Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117951) gyuromoj válasza Scholes9 (#117946) üzenetére


gyuromoj
veterán

Limbo anno PC-n végigment, de a másik nagyon érdekel. Illetve a Limbo is jó lehet, mert alig emlékszem már a dolgokra.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#117952) cyberkind válasza #20844032 (#117950) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem 4K-ra van meg hanem 1080p-re, logikus, hogy 4K-ra sokkal jobb lenne és lehetne is, de mivel nem izgat nem kell, és azt, hogy megvan a vas úgy értem, hogy a 60fps-re 1080p-n és a full beállításokra, na ilyet 4K-n nem igazán játszok el semmilyen géppel, legyen az bármilyen 1080TI vagy Titan XP, persze vannak kivételek néha-néha.

Egyébként meglepődnél de van pár játék amiben egész korrekt ez a régi kártya is 4K-ban.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#117953) #20844032 válasza KoNZoLik@ (#117949) üzenetére


#20844032
törölt tag

Azért a boost mode sokszor jó. Ha a világot nem is váltja meg.

(#117954) Nayrobi válasza KoNZoLik@ (#117947) üzenetére


Nayrobi
őstag

Hát öööö, amelyik játék kapott pro peccset és magasabb felbontásban fut, lehet az 1440p, 1800p, natív4k vagy valamilyen köztes megoldás, az nálam egyértelműen jobban néz ki, mint sima ps4-en. Most az, hogy konvertál felfelé, egy elég tág fogalom, mert az se mindegy honnan. 1800p-ről, mint a horizon? Az több, mint 3x annyi pixelt jelent, mint fullhd-n. Ha nem látod a különbséget, akkor ott valamit nagyon rosszul lőttél be vagy más gebasz van.

(#117955) KoNZoLik@ válasza Nayrobi (#117954) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem azt írtam, hogy az összes játéknál sz@r a felkonvertálás, persze a Horizon szebb 2160p-n de ezzel nagyjából ki is merült😁Tisztában vagyok azzal is, hogy minél közelebb van a felbontás a 4K-hoz annál szebb lesz a kapott kép azért ennyire hülye nem vagyok🤣
A Horizont már direkt a Pro-ra hegyezték ki hiszen ezzel is demozták anno a Pro-t, DE a későbbiekben is biztos lesznek ilyen AAA játékok DE csak ezek lesznek amik ki is fogják használni a Pro nyújtotta előnyöket, és ezért a pár db játékért szerintem nem éri meg váltani, úgy mondom ezt, hogy nekem a Pro első napos vétel volt és a tévém is megvan hozzá!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#117956) Scholes9 válasza gyuromoj (#117951) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én mindkettőt vegigvittem PC-n, a Limbot meg az iPademen is :D Jó ki pakk ez, ha valakinek kimaradt :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#117957) krx21 válasza KoNZoLik@ (#117947) üzenetére


krx21
nagyúr

"1080p-ben sokkal élesebb színesebb kontrasztosabb képet ad a 4K-s tévé mint 2160p-ben"
Itt szerintem az lehet, hogy 4K-ban a TV-d más profilt használ... Mert ez így nem igaz.
Amúgy milyen TV ez?

[ Szerkesztve ]

(#117958) Nayrobi válasza KoNZoLik@ (#117955) üzenetére


Nayrobi
őstag

100+ játék kapott pro peccset, szóval nem csak a horizon néz ki jobban, meg amik mostantól megjelennek, azok többsége szintén kap, xox megjelenésével ez csak fokozódni fog, ráadásul visszamenőlegesen is jönnek majd peccsek, például witcherhez vagy a doomhoz, szóval nem teljesen értem még mindig a problémád. Sokszor a pro peccs nem magasabb felbontást jelent, hanem szebb textúrákat, árnyékot, plusz élsimítást, satöbbi. Az, hogy kinek éri meg a pro és kinek nem, teljesen szubjektív, viszont hogy jobban néznek ki a játékok, az nehezen tagadható, a számok nem hazudnak.

[ Szerkesztve ]

(#117959) KoNZoLik@ válasza krx21 (#117957) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ott van az aláírásomban!
Nem használ más profilt, mert mindenhez én külön állítgatom be ahogy nekem tetszik, játékra amúgy a játékmódot használom néhány beállítás

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#117960) krx21 válasza KoNZoLik@ (#117959) üzenetére


krx21
nagyúr

Hát nálam ilyet nem vettem észre, hogy 1080p bármiben jobb lenne. Valószínűleg TV váltogatja.

(#117961) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Atyaeg mi volt ez az Uncharted 4. Az ilyenek miatt érdemes egy PS4-et tartani. Egy valóban tökéletes játék, csak azt sajnálom, hogy vége lett :) Nem tudom a Naughty Dog mit hoz össze a Last of Us 2-re, de minden játékuk jobb, mint az előző, így, ha ez folytatódik, akkor el sem tudom képzelni :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#117962) EczkE


EczkE
addikt

Need for Speed

Csak vegig kell jatszani a jatekot es megkapod a platinat. :D Battlefield 1 utan a masodik platinam. :B

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#117963) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Na ezért tetszik a Gravity Rush 2, mert mindig meg tud lepni :C

[link]

Mondjuk amennyit ennél a próbálnál hibáztam csoda, hogy csak ennyivel maradtam le :))

(#117964) Adam_Shepard válasza Darth_Revan (#117963) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

A GR2 egy kifejezetten jó játék.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#117965) bbdzyx


bbdzyx
senior tag

Killing Floor 2 csak nálam fagy meg teljesen multi meccs betöltés után a Ready/spawn képernyőn? Háromból háromszor csak a close application segített.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#117966) Jeges15 válasza KoNZoLik@ (#117959) üzenetére


Jeges15
csendes újonc

Nem csodálom hogy te nem vettél észre sok különbséget ps4 és pro között mert a tvéd még HDR se tud ,ha meg nézel egy Samsung ks8000 vagy ks7000 rá kötve egy ps4 pro mindjárt szebb lesz a kép ,tudom miről beszélek előtte lg uf850 tv volt most ks7000 van és ég és a föld a két tv között a különbség ,lg csak oled tvbe jó !!! ips panelnek a feketéje elég szürke ,amikor sötétbe néztem a lg uf 850 egyszerűen nem bírtam nézni egyszerűen nem volt feketéje vittem is vissza és egyik ismerősömnek is ilyen tv van és ő is erre panaszkodott ,2016 tévéknél kezdődött el a HDR mizéria

[ Szerkesztve ]

(#117967) saelin válasza Jeges15 (#117966) üzenetére


saelin
veterán

Én azt várom h elérhető árban legyenek hdr 4k monitorok. Nekem olyan 27-32" körül jöhetne. Nincs itthon tv-nk csak egy gamer monitor az asus-tól.
Ezt vettem 60-70 körül, szóval nekem a jó árban azt jelentené h ebben az ár kategóriában.

Most nézem és az LG-nek van már ilyene... Csak 1000 dodo. :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#117968) marilllyo válasza EczkE (#117962) üzenetére


marilllyo
veterán

Mental Unblock? ;)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#117969) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

The LEGO Ninjago Movie Videogame trailer - Megjelenés október 6-án.

Live-Die-Respawn

(#117970) taki01 válasza bbdzyx (#117965) üzenetére


taki01
őstag

Nem, nálam is hasonló a helyzet.

(#117971) KoNZoLik@ válasza Jeges15 (#117966) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Köszönjük Emese :R
HDR-t összesen 5db ps4 játék támogat!
Nem akarom szétoffolni a topikot belemehetnénk most itt a technikai részletekbe de ez ps4 topik nem LG vagy Samu tévé topik😁 Csak annyit a szar LG-röl, hogy a Samsungnak is ők gyártják a paneleket 95%-ban és a belső alkatrészeket is :C

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#117972) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Imádom, párom kávét kortyolva, mondom neki, nyuszi milyen nap van? Péntek... Deee mégis milyen nap van? MA JÖN A CRASH 8-TÓL 16 ÓRÁIG :DDD :DDD :DDD :C

(#117973) Nayrobi válasza KoNZoLik@ (#117971) üzenetére


Nayrobi
őstag

5 helyett úgy 50-et akartál írni, ugye? Ha nem, akkor nézz utána alaposabban a dolgoknak.

(#117974) dollarZ18 válasza A`rpi (#111481) üzenetére


dollarZ18
tag

Köszi ezt a hsz-t, aranyat ér. Lassan kezdem a Killzone platinat :)

(#117975) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Az Until Dawn mennyire "horror" ? Mert nézegettem gameplay videókat , nekem inkább setalos ijesztgetosnek tűnik ...

[ Szerkesztve ]

(#117976) tepenzed válasza WhiteWalker (#117975) üzenetére


tepenzed
őstag

nem igazán, csak jump scarek vannak benne, rettegni nem fogsz

Ha horror,rettegés kell akkor Outlast 1-2 :D

[ Szerkesztve ]

(#117977) predakon


predakon
őstag

Ez a shadow of mordor tök vicces játék, már most látom hogy rohadtúl beszopattam magam mert rosszul kezdtem játszani, ennek az eredménye, hogy kb már megvan a főellenségem :D :W Pislogtam rendesen amikor betámadtam egy urk kapitányt erre pár perc után jött még két kapitány, szopacs

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#117978) EczkE válasza marilllyo (#117968) üzenetére


EczkE
addikt

Jajj ne mar, e nelkul nem is igazi platina? :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#117979) stilo18 válasza KoNZoLik@ (#117971) üzenetére


stilo18
addikt

Samsungnak ők gyártják 95%-ban? :F
Én tudok pl Sharpot, Beijing Optoelectronics - et.... De LG-t... Még nem hallottam soha.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#117980) #38167040 válasza Nayrobi (#117973) üzenetére


#38167040
törölt tag

Valahol a kettőtök között lesz az:
[link]

(#117981) WhiteWalker válasza tepenzed (#117976) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi , akkor kihagyom. :DDD

(#117982) WhiteWalker válasza predakon (#117977) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jó tanács , ne add fel az elején. Ne a fő küldetést csináld , mert nem fog menni , mivel gyenge a karakter. Sok mellék ( piros és fehér jelölésu) küldetést csináld , tapold fel Talliont és szép lassan de még fogod tudni csinálni a fő küldetést.

(#117983) dollarZ18 válasza marilllyo (#117968) üzenetére


dollarZ18
tag

Akkor ezek szerint végig elbeszéltünk egymás mellett, amikor az NFS plati + 100%ról beszéltünk, én a DLC pakk 2-re gondoltam, alapból egy trophyhoz ír vagy 100 óra gyakorlást, csekkold a guidet hozzá :D

[link]

[link]

182 achievers, 1,14% ultra rare (0,1% ps system) nagyon durva :D

[ Szerkesztve ]

(#117984) Gery9112 válasza dollarZ18 (#117983) üzenetére


Gery9112
őstag

Ez kemény... 100 óra gyakorlás.....a Tricky Tower plati elbújhat ehhez képest. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#117985) Lalllerrr


Lalllerrr
tag

Üdv Urak!

A Days of play akció alatt én is beújítottam egy 500-as Slimet. A topik összefoglalóját átolvastam, így minden könnyen ment.
Viszont lenne egy kérdésem: Pár napja megvettem a Garden Warfare 2-t, abból is a Deluxe verziót (4 ezer pár forint volt akciósan), de a Ps storeban csak az alapjátékot mutatja megvásároltnak, a Deluxe részére 3090 Ft-ot ír.
Ilyenkor mi a teendő?

(#117986) KoNZoLik@ válasza stilo18 (#117979) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Pedig de, nézz utána egy kicsit😁

janomano1102-ebben a listában ráadásul a játékok legalább felében nincs HDR mód, tudom mert mind megvan!
Nem véletlenül írtam 5db-ot, igaz azóta még 2-3 megkapta akkor legyen 8 ezen nem veszünk össze😎

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#117987) A`rpi válasza dollarZ18 (#117974) üzenetére


A`rpi
addikt

Nagyon szívesen.

Több hét tapasztalata van ebben a hsz ben, írtam egyébként a bot zone-ról is érdemes azt is elolvasni ha esetleg még nem tetted meg.

Gyakorlatilag majdnem minden online trófea megszerezhető egyedül is, ezt később pecsételték miután kihalt a multi, mert PVP-ben amit kérnek a trófeák évekig el lehetne kínlódni.

(#117988) Djuree


Djuree
félisten

el szeretném kezdeni az elite dangeroust és hozzá vennék egy joy hotast.
namost ugye fotelből játszok és ennek vmi szilárd alátét kellene.
van vmi kis asztalka ami direkt ilyen célra lett kifejlesztve, amit a fotel elé berakhatok ha kell? vmi könnyű kis asztalka, mondjuk állítható magassággal.
tud vki ilyenről? gondolom sokan használtok kormányt, ahhoz is kell vmi.
a nagy íróasztalt nem akarom rakosgatni mindig. :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#117989) BOBAKILL válasza Djuree (#117988) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Jobb híján egy sima reggeliző asztalka is megoldás lehet. Azt bárhol tudsz venni. :D
De van sokféle notebook tartó is hasonló célra, az is jó lehet.

(#117990) predakon válasza WhiteWalker (#117982) üzenetére


predakon
őstag

Köszi a tippet!

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#117991) Scholes9 válasza Bencus88 (#117972) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem mindjárt hozza a futár, aztán edzés, fűnyírás és mehet a game :D :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#117992) baphomet válasza Djuree (#117988) üzenetére


baphomet
senior tag

Én ezt használom, pont erre a célra:
http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/40242766/

(#117993) RangerFox válasza Lalllerrr (#117985) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

• Grass Effect Pack – Z7 Imp & Mech in-game character variant
• Exclusive plant class custom accessories pack – full customization set for a plant class character
• Exclusive zombie class custom accessories pack – full customization set for a zombie class character
• Mystery character variant pack – guaranteed plant or zombie character variant unlock
• PvZ Coins starter pack – instant pack of in-game PvZ Coins

Ezeket tartalmazza amit letöltöttél, nem kell aggódnod. De szerintem felesleges 1400ft-tal többet költeni erre, mint a simára, hiszen mindent meg tudsz szerezni a simában is, és nem is az a szopatós fajta, hogy több 100 órát kelljen csak ezek miatt farmolni.

(#117994) Bencus88 válasza Scholes9 (#117991) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Most hívtam a postást, csak 3 fele ér ide :( Kénytelen vagyok lemenni a strandra inni :DDD Nekem este lesz próba. Jó játékot hozzá előre is :R

(#117995) stilo18 válasza KoNZoLik@ (#117986) üzenetére


stilo18
addikt

Szerintem ez téves állítás, főleg a %-os arány tekintetében.
A 2017-es modelleknél szóba került, hogy használnak ips panelt.

De, hogy pl a 3K-nak csúfolt LG panel bármelyik Samsung - ban benne lett volna még nem olvastam, találkoztam hírrel.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#117996) #38167040 válasza baphomet (#117992) üzenetére


#38167040
törölt tag

Én is pont valami ilyesmit kerestem. Köszi. :)

(#117997) Nayrobi válasza #38167040 (#117980) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nem tudom mennyire friss ez a lista, ha tavaly megjelent játékokra azt írja, hogy coming soon. És már itt is 30+ van felsorolva.

(#117998) Kicsikatona7


Kicsikatona7
tag

Gondoltam megosztok veletek egy problémát, ami ugy néz ki most oldódott meg több hetes telefonálgatás után. A WS-37397-9 hibakódró lenne szól illetve arról, hogy nem lehet bejelentkezni a PS Network-be az adott hálózatról. Többször is levetettem a Sony-val a ban-t, de szinte rögtön kaptam is vissza.
Nos, nálam egy botnet támadás állt a háttérben, röviden annyi a lényeg, hogy spam-eket küldtek a világ minden részére.
Aki hasonló problémával szenved és már semmi ötlete sincs, hogy miért lehet mindenképp gondoljon erre és csekkolja le, hogy fent van e a feketelistán ezen az oldalon.

Amennyiben fent vagy valamelyik listán ajánlott egy vírusírtás valami komolyabb programmal (Malwarebytes, HitmanPro) és, ha win10-et használsz előtte azt is frissítsd.

Ezután fehérlistázni kell a router tűzfalán az összes használt és biztonságos portot és a ps4-hez szükséges portokat. Ha valakinek szüksége van rá szívesen leírom, hogy mely portok ezek.

Nos ennyi lett volna, remélem valakinek tudtam ezzel segíteni! :)
Ja és, ha ez kész lehet hívni a Sony-t, hogy vegyék le a tiltólistáról az IP-t.

(#117999) Scholes9 válasza Bencus88 (#117994) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Köszi, viszont :)

Djuree: igen jár hozzá :D Az edzőcipőmnek pont jó lesz, így legalább valamire fel tudom használni :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#118000) Djuree válasza baphomet (#117992) üzenetére


Djuree
félisten

egész jó, még annyi kéne hogy lehetőleg összecsukhatós legyen, kicsi a hely a panellakásban. :(
de ha nem lesz olyan, ez is egy jó alternatíva.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.