Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145401) #95558144 válasza oriic (#145388) üzenetére


#95558144
törölt tag

9 és 10 pontokat fog kapni. Talán majd az EDGE ad neki 8-at.

(#145402) ProEvoFan válasza #95558144 (#145401) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ott a nyolc pont annyit ér, mint máshol a tíz.

[ Szerkesztve ]

(#145403) erahurka válasza #95558144 (#145401) üzenetére


erahurka
félisten

Honnan tudod? Lehet tökre el lett rontva a játék. :U

(#145404) Xaels


Xaels
félisten

Kérdezném a JRPG fanokat illetve azokat akik Ni No Kuni 2-znek. Most vagyok olyan 35. szinten, felfejlesztettem a királyságom is 2. szintre. Amit lehetett mellék küldetést megcsináltam, kellett is a népesség gyarapítás miatt, ami maradt pár darab az még nagyon magas szintű. A fő sztorivonal folytatásához át kell mennem a világ másik végére ahol viszont szintén hozzám képest elég magas szintű szörnyek vannak, némelyik számomra felér a lehetetlen küldetéssel. Ilyenkor csak farmolni tudok, hogy szintre húzzam magam?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#145405) jookomak válasza erahurka (#145403) üzenetére


jookomak
őstag

"Régen minden jobb volt."
Baromira kíváncsi vagyok a játékra. Az nyilván nem kérdés, hogy JÓ lesz. De vajon tud kiemelkedőt alkotni a megváltozott környezet, nézet, és egyéb újítások után...

(#145406) Neoteric


Neoteric
addikt

Végre!!

Ever wished your PlayStation gaming experience was a little less digital and a whole lot more analog?

With all new non-animated graphics and zero AI, PlayStation: The Boardgame will let you experience the mild thrills of moving game pieces on cardboard. Who needs a headset when you can just shout angrily at your friends across the table?

PlayStation: The Board Game features:

- A non-4K resolution gameboard
- Pens and paper to draw your own trophies
- Rulebooks. Six of them, in fact!
- Intense local multiplayer action for up to 4 players
- Large and small dice. So many dice!

;]

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#145407) vonSux válasza Neoteric (#145406) üzenetére


vonSux
őstag

04.01. :D

(#145408) erahurka válasza jookomak (#145405) üzenetére


erahurka
félisten

Engem ránézésre picit zavar hogy souls klón próbál lenni,de majd meglátjuk.

(#145409) EczkE válasza Neoteric (#145406) üzenetére


EczkE
addikt

En vennem. :K

;]

Asszem mindenféleképpen!

(#145410) ldave válasza Xaels (#145404) üzenetére


ldave
félisten

Csak tipp, mivel nekem még nincs meg: a felszerelésed a lehető legjobb? Fegyverek, páncélok, ilyesmi. Ha szinten nem tudsz fejlődni, akkor érdemes ennek utána nézni.

A Slime draws near! Command?

(#145411) AxBattler válasza Kendek (#145400) üzenetére


AxBattler
félisten

Gyári 5400rpm-esből nem is hinném, de itt most 7200rpm-es csere érdekelne.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#145412) Xaels válasza ldave (#145410) üzenetére


Xaels
félisten

A cuccaim folyamatosan karbantartom, illetve amikor lehet fejlesztem is a skilleket meg a felszereléseket. Tudok fejlődni, csak lassan mert a felfedezett területeken nem nagyon van már szintemben ellenség. Az új területen meg 13-15 szinttel magasabbak vannak, azok meg néha vért izzadósak és rámozdulnak az emberre. De persze lehet én bénázok, nem ez a stílus nálam a favorit. Egyébként tetszik a játék, majd 30 óra ment eddig bele. A királyság igazgatása is jól ki van dolgozva, persze nem egy simcity.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#145413) sutyesz96 válasza SH4D0W2011 (#145399) üzenetére


sutyesz96
őstag

Köszi. :)

Nem vagyok egy nagy trophy hunter, de ez a játék tényleg zseniálisan széleskörű contenttel rendelkezik, így egyértelmű volt a platina.

Ha az utolsó küldetést párszor még megcsinálod, gyorsan lehet húzni azokat a bizonyos utolsó leveleket. Meg Frozen Wilds-ban is szépszámmal dobálják az xp-t az ottani “lények”. :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#145414) Kvelstadt válasza erahurka (#145408) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Azért mwrt használ egy hasonló harcrendszert mint a soulsok szerintem még nem klón. Így elék sok játékstílusban elég sok minden klón lenne.
Azt megértem ha téged ez zavar.
Nekem ez a csápolás nem adja már és örülöj hogy megkapta ezt a harcrendszert.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#145415) Kendek válasza AxBattler (#145411) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A HGST Travelstar 7K1000-ről nem írnak rosszakat, sokan cserélték arra a gyárit. De ha aggódsz a túlmelegedés miatt, akkor külsőként is oké. Azt írják elég neki az USB port által leadott kakaó.
Gondolkodhatsz még SSHD-ben is, illetve egy kisebb, 250 GB-os SSD-ben is, a gyárit kirakva külsőnek (a játékok ide-oda mozgathatók).

<-ƘƘ->

(#145416) marilllyo válasza sutyesz96 (#145413) üzenetére


marilllyo
veterán

Az utolsó küldit bármennyiszer újrajátszhatod. Frozen Wilds is dobálja a szinteket. Kapott is egy trófeát lvl 60 ig ha jól emlékszem. NG+-ban kifarmolhatod a maradák pár szintet. IGazából ha végigviszed egyszer az alapjátékot...aztán lefutod NG+ Ultrahardon csak a főküldiket...utána NG++-on easy/med-n egyből mész a Frozen Wilds-ra és ott befejezed. Nagyjából ez a 100% útvonala ha minden trófeát szeretnél. Nem nagy kunszt egyébként.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#145417) sutyesz96 válasza marilllyo (#145416) üzenetére


sutyesz96
őstag

Most írta hogy egyedül a lvl60 trophy nem lett meg neki. Erre írtam neki egy megoldást, te pedig erre reagálva leírod ugyanazt, mint én. Ezt most csak én nem értem? :F :DDD

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#145418) Mr X válasza sutyesz96 (#145417) üzenetére


Mr X
veterán

Nem ugyanazt írta, ő NG+ verziót javasolt.

(#145419) marilllyo válasza sutyesz96 (#145417) üzenetére


marilllyo
veterán

Belekeveredtem! Bocsánat!

Megállja a helyét a hsz-em...csak nem neked és nem a te hsz-edre reagálva.
Ha valaki 0-ról kezdi és fejébe venné a 100%-ot akkor ez a leghatékonyabb módja. :)

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#145420) Zoleee83 válasza marilllyo (#145419) üzenetére


Zoleee83
addikt

Én nulláról kezdtem jelenleg csak mellék küldetéseket csinálok illetve gyűjtögetem a cuccokat, de így is mindig beleszaladok egy-egy nagyobb csorda' robotba. Még a story felénél járok kb. de már level 41 vagyok 49óra játékkal. Szintén platina a cél mert óriási a játék. Csak azért írom hogy így is lehet bőven szintet lépni nem kell feltétlen new game+, hard mód, vagy story után keresgélni, csak egyéni preferencia kérdése. ;)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#145421) sp8787 válasza sutyesz96 (#145397) üzenetére


sp8787
addikt

Az a Platina too kommersz :D
Ettol meg grats

(#145422) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Sziasztok.
Érdeklödnék hogy született-e már más megoldás a mediamegosztásra a plex-en kivül?

(#145423) SH4D0W2011 válasza sutyesz96 (#145413) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ezzel én is így vagyok, nem vagyok olyan nagy megszállott, de szeretem gyűjtögetni őket. :)
A platina nekem is meglett, még mielőtt bekerült volna az NG+ és NG+ Ultra Hard trophy, az alapjátékból pedig ezek hiányoznak (nem tudom hogy működik, ha később kerülnek be ilyenek, onnantól azok is kellenek a platkóhoz?), ha egyszer lesz vonzalmam újra kezdeni, rámegyek erre a háromra is. Csak hát olyan sok más játék érdekel még... :)

(#145424) marilllyo válasza sp8787 (#145421) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát ez szép munka!
Hány óra volt? Látom két és fél hónapja kezdted.
Nehéz volt?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#145425) Deck válasza Ateszzero (#145422) üzenetére


Deck
titán

Plex elég jól működik:)

PS5

(#145426) Kendek válasza Ateszzero (#145422) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Pl. eddig is adott volt a sima UPnP médiaszerver (DLNA), nem kell hozzá Plex.

<-ƘƘ->

(#145427) sp8787 válasza marilllyo (#145424) üzenetére


sp8787
addikt

415 de igazandibol a Platina csak egy 1-2 hete kezdett erdekelni.
Egyebkent sztem 200-300-bol is siman megcsinalhato, sot mostmar meg sztem ennel gyorsabban is mivel sok dolog konnyebben jon jovo het Pentektol.

A nehezseg egyenfuggo mint minden jatek, nem mondanam neheznek. Mint sok mas jateknal(BB,DS3Nioh..etc.) itt is vannak kritikus reszek amiken vagy tullep vki vagy nem cca ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#145428) tanulo1


tanulo1
csendes tag

Üdv. Lenne egy olyan kérdésem hogy valami miatt nem töltődik a kontroller se a ps4 én se sehol máshol a saját kabelével. Sajnos nincs kéznél másik kábel amivel ki tudom próbálni. Esetleg van valakinek valami ötlete? Köszi előre is.

(#145429) marilllyo válasza sp8787 (#145427) üzenetére


marilllyo
veterán

Akkor rendesen bekockított. Mint én anno BF4-nél. :D
Hát nem sok magyar csinálta meg.
Ügyes!

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#145430) sp8787 válasza marilllyo (#145429) üzenetére


sp8787
addikt

Nem, de nem en vagyok az elso megeloztek 2 nappal ha jol tudom. :))
Legalabbis akikrol tudom ,hogy megcsinaltak.

(#145431) ProEvoFan válasza sp8787 (#145421) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Grat!
Az a baj a platinázással, hogy sok játékban baromságot, teljesen észszerűtlen dolgot kell véghezvinni a trófeákért.Pont ezért sokan lecsalják ha lehet.Normálisabb, logikusabb trófeákat kellene kitalálni.Én csak az "emberi" trófeákra hajtok, ami viszonylag elég jól kitolja a játék szavatosságát.Csak azért nem fogok szenvedni egy játékkal, hogy platina legyen.Rengetegen ezt művelik, amivel persze nincs semmi baj.
A HZD nemhiába van meg ennyi embernek.Nincsenek benne idióta trófeák.

[ Szerkesztve ]

(#145432) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Az még mindig nem tetszik a konzolos világban, hogy akciósan is több játék sokkal drágább, mint PCn.
Steamen most Lego akció van.Lego Jurassic World 1500ft, ps4en 4500ft...Lego City Undercover 3600ft, ps4en 10500ft...Lego Marvel Super Heroes 2 3600ft, ps4en 11900ft... ezért ez durvaaaaaa :( :O

(#145433) zzola válasza ProEvoFan (#145432) üzenetére


zzola
félisten

Játssz PC-n! :))

(#145434) seniman válasza ProEvoFan (#145432) üzenetére


seniman
addikt

Kinek milyen játék az igénye.De például most a Thief-et egy pizza áráért megkaphatod a húsvéti akcióban.Na meg a PC-s lemezes játékot továbbadni nem tudod,ha meguntad,vagy nem jött be............

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#145435) ProEvoFan válasza zzola (#145433) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ennyi :D

(#145434) seniman
Áh, ps4re is digitálisan veszek mindent.Csak a GTS sport az egyetlen árva lemezes játékom.Ami volt lemezen, azt mind eladtam és cseréltem digitálisra mikor akciós volt magyar storeon.

[ Szerkesztve ]

(#145436) JohnDoe_Hun


JohnDoe_Hun
tag

Egy kicsit tudom h nem ide való de mégis. Szóval a magyar storeban nem tudok vásárolni mert a hozzá kötött paypal hibával kidob a francba. Billing agreement-ről jön email ahol azt írják h törölve lett és hogy a profilom alatt (paypal) tudom ezeket kezelni. Na már most én nem találok rá lehetőséget. Esetleg vki hasonlóval? Előre is köszi.

(#145437) Atomgeszi válasza JohnDoe_Hun (#145436) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nekem is ugyanez van. Ideig óráig engedett paypallal, utána nem. Beregisztráltam közvetlen a kártyám, azóta kártyáról jó..

(#145438) JohnDoe_Hun válasza Atomgeszi (#145437) üzenetére


JohnDoe_Hun
tag

Köszi. A kártyával is vmi baja van. Ott meg azt írja h nem fedik a valóságot a kártyaadataim. Vicces. Mindenhol elfogadják csak a $ony europe szarakodik. Na ezért veszek inkább usa profilon mindent.

(#145439) Lamberd


Lamberd
tag

Sziasztok!

Tegnap megvettem életem első konzolját, kérlek ajánlatok nekem a Frantics hoz hasonló játékot amit a család együtt tud játszani, egyszerre és max 12+ os.

Köszi Lambi

(#145440) bandi0000


bandi0000
nagyúr

tudom hogy nem feltétlen ide tartozik a TV téma, de 1-2 építő jellegű tanácsot szívesen vennék

muszáj lesz elkövetkezendő pár hónapban vennem tv-t, OLED-et akartam megvárni jó áron, de kénytelen leszek most venni, 200 nál többet meg nem akarok kiadni érte

emlékszek hogy mindig dobálóztak itt, hogy az olcsó HDR nem jó HDR, de oleden kívül nem is igazán van 10 bites panellal 4k tv nem? vagy 8 bites jó? meg láttam olyat is hogy aktív hdr

gondolom azért csak ad valami pluszt a gyengébb hdr is egy nem hdr-es fullhd tv hez képest

Xbox One: bandymnc

(#145441) zzola válasza bandi0000 (#145440) üzenetére


zzola
félisten

TV topic...

(#145442) -FLY->


-FLY->
őstag

Old Blood múmia kicsit idegesítő, lassan úgy gondolom, hogy végtelen az élete (lehet alacsonyabb szinten kellett volna nekimennem a játéknak, de idáig így is aludtam lényegében :O ). Már értem miért mondják, hogy a leggyengébb darab.

(#145443) marilllyo válasza -FLY-> (#145442) üzenetére


marilllyo
veterán

Száját kell lőni. Dual assault rifle-el...
Két oldalt a lépcső mellett nem nagyon fog piszkálni. (Über fokozaton sem ;) )
Arra vigyázz, hogy a mob-ok néha rádjönnek majd.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#145444) -FLY-> válasza marilllyo (#145443) üzenetére


-FLY->
őstag

Köszi, mondjuk én gránáttal etettem főleg, lehet az a baj, pedig hatásosnak tűnik, mert csóvál tőle. RadBrad-nak tökre könnyen halt, nem is értem (szerintem kétszer annyira megszórtam, azt semmi).

(#145445) marilllyo válasza -FLY-> (#145444) üzenetére


marilllyo
veterán

Ugyanannyi hp-ja van easy-n mint überen (szerintem) csak nem sebez akkorát. A gránátot tartogasd a mob-okra akik rádjönnek oldalról. Oldalt a lépcső mellé / mögé bújva a boss megölni igazán nem tud. De lesebezni igen. Megölni a mob-ok fognak. Nekik mehetnek a gránátok.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#145446) danielgalaxy válasza -FLY-> (#145444) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Elég lelombozó volt ott a végén ez a főbossz, nem illett a játékba. Tény, hogy gyengébb volt, mint az alapjáték, de így sem rossz darab. New Colossus most akciós, nagyon gondolkodom rajta. Vagy várok még egy fél évet, hogy még olcsóbb legyen.

(#145447) CsonkaImo válasza danielgalaxy (#145446) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nekem tetszett a New Order meg az Old Blood is. Tegnap megvettem a második részt, nagyon erős lett a kezdés, eddig nagyon bejön. 50 helyett 20 font volt a store-ból, ennyit bőven megért az eddig látottak alapján.

(#145448) Ateszzero válasza Kendek (#145426) üzenetére


Ateszzero
őstag

Ahhoz kell ra valami app vagy a medialejszaora gondolsz.?

(#145449) Kendek válasza Ateszzero (#145448) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A sima médialejátszóban megjelenik a médiaszerver, és onnan lejátszható a megosztott tartalom. Habár ugyanezt tudja egy TV is, ami kicsit optimálisabb megoldás.

<-ƘƘ->

(#145450) WhiteWalker válasza CsonkaImo (#145447) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A wolfenstein 2 kenterbe veri ezeket az elődjeit.
Szerintem a legjobb FPS jelenleg. Hosszú kampány, király sztori remek játékmenet.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.