Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137083) toth_janika válasza erahurka (#137074) üzenetére


toth_janika
őstag

No offense, de az ilyen mondatok, hogy "A sztori egész jó volt a végére időzített, főellenséggel kapcsolatos csavart leszámítva." (tehát várható, hogy lesz benne valami...) engem nagyon frusztrálnak. A játékot a sztori miatt játszom és ha lelövik a poént, akkor nem élvezetes.
Vagy az, hogy Augustine-t csak rakétával lehet kinyírni (nekem kellett idő, míg rájövök, hogy mit kell vele csinálni, de ez is a játék része) és a többi.
Nincs baj azzal, ha leírod a véleményed, vagy csinálsz egy "tesztet" a játékból, hiszen tele van vele a net. De ez kb olyan, mint az F1 verseny után kiírod egy F1 fórumba, hogy "Hammilton nyert", vagy egy SW fórumba, hogy "Lúk megcsinálja Lejlát". Örülök, hogy Te már láttad, de én még nem és érdekel, hogy mi lesz benne. Igen, én is látni fogom, utána is olvashatok, sőt még youtube videót is nézhetek róla, de ha nem akarok, akkor nem fogom és kifejezetten rossz, hogy nem számítok erre egy fórumban aztán meg valaki leírja.
Szerintem nem lenne gond, ha használnánk, nem csak Te(!), a Spoiler gombot, hiszen ezért találták ki!
Peace!

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.