Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116651) erahurka válasza WhiteWalker (#116649) üzenetére


erahurka
félisten

WTF? Egymagos Pentiumok? Ne viccelj már, kinn voltak már a 2 magos procik akkor.

[ Szerkesztve ]

(#116652) WhiteWalker válasza erahurka (#116651) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

release date Itt 2006-ot írnak. 2007-08 ra írják a core2-t. ;]
És ez csak a megjelenés , az elterjedés az megint mas....

[ Szerkesztve ]

(#116653) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Dual pentiumra emlékszem 2005bol is, de azért ezek a gépek messze nem egy arkategoriaban voltak a konzolokkal.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#116654) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Ez jól gondolom, h igen jó ár érte? Agyalok rajta, bár anno is 2x megvettem az alapjátékot, egyszer sem volt nálam sokáig :U :DDD :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#116655) Madwe válasza WhiteWalker (#116649) üzenetére


Madwe
nagyúr

Akkor már voltak 4magosak is btw, max a consumereknél volt a max a dualcore megjelenés környékén. Nomeg sokra ment a cell a sok magjával, amire nem lehetett programozni.
Az árat én hoztam ide, mert az fontos kérdés. Anno túl drágán adták, ami miatt alig fogyott. Ráadásul anno még baromi sokat buktak is rajta. Eladásokból is látszik, h anno drágább, azaz erősebb konzol rosszabbul fogyott, míg most a ps4 menetel. Főleg elején nagyon árérzékeny, s akkor xboxnál olcsóbb volt (mert ahoz kötelező volt a kinekt) s részben amiatt is terjedt el jobban. Azaz ebből látható, h nagyon árérzékeny a konzolpiac.
Azaz azt elhibázott piaci döntésnek hívni, h olcsóbb, de gyengébb konzollal jöttek ki, hiba, mert pont ez az egyik jelentős érv amellett, h jelentősen jobb ütemben fogy, mint a ps3.

S a pc árakat se véletlenül hoztam ide, mostmár ott tényleg határ a csillagos ég, még egy sima 1080 is annyiba kerül manapság, ami anno elképzelhetetlen lett volna egy gpuért kb, s kb a 1070 az, ami olyan áron fut, h anno is elment volna... Drágább hw-k ellen kell eleve versenyezniük, ezért IS tűnnek alulkalibráltaknak.

(#116652) Giinos A ps3 pedig 2007 márciusában kezdték árulni európában, de usaban is csak 2006 novemberétől...

[ Szerkesztve ]

(#116656) negyedes válasza Madwe (#116655) üzenetére


negyedes
addikt

a kinect-el jol elcsosztek az egeszet az indulasnal, mostanra meg mar senki nem ir ra jatekot. :( pont ez lett volna 1 erv a one mellett, de nem bantam meg a ps-t.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#116657) gianni85 válasza Scholes9 (#116654) üzenetére


gianni85
veterán

postával már drágább, mint ha hun store-ból vennéd. Épp akció van. Viszont ha már most tudod, hogy nem lesz nálad sokáig, akkor vedd meg és majd jó áron átveszem :D

szerk. ja nem úgy is olcsóbb :)

[ Szerkesztve ]

(#116658) bLaCkDoGoNe válasza KaitouP (#116641) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem tudom, hogy milyen a "tipik" amerikai – felőlem lehet hottentotta is, nem is ez vele a gondom. Egyszerűen vannak emberek, akiket meglátsz, és rögtön ellenszenvesnek találod anélkül, hogy egy hangot is kiejtett volna a száján. Na ő szegény nálam pont ilyen kategória, függetlenül attól, hogy az XO-t tényleg jól helyrepofozta, ahogy itt többen helyesen rávilágítottak.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#116659) Scholes9 válasza gianni85 (#116657) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Lehet, h rossz helyen nézem, de nálam ennyi és ez drágább, mint lemezesen postával :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#116660) DaDa válasza Scholes9 (#116659) üzenetére


DaDa
senior tag

Azt se felejtsük el, ha esetleg később eladod 4-5 ezerért a lemezest akkor az is visszajön az árból.

[ Szerkesztve ]

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#116661) gianni85 válasza Scholes9 (#116659) üzenetére


gianni85
veterán

én kevesebbre emlékeztem Store-on, de már javítottam a hsz-t :)

(#116662) Lefty


Lefty
addikt

Hogy tudok egy masodik gepen bejelentkezni ugy, hogy ugyanugy lassam a jatekaimat? Az egyiken mar primary vagyok, masikon secondarykent jelentkezzek be?

[ Szerkesztve ]

(#116663) Kendek válasza Lefty (#116662) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Egyféle bejelentkezési módszer van, és egyszerre csak egy gépet tudsz primary-ra állítani. Szóval kizárásos alapon, jah.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#116664) Scholes9 válasza gianni85 (#116661) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Amúgy melyiket érdemesebb beszerezni: Bloodborne GotY vagy Dark Souls 3 GotY? Előbbi fele annyiért lenne... :U 7500 vs 15000 ft :U

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#116665) gianni85 válasza Scholes9 (#116664) üzenetére


gianni85
veterán

Én Nioh-val kezdtem, és szerintem mindkettőt be fogom szerezni. Úgy vettem észre, higy a BB-t jobbnak tartják.

(#116666) Madwe válasza Scholes9 (#116664) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hasonlóak, mégis teljesen más a kettő. A dsben lehetsz mage, thief, barbár stb megközelítésű, van defenzív, agresszív stb hozzáállás. A bbben igazából a gyors, aggresszív játékot helyezik előtérbe, abban viszont jobb.

(#116667) Carasc0 válasza saltanus (#116611) üzenetére


Carasc0
őstag

Szia!

Nekem SUHD 4K TV-m van, és pont e tény mellett döntöttem a PRO mellett. Nem bántam meg. Persze nem egetverengető a különbség, de különféle grafikai javulások, a színvilág, élsimitások dobnak azért a dolgokon.

Csak egy jó példa fentiekre: Injustice 2 (HDR + 1440p = Láthatóan szebb!)

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#116669) echterion válasza oriic (#116668) üzenetére


echterion
nagyúr

Francba, mot csináljak emiatt egy UK account-ot is? :U
Magyar van, meg kanadai....na majd meglátom még. Köszi az infót. :R

**********

(#116670) Zanik


Zanik
addikt

HZD Frozen Wilds DLC már előrendelhető US store-ban, 15$ PS Plus-szal, anélkül 20$. Remélem hamarosan magyar store-ban is feltűnik. Megjelenési dátum meg nincs.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#116671) WhiteWalker válasza oriic (#116668) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Hogy működik? Levonják a végén a vásárlásból? Vagy jovairnak 5£-t ha beallitom a PP fiokot defaultnak?

(#116672) echterion válasza WhiteWalker (#116671) üzenetére


echterion
nagyúr

Oda vagyon írva:

"The Promoter will use reasonable endeavors to send the Voucher Codes to Eligible Persons, via email to the email address registered with their SEN account at the Voucher Send Timing, or via system message to their SEN account, in accordance with the Voucher Send Timing."

[ Szerkesztve ]

**********

(#116673) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

Juj HZD megvan, most kezdem. Remelem megerte a ps4, hadd szoljon :D

YNWA

(#116674) Madwe válasza Carasc0 (#116667) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hdrt tud a sima is. Az jó is, 4k nem letszukseg szvsz, én pl hdr képes tvt kerestem, nem 4ksat, mert az az igazi előrelépés:)

(#116675) Carasc0 válasza Madwe (#116674) üzenetére


Carasc0
őstag

Sima PS4 esetén az Injustice 2 a HDR10 opciót nem is engedte beállítani, szóval ez a támogatás amolyan nem tudom milyen lehet...

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#116676) WhiteWalker válasza echterion (#116672) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Thx!

(#116677) Mister_X válasza Madwe (#116674) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem csak a Slim képes HDR-re?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#116678) KaitouP válasza Mister_X (#116677) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem, az fat gépek is megkapták a HDR funkciót.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#116679) Madwe válasza Carasc0 (#116675) üzenetére


Madwe
nagyúr

Biztos az a gond? Nem lehet, h elfelejtetted a tvd PS4 bemenetere beállítani a hdr opciót? Szóval volt, aminél volt hdred? Nálam ami támogatta, az ment is...

[ Szerkesztve ]

(#116680) vonSux válasza Madwe (#116674) üzenetére


vonSux
őstag

Kinek mi. Nekem pl fontosabb a 4k, mint a hdr. Igaz, hogy elsősorban forgatott anyagok megtekintésére használom a monitoromat, plusz ps4. Persze az lenne a legjobb ha 4k+hdr lenne de a gyártók még nem kényeztetnek halálra ilyen monitorokkal. Tv képernyő méretben meg más kompromisszumok vannak.

(#116681) bandi0000


bandi0000
nagyúr

nincs valakinek us 2 napos plusa véletlen?

Xbox One: bandymnc

(#116682) hitchins válasza bandi0000 (#116681) üzenetére


hitchins
őstag

Toltsd le valamelyik EA jatekot ami most ingyen kiprobalhato es inditsd el a multi reszet. Igy kapni fogsz ket nap psplust.

(#116683) bandi0000 válasza hitchins (#116682) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ez jó ötlet köszi :D

Xbox One: bandymnc

(#116684) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

A Robinson megvan valakinek innen?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#116685) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Udv! A ps4 joysticom feher villan parat de nem kapcsopja be a konzolt, a masikkal tokeletesen mukodik. Van 5let mi lehet a baj?

(#116686) gianni85


gianni85
veterán

Valaki tudott game.co.uk-ről az elmúlt héten Mo-ra rendelni?

(#116687) bandi0000


bandi0000
nagyúr

van egyáltalán ps re is kipróbálható ea játék? mert nekem egyiket se jelzi annak

Xbox One: bandymnc

(#116688) zzola válasza gianni85 (#116686) üzenetére


zzola
félisten

Nem. Kosárra ha rányomok, krikszkraksz jelenik meg...

(#116689) Mrdevil válasza Adam_Shepard (#116684) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nekem van olyan igen.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#116690) pruzsi


pruzsi
őstag

Hali!
Most vittem végig a beyound two souls nagyon tetszett,ugyebár collectioba vettem a heavy rain-el,azt hittem ehhez is van magyar felirat,de sajnos nincs így kérdezném azokat akik végigvitték mennyire nehéz a szöveg,én kb minden mondatnak az 1/3 át értem meg az angolból. Olvastam hogy 11 befejezés létezik tehát ha éppen x-et választom y helyett vagy véletlenszerűen nyomok valamit akkor is eljutok az endingig legfeljebb 1 ügy vagy nyom kimarad viszont lehet nem úgy alakul a végkifejlett mintha magyarul játszottam volna végig.

Ha jól tudom más ilyen "döntéshozó" ps4 exkluzív! cím nincsen?!

(#116691) gianni85 válasza zzola (#116688) üzenetére


gianni85
veterán

Én egy hete szenvedek a hülye supportjukkal, mert addig próbálkoztam, hogy sikeresen feltöltöttem 68 fontot a walletbe, és hibát dob a fizetésnél. (Előtte is hibát dobott kártyánál és paypalnél) Persze visszaadni nem tudják a pénzt, és ilyen egy-két mondatos maileket válaszolnak, kb hülyének nézik az embert. Lassan felrobbanok...

(#116692) RangerFox válasza pruzsi (#116690) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A heavy rainnek nehezebb a nyelvezete mint a Beyondnak. És itt nagyobb hangsúly is van a döntéseiden (a végkimenetelben főleg).

(#116693) Neoteric


Neoteric
addikt

USA storeon "best of e3" sale van, érdemes szétnézni.

PSN: ne0teric_sAN

(#116694) WhiteWalker válasza gianni85 (#116691) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Azzal nem vagy beljebb ha én azt mondom hogy június 7. rendeltem tőlük.
Elég gáz a weboldaluk most, sokszor hibát dobott , de végül csak elment a rendelés.

(#116695) KaitouP válasza pruzsi (#116690) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem exkluzív, de PS+ havi ingyenes játéka a Life is Strange, szintén "döntéshozós" cucc. Kihagyhatatlan, less rá ha nem volt meg.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#116696) Madwe válasza Fail3D! (#116685) üzenetére


Madwe
nagyúr

Valószínű atvitted haverhoz s ahoz a pshez használtad, így nincsenek pariban a tieddel (más oka is lehet, de ez gyakori) dugd be a pshez direkt usbvel s utána jó lesz.

(#116697) Def26 válasza Neoteric (#116693) üzenetére


Def26
félisten

Uncharted 4 20 dollár. Még nincs meg de most elgondolkodtam rajta.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#116698) pruzsi válasza RangerFox (#116692) üzenetére


pruzsi
őstag

Aj jaj hát azért megpróbálom,legfeljebb youtube walkthrough segít majd ha elakadok!
Life is Strange megvolt pc-n lenyűgöző!

Viszont Exkluzív címeket ajánlhattok csak 1 hónapja van ps4-em eddig ezeket vettem meg:
Horizon Zero Dawn,Uncharted 3,Uncharted 4,The Last of Us Remastered,God of War III Remastered,Beyond: Two Souls,Heavy Rain,,The Order 1886,Killzone Shadow Fall,Infamous First Light,DriveClub,

A FFXV is listámon volt de jön pc-re így azt kivettem,és Nioh-t az nem tetszik.

Más egyéb,ami már megjelent.

(#116699) hitchins válasza bandi0000 (#116687) üzenetére


hitchins
őstag

Ezek
[link]

"Titanfall 2, a Madden NFL 17, a FIFA 17, az EA Sports UFC 2 és a Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 demói elérhetők lesznek számukra is június 18-ig."

[ Szerkesztve ]

(#116700) RangerFox válasza pruzsi (#116698) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ott se tudsz elakadni, csak lehet hogy nem olyan vége lesz a sztorinak, mint amilyet szeretnél. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.