Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117301) rm12


rm12
csendes tag

(#117302) RangerFox válasza rm12 (#117301) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Mivel még meg se jelent, így nem valószínű. :D

(#117303) rm12 válasza RangerFox (#117302) üzenetére


rm12
csendes tag

Ja tenyleg junius28 a megjelenes :D akkor nem szoltam,bocsi :)

(#117304) Pedro78 válasza Ronam (#117293) üzenetére


Pedro78
senior tag

Azokat le kell külön tölteni, menj a libraryban a játékra, majd az addonokra, ott írja amelyik megvan, klikk rá és letölti. Legalábbis nekem így volt, most akcióban vettem meg az ultimatet, előtte lemezes alap játékom volt csak.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#117305) Pedro78


Pedro78
senior tag

Kérdés:

Nekem csak magyar accom van, öcsémmel megosztva, ilyenkor ugye eleg egy ps plus és mindketten multizunk is akar ugyanazzal a játékkal is ami csak nekem, vagy neki van meg. Viszont, ha csinálok egy USA accot (akciók miatt érdemes állítólag) azzal mi a szitu? Gondolom harmadikként max a single játékokat lenne érdemes megvennem USA accra, mert multikhoz kellene meg egy plus. Jól gondolom?

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#117306) echterion válasza stilo18 (#117290) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi. Ha már veszek TV-t, akkor olyat szeretnék, ami a lehető legjobb ár / érték arányban egy Pro-hoz, de a 10bit-ről nem szeretnék lemondani.

**********

(#117307) KaitouP válasza RangerFox (#117300) üzenetére


KaitouP
veterán

Én ugyan 3K körül vettem a 2 játékot, jelenleg is játszok velük. (Sokadjára már. :D) Nagyon megéri, ráadásul 1080p/60 fps mindkettő (ha ez számít).
Könyv sokkalta részletesebb, mint a játék, de így szokott ez lenni az adaptációk során. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#117308) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Én sem tudtam ellenállni : berántottam a Bioshock collection-t és a Witcher 3-at (utóbbira kíváncsi leszek mit fog hozzáadni a Pro patch).
Köcsög Sony, megint bűnbe vitt 😠😉

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#117309) glspeter1 válasza RangerFox (#117300) üzenetére


glspeter1
őstag

Szerintem nagyon megéri.
Egyszerűen imádom mind a két részét és alig várom a harmadikat. :K

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#117310) Scholes9 válasza mcwolf79 (#117308) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én meg a lemezes, bontatlan Bloodborne GotY-nak nem tudtam ellenállni 7500-ért :D :) Egyszerűen vannak játékok, amiknek a polcon a helye, ha van PS4-e az embernek. Last of Us, Uncharted 4 mellett most egyelőre ez lesz a 3. cím. Persze majd jön hozzá később más is. Pl. a Last of Us 2 is reményeim szerint :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#117311) Ronam válasza Pedro78 (#117304) üzenetére


Ronam
addikt

Irtam, hogy en az Ultimate Edition-t vettem, ezeket mind leszedte amikor az alapjatekot is. Amugy tobbszor is toltam mar DLC mapokon, valamiert tegnap este ota irja azt, hogy content not installed, es mind szurke.

(#117312) hitchins válasza Ronam (#117311) üzenetére


hitchins
őstag

Probald meg torolni es ujratelepiteni.

(#117313) stilo18 válasza mcwolf79 (#117308) üzenetére


stilo18
addikt

Te is talonba teszed addig a Witcher 3-at? :DD

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#117314) KoNZoLik@ válasza echterion (#117306) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Volt már szó erről de azért megkérdezem, minek 10bit és a HDR ha nincs rá tartalom?
Ps4-re 5db játék nincs ami támogatná és ami támogatja is a túlszaturált színvilág nem az igazi! Van jó pár barátomnak elég komoly HDR képes tévéje és mindegyiknek ki van kapcsolva ez a funkció a Ps4 Pro-n!
Plusz ezeknek a HDR-es tévéknek az inputlagja elég magas, nézd meg a YT-on tele van összehasonlító videókkal bekapcsolt illetve kikapcsolt HDR-el egy adott játék, még a millió feletti Oledeknek is elég sz@r hát akkor amit te akarsz venni, szerinted... :F
Na mindegy, nekem pl az inputlag minél kisebb többet számít mint a HDR, de mindenki maga dönti el mit akar😁

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#117315) erahurka válasza KoNZoLik@ (#117314) üzenetére


erahurka
félisten

Netflix?

(#117316) szallasi007 válasza KoNZoLik@ (#117314) üzenetére


szallasi007
őstag

Alig pár napja van pro-m, de végigpróbáltam FullHD, 4k és HDR-el a Horizon Zero-t. Nem über drága tv-m van - konkrétan kiderült hogy IPS paneles és az jaj de rossz a szakértők szerint, mondjuk nekem semmi bajom és egyébként is rossz a látásom távolra ;] - de én a vak fejemmel látom a különbséget a felbontás és a már a HDR nincs HDR között is, viszont ezt az input lag dolgot én konkrétan észre nem veszem.

Van/volt GSync monitorom meg húú de erős pc-m, de nekem már most ár/érték arányban jobban megérte a ps4 pro mint az hogy évente 250-300-at elköltöttem a pc-re és nem volt olyan játék ami a közel high-end pc-men optimalizált lett volna - tisztelet a kivételnek.

(#117317) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Van valamelyőtöknek Seagate FireCuda-ja, mármint SSHD-ja (ST2000LX001) a PS-ben? A 2 TB-os BarraCuda (ST2000LM015) mellé vettem kettőt abból is, az egyiket berakom. Csak kicsit fura, hogy mintha a két FireCuda nem egy gyárban készült volna, mert apróságokban eltérnek. Kíváncsi vagyok, hogy mennyit fog segíteni az a kicsi NAND memória, pár játéknál azért elég sok a töltési idő. Pl. most a Fallout DLC-it nyomatom, és ebben ugye sokszor és sok ideig tölt.

<-ƘƘ->

(#117318) erahurka válasza Kendek (#117317) üzenetére


erahurka
félisten

A Digital Foundry mérései szerint nincs sok eltérés a sima HDD-hez képest: [link]

(#117319) stilo18 válasza szallasi007 (#117316) üzenetére


stilo18
addikt

Azért mert nagyon jó az input lag a tv-den... Még HDR mód alatt is!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#117320) vg válasza Kendek (#117317) üzenetére


vg
addikt

Sokkal jobban jártál volna egy 3.5-es 7200/64-es külső hdd-vel.

(#117321) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

4.71

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#117322) szallasi007 válasza stilo18 (#117319) üzenetére


szallasi007
őstag

Ja értem, koszi :)

(#117323) KaitouP válasza Adam_Shepard (#117321) üzenetére


KaitouP
veterán

Köszi, töltöm is.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#117324) dinostaRR válasza KoNZoLik@ (#117314) üzenetére


dinostaRR
tag

Gondolom ha már vesz tv-t akkor gondol a jövőre is. Mai piacon is több van mint 5 játék ami hdr képes, de a jövőben ez csak nőni fog, nem beszélve arról, hogy lehet játékon kívül is használná valamire. A túlszaturáltság meg hülyeség, sokan azt hiszik az a hdr, hogy UV szintű színekben látnak mindent, közben csak hülyén állította be és fingja sincs a dologról. Ha jól konfigurálja be az ember akkor arról kéne, hogy szóljon a dolog, hogy minél természetesebb színekben adja vissza a képet a tv. A feketétől a fehérig minden színben legyen több árnyalat. Vannak jó tv-k alacsony input laggal csak szét kell nézni. pl. tavalyi ks7000 széria, 4k, 10bites és game módban hdr-rel 20-22ms közt ingadozik.

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#117325) negyedes válasza Adam_Shepard (#117321) üzenetére


negyedes
addikt

es mit kapunk? tobb stabilitast? [link]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#117326) KaitouP válasza negyedes (#117325) üzenetére


KaitouP
veterán

Annyit. Legalábbis néztem a gépen a frissítés részleteit, és csak jobb stabilitást írt.
Jó a gif. :DDD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#117327) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Lesz sztori mód az E3-on bemutatkozott ubisoftos Skull & Bones-ban.

Live-Die-Respawn

(#117328) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

MOAR stabilitás.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#117329) marilllyo válasza Kendek (#117317) üzenetére


marilllyo
veterán

Semmi "csodát" ne várj az SSHD-től. Itt megjegyezném, hogy még PC-ben sincs sok értelme.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#117330) syler123


syler123
veterán

Sziasztok!

Szerintetek mekkora bolt most PS4 pro-t venni? Úgy értem szerintetek nem fog esni az ára, ha megjelenik az új xbox? Egyelőre rövid távú terveim vannak a konzollal. Most 125k a Ps4 pro + Horizon Zero Dawn. Megvenném még az Unchartedeket + Last of Us-t használtan, a nyár végén pedig eladnám, szerintetek, hogy lehetne utána kiszállni belőle? Használt játékok árai elég jók ahogy én látom, nem vagyok türelmetlen, én úgy vadásznám a játékokat. Net nem kell, mert leginkább a Sony exclusive offline játékok érdekelnek.

Persze nem kizárt hogy utána beleszeretek és nem válok meg tőle, majd elválik :D

(Látom novemberben várható az xbox, hát addig tuti nem várok)

Giinos: így is hogy jár hozzá a Horizon Zero Dawn?

[ Szerkesztve ]

(#117331) WhiteWalker válasza syler123 (#117330) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Számold úgy hogy vételár -30% amit buksz.

(#117332) Kendek válasza vg (#117320) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Jah, ne értsetek félre, annyira azért nem zavar a töltési idő, de ha már úgyis vettem még vinyót, akkor cserélem a jobbikra. 3,5-eset én amúgy már elvből nem használok, örülök, hogy megszabadultam tőlük.
Én ami teszteket néztem, volt azért ahol kijött némi előny, de persze csak miután betanulta, hogy mit kell a memóriába rakni. Ezért olyan nagy gyorsulást nem is várok, mert azért mégsem csak ugyanazzal és ugyanazon a pályán játszok. De majd kiderül...

<-ƘƘ->

(#117333) marilllyo válasza syler123 (#117330) üzenetére


marilllyo
veterán

A gépet is eladnád nyár végén vagy csak a játékokat?
Csak mert ha igen akkor mi a fenéért akarsz pro-t venni? :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#117334) toompa válasza syler123 (#117330) üzenetére


toompa
őstag

Az új slim-mel nem buknál akkorát. 65-ért ment a napokban akcióban,ha körülnézel találhatsz még belőle. Esetleg használt PS4-en gondolkozz. Befektetésnek semmiképp ne vegyél új Pro-t.

(#117335) A`rpi válasza toompa (#117334) üzenetére


A`rpi
addikt

Osztom. Ha később úgy is eladja akkor használtan kell venni, ebben az esetben jó eséllyel kilehet szállni minimális veszteséggel, persze csak akkor ha sikerül jó áron venni használtan.

(#117336) body007


body007
addikt

Rendeltem múltkorában egy tac grip-et. Hááát én azt úgy visszaküldtem mint húzat :D Ezt a cuccot annak ajánlanám akinek van kedve teljesen újratanulni az irányítást. Az a baj, h ugye egy fél ds4 van a bal kezébe az embernek a másik kezébe meg egy egér. Itt a bal mutatóujjal (ahol az L1, L2 van a ds4-en) kell lekezelni az iksz, háromszög, kör, kocka gombokat és pluszba még egy gombot (aszem az L2-t). Na ezt teljesen újra kell értelmezni az embernek, nekem nem ment (nem is nagyon akaródzott, 2x futottam neki :D ). Az egér része tök jó egyébként - pc-n kell kalibrálni mert az alap beállításokkal használhatatlan. Szóval visszaküldtem és rendeltem helyette egy pro-t, remélem ezzel több sikerélményem lesz :))

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#117337) syler123 válasza marilllyo (#117333) üzenetére


syler123
veterán

Igen, eladnám mindenestől. Hát olyan megfontolásból gondoltam a Ps4 pro-ra ha véletlen nehogy isten beszippantana és megtartanám. Ráadásul a Konzolok szervizénél szinte ugyanannyiba kerül a Slim, ha hozzá számolom a HOrizon Zero Dawn-t.
Pedig ha jól rémlik volt slim is 70k körül HOrizon Zero Dawn -al, na az lett volna nekem jó vétel. Ez a játék mindenképpen kellene, szinte csak ezzel kihúznám a nyarat. Jelenleg nem lehet vga-t venni, így mehetne addig a Ps.

(#117338) marilllyo válasza syler123 (#117337) üzenetére


marilllyo
veterán

Anyagi megfontolásból én a következőt tenném a helyedben. Néznék itt hwaprón egy használt fat-et. 45.000 körül indulnak. Alkudozol kicsit. 40.000 vagy ingyen elpostázza. Kitolod ezeket a játékokat...aztán ha nyár végén úgy döntesz eladod...bukni nem fogsz rajta. 45.000-ből nem fog esni a használt gép ára szerintem. Nyár végéig biztos nem. Aztán utána eldöntheted, hogy akarsz e még játszizni és bevállalsz egy új pro-t. Vagy ha azt megtartod akkor nabumm. 45-ért van konzolod.

Jelen pillanatban még mindig nincs nagyon ok pro-ra váltani.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#117339) syler123 válasza marilllyo (#117338) üzenetére


syler123
veterán

Valószínűleg igazatok van. Nézegetem a használt gépeket.

Köszi mindenkinek!

Más: Vett valaki most az akcióban slimet? Jól emlékszem, hogy 68k környékén volt és járt hozzá a Horizon Zero Dawn?

(#117340) Rage47 válasza syler123 (#117339) üzenetére


Rage47
veterán

vegyél Slimet + használt HZD-t :)
én inkább használt játékot vennék, mint használt konzolt. plusz régi PS4-et nem vennék, minimum Slimet, már csak a hangja miatt is. de ez szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#117341) marilllyo válasza Rage47 (#117340) üzenetére


marilllyo
veterán

Arra, hogy ezt a 3 játékot kitolja nyáron szerintem tökmind1.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#117342) Tegla80 válasza syler123 (#117339) üzenetére


Tegla80
addikt

A sima 500gb slim volt 65e akcioban...lehet talalsz meg ha korbenezel......itt viszont most meg kapsz szinte annyiba: ~68e

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#117343) syler123 válasza Tegla80 (#117342) üzenetére


syler123
veterán

Ennyi volt, játék nem járt hozzá, rosszul emlékszem?

Rage47: Fatot tuti nem veszek, azt eladni sem nagyon lehet, azt én se szívesen vennék már.

[ Szerkesztve ]

(#117344) KaitouP válasza syler123 (#117343) üzenetére


KaitouP
veterán

Komolyan érdekelne mi a bajod egy CUH-1216-al (FAT). Pont most láttam 45 -ért egy aprós csoportban.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#117345) syler123 válasza KaitouP (#117344) üzenetére


syler123
veterán

Nem vagyok otthon a PS4-ben, sokan vannak így, aki most venne akár használtat, tuti a slimre vagy a prora szavazna. Ebből kiindulva könnyebb lehet eladni. A pro usereknek már régóta van konzoljuk.
Meg hát gondolom sokkal hangosabb a Fat, pláne ha megtartom, akkor zavaró is lehet.

(#117346) KaitouP válasza syler123 (#117345) üzenetére


KaitouP
veterán

Na jó de ha neked nyárra kell konzol akkor marilllyo fórumtárs opciója a legjobb, veszel 45K -ért FAT -et arra az időszakra és vagy megtetszik és megelégedsz vele, vagy tényleg eladod, és nem buksz rajta (vagy csak minimálisat).

Más lenne a szitu ha nem akarnád eladni, bár ha számít hogy olcsón juss konzolhoz, akkor tényleg nem rossz választás egy 1216 -os FAT gép.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#117347) tothl válasza syler123 (#117343) üzenetére


tothl
addikt

Nem értelek, a b változat egyáltalán nem hangos, és van rajta optikai meghajtó és optikai hangkimenet.
Én pont slimet nem vennék semmi pénzért. Ezerszer inkább egy használt FAT, ha már nem Pro -t vennék.

(#117348) syler123 válasza KaitouP (#117346) üzenetére


syler123
veterán

A slim is 55k környékén mozog, azzal sem bukok többet.

tothl: Optikai meghajtó gondolom a slimben is van :D Amúgy miért vennél inkább fatot?

[ Szerkesztve ]

(#117349) wolf13


wolf13
őstag

Nem tudtam képet lőni , de Korfun ps4 pes 2015 bundleba volt egy kirakatban :)

(#117350) KoNZoLik@ válasza syler123 (#117348) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Optikai kimenet nincs a Slimben sajnos:(
Ezért venne inkább Fatot gondolom, mert abban van😁

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.