Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116601) tepenzed


tepenzed
őstag

a Star Warst én viszont mindennél jobban várom, nagyon bejön, úgy látszik tanultak az első rész hibáiból és egy hosszú távon élvezhető játékot sikerül összehozni, több variálhatósággal, gyönyörű az egész, földi járművek és végre komolyabb az irányításuk is.
A Destiny 2-vel is biztos, hogy játszani fogok, bár drasztikusabb változtatásokra számítottam, de szerintem pc-n megveszem a 60 fps miatt.

A CoD idén sem lesz megvásárolva, oké, hogy második vh, de a Battlefieldhez képest továbbra sincs sehol (jó lesz az az első VH nekünk :) )

[ Szerkesztve ]

(#116602) gianni85 válasza vg (#116596) üzenetére


gianni85
veterán

mit kell ezen ecsetelni? Igen probléma, mert egy káosz lesz belőle, és van akinél ez csökkenti a játék élvezetét. És igen túltolják, amikor a gunplay háttérbe szorul a sok szar behívható cucc és hülye gadget miatt....

(#116603) N@idia válasza tepenzed (#116601) üzenetére


N@idia
őstag

A destiny 2-őt én is kizárólag pc-re fogom megvenni annak a játéknak nagyon kell a 60 fps örülök is hogy pc-re is megjelenik :C :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#116604) Mister_X válasza ProEvoFan (#116539) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én azért jó E3-nak könyveltem el: ACO, Wolfenstein, Metro, God of War, Minecraft 4K, Monster Hunter World, és aminek én néztem végig a trailerjét 15-ször: Life is Strange: Before the Storm.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#116605) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#116606) Mister_X válasza oriic (#116605) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nemnézemmeg, nemnézemmeg, nemnézemmeg... :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#116607) Def26 válasza oriic (#116605) üzenetére


Def26
félisten

Ahogy látom egyedül vagyok azzal, hogy nem tetszik ez a stílus. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#116608) marilllyo válasza Xaels (#116595) üzenetére


marilllyo
veterán

Ennyi.

Mondom nekem nem a játékkal van problémám. Csípem én is. Én Bf-ben is szégyen szemre a tunkolást csíptem.
Azt viszont senki nem tagadhatja, hogy a legutolsó résszel még önmagukat is alulmúlták. Ugyanaz a motor / rendszer minden....de az utolsó résznél még a multi sem működött... legalábbis az elején. Elaludtam mire be tudtam csatlakozni valakikhez. Aztán persze ezt javították utána...de egy ilyen multú cégnek. Ezért tartottam meg inkább a Titanfall 2-t. Ugyanabban a témában számomra többet nyújtott.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#116609) Xaels válasza vg (#116596) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem a tartalom nem a Hello Kitty csúzlit meg az egy gombnyomásos szarokat jelenti. Legyenek pályák, játékmódok esetleg fegyverek, de ne ilyen olyan cukormázas szivárványszín vackok tegyék ki a

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#116610) Xaels válasza marilllyo (#116608) üzenetére


Xaels
félisten

Nem vágom, az utolsó COD amit megvettem az az MW2 volt még PC-re. BF1 Premium is ott figyel az Originemen, de gépem már nincs és szerintem gamer nem is lesz már.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#116611) saltanus


saltanus
aktív tag

Sziasztok !

A segítségeteket szeretném kérni.
Szeretnék vásárolni egy PS4 konzolt és ez lesz az első konzolom.
Régebben már vásároltam egy 4k tvtis.

A kérdésem a következő lenne:
- szerintetek melyik konzolt érdemes most megvenni ?
mert ugye 500 G PS4 lehet már 64.000 Ft környékén venni
PS4 Pro pedig 130.000 Ft körül.

Értem én hogy a Prot a 4k támogatja de bevallom én nem látok eddig (youtube videok , tudom hogy nem mérvadó) a gamek között ( pl Horizon) olyan nagy külömbséget amit az árkülömbség is tükrözne.
A másik ellen érven hogy másfél év múlva meg valószínű hogy jön a PS5 és a most vásárolt PS4 Pro sokat veszít majd az árából... ezért lehet h érdemesebb lenne most csak a simát megvenni de hát akkor meg minek a 4k Tv...

Ti mit vennétek és miért?

Válaszaitokat előre is köszönöm !

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#116612) zzola válasza saltanus (#116611) üzenetére


zzola
félisten

Ha van 4k megjelenítőd, akkor nem is kérdés, hogy PRO-t...

(#116613) toompa válasza jpeetr (#116590) üzenetére


toompa
őstag

Működik. A PS4 megjelenése óta van 2 accom megosztva. Nem hiszem hogy bárki bann-t kapott volna érte.

(#116614) saltanus válasza zzola (#116612) üzenetére


saltanus
aktív tag

de gondolom 4k tartalmat netlixen kívül nem tudok megjeleníteni rajta tehát sem 4k blue rayt sem mkvt?

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#116615) erahurka válasza saltanus (#116614) üzenetére


erahurka
félisten

4K Blu-Ray olvasó nincs benne, MKV-t nem tudom. Viszont a játékokat felkonvertálja 4K-ra.

Szerintem amúgy ezt az árkülönbséget nem éri meg.

(#116616) zzola válasza erahurka (#116615) üzenetére


zzola
félisten

A BF4 és a BF1 közöt óriási a különbség látváyban PRo/4K megjelenítő miatt, szerintem megéri a felárat...+ az újabb játékok is várhatóan futnak majd magasabb felbontásban.

[ Szerkesztve ]

(#116617) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valakit érint

Far Cry 5 topik.

Live-Die-Respawn

(#116618) DaDa válasza saltanus (#116611) üzenetére


DaDa
senior tag

Eléggé megosztott válaszokat fogsz kapni. Én amondó vagyok, hogy ezt a felárat semmi képpen nem éri meg. A 130.000-es árat még akkor lőtték be amikor 110000 volt a sima. És ez volt a reális különbség. Ha kapsz 100000-ért akkor megéri de addig marad a dilemma. Idegesítő, hogy ahogy kijött a pro úgy csökkentek a régi modell árak de a Pro ára alig csökkent.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#116619) LeventeV


LeventeV
senior tag

Új Dragon Ball FighterZ gameplay

DB rajongóként ez nagyon várós.

(#116620) gianni85 válasza saltanus (#116611) üzenetére


gianni85
veterán

vedd meg a slim-et most akcióban. Azt vedd figyelembe, hogy a 65K ár az csak 09-17 között érvényes a boltokban, utána megy vissza 80 környékére

(#116621) KaitouP válasza saltanus (#116611) üzenetére


KaitouP
veterán

Várnék az Xbox One X megjelenésével és meglátnám, mennyire nyomja le a Pro árát.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#116622) marilllyo válasza KaitouP (#116621) üzenetére


marilllyo
veterán

Én most abban bízom picit, hogy az Xbox O.X. dobbant valamit amire fel a Sony-nak is kicsit meg kell mozgatnia a pro-t.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#116623) Mister_X válasza marilllyo (#116622) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Vágnak 50$-t a Pro árából és le van tudva a herce-hurca (hivatalos 200$ Slim és 350$ Pro mondjuk Black Friday-től).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#116624) mcwolf79 válasza marilllyo (#116622) üzenetére


mcwolf79
veterán

Láttad te a MS E3-as konfját? Szerinted úgy fest, hogy az MS dobbant valamit?
Nem lesz ott semmi sem. Valamit biztos fog nyisszantani a Pro aztán, de jelentős árcsökkenésre szerintem ne számíts.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#116625) Bdanyy válasza DaDa (#116618) üzenetére


Bdanyy
addikt

En úgy vagyok, hogy nem kéne kihagynom a slimet most, mert nem játszom sokat, hogy ennél többet szanjak rá. Csak amik érdekelnek azoknak még az előző részeit ps3on be kéne fejezni, de az már olyan hangos hogy nem szívesen kapcsolom be :) pro mellett nekem csak a remote play szól, túl jó a tv hogy csak a 4k miatt csereljem le.

Valahogy a DS3 meg sixaxis használható ps4en?

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#116626) failed válasza Tegla80 (#116552) üzenetére


failed
tag

köszi a választ!! inkább ilyen őszintét, minthogy később fortyogjak, hogy nem kellett volna... :R

Szerintetek érdemes a k0nzolvilágból vásárolni? csak mert ott láttam, hogy lehet venni garanciakibővítést! (+2év 5k) erről tudtok valamit?

várom gyors válaszotokat :D

üdv

[ Szerkesztve ]

Intel i5 10400F | Gigabyte B460 HD3 | 2x8 DDR4 Gb Corsair Vengeance@2666Mhz CL15 | Sapphire 6700 XT Pulse 12Gb | Seasonic Core GC 650W Gold | Sharkoon Revenge Economy | Kingston A2000 500GB | WD10EZEX 1 TB | SS Rival 3@qck+

(#116627) marilllyo válasza mcwolf79 (#116624) üzenetére


marilllyo
veterán

Láttam sajnos. Minecraft 4k.
Mondjuk nem tudom mit akart a Microsoft ezzel a One X-szel. Ugyanabban a cipőben van mint a Sony a pro-val. Ha akar valami wáó-t akkor le kell hagynia az alapmodellt. Ezért meg vér folyna...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#116628) WhiteWalker válasza marilllyo (#116627) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szerintem ez a generáció csípőből van elrontva és elkapkodva...
Kijött a PS4 , aztán eltelt kis idő , és rajottek hogy "kevés" a kraft benne a 4K-hoz (ami roppant fontos ugye) + a VR hiánya , így kiadták rövid időn belül a PRo-t.
Az M$ pedig nehogy mán lemaradjon...jött a Scorpioval.
De a felállás ott is ua.

Anno a PS3 idején , mindkét konzol (PS , Xbox) elég előre haladott volt hardveresen.

[ Szerkesztve ]

(#116629) Madwe válasza WhiteWalker (#116628) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ja, s a ps3 800usdről indult, a ps4 meg 400ról. Valamint a ps3 FHDra jött ki s azt se tartotta mindenhol, PS4nél is ugyanez a helyzet, annyi különbséggel, h most kijött mindkét gyártó egy kicsit erősebb konzollal, ami jó 4kra is. Ettől függetlenül a FHD modell ugyanannyit tud, mint a pro, kb mindenhol ugyanazt hozza, csak a pro majdnem natív 4kban ki tudja tolni. Mellesleg már ps3nál szó volt róla, h lehet az az utolsó konzol gen, most meg egyre inkább érződik. Valszeg nem lesz már generációs ugrás, csak erősebb kiadások, meg online stream lehetőség. Tekintve h x86 alapú pc van mindegyikben, erre minden lehetőség adott, s a piac úgy látszik, vevő rá - azt hiszem, bár én pl még nem láttam lebontva eladott hw-eket, ahol a fat+slim meg a pro külön lett volna szedve, de valaemennyire biztos viszik, ha tartja az árát...

Mellesleg az is marhaság, h anno a ps3 meg x360 előrehaladott lett volna, úgyanúgy már akkor létezett erősebb hws pc.

Csakhogy azóta pc piacon is váltás történt, akkor jellemzően 100-150k volt a csúcs gpu, ma meg eljutottunk oda, h 4-500ks gpukat is lehet vásárolni - azzal nyilván nem veszik fel sehogy sem a versenyt.

[ Szerkesztve ]

(#116630) Mister_X válasza Madwe (#116629) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"The PS3 was quite the pricey console at launch. In 2006, the 20GB version cost $499 while the 60GB version was priced at $599." [link]

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#116631) Madwe válasza Mister_X (#116630) üzenetére


Madwe
nagyúr

" According to the study, the hardware for the 20-gigabyte PS3 costs $805.85 alone--$306.85 more than the stated list price of $499. The 60GB model hardware costs $840.35, $241.35 more than the console's $599 sticker price."
Én az előállítási költségről beszéltem, gyártó szempontjából az a fontos. Azon baromi sokat bukott sony h 600ért árulta. A ps4en már launchkor tudott keresni vmennyit, vagy legalábbis egálba voltak becslések szerint.

Valamint az is látható volt ps3ból, h egy drágább konzol nem nagyon fogy az elején, s a 10 éves ciklus végére érik csak el azt a user baset, amit amúgy sokkal elöbb tudnának...

[ Szerkesztve ]

(#116632) erahurka válasza Madwe (#116629) üzenetére


erahurka
félisten

Én örülnék neki, ha minden későbbi PlayStation lejátszaná a PS4 érában vagy később megjelent játékokat. PC mellett ez az egyik legnagyobb érv, hogy a megvásárolt játékaid előveheted 10 év múlva is az új PC-den.

(#116633) Mister_X válasza Madwe (#116631) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jahogy - hát igen, jó drága volt előállítani, az biztos, de meg is érte.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#116634) marilllyo válasza WhiteWalker (#116628) üzenetére


marilllyo
veterán

Biztos, hogy gyengék lennének a gépek?
Horizon, Doom, Battlefront, Uncharted 4. Lehengerlő látvány és nagyon szépen futnak. Egyszerűen csak nincs elég pénz / idő optimalizálni. Ilyen alapon szerintem bármekkora hardver lehetne a tervezők segge alatt. Szerintem egy Ubisoft még 2x ekkora teljesítménnyel sem próbálkozna 60 fps-sel. És még akkor is lusták lennének rendesen optimalizálni. Ha egy MGS V-t ki tudtak hozni konzolra 60 fps-sel....akkor egy Crew-t is illet volna.

Szóval szerintem hiába. Lehetne 3x erősebb a hardver. Az exkluzívok úgyis elhúznának. Ha a mostani játékok megcéloznák az exkluzívok szintjét...nem is lenne gond.

Ps3-mal azért voltak gondok bőven. Főleg az elején. Ha jól tudom nem volt CELL-re olyan egyszerű programozni. Én emlékszem a MOHA Airborne-ra. Az konkrétan játszhatatlanul szaggatott.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#116635) birorichard válasza mcwolf79 (#116624) üzenetére


birorichard
őstag

Link

"we've landed two great consoles in the last two years, with Xbox One S and Xbox One X." - ja, hogy az S már külön konzolnak számít? :D

"I look at Pro as more of a competitor to S than I do to Xbox One X." - iszik szegény, vagy nem tudom, a sima PS4 is letolja teljesítményben a One-t... :D

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy ja, dobbant... Magyarázzák a bizonyítványt, kb. Emiatt is elég volt belőlük, nem elég, h kb cserbenhagyták a játékosokat exkluzívok terén (is), még meg is próbálják magyarázni, hogy jól csinálták. Hát ok, biztos mindenki hülye, csak Phil Spencer a helikopter...

(#116636) bLaCkDoGoNe válasza birorichard (#116635) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Phil Spencer az egyik legellenszenvesebb figura, akit valaha is színpadon láttam. Amikor megjelenik, ökölbe szorul az arcom.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#116637) marilllyo válasza bLaCkDoGoNe (#116636) üzenetére


marilllyo
veterán

Tenyérbemászó képe van az biztos. Azért röhögtem mikor az Xbox árának bejelentésekor kifütyülték. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#116638) cyberkind válasza marilllyo (#116634) üzenetére


cyberkind
félisten

Inkább idő nincsen meg a 30fps filmes illetve úgyse ezt nézik konzolon meg persze észre se veszik sokan.

Paranormal Cocktivity

(#116639) birorichard válasza bLaCkDoGoNe (#116636) üzenetére


birorichard
őstag

Ne is mondd... Egyáltalán, nem is tudom. Néztem a közvetítést, és lerí róla, hogy nem hisz abban, amit csinál, kulcsszavakat mantrázik unalomig, a világ meg elrobog mellette, amit nem ért, és ő vezető az xbox division-t egy pár éve. Messze jutottak, játszható lesz nemsokára néhány xbox classic játék a one-on. Jeee.

Ahelyett h összekapnák magukat, vagy revidiálná egy-egy döntését, hisztis gyerekként odamondogat a konkurenciának tömény hazugságokat, és mást okol, mert elb*szta az xbox márkanevet.

(#116640) Madwe válasza birorichard (#116635) üzenetére


Madwe
nagyúr

Tuti h iszik!
"If you're a PC gamer who's been playing games in 4K and you're thinking, hey, maybe I'll find a reason now to buy a console, something that's going to play games similar to the way I've seen them on my monitor, here's a great console for you."
Ha van egy 4k ready gamer pcm, exklúzívok nélkül mégis mi a búbánatos szért vennék mellé egy xboxot, ami ugyanazokat futtatja:D? Pct is rá lehet kötni tvre, pchez is jó a kontroller alapból, szóval miért is???

Ja ami még vicc, h miért más ez mint a pro, ami csak a one s-sel versenyzik szerinte:
'This is 40 per cent more GPU.'
Ami azért vicces, mert a sima one-nál pont 40%al volt erősebb a fat, azaz Phil logikája szerint a sima one tök másik, prevgen a ps4hez képest. Végre beismerték ;]

[ Szerkesztve ]

(#116641) KaitouP válasza bLaCkDoGoNe (#116636) üzenetére


KaitouP
veterán

Egyetértek, nagy majom az a csávó. Tipik amerikai.

Meg lehetett nézni tegnap a Nintendo japán embereit hogyan beszéltek ők a játékukról, gépükről.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#116642) birorichard válasza Madwe (#116640) üzenetére


birorichard
őstag

Nem tudom. :( Én ilyen dumával - " I've seen them on my monitor" - még csak egyes fórumokon találkoztam bizonyos vérpistikééktől, akiket már régebben is nagyon hamar helyrett a többi nem túl éles elméjű fórumuzó ettől az "érvtől".

Az a fura, hogy ha a PC-nek akarnak konkurenciát állítani, akkor ne tegyék már minden játékukat elérhetővé, mert akkor pláne nem fog váltani konzolra az sem, aki alapesetben elég hülye volna, h lecserélje a 4K gépét rá...
Amúgy van egy olyan érzésem, hogy az Xbox division, meg eleve a MS annyira decentralizált, hogy ha kap egy fatökű vezetőt, mint PS, aki nem bírja egybentartani, akkor ez történik. Milliófajta, -féle és -irányú, egymásnak ellentmondó kommunikáció, üzleti döntések, fejlesztések, stb., minderre pedig rájön ez az óvodás abszolút inkompetens bullshit duma.

Omlik az egész már egy ideje, és világos, h nincs felelőse, hiszen ez a szerencsétlen a mai napig ott van a pozíciójában. Szóval szerintem vannak gondok, amik túlmutatnak az egyszerű "nincsenek exkluzívok boxra" problémán.

Na mindegy, nemsokára jövök egy pro-val. :D

[ Szerkesztve ]

(#116643) Rage47


Rage47
veterán

Szerintem meg Philnek köszönheti a MS, hogy van még Xbox, mert úgy elszúrták a One kezdését. Visszahozta a 0-ról és most építi fel az egészet újra. 3 év múlva már láthatunk új címeket is szerintem, ha igényli a MS gamer közösség...

(#116644) #10927360 válasza Rage47 (#116643) üzenetére


#10927360
törölt tag

Pontosan. Totálisan jól látod a helyzetet. :R

cyberkind

Persze a Microsoft sem hülye és nem is szeretett szolgálat. Nem azért vannak a konzol piacon, hogy veszteséget termeljenek. Bár ehhez az is hozzá tartozk és nagy csönd van róla, hogy az Xbox One így is jobb eladásokat termelt mint az X360. Arról nem is beszélve, hogy ott végül az utólagos 3LED hiba javítása és menedzselése mennyi plusz költséget (~1 milliárd USD) emésztett fel.

Ahhoz , hogy egy játékból bemutató verzió készülhessen az rengeteg időt és energiát emészt fel. Ezért sincsenek már DEMOk se.

[ Szerkesztve ]

(#116645) cyberkind válasza Rage47 (#116643) üzenetére


cyberkind
félisten

Pontosan, illetve ha lesz konkurencia az csak nekünk, usereknek jó.

Paranormal Cocktivity

(#116646) Mister_X válasza birorichard (#116642) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Phil lehet most kicsit segget csinált a szájából, de a One X nem "alternatíva" (de az) 4K gaming PC helyett, hanem egy 4K platform, ami egy 4K képes VGA árából kijön mindenestül. Ez a nem mindegy.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#116647) #10927360 válasza Mister_X (#116646) üzenetére


#10927360
törölt tag

Szerintem teljesen rossz a megközelítés. Persze 4K-ra vágyó embereknek főleg multiplatformhoz totálisan jó alternatíva.

Ugyanakkor szerintem inkább egy jó és hosszútávú alap létrehozása volt a cél. Az Xbox One SDK segítségével totálisan eltántorították és unszinpátiát váltottak ki a programozók, játék fejlesztőkből. Az Xbox One X SDK és API készletével meg pont ezen kezdtek el csiszolni. A fejlesztők akik dolgoznak a géppel mindenki áradozik a gépről és annak megoldásairól, egyszerűségéről. Talán ez volt a legfontosabb most.

Az is Phil mellett szól, hogy 2013-ban amikor bejelentették a gépet akkor az INDIE fejlesztőknek stopot mondtak. Ez akkor látszott a legjobban amikor 2014-ben a SONY másfél órás konferenciáján 1 órán át INDIE címeket mutogattak.

Én azt mondom jó az irány, legalábbis ami ahhoz kell, hogy hosszútávon tudjon erősödni az Xbox brand.

[ Szerkesztve ]

(#116648) Hopsz


Hopsz
tag

Hello Srácok,

Játék gyűjtő lévén, és hogy egyszerre többel is játszok, szépen elfogyott az 1 terra a gépből és nem tudok több gamet rápakolni (pedig lenne mit). Gondoltam veszek hozzá egy külső vinyót, csak nem vagyok jártás ezekben.

Olyat szeretnék ami azért elég gyors és nem érződne h külső egységről futattja a gamet a konzol, és gyben elég jó minőségú, hogy ne mondja be az unalmast 1 év után.

Találtam egy ilyet 30e-t így első nézésre, nem tudom hogy megfelelő lenne-e.

Western Digital Elements 3.5" 2TB USB 3.0 WDBWLG0020HBK-EESN

Tudnátok segíteni nekem a választásban?

Köszi :)

(#116649) WhiteWalker válasza Madwe (#116629) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Az árakról egy szót nem ejtettem. Nem is értem minek keverted ide.
Erősebb pc anno? Ne viccelj. :DDD
A dual core akkor kezdett elterjedni , hol voltak az akkori pc-k egy Xbox 360 vagy PS3 hoz képest :U
Pentium egymagos gépek rohangaltak..

[ Szerkesztve ]

(#116650) WhiteWalker válasza marilllyo (#116634) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Idézőjelbe raktam , hogy gyenge.
Látom felesleges volt :U

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.