Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144851) erahurka válasza tuki2200 (#144848) üzenetére


erahurka
félisten

Ha 140-re vannak bejelentve az emberek akkor az nem 200-ban van a munkáltatónak hanem 280 körül :K

Plusz ha egy kereskedelmi cég elad egy terméket, az után áfát fizet. Azért veszik be 30-ért a konzolt, mert arra tesznek árrést (mert ezek a rohadékok pénzt akarnak keresni, pofám elszakad!), plusz utána jön rá áfa.

Nyilván én se vinném boltba a gépem, mert Hardveraprón sokkal jobb áron el lehet adni. De azért nem kell felháborodni azon, mennyiért számítja be egy bolt. Meg van az oka, és nem az hogy szemetek.

(#144850) WaterWave: Abban egyetértünk hogy amit vg írt az elég fura dolog. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#144852) seniman válasza vg (#144838) üzenetére


seniman
addikt

88-ért vettem a zsír új 2116-os slimet három játékkal,meg 3 hónapos pluscard-dal. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#144854) mcwolf79 válasza erahurka (#144851) üzenetére


mcwolf79
veterán

Csak ahogy egyes boltok (és itteni dealer-ek is) "cseppet" pofátlan hasznot akarnak markolni a beszàmìtott termèken IS. Nem elég a haszon kulcs amit rápakol a kinèzett termèkre, de hogy a beszámìtott cuccon is 20-30 (sokszor nagyobb) százalék hasznot pakolna rá az ami sokszor vèrlázìtó. Tudom, akkor el kell adni, és utána megvenni az új cuccot.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#144855) Csabee86


Csabee86
senior tag

Trófeavadászokhoz lenne egy kérdésem (de bárki megválaszolhatja aki tudja). Ha felmegyek psnprofiles weboldalra, akkor ott ha rámegyek a profilomra akkor a játékok mellett megjelenik, hogy "A", "B", "C", "D", "E" vagy "S". Ezeket milyen határoktól osztogatja? Továbbá mennyit ér egy játékban az arany, ezüst vagy bronz trofi?

(#144856) AxBattler válasza seniman (#144852) üzenetére


AxBattler
félisten

Hol/mikor? 1TB-osat? :DD

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#144857) Lackooo84 válasza erahurka (#144851) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Használt cuccra nincs áfa, be is b*szna ha lenne...

The Truth is out there...

(#144858) semetka


semetka
őstag

Hol lehet venni új analóg műanyagot? A gyárim szétkopott és szeretném kicserélni

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#144859) Kvelstadt válasza L_ajos (#144847) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Maajd áradozz már pár sort.
Én is tervezem megvenni mert ismerem az előző részt plusz az ghibli-s grafikája megvett kilóra.
De én a gow előtt már nem kezdek semmi hosszabb játékba.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#144860) RangerFox válasza Csabee86 (#144855) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Hát ez nem egy hivatalos oldal, szóval nem venném referenciának. Amúgy attól adja a rank-et, hogy az adott játék regisztrált játékostáborából (az oldalon szereplő adatbázisból, tehát nem az összes játékosból) mennyi trófeát szereztek az adott játékban, és te hozzájuk képest mennyit. S-t csak 100%-ra ad amúgy.

(#144861) WhiteWalker válasza Xaels (#144837) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én tervezem a beszerzéset.
Nagyon megfogott az előzetesek alapjan.
Sajnos a ps3 első rész kimaradt. :(

(jah és a Kingdom Hearts HD kiadásokat és szeretném megvenni később, mert jön a 3. rész)

(#144862) Zanik


Zanik
addikt

Emberek! Az Easter Sale ennyi? Vagy még lesznek más játékok is?! :/

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#144863) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Sony DualShock 4 helyett van más alternatíva,amit támogat a ps4 és legalább olyan jó sokallom a 15 ezer ftot érte. Megjegyezném hogy az eredeti mellé kellene coop játékhoz.

(#144864) RangerFox válasza pruzsi (#144863) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az a baj, hogy a harmadik fél által gyártott kontrollerek vagy lényegesen gyengébb minőségűek, vagy kompromisszumokkal lehet csak használni a géppel, vagy (és) drágábbak is lehetnek, mint az eredeti. Ezért én (meg elég sokan a fórumon) az eredeti DS4-et ajánljuk. Talán akkor érdemesebb más gyártók által tervezett kontrollert venni a géphez, ha végképp nem tudnál kibékülni a DS4 gombkiosztásával, kialakításával.

(#144865) Neoteric válasza Zanik (#144862) üzenetére


Neoteric
addikt

Nem hinném, hogy húsvét előtt egy héttel offolnák, tuti lesz még valami, US storeba pl Easter néven semmi nem volt még.

PSN: ne0teric_sAN

(#144866) dollarZ18 válasza Csabee86 (#144855) üzenetére


dollarZ18
tag

Ha trophyknál arra gondolsz, hogy mennyi account pontot ér:

- bronz 15 pont
- ezüst 30 pont
- arany 90 pont
- platina 180 pont

12-es account level fölött 8000 pont kell egy szintlépéshez. 26 fölött pedig már 10000 pont.

S-A-B-C-D-E-F rangsor: az oldalon nyomon követett emberek után méri a játék átlagos teljesítését trófeákra vonatkozóan, és ezekkel a betűkkel rangsorol téged be az átlaghoz képest.

Van egy játék, amiben az átlag 30% körül mozog a trófeák teljesítésének tekintetében, akkor valószínűleg az ~ 50% már egy "A" rangsorolás.

Szerintem releváns, mert itt azok között kapod a rangsorolást, akik tényleg kicsit több időt töltenek el az átlagnál a játékokkal.

[ Szerkesztve ]

(#144867) Xaels válasza WhiteWalker (#144861) üzenetére


Xaels
félisten

Az első rész is jöhetett volna PS4-re, egy ilyen remek játék simán meg érdemelne egy felújítást. Szerencsére egyébként a 2. rész semmilyen módon nem kapcsolódik az elsőhöz így bátran neki lehet kezdeni. A játékmenet is más lett, bár 10 óra alatt nem sikerült annyira belemélyülni még, a királyság irányítása még csak most lett meg.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#144868) WaterWave


WaterWave
veterán

Meséljetek milyen a Far Cry? Azt adja, amit a gameplay videókon láttunk?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#144869) gianni85 válasza WaterWave (#144868) üzenetére


gianni85
veterán

Azt adja, amit a 3,4,primal is adott.

(#144870) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szinte biztos hogy jön PS4-re az Ikaruga

[kép]

Live-Die-Respawn

(#144871) szallasi007 válasza WaterWave (#144868) üzenetére


szallasi007
őstag

Nem rossz, nincs pc-m de szerintem pro-n vajsimán fut és tényleg szép a játék. Egyes helyeken konkrétan beszabehu - fények, fa, közben kispatak vagy egy tó partja fergetes dolgokat produkál.
Sztori is azért kidolgozottabb bár azért nem nehéz kitalálni mi a feladat - remélem az lesz benne a csavar amire tippelek de nem spoilerezek.
39 fokos lázam van/volt így nem sokat tudtam aludni szóval beleraktam 12 órát.
A lényeg hogyha kicsit belemész a részletekbe akkor szerintem HZD hossz simán meg lesz ha még sietsz akkor kb 35-40 óra alatt meg leszel vele :D
Ja és nem bírta a Samu házimozi 5 év után úgy néz ki megadta magát :( Milyen Onkyod is van neked?

(#144872) WhiteWalker válasza Xaels (#144867) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Van ebbe is bőven játékido. Nem hiszem hogy kiadjak, úgy gondolom ha ki is adtak volna akkor a 2.resz előtt esetleg aktuális lett volna. Mint most a KH III előtt.. De így utólag sok esélyét nem látom, hogy megjelenne.
Majd talán PS5-re a két rész egy korongon 8K UHD remix remaster kiadásban...

[ Szerkesztve ]

(#144877) ProEvoFan válasza szallasi007 (#144871) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Metacriticen 81%on áll a "szakmai" értékelése.Ez elég jó.Én az első két részével játszottam, a harmadikat meguntam a felénél...a negyediket meg sem vettem.

(#144878) v!ct0y válasza szallasi007 (#144871) üzenetére


v!ct0y
veterán

Köszi a mini tesztet. Úgy néz ki akkor én is megveszem.
Már csak valami olcsó hely kéne.

[ Szerkesztve ]

(#144879) Kvelstadt válasza Zanik (#144862) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Tavaly frissítették míg tartott.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#144880) prokxy válasza gianni85 (#144876) üzenetére


prokxy
veterán

Van nálunk egy mobilos, konzol játékos srác a teszkó előcsarnokában Hatvanban, olyan hülyének nézi az embert, hogy komolyan múltkor kiröhögtem és nem értette, h min...Bloodborne GOTY, makulátlan állapot, kérdezem, h mennyi, erre azzal kezdi, h fúúú, ez ősrégi játék, senki nem játszik vele, nem is akarja átvenni, de ad érte 3e-t. Mondom csak? Mondja, h 6400 a nagykerben, mit akarok én 3e-nél többet...persze egy alap BF1 ki van téve 13-14e-ért...idióta barom, meg aki meg is veszi! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#144881) saelin válasza RangerFox (#144864) üzenetére


saelin
veterán

Mondjuk a Sony-nak is lehetne annyi esze hogy kidobna egy vagy két official kontrollert. Biztos vennék ha adnának valami pluszt.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#144882) skul0 válasza marinea2 (#144522) üzenetére


skul0
aktív tag

Ezer köszönet. 3 napja ezzel szívok én is, hazaérek kipróbálom. :)

(#144883) vg válasza prokxy (#144880) üzenetére


vg
addikt

Ebből a hsz-ből érződik egy hatalmas irigység. Az az arc legalább csinál is valamit. Ráadásul milyen érdekes, hogy te mentél hozzá, és nem ő jött hozzád. Ugyebár. A Bloodborne pedig most valóban nem ér 3e forintot se, mert kvázi ingyenes.

(#144884) prokxy válasza vg (#144883) üzenetére


prokxy
veterán

Ez nem akkor volt, amikor ingyé' lett a BB, hanem előtte! ;) Nekem már akkor kiderült, h ez nem az én világom, de hát ez van. Úgyis mentünk a tecsóba, mondom rákérdezek, de még jó, h nem adtam oda annyiért, én irigy kutya szar, hanem feltettem ide és sokkal jobb áron lett is gazdija. :)

Csinál is vmit, jah, átvág embereket, de mindenki abból él, amiből tud! :D

Amúgy ezt kifejthetnéd priviben, h ki irigy és mire, mert nem vágom: "hatalmas irigység" :U

De inkább itt egy vidámság:

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#144885) Zoleee83 válasza vg (#144883) üzenetére


Zoleee83
addikt

Persze nem ér 3 ezret, nyilván azután sem fog hogy lejár a havi ps+ mivel nem tudja majd az új belépő utólag ingyen behúzni... :U #kappa

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#144886) vonSux válasza prokxy (#144880) üzenetére


vonSux
őstag

Azért így csípőből le idióta barmozni valakit, akivel max annyi bajod lehet, hogy nem tetszik az árpolitikája...ne haragagudj de tanulj még némi toleranciát. Arról nem beszélve, hogy a három rugó most reális ár, ha még tovább is szeretné adni. Egyébként miért nem mondtál négyet :D (6eft-ért újat veszel, sima matek).

[ Szerkesztve ]

(#144887) prokxy válasza vonSux (#144886) üzenetére


prokxy
veterán

Rendben! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#144888) ProEvoFan válasza prokxy (#144884) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A használt piacon minden annyiba kerül, ammennyiért el tudod adni.
Kereskedők persze hogy kevés pénzért veszi/számítja be.576Kbyteban anno a COD IWt 3Kért akarták beszámítani...közben a polcon ott figyelt használtan 10Kért.

(#144889) erahurka válasza ProEvoFan (#144888) üzenetére


erahurka
félisten

Nem csak a használt piacon :K

(#144890) prokxy válasza ProEvoFan (#144888) üzenetére


prokxy
veterán

Persze, ez így van! :)

Lego sorozattal egy 5 éves kisember mennyire boldogul el?
Van vkinek itt tapasztalata vele? (Harry Potter Collection, Worlds, stb)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#144891) #20844032 válasza prokxy (#144890) üzenetére


#20844032
törölt tag

A fiam kiplatinázta az undercovert. Viszont az összes többi vagy nem jött be neki, vagy én nem engedtem neki, mert olyanok, hogy nem neki való. A worldsel futott még röviden, de az annyira nem jött be neki.

(#144892) NKing


NKing
tag

Újabb fővel gazdagítom azok táborát, akiknek a Pro időről időre elsötétedős képet (PS4 random black screen vagy blank screen néven fut külföldön - rákereséshez) generált 4K TV-n. A neten fellelhető megoldásokat tesztelgettem, portcserét, beállításokat. Volt, hogy sokkal gyakrabban csinálta, volt hogy ritkábban, de csinálta. Viszont egy külföldi fórum javaslatára beruháztam egy valóban Premium HDMI minősítésű, többszörösen árnyékolt, aranyozott csatlakozós HDMI kábelre (In-akustik Premium HDMI) és láss csodát, egy darab blackout se volt azóta(egyelőre, remélhetőleg nem is változik a helyzet). :R

Sejtésem, hogy a gyárilag hozzá adott 1.4-es high speed kábel vagy A) nem bírja annyira mégse a 4K-t HDR-el, vagy B) hibás volt. Tapasztalat volt, hogy sem a YUV420-as színteres 4K nem segített, sem az RGB, sem a HDCP tiltása, sem a HDR tiltása, sőt a konzol hajlamos volt a full 2D-s WWW böngészőben is eldobálni a képet (egyébként sűrűbben, mint egy Uncharted 4 alatt). Ez az eldobálás egyébként FullHD felbontáson megszűnt, de mégse azért vettem a Pro-t és HDR 4K TV-t, hogy Full HD-ban játszak, nemde? :F

30z.Samu: Úgy tudom, hogy nincs olyan, hogy "2.0 HDMI kábel", az csak a port és a szabvány neve. A kábel réz-réz, mindkettőnél. Ennek ellenére mégis hatásos volt a Premium HDMI csere...már csak azért is, mert a Premium HDMI nagyobb sávszélt ajánl elvileg még a high-speed minősítésnél is.

[ Szerkesztve ]

(#144893) 30z.Samu válasza NKing (#144892) üzenetére


30z.Samu
félisten

Fura, mert én a Slim-hez is 2.0-ás kábelt kaptam már.

Sic Parvis Magna

(#144894) v!ct0y válasza NKing (#144892) üzenetére


v!ct0y
veterán

Amikor megszereztem a 4k tv-t szipi szupu kábellel, nekem se csinálta. Aztn egyszer csak előjött. A ps menüben is szokta csinálni. Ezzel valamit a sonynak kellene csinálnia.

(#144895) prokxy válasza v!ct0y (#144894) üzenetére


prokxy
veterán

Dettó, múltkor írtam, h nekem abbamaradt, de azóta mégis néha előjön, viszont sokkal rövidebb időre, akár menüben is.

(#144891) Moby: köszi szépen, megnézem az undercover-t. :R

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#144896) NKing válasza v!ct0y (#144894) üzenetére


NKing
tag

A külföldi fórumokon már 2 éve megy ez és a Sony semmit nem reagált az ügyre, a customer support meg állítólag a TV gyártókra mutogat, a TV gyártók meg a Sony-ra. Sajnálatos dolog! :W

(#144897) toompa válasza NKing (#144892) üzenetére


toompa
őstag

Mondanám hogy pénzkidobás volt...
De mindenki arra költ...
A high speed az high speed,ha nem szipi-szupi árnyékolt,nem gyámánt és nem 24k arany.
Előbb-utóbb újra kezdődik az elsötétedés.

(#144898) dunc válasza NKing (#144892) üzenetére


dunc
nagyúr

Korrekt leírás, én is erre jutottam, de még nem tudtam tesztelni az új kábelt!

(#144899) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Ez jó a pshez?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#144900) NKing válasza FIREBLADE78 (#144899) üzenetére


NKing
tag

Elvileg nem, mert a PS4 nem hagyományos torx csavarokkal rendelkezik, hanem olyanokkal, amiknek a közepén van egy kis pöcök (Torx T security tamper-free)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.