Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116701) ithuriel válasza pruzsi (#116698) üzenetére


ithuriel
csendes tag

Until Dawn-t ne hagyd ki, nagyon jó játék, műfajban kicsit hasonlít a Life is Strange-re, csak horror.
Döntéseidtől függ itt is pár dolog, pl. az hogy melyik szereplő éli túl a játékot, hányan élnek a végén stb.

[ Szerkesztve ]

(#116702) marilllyo válasza pruzsi (#116698) üzenetére


marilllyo
veterán

Én fele ennyi angollal estem neki a Heavy Rain-nek. Simán értettem. BTS-sel ellentétben ott nincs még tech nyelv sincs. Semmiképp se hagyd ki. Gyakorlásnak is tökéletes.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#116703) vaksi8


vaksi8
senior tag

Sziasztok!

Meghosszabítottam a store-ról a plus 1 éves előfizut. Automatikusan aktiválja is magát vagy, mert egyébként emailbe küldtek kódot még azt is be kell írnom hogy jó legyen?

(#116704) SH4D0W2011 válasza vaksi8 (#116703) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Szia!

Nem kapsz kódot, automatikusan hosszabbítja, a lejárati időnél fogod látni. :) ( Én is kb. két perce hosszabbítottam meg. :D )

Vagyis nem értem, hogy milyen kódot küldhettek. :F De elvileg az van, amit írtam.
Szerk. megint.: Én csak az Order numbert látom a mailekben.

[ Szerkesztve ]

(#116706) toompa válasza vaksi8 (#116703) üzenetére


toompa
őstag

Nem Battlefront kódot kaptál vagy az az akció már lejárt?

(#116707) hyperspace válasza oriic (#116668) üzenetére


hyperspace
őstag

Ez jó, nem csinálok semmit, és kapok egy kis hozzájárulást a következő játékhoz. :)

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#116708) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Volt korábban már akcióban 65k körül ps4? Mennyire "ritka" ennyiért?

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#116709) gianni85 válasza WhiteWalker (#116694) üzenetére


gianni85
veterán

Minden infó jól jön. Igaz én 8. óta próbálkozom. Lehet a rendelésed másnapjára még jobban összeszarta magát a rendszerük. Arra voltam kíváncsi, hogy nem a amagyar címmel van-e baj. Most chat-elek velük. Csak azért idegesít mert a kártyás/paypal sikertelen próbálkozás után én hülye feltöltöttem a walletomat és úgy se működik, szóval most kvázi lehúztak...

(#116710) Def26 válasza Bdanyy (#116708) üzenetére


Def26
félisten

Eléggé. Egyszer volt olcsóbban amikor megjelent a slim, de akkor is a "régi" fat gép.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#116711) Fail3D! válasza Madwe (#116696) üzenetére


Fail3D!
addikt

Koszi! Nagyabol ezzel a modszerrel ossze is jott... 2 ps4 volt nalam es 3 joy... csak ez az 1 volt ami megkavarodott de legalabb mar tudom hogy ilyen is van...:)

(#116712) WhiteWalker válasza hyperspace (#116707) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Csak nekem webrol nem engedi a magyar PP accountot hozzáadni...

gianni85!!! :
előtte is nehézkes volt rendelés leadas , sokszor kosárba helyezesnel dobott hibát , vagy nem jegyezte ha be is került. Aztán ha sikeres is volt , akkor bejelentkezés után írta ki hogy error...
Szóval a magyar cimmel nem lehet gond. Náluk van nagy gubanc szerver oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#116713) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Üdv Uraim!
2 dolog perifériákkal kapcsolatban:
1. Másnál is előfordult, hogy a kontrolleren a bal analógon a balra-jobbra néha random beragad? Teljesen véletlenszerüen néha meghülyül, és úgymarad az oldalra irányú mozgatás. Már tapasztaltam a Driveclub-ban, Wipeout-ban,és ma egyszer a R6 Siege-ben is: Mitől lehet ez? Meg fogja adni magát a kontroller? A gép nincs még 3 hónapos.

2. Ez már pozitív dolog: Ez a HypeX Cloud II baxott jó cucc. Az előző fülesem ( Creative Fatality) sem szólt csúnyán,de ez... Ez valami félelmetesen szépen szól. Olyan hangokat hallok meg, amiket eddig nem. Kristálytisztán szól, az anyagminőség kifogástalan. Nem volt olcsó, de megéri az árát. Ezt úgysem 6 hónapra veszi az ember, ha már a gariidőt kiszolgálja (2 év) akkor már nem csináltam rossz vásárt.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#116714) Kvelstadt válasza mcwolf79 (#116713) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Szerintem gyárihibás a joyod.
Nekem az előző ps egy 1éves használt volt és kopott volt a joy dehibátlanul működött.
Meg is lepődtem mikor pc-n tesuteltem és minden érték rendben volt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#116715) Scholes9 válasza mcwolf79 (#116713) üzenetére


Scholes9
nagyúr

PS-sel hogyan kötöd össze? :B

Madwe:nem tudom azért kérdezem, gondoltam ez az egyik lehetőség vagy USB is szóba jöhet nem? :B

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#116716) Madwe válasza Scholes9 (#116715) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ds4 jack bemenetével?

(#116717) EczkE


EczkE
addikt

Vettem uj joyt es rendeltem hozza Kontrollfreak kupakot. Kivancsi leszek hogy tenyleg annyora jok e mint azt sokan mondjak.

Asszem mindenféleképpen!

(#116718) Def26 válasza EczkE (#116717) üzenetére


Def26
félisten

Nekem bevált. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#116719) Scholes9 válasza EczkE (#116717) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én ezt rendeltem meg, ennyiért ajándék ingyenes szállítással, persze 1 hónap mire megjön :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#116720) toompa válasza Scholes9 (#116719) üzenetére


toompa
őstag

Ez jó cucc! Én is ilyet használok. Van is vagy 20db tartalék. :)

(#116721) Kvelstadt válasza EczkE (#116717) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem az van. Már eszembe se jut hogy milyen lenne nélküle. Úgy megszoktam mintha gyárilag olyan lenne a joy.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#116722) mcwolf79 válasza Scholes9 (#116715) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hátra az USB-portba dugtam be.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#116723) Scholes9 válasza mcwolf79 (#116722) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nah pont emiatt kérdeztem, de gondolom a kontrollerre csatlakoztatva is ugyanolyan jól szól nem? :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#116724) Redneck


Redneck
veterán

Üdv!

Elég olcsó most a PS4 Slim, de nem tudom eldönteni hogy érdemes e vennem. Nem vagyok egyik oldal híve sem, csak játszani szeretnék néha egy jót. Főleg az autós, akció (FPS, TPS, Open World) és hack'n'slash játékokat szeretem.

Nem nagyon tudom mely játékok miatt lenne érdemes megvennem.
Anno a DriveClub tetszett, most haverok írták a GT-t, tetszik, de lesz PC-n Forza 7, szerintem bármelyikkel ellennék. Last of us bejött, de semmi extra, ezért nem rohannék a pénztárhoz. Killzonet próbáltam anno, de elég gyászosan futott. A God of War és a Horizon: Zero Dawn pedig egyáltalán nem keltette fel az érdeklődésem.

Tudtok mondani pár tippet ami "na ezt végig kell tolnod" szintű játék?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#116725) mcwolf79 válasza Scholes9 (#116723) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én nem próbáltam, (tudom hülyeség) mert nem akarom a kontrollert ezzel plusszban meríteni :U :B

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#116726) vonSux válasza Redneck (#116724) üzenetére


vonSux
őstag

Ha én tps (rpg) open world zsáner fan lennék, biztos beszereznék egy most pont akciós Horizon Zero Dawnt. Mondom ezt úgy, hogy korábban engem se érdekelt.

[ Szerkesztve ]

(#116727) Rage47 válasza Redneck (#116724) üzenetére


Rage47
veterán

Úgy tűnik ez eléggé ízlés kérdése. Én márciusban vettem és a TLOU-ért odavoltam, az Uncharted 1-4 szintén szuper, a Nier: Automata egy felüdülés volt a sok amerikai játék után, az Infamous Second Son nem volt akkora durranás, Driveclub gyenge a Forzához képest, Horizon Zero Dawn játékmechanikailag nincs a topon szerintem, de attól még elég jól egyben van és gyönyörű, a sztori jobban érdekel. Ja, God of War is bejött, nagyon hangulatos, meg imádom az ilyen nagy bossok elleni fightokat, ott néha a kamera és az irányítás volt béna, de régebbi játék, hozzászoktam a jóhoz már :D

Ha a japán játékok bejönnek, akkor azért mindenképp érdemes beszerezni a PS4-et. Sokszor teljesen máshogy látják a világot és sokkal kreatívabbnak tűnnek. Nier is olyanokat mutatott, amiket nem láttam még game-ben. Jön majd ezután a Nioh és a Persona 5 nálam.

(#116728) mcwolf79 válasza Redneck (#116724) üzenetére


mcwolf79
veterán

Horizont szerintem ki KELL próbálni!!! Én is nagyon szkeptikus voltam vele szemben (állatrobotokra lövöldizni nyílvesszővel), de annyira beszippantja az embert az a világ, hogy az valami félelmetes. Grafikát ugyebár nem kell ecsetelni, meg kell nézni gameplay videókat, és csorgatni a nyálunkat (még YT minőségben is gyönyörü).
Nioh vagy Bloodborne nagyon jók ,ha szereted a Dark souls féle HC h&S-t.
Infamous-ok is nagyon élvezetesek és szépek.
Uncharted-ek nagyon bitangul néznek ki, és a játékmenet is pazar.
Wipeout mostanában jött ki, ha szereted a futurisztikus versenyeket az is ajánlott (4k 60fps, szinte lefolyik a képernyőről)
Most így hirtelen ennyi, ezeken kívül még ott van a rakat multiplatform.

[Ezek jönnek majd ki mostanában (2017-2018) ,van közte olyan, ami már kijött]

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#116729) Redneck válasza vonSux (#116726) üzenetére


Redneck
veterán

Az a baj hogy nem tetszett a világ, sem a gameplay. RPG-ért annyira nem vagyok oda, de nem bánom ha egy TPS játéknak RPG része is van.

Egyébként jelenleg Xbox kontrollerrel, TV-n tolom a Singlet és egérrel a multit, tehát nem az irányítás miatt vágyok konzolra. Csak az exklúzívokra vagyok kíváncsi. Mik azok most amik miatt érdemes, és mik lesznek a jövőben? Vajon lesz még ilyen olcsón PS4???

mcwolf79, Rage47 és vonSux, köszönöm a tippeket, rákeresek a játékokra!

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#116730) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egyelőre csak az Xbox One kiadás van megerősítve, de nyilván jön PS4-re is:

Szerk: Na közben látom hogy hivatalos már PS4 és Steam kiadás is.

Code Vein gameplay :C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#116731) Scholes9 válasza Redneck (#116724) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Az összes Uncharted és a Last of Us miatt már megéri venni egy gépet szerintem :)

vonSux: én most szereztem be akciósan egy tizesért a Horizont, ennyiért nem volt rossz vétel szerintem :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#116732) Rage47 válasza Redneck (#116729) üzenetére


Rage47
veterán

70-ért vettem márciusban, most még olcsóbb, szóval lesz ez még ennyiért szerintem, esetleg ősszel.

(#116733) ldave válasza oriic (#116730) üzenetére


ldave
félisten

PS4/Xbox One/STEAM - Érdekes lesz látni mit kezd a Namco a Souls-szerű játékmenettel.

A Slime draws near! Command?

(#116734) oriic válasza ldave (#116733) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Közben észrevettem, thx. Engem nagyon érdekel, remélem nem csalódok majd. :R

Live-Die-Respawn

(#116735) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Na asszem este lesz game :D :))

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#116736) gianni85 válasza Scholes9 (#116735) üzenetére


gianni85
veterán

érdekelne, hogy milyennek találod a non-HDR - HDR különbséget.
szerk. vagy csak a wd75 tud HDR-t? :F

[ Szerkesztve ]

(#116737) Kendek válasza Scholes9 (#116735) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Na de nem 4K-s, 55-ös TV-ről volt szó?

<-ƘƘ->

(#116738) Frod


Frod
addikt

Sziasztok!
Tanácsért jöttem hozzátok, mert gondolom itt jópár tulaj is van köztetek az érdeklődök mellett, mint jómagam :)
Eddig nem volt kérdés, hogy Pro mellett tegyem le a voksomat, hiszen az alapmodell ment nagyjából 100 körül, míg a Pro kiadás 130-ért.

A mostani akció viszont nagyon durván elgondolkodtatja az embert, azért mégis csak itthoni bérből élünk, az a 65 ezres fél-ár amiért akciós a Slim modell kapható nagyon csábító.
Nem feltétlen a 4K miatt venném a jobbat, egyszerűen a stabilabb/jobb teljesítmény érdekében.
Kérdés, hogy jó vétel most a rengeteg helyen akciós Slim - vagy milyen olyan hátulütői vannak, amit már csak az tud aki használja a konzolt?
Pl mire elég az az 500 gb, karcsú vagy parasztvakítás a terrás modell?
Átlagos tévén is valóban kijönnek a különbségek vagy csak marketing duma? (Pl: a Horizon elvileg pro-n sokkal szebb, vagy a Nioh választható dupla fps-es módja is valóban érezhető?) Ilyesmikre gondoltam.
Előre is köszönöm a tippeket!

Do you see the white shadow?

(#116739) Scholes9 válasza Kendek (#116737) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Először igen, de az a helyzet, h ez PC-re is lesz kötve, 4K Gaming meg egy vagyon, így egyelőre jó lesz a full HD is :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#116740) Redneck válasza Frod (#116738) üzenetére


Redneck
veterán

Ez engem is nagyon érdekelne, ez a másik nagy dilemmám. Simán játszottam pl a Dark Souls 3-mal és a Killzonenal, de olyan fps dropok voltak hogy akkor elment a kedvem tőle, pedig addig nagyon érdekelt a PS. A mostani akció elgondolkodtatott, csak félek ettől...

gianni85: Nem akarom PC-be, épp azon gondolkozom hogy feleslegesen erős a VGA-m.
Van pár PS4-es exklúzív ami érdekel, de a "mindenképp kell" játékot még nem találtam meg. Az a kérdés hogy érdemes e Slimet venni az exklúzívok miatt ennyiért. Haver áthozta a PS4-et anno egy délutáni nyomulásra, négyen voltunk, hármunknak nem tetszett hogy ilyen gyengén megy az említett két game.
Gondolom egy Gran Turismonál vagy az Uncharted szériánál ilyen fps droppok nincsenek.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#116741) marilllyo válasza Frod (#116738) üzenetére


marilllyo
veterán

Alapmodellről váltottam pro-ra normál FHD tv-re. Jelen pillanatban így nincs sok értelme. De talán majd a jövőben lesz.

Szvsz. 65k nevetséges ár. Egy normális mobilt sem kapsz ennyiért.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#116742) gianni85 válasza Redneck (#116740) üzenetére


gianni85
veterán

mondjuk ha alig érdekelnek a PS/konzol exkluzív cuccok, akkor inkább forgasd a pénzt a PC-be. Ami szaggatott fat PS4-en az szaggatni fog slim-en is

(#116743) EczkE válasza Scholes9 (#116719) üzenetére


EczkE
addikt

Az eredeti kontrolleremen nekem is ilyen olcso van de nincs baja csak kisse kopott. Gondoltam kiprobalok egy markasat. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#116744) Frod válasza gianni85 (#116742) üzenetére


Frod
addikt

Mivel az exkluzívok EGY darab konzolra készülnek, így nem is tudtam, hogy tudnak akadni egyáltalán a konzolon. Ez azért durva így.
Na pont az ilyenek miatt kérdeztem, hogy a 4K-s cuccokon felül van-e szükség Pro-ra mondjuk a simább futás érdekében.

Do you see the white shadow?

(#116745) BoC1ka válasza Frod (#116738) üzenetére


BoC1ka
senior tag

En vettem most. Eszembe. Em jutna amugy annyiert prot venni mint casual gamer. Nem lesz beletolva olyan sok ora, de h neha leuljek 1 orara full hd boven jo. Eszem agaban nem volt venni 4k tv t anno, max netflix hasznalna ki a 4k-t de fhd ban is ugyanolyan jo nekem pl. Nem nezek 4k filmeket, mire letoltenem elmenne a kedvem az egesztol. Kerdes mennyi orat akarsz belerakni? "Megterul" e a kolunbozet? Nekem nem volt konzolom evek ota - sem gamer pc-m boven eleg a fhd.

YNWA

(#116746) mcwolf79 válasza Frod (#116744) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én Pro-n még exklúzív címet nem láttam beröccenni. Megvan a Horizon, Uncharted 4, Nioh (szigorúan action mode-ban), Killzone, de mindegyik vajsimán futott.
Én már kipróbáltam jópár játékot a Pro-n, de egyiknél sem éreztem azt, hogy kevés a frame. Pedig PC-ről jöttem át konzolra most tavasszal, és PC-n nálam 60 fps volt a minimum elvárt. De PS4 Pro-n TV-n valahogy nem érzem kevésnek a 30-60 fps-t.
Ja, és FullHD TV-m van, nem 4k-s.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#116747) Peetey91


Peetey91
senior tag

Sziasztok!
Csatlakoztam én is a táborba egy PS4 Slim-mel. Egy kérdésem van csak, hol érdemes PS Plus előfizetést venni? Szokott lenni esetleg leárazás a store-ban, érdemes megvárni azt?

(#116748) Frod válasza BoC1ka (#116745) üzenetére


Frod
addikt

Gyakorlatilag az összes exkluzív miatt venném, legyenek azok a 3-ról áthúzott címek (God of War 3, Uncharted Trilogy) a jelen címek (Horzion, stb) és a jövő címei (pl a Pókember játék). Úgyhogy elég sok óra bele lesz téve.
Nem a 4K kell meg nem a HDR meg a csilivili, az kell hogy vajsimán, röcc nélkül fusson minden!
Vajon a Slim fogja úgy futtatni a Pókit úgy ahogy a videóban volt? Vagy az új God of Wart?
Hiába van féláron a cucc, ha pl azt fogom tapasztalni, hogy gyengén futnak a dolgok megette a fene az egész "spórolást".

@mcwolf79: azt mindjárt gondoltam, hogy a pro-n minden stabilan fut, de ez nem is volt kérdés pillanatig sem :) pont, azért érdekel a slim, hogy azon is minden stabil-e, csak max nem tud 4k-t mert akkor elég az. ha viszont gyenge/akad/fpsdrop stb...

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#116749) BoC1ka válasza Frod (#116748) üzenetére


BoC1ka
senior tag

En meg nem lattam konzolt akadni. Gondolod kihozzak a pokit h alad ps4 en? Es mindegy h slim vagy fat ugyanazt kapod. Nekem 65ot megert, 90e nem biztos megvettem volna

YNWA

(#116750) Redneck válasza BoC1ka (#116749) üzenetére


Redneck
veterán

Jó neked, lehet ezért:
"Nekem nem volt konzolom evek ota - sem gamer pc-m boven eleg a fhd."
Sima PS4-en láttam csúnyán alacsony fps-sel futni a Killzonet és a Dark Souls 3-at is.

Frod tényleg jót kérdezett. Engem is elcsábít egy 65 rugós PS gondolata, a kérdés csak az hogy nem hülyeség e. 4K nekem sem kell.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.