Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117801) A`rpi válasza RangerFox (#117794) üzenetére


A`rpi
addikt

Olyan 150, 200 óra alatt lehet mindent feloldani, de ennek a játéknak kell az idő, nagyon sok idő mire mindent kiismersz, egyből az összes karakterrel úgysem tudnál mit csinálni, mert elsőnek a játék ritmusát, csínját-bínját kell kiismerni.

(#117803) Mister_X válasza A`rpi (#117801) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Alap operátoroknak elég olyan 20 óra is, levihető 5-10-re is, ha az ember becsülettel letolja a Situation-öket. DLC-s operátorok se valók mindenkinek (Echo, Frost, Buck, Capitao), pláne pályaismeret nélkül.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#117804) Adam8199


Adam8199
tag

Üdv.
Most vettem egy usb-s hangkártyát,csak egy gond van vele miután bedugtam a ps-re és rákötöttem egy fejhallgatót folyton a tv-n keresztül van csak hang.Mit kellene még beállitanom a ps-n hogy,fejhallgatón keresztül is legyen hang?Válaszokat előre is köszönöm.

Audi A4 B5

(#117805) Kendek válasza Adam8199 (#117804) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Be kell dugni és be kell állítani, hogy azon keresztül szóljon a hang. Vagy te átállítottad, de miután bedugod a fejhallgatót, akkor midig visszaugrik a beállítás? :F

<-ƘƘ->

(#117806) Scholes9 válasza gamegod (#117778) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Úgy van :C :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#117807) Adam8199 válasza Kendek (#117805) üzenetére


Adam8199
tag

Addig megvan hogy,bedugom csak a ps-n nem találom hol lehet beállitani hogy,arról szóljon de egyebként olyan mintha a ps nem ismerné fel pedig ha bedugom világit szóval gondolom hogy,működnie kell.

Audi A4 B5

(#117808) Kendek válasza Adam8199 (#117807) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Erről a beállításról van szó (Settings -> Devices -> Audio Devices), ami így néz ki.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#117809) Adam8199 válasza Kendek (#117808) üzenetére


Adam8199
tag

Már megoldottam de azért köszi.

Audi A4 B5

(#117810) james001


james001
veterán

Nyomom már vagy 3 napja a Horizon-t,és eddig elég vegyesek a játékkal kapcsolatban az érzések...
Nem tűnik nekem másnak ez a játék,csak egy újabb x+1 nyitott világú kalandjátéknak,mint pl. az AC vagy Witcher is volt,eddig nem sok különlegességet láttam benne. Egyedül a sztori az ami vonz egyelőre,mert azért kíváncsi lennék hogy változott mindenki ősemberré és hogy hogy jöttek elő ezek a vasszörnyek :D Megcsináltam ezt a Cauldron-os küldetést is az elején,az elég fasza volt,még ilyen több remélem lesz a játékban. Plusz baromi gyönyörű az egész játék,amikor megmásztam azt a zsiráfos robotot elég szép volt a kilátás :K Bár sok bug-gal is találkoztam,meg teleportáló npc-vel :D
Gondolom csak az íj lesz a fő fegyverünk,lézerpuskára ne is számítsak :DDD
Sokat vártam ettől a játéktól de eddig nem igazán azt kaptam amit vártam,de még ki tudja változhat ez :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#117811) KoNZoLik@ válasza james001 (#117810) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Na ja, a grafikán kívül engem sem taglózott le más benne, sőt szerintem a Witcher 3 szebb még így is, hogy majd csak mostanában kapja meg a Pro patchet, úgy meg aztán kenterbe fogja verni mindenben😁

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#117812) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Július PS+:

PS4: Until Dawn, Game of Thrones, That's You
PS3: Tokyo Jungle, Darkstalkers Resurrection
PSVita: Don't Die Mr Robot, Element4l

(#117813) RangerFox válasza A`rpi (#117801) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Köszi szépen!! :R
És pont tegnap vettem meg az Until Dawnt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#117814) erahurka válasza Nayrobi (#117812) üzenetére


erahurka
félisten

Most néztem a bejelentő videót, nem térek magamhoz konkrétan :Y

A Game of Thrones-ról mik a vélemények? Nem olvastam egy könyvet sem és a sorozat is kimaradt. Élvezhető így? Nem spoilerez el fontos dolgokat a könyvből/sorozatból? :R

Nincs amúgy bajom az interaktív filmekkel/sorozatokkal, de jó lenne most már valami akciódúsabb dolgot is bedobni Plus-ba a komolyabb címek közül :DDD

[ Szerkesztve ]

(#117815) Kvelstadt válasza Nayrobi (#117812) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az until dawn szerintem jól hangzik.
Valami ilyesmi aron akaetam behúzni. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#117816) Nayrobi válasza erahurka (#117814) üzenetére


Nayrobi
őstag

A GoT-hoz nem tudok hozzászólni, mert csak a pilotot láttam, viszont az Until Dawnt másfél éve megvettem, de csak egy fejezetet toltam le, mindig jött valami másik játék, most meg itt van ingyen. Mondjuk én vagyok a hülye, tudom. Ez egy fasza hónap, az előzőek is jók voltak, remélem tartják ezt a szintet.

(#117817) KoNZoLik@ válasza Nayrobi (#117812) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Until Dawn nekem nagyon bejött még a platina is megvan😁

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#117818) Nayrobi válasza KoNZoLik@ (#117817) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nekem is nagyon tetszene, de épp vagy kedvem nincs hozzá, vagy valami mást tolok éppen. De jól kibaszok a sonyval és még azelőtt végigjátszom, hogy megkapnánk ingyen :D

(#117819) KoNZoLik@ válasza Nayrobi (#117818) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nekem első napos volt pl ugyan úgy mint a többi közel 200db játékom ps4-re, akkor én nálad 200x hülyébb vagyok :DDD

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#117820) james001 válasza Nayrobi (#117812) üzenetére


james001
veterán

Hát a Gravity Rush jobb lett volna de az Until Dawn-nak is örülök,az még úgyse volt meg :)

(#117811) KAMIKAZE_HUN: Mondjuk nekem a Witcher 3 se tetszett :DDD De grafikában szép volt az is az biztos. :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#117821) dollarZ18 válasza erahurka (#117814) üzenetére


dollarZ18
tag

Elég nagy spoilerrel indít. Keveredik a könyvekkel/sorozattal, de egy kitalált nemesi családnak viszed a történetét. Nekem nagyon tetszett, adja a sorozat hangulatát, viszont szokásos maradi Telltale grafika, játékmenet, ami eléggé negatívum. Szerintem ez tipikusan az a játék, ami előtt kötelező a sorozat, ha az nem tetszik, ez sem fog.

(#117822) KoNZoLik@ válasza james001 (#117820) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Witchert én is 3x kezdtem el aztán valahogy mindig abbahagytam, nem az én világom ezek a nyitott világos cuccok☹

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#117823) Csabee86 válasza Nayrobi (#117812) üzenetére


Csabee86
senior tag

Na ez remek. Until Dawn platina de nincs meg a digitális könyvtáramban. Legalább most már bármikor újrajátszhatom. (ameddig van PS+ előfizum)

(#117824) Nayrobi válasza KoNZoLik@ (#117819) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nem az a bajom, hogy megvettem és most ingyen megkapjuk, hanem hogy megvettem és nem is játszottam vele. Elég sok játékkal vagyok így, a többi platformról nem is beszélve. Bár gondolom ezzel nem vagyok egyedül.

(#117825) erahurka válasza Nayrobi (#117824) üzenetére


erahurka
félisten

Miért veszel új játékot ha még az előzőeket se fejezted be? Főleg konzolon, ahol elég drágák a cuccok.

(#117826) Bdanyy válasza Nayrobi (#117824) üzenetére


Bdanyy
addikt

Többek közt egyelőre én is amiatt várok a PS4 vásárlással (bár a slimet az akcióban majdnem megvettem, konkrétan csak az új tomb raider lett volna egyelőre amit megvettem volna hozzá, uncharted 4 GTA v majd akkor, ha befejezem az előző részeket), mert a ps3-on több olyan játék van meg amit nem játszottam vegig, mint amennyi ps4-en egyáltalán érdekelne. Valszeg ha kijön a detroit akkor amiatt már lehet elgondolkodom újra.

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#117827) KoNZoLik@ válasza Nayrobi (#117824) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem vagy, a 200 játéknak még a felével sem játszottam csak mindent megveszek, hogy jó lesz majd😁

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#117828) Kickass válasza Nayrobi (#117812) üzenetére


Kickass
őstag

ááá az Until Dawn-nak nagyon örülök, mindig tervezgettem egy jó akcióban megvenni erre lesz 'ingyen' :C

(#117829) Kvelstadt válasza Kickass (#117828) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Várj vele. Lehet lesz olcsóbb! :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#117830) Scholes9 válasza james001 (#117810) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én is így vagyok vele, végigviszem aztán megy az apróra :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#117831) sting2 válasza james001 (#117810) üzenetére


sting2
addikt

Mindkettő címnek neki mentem egy párszor, 15 - 20 órát kardoztam, nyilaztam, lőttem, vetődtem, hekkeltem, lovagoltam, párbeszélgettem, kártyáztam de nem rántott magával egyik sem.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#117832) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Nem szoktam gyakran látogatni a profilom online, webes felületét, de egy dologra figyelmes lettem: amikor belépek, mutatja milyen 'services'-ek aktívak. Ez a playstation network és a playstation music. Mi ez a playstation music? Nem emlékszem, hogy feliratkoztam volna bármire. Vagy ez jár psn tagság mellé? Vagy azért van ott mert egyszer kiprobáltam az ingyenes spotify-t?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#117833) sp8787 válasza erahurka (#117814) üzenetére


sp8787
addikt

A Konyv az alapmu bar vszinuleg ugy fog jarni mint a Dune azaz soha az eletben nem lesz befejezve.
Mondjuk ha megnezed az irot nem egy eletteli fazon.

Mind a Konyv mind a Sorozat eredetiben igazan elvezheto a magyar forditas egy kokany baromsag mindket esetben. De ha nagyon nem megy az angol akkor is inkabb feliratosan nezd meg a sorozatot.

A jatekot amugy nem ismerem de nem tudom elkepzelni ,hogy ne lenne benne egy halom spoiler.

(#117834) Nayrobi válasza erahurka (#117825) üzenetére


Nayrobi
őstag

Amiket day1 veszek, azokat egyből kijátszom, amiket használtan vagy digitálisan akciósan, azokat meg ha időm vagy kedvem van hozzá. Ha addig nem vennék új játékot, amíg az eddigieket végig nem tolom, akkor szerintem soha többé nem vennék semmit. Van néhány konzol itthon...

(#117835) vg válasza Adam8199 (#117804) üzenetére


vg
addikt

Milyen usb hangkártyát vettél? Vagyis melyiket érdemes?

(#117836) ProEvoFan válasza Nayrobi (#117812) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Hetedik hónap telik el úgy, hogy egy értelmes játékot nem kaptam a PS+ előfizetésem mellé...pedig az Alienation majdnem az volt.
Nem baj, majd legközelebb:)

[ Szerkesztve ]

(#117837) SH4D0W2011 válasza EczkE (#117739) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én PC-n játszottam vele, egy 5-6 éves Lenovo notin (i3 2330M, GF GT555M, 8GB RAM) vígan elfut 60 fps körül FHD-ban, szóval nem vészes a gépigénye. Kontrollerrel viszont nekem nem állt kézre a kezelése, egér-billentyűzet kombóval sokkal smooth-abb (bár lehet csak azzal szoktam meg és az a baj). A PS4 verzióról sajnos nem tudok nyilatkozni.

(#117838) hitchins válasza ProEvoFan (#117836) üzenetére


hitchins
őstag

Pedig Until Dawn azert mar eleg jo. Persze nem mindenki szereti a stilust.
En a Killzone ChildofLight kombonak jobban orultem volna mert ez mar megvolt viszont nekem ugy tunik most erunk lassan abba a fazisba hogy (regebbi) de ertelmes jatekok is bekerulhetnek a kinalatba. Remelem tenyleg igy lesz az indie baromsagok helyett normalis cimek jonnek.

(#117839) mcwolf79 válasza Nayrobi (#117812) üzenetére


mcwolf79
veterán

Szuper!
Most kivételesen nem szívtam meg az akciókkal . Már hetek óta gondolkodtam, hogy megveszem az Until Dawn-t, de haboztam. Most végre meglesz ingyen :C

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#117840) A`rpi válasza Mister_X (#117803) üzenetére


A`rpi
addikt

Ennyi erővel egyik karakter sem való a kezdőknek.

Pályaismeret nélkül majdhogynem lénytelen mivel megy. Az első 40 órában annyiféleképp kicselezhetik, mivel baromi sok pálya / helyszín / lehetőség van a játékban, és az operátorokban, legyen szó az ellenségről, vagy a csapattársakról.

[ Szerkesztve ]

(#117841) Adam8199 válasza vg (#117835) üzenetére


Adam8199
tag

[link]

Ezt vettem.Azonban a burkolatát érdemes levenni mert máshogy,nem nagyon megy bele a ps-be.

Audi A4 B5

(#117842) Lefty


Lefty
addikt

A fire department/emergency sorozathoz hasonlo van most PS4-re?

(#117843) Rage47


Rage47
veterán

megjelent a
Diablo III: Eternal Collection

(#117844) Def26 válasza Adam8199 (#117841) üzenetére


Def26
félisten

Nekem is hasonló volt, de én megoldottam egy usb hosszabbító kábellel. Jah és nekem volt rajta mikrofon be/ki kapcsoló gomb. :) Volt vagy 300ft.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#117845) KaitouP válasza Nayrobi (#117812) üzenetére


KaitouP
veterán

Hát... én nem szoktam panaszkodni sose a havi játékok miatt (tényleg, még akkor sem, ha szarok), most viszont megtenném... oké, Until Dawn, nem rossz (bár a LiS után - amiért odaáig vagyok és vissza) megint egy döntéshozós játék, ráadásul kettő is... Japán PS+ júli havi játékai, sokkal, SOKKAL jobbak. Gravity Rush -ért fáj a legjobban a szívem, de a Child of Light is nagyon érdekelne. Miért nem lehet mindenhol ugyan azt adni... :U

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#117846) Def26 válasza KaitouP (#117845) üzenetére


Def26
félisten

Csinálj egy japán profilt is. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#117847) KaitouP válasza Def26 (#117846) üzenetére


KaitouP
veterán

Aztán meg oda is PS+ -t, persze. :D Annyiból megveszem dobozosan a GR -t meg talán a CoL is kijön belőle.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#117848) Kvelstadt válasza Rage47 (#117843) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ez csak annyival több a reaper-esnél hogy benne van a necro?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#117849) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#117848) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

de most nem értem, mert ott is írja dlcként.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#117850) Marci93


Marci93
tag

van errefele valakinek tapasztalata ps4 headsetekkel? max 50k-ból szeretnék venni egyet (lehetőleg wirelesst).

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.