Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145851) Xaels válasza mcwolf79 (#145843) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem meg teljesen rossz megközelítés az idő. Pl. hiába toltam bele több időt a HZD-be ha a Hellblade sokkal mélyebb nyomott hagyott, sokkal nagyobb élményt jelentett és ennek semmi köze nem volt az árához sem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#145852) Xaels válasza oriic (#145849) üzenetére


Xaels
félisten

Ez nagyon jól néz ki.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#145853) mcwolf79 válasza Xaels (#145851) üzenetére


mcwolf79
veterán

Kivétel erősíti a szabályt.
De azért gyanítom a HZD-nal játszott órák sem teltek el kínszenvedéssel, szóval a példa kicsit sántít.
Mint mondtam egyéni preferencia kérdése a dolog. Engem nagyon nem szokott már lekötni sinlge FPS (lehet már koromból adódik, és nincs türelmem végigrágni magam a sztorin), de most pl. FC5 beszippantott. Lehet buta, lehet copy-paste, de nekem bejön. Ennyi. Mondjuk nem is 1st day volt, lestem 2-3 napig a Twitch-et és a Youtube-ot,mire materializálódott bennem, hogy ez nekem kell. És mint írtam, már relatíve sok órám van benne.
Tudom, én vagyok a hülye, de még azt az 5k körüli összeget is sokallottam a Hellblade-ért ,amire már le volt akciózva. Egyszerűen egy 2-3 este alatt végigtolható (ahogy olvasom ennyi a reális játékidő, mert maga a játék nem nehéz) játékért , amit valszeg az életben nem veszek elő újra sajnálok adni 5000 Ft-ot. Tudom hogy lassan 3 mozijegy kerül ennyibe, de ez van. Én ezen az állásponton vagyok.
Az idő tényleg nem egyedüli tényező, de azért ha tartalom is van mögötte, akkor azért nyom a latba.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#145854) prokxy válasza kriszpontaz (#145836) üzenetére


prokxy
veterán

Kösz, de úgy akarom, h igényesen nézzen ki és ne egy kábelkorbács lógjon ki a PS-ből, ha töltöm a kontrollereket! :)

seniman! kösz szépen, ez tetszik. :R

#145853) mcwolf79: korunk hasonló, véleményünk is, lehet emiatt. Hellblade nálam is ezért nem volt vétel, 5e oké, néha elkap a hév, h megveszem, aztán 1 este, hááát, oké, nagy élmény, stb, de mások vagyunk, an aki röhögve kiad ennyit, örül neki, akár megbánja, én megfontoltabb vagyok, de mondom, főleg úgy, h ott van még a Shadow of the Mordor, War, Origins, Uncharted széria, mittudoménmégmi, van ami lemezen, van ami store-ban, ráérek én ezekkel, ha féláron lesz. :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#145855) nincsnév007


nincsnév007
őstag

még nem vásároltam ilyet ha ezt megveszem EA SPORTS™ FIFA 18 & NBA LIVE 18: The One Edition Bundle akkor megkapom a fifát és az nba-t?

(#145856) stilo18 válasza nincsnév007 (#145855) üzenetére


stilo18
addikt

Igen :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#145857) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Mi lesz veletek ha egyszer accounthoz lesz kötve minden játék. ;] Igen, még a dobozos is, mint a Steamnél PCn.... Mondjuk ez nem mostanában lesz, mert kb ebbe (is) bukott bele anno az xbox one, pedig itt csak elméletben volt róla szó, a gyakorlatban nem merték meghúzni, mert a felhasználók kiakadtak, mint a taxi óra.Ugye ez megölte volna a használt piacot.

(#145858) Xaels válasza mcwolf79 (#145853) üzenetére


Xaels
félisten

Természetesen nem volt szenvedés, de voltak részek amiket untam azért és mai napig nem fejeztem be. A tartalom alatt sem mindegy mit értünk, nekem az nem tartalom, hogy farmoljak ki X cuccot meg rohangáljak oda-vissza a térképen újra és újra ugyanazokat a feladatokat megcsinálva.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#145859) nincsnév007 válasza stilo18 (#145856) üzenetére


nincsnév007
őstag

:R

(#145860) 30z.Samu válasza ProEvoFan (#145857) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem hogy inkább a nicknév változtatással foglalkoznának...úgy hiszem az sokkal fontosabb dolog. ;]

Sic Parvis Magna

(#145861) danielgalaxy válasza Xaels (#145858) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

A HZD harcrendszere nálam elég jól betalált ahhoz, hogy ne unjam meg a farmolást a játék alatt, pedig kieggel együtt benne van legalább 100 órám. A platinához csak a hunting groundsok kellenek, de nincs az az isten...

[ Szerkesztve ]

(#145862) nofi válasza danielgalaxy (#145861) üzenetére


nofi
őstag

Még most is kiráz a hideg a Sleight of Crate Trialtől annyit próbálkoztam. Azt hittem a Sun Forrows HG lesz a legkeményebb, de Shield-Weaver páncéllal még azok is lementek 2 tryból...

Xbox GT: nozsolt

(#145863) Zoleee83 válasza danielgalaxy (#145861) üzenetére


Zoleee83
addikt

A HZD a harcrendszer mellett a side quest-ekben is villantott, egyszerűen megunhatatlan, sokáig gondolkodtam az xbox cseréjén, de konkrétan csak ezért az egy játékért megérte.
A hunting groundsnál járok én is, hááát nem könnyű a Wrangling trial kiakaszt, de akkor is meglesz, kell a platinához :D.
Nagyon remélem lesz HZD2 vagy bármi is legyen a neve, nagyon örülnék neki.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#145864) seniman válasza erahurka (#145839) üzenetére


seniman
addikt

Ahhoz képest a Beyond 2 souls meg a Last of us most is bőven egy tizes a store-ban.Pedig nem mai játékok,ráadásul az előző genből lettek remasterelve.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#145865) erahurka válasza seniman (#145864) üzenetére


erahurka
félisten

Igen, teljes áron annyi. Akcióban meg 2-3000 forint körül vannak. Nyilván akciós árakról beszélünk.

(#145866) seniman válasza erahurka (#145865) üzenetére


seniman
addikt

Az akció olyan mint a kutya vacsorája,vagy lesz vagy nem. ;)

(#145863) Zoleee83

Az end-sequence-et elnézve egész biztosan lesz folytatás.Na nálam az lesz day one vétel.

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#145867) erahurka válasza seniman (#145866) üzenetére


erahurka
félisten

Ja, főleg hogy kb. 3 hetente pontosan ugyanazok a leárazások vannak csak más néven... :W

(#145868) seniman válasza erahurka (#145867) üzenetére


seniman
addikt

Ja,csak mindig más van leárazva. :DDD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#145869) CsonkaImo válasza oriic (#145849) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Én a MediEvil Remastered-et várom nagyon. Remélem az is hasonló kaliberű felújítást kap.

[ Szerkesztve ]

(#145870) bAtt001 válasza Zoleee83 (#145863) üzenetére


bAtt001
addikt

Pedig a side questek nagyon bugyuták és elnagyoltak voltak, nekem is tetszett a játék de a sidequest egyáltalán nem az erőssége :D Ami a Witcher 3-ban vannak side questek nnna azok! :P

(#145871) ProEvoFan válasza bAtt001 (#145870) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem fair semelyik játékkal szemben összehasonlítani a Witcher 3at. :)

[ Szerkesztve ]

(#145872) Zoleee83 válasza bAtt001 (#145870) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ezért biztosan megköveznek, de a Witcher kb. 3 órát töltött a gépen telepítve, instant delete lett. :N
Egyszerűen nem tudott megfogni az a játék, nem tudom mi a bajom vele, de nem jött be.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#145873) dunc válasza Zoleee83 (#145872) üzenetére


dunc
nagyúr

Meg lehet érteni, én így vagy a HZD val. :))

(#145874) Deck válasza Zoleee83 (#145872) üzenetére


Deck
titán

+1 Nálam egy 0 a játék.

PS5

(#145875) Bencus88 válasza oriic (#145849) üzenetére


Bencus88
nagyúr

omg :Y :Y dejóóóóóó

(#145876) Zoleee83 válasza dunc (#145873) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ezért jó hogy van miből válogatni.
De hogy lásd nem trollkodni akartam, a Cyberpunk-ot nagyon várom! :K

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#145877) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

17:00-kor lesz a hivatalos bejelentés, de kiszivárgott a Spyro Reignited Trilogy trailere. (Xbox One-ra és PS4-re jön)
[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#145878) Xaels


Xaels
félisten

Divinity: Original Sin 2 is coming to PS4! The open-ended RPG from Larian Studios will enjoy a massive number of tweaks and additions on PlayStation. wow.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#145879) crue válasza Zoleee83 (#145872) üzenetére


crue
őstag

Ugyanez volt nálam is, csak én háromszor is megpróbáltam nekiugrani, de egyszerűen nem jött be.

(#145880) Mr X


Mr X
veterán

Csak nem bírtam magammal, megvettem a Far Cry 5-öt. Az eddigiek tetszettek, erre kíváncsi leszek.

(#145881) Carlos Padre válasza KaitouP (#145764) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nincs ezzel semmi gond, a vélemény jó dolog, csak gondoltam szólok, hogy ezt a pubg-s hülyeséget nyomod. ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#145882) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Bloodborne-t kezdeném el.
Elindulok megöl a farkas, utána ugye átdob a Hunter's Dream-be. Ott választok egy kézi fegyvert és egy pisztolyt.
Utána visszamegyek, de nem bírom használni egyiket sem.
Hogy lehet kézbe venni őket? :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#145883) Carlos Padre válasza Zoleee83 (#145872) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Azért a witcher nagyon lassan indul ám be.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#145884) lanszelot válasza toompa (#145807) üzenetére


lanszelot
addikt

Ez azert nem jó megoldás, mert már sok játékkal működött, tobbek között ezzel is jatszott már 2 alkalommal,majd egyszer csak lakat lett rajta. Semmit se csinált, nem állítgatott semmit. Egyszer csak gondolt egyet és lakat lett a játékon.
Ez a megosztás dolog legális,vagy kiskapu? Tehát ha irok ezzel a problémával a PS nek, segítenek?

Amugy nem lustaság, ha olvastad volna, nem talaltam az összefoglalóban, valoszinu azert mert nem ez kell, mivel nekünk már működött.

[ Szerkesztve ]

(#145885) KaitouP válasza Carlos Padre (#145881) üzenetére


KaitouP
veterán

Értem. :) Nem szoktam hater -kedni sehol, nem vagyok az a típus akit az elégít ki, hogy szidalmaz egy játékot. A PUBG nekem nem gyere be, aki szereti, szeresse. A Fortnite -ot szeretem, ahogy említettem feljebb, csak nyilván van véleményem arról, hogy miért sikeres. A legfőbb viszont, hogy mindenki érezze jól magát a neki tetsző játékkal. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#145886) Zoleee83 válasza Carlos Padre (#145883) üzenetére


Zoleee83
addikt

Az lehet hogy lassan indul, de ha 3 óra alatt nem tud beszippantani akkor a felejtős kategória. Ezt úgy írom hogy egy GOTY játékról beszélünk ami millió díjat nyert tisztában vagyok ezzel. Nem én vagyok a célközönség.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#145887) Petya2900XT válasza Zoleee83 (#145872) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Egy 10 óra után mondom azt,hogy mutatott vmit a Witcher 3.
Sokan valami hatalmasat várnak tőle 3óra után, azt is általában 3 részletbe próbálták és elfelejtik az addig történt storyt.. :)
50-60 óra az alapjáték story része....mintha egy filmben az első 5percet néznéd meg, egy hetes kihagyásokkal három részletben. Valószínűleg így nem fog beszippantani,mint ahogy anno a Fallout 4-el is erre panaszkodtak. :U

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#145888) zsotesz81 válasza gyuromoj (#145882) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Options gomb, és ott a második sor. ott tudsz bal ill. jobb kézre is 2-2 fegyvert beállítani

(#145889) ProEvoFan válasza Petya2900XT (#145887) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem 100 óra volt az alapjáték:)
Most kezdtem bele a az első kiegbe, majd jön a második kieg és közben megcsinálok minden trófeát (kivéve a kártyásokat, és a nehezebb fokozaton végigjátszást,ezeket majd new game pluszban) így szerintem 7ezer forintért kapok kb 200-220 óra első végigjátszást...ami nem rossz :K

(#145890) Zoleee83 válasza Petya2900XT (#145887) üzenetére


Zoleee83
addikt

Elég sok open world játékot játszom, de egy HZD pl. az első 30 percben wow effekt 56órám van benne kb. 50%-nál, a mindenhol lehúzott Mafia3 a kedvencek között van 70órám van benne. Tudom almát a körtével nem illik hasonlítani ezek csak kiragadott példák, de van az a helyzet hogy várod hogy történjék valami aztán megunod kezdesz mást inkább. Jó a Witcher de nem kötelező hogy tetszen. :)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#145891) gyuromoj válasza zsotesz81 (#145888) üzenetére


gyuromoj
veterán

Köszi, majd holnap rápróbálok. ;)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#145892) lanszelot


lanszelot
addikt

Amit nagyon hianyolok a ps4 ből az egy normalis autós játék. /csak sajat vélemény/ GT sport tol vartam, hogy majd, de pocsék lett. Project cars 2 szintén. Mivel kilatasban sincs semmi, igy karacsonykor megleptem magam egy xbox al :) A forza - k verhetetlenek. Nem csak a sokrétűség miatt, de a hetente megújuló feladatok, az online , stb
Nem lehet mondani még egy ilyen jatek családot.

(#145893) Kvelstadt válasza Zoleee83 (#145872) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nincs kövezés. Sokfélék vagyunk másféléket szeretünk.
Nekem sem tetszik a vicser, se az uc, sea gt, se az új ac se a focis kocsis játékok.
Vannak játékok amikre azt mondják hogy kötelező mindenkinek, de szerintem van ember akik ez alól is kivételek mert nem fogja meg őket.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#145894) 30z.Samu válasza lanszelot (#145892) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez is szubjektív dolog, valaki a GTS-el van így és a Forza nem jön be neki. :)

Sic Parvis Magna

(#145895) WaterWave válasza lanszelot (#145892) üzenetére


WaterWave
veterán

Gt van olyan jó, de hát izlések és pofonok...
Forzában mondjuk az a porszivó hang minden kocsinak hát....

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#145896) #20844032 válasza 30z.Samu (#145894) üzenetére


#20844032
törölt tag

Van bizony :D

(#145897) saelin válasza prokxy (#145828) üzenetére


saelin
veterán

A második linken lévő nagyon jól néz ki. :Y

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#145898) toompa válasza lanszelot (#145884) üzenetére


toompa
őstag

Kiskapu. Ne írj ez miatt a supportnak,mert még ban-t is kaphatsz érte.
Még mindig nem árultad el,hogy az ismerősödnél aktiváltátok-e a ps4-et az accounthoz,nálad meg deaktivâltátok-e.
Illetve ha igen,akkor a restore license megvolt-e.
Így nehéz segíteni.
Linkeltem mindent. Az hogy nálatok nem ez a baj...
A PS4 megjelenése óta meg van osztva a profilom.
Lakatot egyébként még okozhat a net hibája is.
Mindketten be tudtok jelentkezni a psn-re?
Store megnyílik rendesen?

(#145899) james001 válasza oriic (#145877) üzenetére


james001
veterán

Jöhet :C :C

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#145900) John_Deere válasza oriic (#145849) üzenetére


John_Deere
tag

Ez Nálam viszont instant-buy lesz. Emlékszem, PS1-en a Crash-el együtt mennyit játszottam ezekkel...aaaaaa...a nosztalgia jó, leszámítva, hogy újfent rájöttem, öregszem. :DDD

#145869: Uuuuuuuu, tényleg, hát azt is venném kilóra. Hihetetlen, mennyire egyszerű a ember vagyok. GT Sport, Crash, Spyro, Final Fantasy...mind régi gyökerekkel rendelkező játék...más meg alig fog meg. :B

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.