Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116751) erahurka válasza Peetey91 (#116747) üzenetére


erahurka
félisten

Most 17.-éig pont leárazás van Store-ban is meg pár normál boltban is.

(#116752) DaDa válasza Frod (#116744) üzenetére


DaDa
senior tag

Lassan végigviszem az Uncharted 4-et egy slimen de eddig egyszer sem akadt meg minimálisan sem.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#116753) tony7 válasza Peetey91 (#116747) üzenetére


tony7
tag

Most 10500 ft a sroreban a 12 hónapos. Akciósan, az elég korrekt ár. Olcsóbban nem fogsz találni. :)

(#116754) BoC1ka válasza Redneck (#116750) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Nyilvan neked 100* tobb jatekot latott a szemed, enyem dia3 es lol nal leragadt par eve. Nekem boven jo, nem a grafikaert vetten ezt es nem ps3 hasznaltat, hanem a tamogatottsag miatt. De nekem nem akadt meg egyszer sem...az egy het alatt :) x360, ps3, ps2, ps1 nem lattam akadast. Max ha karcos volt a cd anno ps2 n...

YNWA

(#116755) Stevenstyle


Stevenstyle
senior tag

Sziasztok!

Nagyjából egy hónapja én is beszereztem a Box mellé egy Slim PS-t is az exclusive címek miatt. Öcsémnek van egy Proja, jópár játékkal, így a játék megosztás kapóra is jött. Olvasgattam a leírásokat, rákerestem itt a fórumban is a problémámra, hasonló bejegyzést tavaszról még találtam is, csak választ nem rá sajnos.

A probléma ott van, hogy az ő accountjával beléptem és primari is lett az én gépemen. Eddig ez nekünk elég is volt, mivel csak neki voltak játékai (működik is a dolog, bár jóval nehézkesebb mint Box-on a Home, de a célnak végülis megfelel, most viszont megvenném én az Uncharted 4-et, egész türhető már az ára a Store-ban. Na a probléma itt kezdődik (és végződik), mivel amikor ő szeretne bejelentkezni az én accommal, a saját gépén, akkor "Cannot sign in using another player's sign-in ID." hibaüzenet fogadja állandóan. Természetesen én előtte kijelentkeztem a saját accommal a saját PS-emről.

Valaki esetleg futott már bele hasonlóba, vagy valami ötlete van erre a problémára? Megköszönném a segítséget!

Ha volt már leírva hasonlóra válasz, akkor elnézést, de nem találtam.

(#116756) erahurka válasza DaDa (#116752) üzenetére


erahurka
félisten

Vannak azért frame droppok de szerintem sem vészes egyáltalán. De ha az ember konstans 60-120 fps-hez szokik PC-n akkor zavaróbb lehet ez a pici ingadozás is PS4-en.

(#116757) Wlac válasza Frod (#116748) üzenetére


Wlac
Ármester

A kérdésedre a válasz egy határozott nem. A Slim is pont olyan, mint a Fat, ezért előfordulhatnak FPS dropok, általános alacsony frame satöbbi. Egyelőre nem találkoztam olyan játékkal, ami teljesen játszhatatlan lett volna (mint pl. a Fallout: NV magasabb szinten a PS3-on), de volt már olyan, hogy attól zengett a party chat, hogy mennyire beesett egy-egy jelenetnél az FPS. A korábban említett Killzone kimaradt nekem, de a Battlefield 4 bizony meg tud röccenni néha, a GTA V pedig általánosságban nem úszik a frame-ben, ellenben azt stabilan hozza.

A Pro esetében ugye ott vannak a Pro patchek, valamint a boost mód, amik elvileg nagyban megdobják a játékot, szóval ha a magas és stabil FPS nagyon fontos neked, akkor egyértelműen ez a helyes választás. Az, hogy megéri-e a dupla árat, már egyéni kérdés. Az általad említett játékok bemutatói tuti Pro-n futottak, ha nem PC-n, szóval azt a látványt ne várd sima PS4-en. Nézd meg ezt a videót, ezen kijön a két gép közötti különbség. Ajánlom még, hogy ha lehetőséged van rá, akkor nézd meg élőben a fent említett Battlefield 4-et és GTA V-öt élőben. Az előbbiben a Caspian Border és a Siege of Shanghai, míg a GTA-ban egy autópályás max gázos vezetésben jön ki az alacsonyabb frame. Ha nem zavar téged, akkor elég a Slim is, és spórolsz egy csomót. Annyit azonban még hozzá kell tennem, hogyha most, vagy a későbbiekben látod az esélyét annak, hogy beszerzel egy VR-t, akkor kérdés nélkül a Pro a nyerő.

“The wha-"

(#116758) bLaCkDoGoNe válasza DaDa (#116752) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Friss PS4 tulajként most nyomom a Last of Us Remastered-et, és Pittshburgh-ben miután kijövünk a hotelből van egy viszonylag nagy tér és körben épületekkel, no ott néha bizony be-beszaggatott, amikor a tér közepe felé nézve jöttem-mentem. De ugyanilyen apró szaggatásokat XO-n is tapasztalok, szóval engem különösebben nem zavarnak (habár én is jobban szeretem a 60fps "smooth"-ságát, nem vagyok egy számfetisiszta egyik platformon sem).

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#116759) marilllyo válasza Wlac (#116757) üzenetére


marilllyo
veterán

Just Cause 3 legendásan rossz framekkel bír pl.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#116760) Wlac válasza marilllyo (#116759) üzenetére


Wlac
Ármester

Még nem próbáltam, de hallottam erről a betegségéről. A patchek sem javították?

“The wha-"

(#116761) Frod válasza Wlac (#116757) üzenetére


Frod
addikt

Köszi a részletes beszámolót!
VR totál hidegen hagy, csak a lehető legjobb állapotukban szeretném élvezni a címeket (tudom ez a Pro lenne) de(!) a fél ár miatt azért csak elgondolkozik az ember. Kisebb esések esetén megfontolom akkor a vásárlást.

Do you see the white shadow?

(#116762) Viper26 válasza marilllyo (#116759) üzenetére


Viper26
nagyúr

De ha látták, hogy ez a helyzet akkor miért adták ki így?

Pixel 7 | FR955

(#116763) Wlac válasza Viper26 (#116762) üzenetére


Wlac
Ármester

Általában a kiadói nyomás miatt. Ha a készítőkön múlna, biztos sokkal több játék késne, mivel nyilván ők sem akarnak rossz munkát kiadni a kezeik közül, azonban ez a legtöbbször nem az ő döntésük. A kiadó azt nézi, hogy melyik hónap melyik napja a legoptimálisabb a kiadásra, és olyankor kitolja a címet, a többit meg majd a fejlesztők utólag patch-csel intézik. Különösen jellemző ez a nagy múltú játéksorozatokra, ahol már a cím eladja a játékot. És igen, ezért nem szabad előrendelni.

“The wha-"

(#116764) Viper26 válasza Wlac (#116763) üzenetére


Viper26
nagyúr

Sajnos zsebből kevesen fejlesztenek...különben nem nagyon fordulna elő ilyen.

Pixel 7 | FR955

(#116766) gianni85 válasza Viper26 (#116762) üzenetére


gianni85
veterán

nem is az a legnagyobb baj, hogy így kiadták, hanem, hogy sose javították... A Mad Max se sikerült nagyon fényesre, szóval nálam az Avalanche el is hasalt ezzel a két játékkal. Pedig anno a JC2-t nagyon bírtam.

(#116767) erahurka válasza gianni85 (#116766) üzenetére


erahurka
félisten

A Mad Max tök érthetetlen amúgy, egyetlen régióban, ott is az autós üldözéseknél van csak probléma. Ezt azért biztos nem lett volna lehetetlen javítani.

(#116768) gianni85 válasza erahurka (#116767) üzenetére


gianni85
veterán

én amúgy is nagyon mérges vagyok az ilyenekért a fejlesztőkre, mert ha másképp nem tudják megoldani, akkor inkább vegyék vissza a grafikai részletességet, de nehogy már droppoló fos cuccokat adjanak ki. Kész szégyen, hogy egy fix hardverre nem tudnak "optimalizálni"

(#116769) Philips103


Philips103
tag

Bocsi hogy nagyon kuka vagyok de ilyen utf8 kódra hogyan alakítok át akármit is ?

(#116770) Philips103


Philips103
tag

Meg van már :DD

(#116771) marilllyo válasza Wlac (#116760) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem sajnos nem. A robbanások alatt szépen beesik. Na most ez adja a játék lényegét. Pro boost mode sem sokat segít rajta. Meg szerencse hogy egy "kihagyható" cím.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#116772) wolf13


wolf13
őstag

Nem tudom volt-e már, de magyar storeba is megjelent a Horizon Zero Dawn™: The Frozen Wilds

5990HUF , plusszal 5391HUF

(#116773) Gery9112 válasza wolf13 (#116772) üzenetére


Gery9112
őstag

Nagyon barátinak tűnik, ár/érték arányra leszek majd kíváncsi :)

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#116774) predakon


predakon
őstag

Egy ideje nyomom az Infamous Second Son-t és egyre jobban unom.... persze megvettem a first light kieget is, számíthatok majd némi javulásra? :W

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#116775) Rage47 válasza predakon (#116774) üzenetére


Rage47
veterán

First Light azt mondják sokkal jobb. Még nem vett rá a lélek a Second Son után :D

(#116776) predakon válasza Rage47 (#116775) üzenetére


predakon
őstag

remélem lassan már vége :D

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#116777) Zanik válasza wolf13 (#116772) üzenetére


Zanik
addikt

Jó ár. Elő is rendeltem.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#116778) Kephamos


Kephamos
addikt

Üdv!

Lehet mindjárt elugrok a helyi media marktba venni egy PS4-et. Nioh és Bloodbourne érdekel. Előbbi 15K ott, utóbbi pedig 9. Ezek normális/jó árak?

(#116779) Bencus88 válasza Kephamos (#116778) üzenetére


Bencus88
nagyúr

én akkor már használtam szerezném be. Most néztem utána Nioh 11K hazsnáltan Bloodbourne nem tudom melyik verziót szeretnéd, de a goty is már 7K körül van.

(#116780) vg válasza Kephamos (#116778) üzenetére


vg
addikt

Ott hűtőt meg porszívót kell venni, nem számítástechnikai cuccot.

(#116781) Kephamos


Kephamos
addikt

Hol érdemes használt játékok után nézelődni?
65K a PS4 slim most. Ha jól tudom, akkor az elég jó árnak számít.

(#116782) Bencus88 válasza Kephamos (#116781) üzenetére


Bencus88
nagyúr

itt a hardveraprón, illetve a jatekaim.hu, esetleg fb csoportban.

(#116783) nrmn válasza Kephamos (#116781) üzenetére


nrmn
csendes tag

Egy új, bontatlan konzolért bizony jó ár!

(#116784) hyggelig válasza wolf13 (#116772) üzenetére


hyggelig
senior tag

This price is only avaible from 14/6/2017 02:00 am to 31/12/2017 12:00 am.

ujaj, nemárt sietni :D

(#116785) erahurka válasza Bencus88 (#116782) üzenetére


erahurka
félisten

Van magyar PS4-es Facebook csoport? :Y Van olyan jó fej az ottani csapat mint az itteni?

(#116786) Bencus88 válasza erahurka (#116785) üzenetére


Bencus88
nagyúr

ps4 játékok cseréje - eladása és a ps4 csere- bere is az.
Nagyon sok a kretén, de lehet találni jó arcokat. A horizont pl ott vettem.

(#116787) Rigormortiis válasza BoC1ka (#116749) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ejjejj. Csak hogy az exkluzívoknál maradjunk... Ott a tizenakárhány évig fejlesztett Last Guardian. Habár 82 százalékon áll metacriticen, proli ps4en nagyon durva framerate zuhanások vannak. Gyakorlatilag küszködik vele a vas, pedig prevgen szinvonal. Leszámítva, hogy ugrálni es platformerkedni (egy platformer gameban) kész gyötrelem benne, az ICO ezerszer jobban irányítható, no de ez egy másik téma.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#116788) Rigormortiis válasza Wlac (#116763) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Hat szerintem nem azt nezik. Mai napig nem ertem, hogyan tudta betolni az ea a TF2t a BF1 es a CoD koze :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#116789) ProEvoFan válasza Rigormortiis (#116788) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mert idióta barmok, azért!Két ekkora saját fejlesztésű szuper címet szinte egyszerre piacra dobni és még nem is beszéltem az akkoriban megjelenő COD IWről.Utána meg értetlenkednek mikor nem fogy a játékuk...
Barmok, ennyi :W
Titanfall 2 többet érdemelt volna.Kritikai siker megvolt, de egyszerűen a régebbi ipk mellett nem tudod labdába rúgni a szerencsétlen premier miatt.

[ Szerkesztve ]

(#116790) Rigormortiis válasza ProEvoFan (#116789) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ezert mondtam, hogy szerintem fogalmatlan hulyek ulnek ilyen pozicokban a nagy kiadoknal. Pedig a TF jobbat erdemelt volna.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#116791) mcwolf79 válasza Rigormortiis (#116787) üzenetére


mcwolf79
veterán

Szerintem a Last guardian-nál egyértelműen a generációváltás miatt van gond. Amióta hegesztik,már ki tudja hányszor kellett variálni a játék motorján.
Én nem próbáltam, de a videók alapján semmi sem indokolná az fps ingadozást, mert ahogy elnézem annyira nem szép a játék.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#116792) Scholes9 válasza gianni85 (#116736) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez nem HDR képes.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#116793) mcwolf79


mcwolf79
veterán

[Ha innen előrendelem a játékot, akkor azt milyen account-ra tudom "aktiválni"?]

280-as árfolyammal számolva ez 17k-ból kijönne, az már elég baráti lenne, ha meg lehetne itt venni.
Mondjuk azt írják csak US-ban vásárolható.
Currently, this item is available only to customers located in the United States.

Ez nem tudom mennyire korlátozó tényező, vagy tényleg csak annyi,hogy US account-ra tehető.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#116794) Def26 válasza mcwolf79 (#116793) üzenetére


Def26
félisten

dollár az ár, vagyis USA store.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#116795) Lefty válasza Kephamos (#116778) üzenetére


Lefty
addikt

A store-ban mindket jatek olcsobb. MM-ban nem erdemes jatekot venni. Ha digitalisan szeretned akkor ps store, most akcios is. Ha lemezen, akkor itt nezd meg az aprot, hasznaltan sokkal kedvezobben juthatsz hozza.

(#116796) Neoteric válasza mcwolf79 (#116793) üzenetére


Neoteric
addikt

Miért vennéd amúgy itt?
Hivatalos Sony storeban is ugyanúgy $60. És igen, amerikai accountra tudod csak aktiválni.

PSN: ne0teric_sAN

(#116797) mcwolf79 válasza Neoteric (#116796) üzenetére


mcwolf79
veterán

Igazad van, ott a pont. :R

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#116798) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Amúgy végigment a Life is Strange első epizódja is. Hát...nem igazán értem a játékot övező hatalmas ovációt. Vagy minden egyes tesztet nő írt.

Mert engem nagyon durván idegesített, hogy nőt (lányt) kell alakítanunk. No, egy Tomb Raidernél vagy Silent Hill 3nal nem para, mert igazából hót mindegy, TRnél meg az Eye Candy faktor is befigyel, de itt...

Csajok között, csajos sztori. Áskálódás, cicaharcok, fúrás itt-szarkeverés ott. És végig ez megy. Csak bízni tudok benne, hogy nem lesz agyjelenet saját szemszögből. Ezt nekem igy 30on túl mar nem veszi be a gyomrom :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#116799) SH4D0W2011 válasza Rigormortiis (#116798) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ez csak a körítés, bőven több van ebben a játékban.

(#116800) Rigormortiis válasza SH4D0W2011 (#116799) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ja igen. Az a sötét tornádo...hat ilyet már mintha lattam volna az Alan Wake-ben :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.