Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116451) Lefty válasza hyggelig (#116445) üzenetére


Lefty
addikt

Na igen, a HZD DLC-t el is felejtettem mondani. Alig varom azt is.

(#116452) vonSux válasza Def26 (#116446) üzenetére


vonSux
őstag

Gondolom a fejlesztési/gyártási időn túl megvárják, hogy az aktuális termékek kifussák magukat, hozzák az elvárt bevételt. Utána jöhet a hdr meg a többi cucc. Gyanítom egy-két év és már csak hdr képes megjelenítők lesznek a piacon. Aztán meg azt is kukázzák valami jobb(?) miatt. Ha nem sürgős akkor várj, mert a többi gyártótól is várható hdr+ monitor. Persze én aztán megértem ha megremeg az ember keze a vásárlás gombon, a HZD-t egyelőre csak azért játszom, mert tényleg impozáns nagyobb felbontás alatt :K

(#116453) Gery9112


Gery9112
őstag

Nagyon jó előadást rakott össze a Sony még Last of Us 2 nélkül is. :R Amúgy meg igazuk van, felesleges lett volna hozni még egy nagyágyút, a Minecraft 4k-val nem lehet versenyezni. ;]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#116454) erahurka válasza WhiteWalker (#116450) üzenetére


erahurka
félisten

Ez már a remaster remasterelése, mi lesz itt a PS5 korszakban! :DDD :O Inkább csinálnák meg a visszafele kompatibilitást.

[ Szerkesztve ]

(#116455) tepenzed válasza erahurka (#116454) üzenetére


tepenzed
őstag

jah biztos annyira sikeres lesz mint xboxon, a felhasználók 1-3%-a fog játszani a régi játékokkal

PS5 meg nem lesz, csak erősebb hardware, mint a one x esetén. Az új generációt el lehet felejteni, tudják nagyon jól, hogy nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

(#116456) Def26 válasza tepenzed (#116455) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem még annyi sincs. Még amikor boxom volt elindítottam 1-2 régi klasszikust és hát finoman szólva is az lett a véleményem, hogy jobb ha ezek megmaradnak emlékként. Akkora volt a különbség a mai játékokhoz mért makó ahhoz a bizonyoshoz. :(

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#116457) Rage47 válasza Gery9112 (#116453) üzenetére


Rage47
veterán

Nálam is várós mindegyik, de már tavaly is az volt :D Azt mondjuk figyelembe kell venni, hogy évekig tart ilyen játékokat elkészíteni, gondolom jövő évi E3-on mutatják be a 3 éve készülő projekteket kb. Most meg nem kellett megerőltetni magukat, mert a többi cég sem rukkolt elő akkora játékokkal.

(#116456) Def26 nekem is fura, hogy most sokan odavannak a még régebbi, original xbox játékokért :D meg fognak lepődni sztem.

[ Szerkesztve ]

(#116458) Gery9112 válasza Rage47 (#116457) üzenetére


Gery9112
őstag

Jó de a Microsoft önmagát hozta ebbe a kellemetlen helyzetbe. Alig van értékelhető exkluzív cím xbox-ra, legalábbis számomra egy van de az nagyon és az pedig az Ori and the Blind Forest. Az a gond, hogy értem én, hogy megépítették most a mindent verő konzolt, de ha nincs egy minimum Uncharted 4 szintű játékuk akkor max. papírnehezéknek jó :DD.

God of War 4.....Horizon DLC....Uncharted kieg..... Days Gone, Shadow of Colossus remake.... jobban megvisel mint egy jó steam summer sale :))

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#116459) NyMRooD válasza tepenzed (#116455) üzenetére


NyMRooD
őstag

Abban a kutatásban az is benne volt, hogy csak a gold-al rendelkezők és csak a letölthető játékok voltak figyelembe véve, de egyébként is ha igazad lenne akkor már nem lenne PSNOW, mert a kutya sem használná. A régi motorosoknak a PS világában elhiszem, hogy nem számítana sokat, de az új emberkék bevonzásában azért jó lenne.

A Sony konferenciában meg nem a felhozatal okoz csalódást, hanem az, hogy ezek voltak tavaly is (akkor hatalmasat is ütöttek)

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#116460) erahurka válasza tepenzed (#116455) üzenetére


erahurka
félisten

Nem ezer éves dolgokat szeretnék futtatni, csak a meglévő PS3-as játékaimat. L.A. Noire-t, Red Dead Redemption-t újrajátszani, stb. Egyébként lehet azért nem használják ki sokan az Xbox visszafele kompatibilitását, mert van nekik otthon egy X360 jó állapotban, amin meg vannak a mentéseik, és akkor már azon nyomják. Sok tényező bejátszik itt azért.

(#116461) N@idia


N@idia
őstag

Nekem ami tetszett a Spiderman,God of War, Days Gone ami kegyetlen jó játék lesz, de tuti nem fog idén megjelenni és amiket még mutattak azoknak a 80% szinte mind jövőre fog jönni, szóval érdemben semmi újat nem láttunk az idei e3-on. Az új cod meg nagyon fasza lesz csak kár hogy multis gameplay videót nem mutattak a játékból :W

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#116462) Rage47 válasza erahurka (#116460) üzenetére


Rage47
veterán

Én örülök, ha a mostani játékokra van időm, ha otthon vagyok, de persze mindenki más. Csak ebből kiindulva lehet ezért nem törődnek sokan a backward comppal.

(#116463) front3r


front3r
őstag

Másokkal ellentétben nekem tetszett a konferencia. Tudom mennyi mindent nem mutattak be.
Na de emberek. Egy játék fejlesztése nem 1-.2 év ám.... ezt vegyétek figyelembe!
Ja, és nem jövőre jön a PS5 az biztos. Ez látszik, hogy az exkluzív címei a Sonynak, addig bőven kitartanak.

Kapásból jön 2db exkluzív cím idén. Igen, mindkettő kiegészítő: Uncharted: The lost Legacy, Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds
De legalább mindkettő érdekel is.
Az idei évre amúgy nem lehet panasz az exkluzívakat látva. Az MS meg labdába sem tud rúgni, de ezt mindenki látja. Sőt, lehetett volna a Sony konferenciája sokkal gyengébb, még úgy is lemosta volna az Xbox felhozatalát. Szomorú ezt látni, hogy egyre gyengébb a másik piaci szereplő, de valahogy azt érzem, az MS nem akar már küzdeni sem, annak ellenére, hogy az új konzoljukat rendesen összerakták.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#116464) Lefty válasza front3r (#116463) üzenetére


Lefty
addikt

Egyetertek veled. A szar is izetlen mar mindenkinek. Hogy jonnenek mar evente ilyen cimek, ido kell ehhez. Ettol fuggetlenul is az egvilagon semmi panaszunk nem lehet, akar csak ha a masik taborra nezunk. Illetve igy sincs idom befejezni azt ami meg varat magara, egyaltalan nem baj ha nem omlenek a jatekok, hanem lassaban de minosegiek jonnek.

(#116465) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jön a LocoRoco 2 Remastered PS4-re.

Live-Die-Respawn

(#116466) predakon válasza front3r (#116463) üzenetére


predakon
őstag

Számomra a kedvenc ms momentum a SUPER DUPER graphics packos minecraft volt :D

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#116467) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Használt gépet vettem van rajta 2 user, azokat valahogy el tudom tüntetni?

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#116468) negyedes válasza Scholes9 (#116467) üzenetére


negyedes
addikt

[link]

deaktivalta az acc-jat rajta?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#116469) pr0bi


pr0bi
senior tag

Ilyen sem volt még, hogy jobban érdekeljen más mint a God of war. Játékmenetet illetően teljes 360-as fordulatot vett ez a sorozat amiért oda meg vissza voltam, már ez sem az ami volt :( Miért kell mindent elb*szni?

[ Szerkesztve ]

(#116470) Adam_Shepard válasza pr0bi (#116469) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Tehát ugyan oda tert vissza a sorozat? Az jó,nem?

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#116471) negyedes válasza Adam_Shepard (#116470) üzenetére


negyedes
addikt

:DDD ;]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#116472) mcwolf79 válasza Adam_Shepard (#116470) üzenetére


mcwolf79
veterán

:DD :DD :C

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#116473) Gery9112 válasza pr0bi (#116469) üzenetére


Gery9112
őstag

A barátom voltál, és most 360 fokos fordulatot vettél!
180 fokost, hülye, spagettizabáló kretén!

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#116474) Xaels válasza N@idia (#116461) üzenetére


Xaels
félisten

Multis Trailer volt, benne Hud nélkül de gameplay jelenetekkel.

(#116469) pr0bi nem véletlenül csak GOW a cím számozás nélkül. Kiváló játék lesz, de mechanikailag közel sem egy klasszikus HNS mint az eddigi részek.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#116475) pr0bi válasza Adam_Shepard (#116470) üzenetére


pr0bi
senior tag

Látom kiragadtad a lényeget :DDD

(#116476) Adam_Shepard válasza pr0bi (#116475) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Sikítottam

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#116477) erahurka válasza Gery9112 (#116473) üzenetére


erahurka
félisten

Ez miből van? :D

(#116478) Adam_Shepard válasza erahurka (#116477) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

A last action herobol. Svárcenegger.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#116479) Scholes9 válasza negyedes (#116468) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nem, de köszi, megcsinálom ezt :R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#116480) #32256704


#32256704
törölt tag

A HZD akcio es a 65 ezer ft-os uj slim ar meghozta hatasat, igy ismet beszalltam a PS4-be. Kellemesen fog telni az a jo par ora, amig az exkluzivokat (amik az elmult 1.5 evben jottek) jatszom. :))

(#116481) negyedes válasza Scholes9 (#116479) üzenetére


negyedes
addikt

szerintem ne "reseteld" mig nincs deaktivalva a primary acc.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#116482) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ez a Hatsune Miku VR koncert egy igen állat élmény volt (még mindig az). Ha tehetitek próbàljátok ki.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#116483) ivcsi86


ivcsi86
tag

Pes 2018

Ahogy hallom kommentár terén konkétan ua mint tavaly suóról szóra (en spanyollal hallgatom)
Nagy változások sztem nem lesznek látva a vidit, kicsit csiszolják az exkluziv liszenszes csapatokat, Barca, Pool, Dortmund, Schalke, Atleti.

(#116484) WhiteWalker válasza ivcsi86 (#116483) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Megvettem a FIFA 16-ot és most meg néztem a 17-et is , hulladék mind a PES-hez képest.
Cimborammal olyan meccseket toltunk a PES16-tal mint állat. Ez nagybetűs FOCI.
Én várom a 2018-at.

[ Szerkesztve ]

(#116485) Kvelstadt válasza Zanik (#116449) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Mikor megláttam azt az ismerős hidat és elakadt a lelegzetem utána egyből te jutottál eszembe.
Én is örülök neki. Te mit érezhetsz? :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#116486) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#116485) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Mi volt a datum? Akkor illene a collectiont befejezni a guardiannal egyutt mar, mi?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#116487) Kvelstadt válasza Adam_Shepard (#116486) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem tudom. Onnantól hogy megláttam azt a hídat én ecxtázisba voltam és nem tudtam ilyenekre figyelni mint dátumok meg egyéb kiírások.. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#116488) pr0bi válasza Xaels (#116474) üzenetére


pr0bi
senior tag

Igen ezt sajnálom a legjobban. Remélem azért nem kukázták teljesen az eredeti HNS modellt.

(#116489) toompa válasza negyedes (#116481) üzenetére


toompa
őstag

"Resetnél" rákérdez hogy deaktiválod-e a fiókokat.

(#116490) KaitouP válasza Adam_Shepard (#116482) üzenetére


KaitouP
veterán

Kár hogy nincs VR -om, pedig érdekelne. :(

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#116491) Adam_Shepard válasza KaitouP (#116490) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Maga a koncert + sztereo elmeny meg a ritmusjatek resze is allat.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#116492) ivcsi86 válasza WhiteWalker (#116484) üzenetére


ivcsi86
tag

Jaaa, félre ne érts, Pes 2 óte pes fan vagyok, szal nem váltok, m a meccsek végletekig változatosak. Fifára 3 meccs után ráunok, attól függetlenük hogy tényleg nagyon jól összerakják az utóbbi években. De a meccsek a pesben élvezetesebbek.
A liszenszel sincs gondom, egyszer meg kell patchelni, ez ps4-en 2-3 óra meló, aztán egész évben jok a mezek-nevek-logók.
Engem csak az zavar, hogy a 2017-hez képest nem látok semmit pluszban.
De remélem majd szeptemberben rámcáfolnak.
(És kiűzik a szaros LAG csalókat online... bár idén se tettek semmit és sokan vnnak, szétrobban az agyam)

(#116493) KaitouP válasza Adam_Shepard (#116491) üzenetére


KaitouP
veterán

Mint ritmusjáték, úgy próbáltam egy demót, havercsaj mutogatta nekem, jópofa cucc, a zenék sem rosszak. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#116494) Philips103


Philips103
tag

Sziasztok!
Lenne egy nagyon eletbe vago kerdesem..
Hogyan lehet psn feliratot rakni filmre/sorozatra?

(#116495) KaitouP válasza Philips103 (#116494) üzenetére


KaitouP
veterán

A felirat fáljt (srt) ugyanúgy nevezd el, mint a videót, és mindkettő legyen egy mappában.

Pl.: ha a film "xy_film.mp4" akkor a felirat "xy_film.srt"

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#116496) Philips103 válasza KaitouP (#116495) üzenetére


Philips103
tag

Igy is csináltam , de ugyan úgy nem volt felirat

(#116497) KaitouP válasza Philips103 (#116496) üzenetére


KaitouP
veterán

Pendrive -ra/külső HDD -re csináltál egy PS4, az belül egy MOVIE mappát, amibe beletetted a két fájt?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#116498) Rage47 válasza Xaels (#116474) üzenetére


Rage47
veterán

nem tudom, mikor játszottál utoljára a 3-mal például. nekem most lett PS4-em és tök új volt a játék. érződött, hogy nem mai darab, voltak elég idegesítő részek kamerakezelés és játékmechanika miatt. jobb lesz az új rész, az tuti. sokszor megszépíti az idő az emlékeket régi játékoknál.

(#116499) WhiteWalker válasza ivcsi86 (#116492) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem értettem félre. :D
Már hozzá szoktam a PS1 ISS Pro óta a licenc hianyhoz. :D
Huh ott még kézzel írtam át a csapatok , játékosok nevét...
Szerintem sem lesz nagy változás játék menetben. Ami nem gond , csak lehetne kicsit pofasabb legalább a menüje , olyan puritán :D

[ Szerkesztve ]

(#116500) Philips103 válasza KaitouP (#116497) üzenetére


Philips103
tag

Nah sikerült , de valamiért nem ismeri fel az ékezetes betűket..

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.