban reagálok mint 40"es tv-n pl.
Gyönyörű szép színek, semmi ghost, utánahúzás, motion blur sem. Topikban is sokan használnak monitort mivel rákerestem:D

PS5

(#144948) prokxy válasza Deck (#144947) üzenetére


prokxy
veterán

Persze, h sokan monitoroznak meg asztalnál PS-eznek, de ugyanúgy van kanapés-TV-s kombó is, mint jómagam, ez utóbbi pedig nekem sokkal kényelmesebb. :)
Viszont egy multi FPS-t nem játszanék azért így, mert ahhoz kell az amit leírsz. ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#144949) #20844032 válasza Deck (#144947) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ez ma már nincs így. Amit én használok, annak az inputlagja HDR-ben is 20ms alatt van, anélkül 13. A korábbi monitoromé 10 volt. Egy 144Hz-es monitoron alacsonyabb, de abból a konzol aligha profitál.

(#144950) Djuree válasza Deck (#144947) üzenetére


Djuree
félisten

a mai tv-knél már olyan a válaszidő hogy ha te azt észreveszed egy játékban akkor te valamilyen szuper érzékekkel rendelkezel. nekem 2 éves tv-m van, de nem veszek észre semmi utánhúzást, pedig sok év komolyabb cs után biztos feltűnne.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.