Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116401) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Eddig 2 dlcvel becsomagolta az eddigi eloadasokat.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#116402) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Shadow of the colossus remaster

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#116403) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Shadow of the colossus remaster! :C :Y

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#116404) Lefty


Lefty
addikt

Ez COD bemutato most megvett, kemeny lesz.

Shadow of the colossus nagyon atom, hogy jon.

Na meg a Days Gone baromi jo lesz szerintem.

(#116405) Nayrobi válasza Nayrobi (#116358) üzenetére


Nayrobi
őstag

Hát ez tényleg kamu volt. Sorry.

(#116406) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ok, tegye fel a kezét aki számított valami nagy bejelentésre. Shadow of The Colossus remake az egyedüli megaton kb, a többi csak a kötelező jó trailerek

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#116407) dvd24


dvd24
senior tag

komolyan mondom hiába van ps4-em, a konferencia után legszívesebben vennék még kettőt :)

(#116408) KaitouP válasza oriic (#116406) üzenetére


KaitouP
veterán

Én, de mit kaptunk... semmit újat. Azért ez így totál gáz.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#116409) Lefty válasza dvd24 (#116407) üzenetére


Lefty
addikt

A felhozatal messze vitte az egesz E3-mat. Ez varhato volt. :)

(#116410) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Hát szerintem nem volt rossz, amit mutattak, de kicsit hiányérzetem van ( RDR2 pölö :U ).

(#116411) Prof01 válasza oriic (#116406) üzenetére


Prof01
veterán

Hát ez a konferencia is elég gyenge volt. Vártam a TLoU 2-t, a RDR 2-t, de egyik se szerepelt. Semmi meglepetés. PSX-en több újdonság van, az E3 mára már teljesen jelentéktelenné vált úgy látom. :(

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#116412) Kvelstadt válasza oriic (#116406) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én.
A colossus kellemes meglepetés volt.
Megérdemli az a játék hogy kapjon egy suebb grafikát és én is megérdemlem hogy megkapjam így a játékot.
De én pl vártsm végig valami from software cuccot.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#116413) oriic válasza KaitouP (#116408) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Konkrétan megkaptuk ugyanazt majdnem mint tavaly. Ok volt egy két VR cím is, de na. ÉN egy FF7-re egy The Last of Us-ra, Red Dead Redemption, Bloodborne 2 (vagy bármi From Software) Gran Turismo-ra, vagy hasonlóra számítottam. Colossus meg Spider-Man az igazi újdonság nekem. Tény, azok epic-ek voltak.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#116414) KaitouP válasza oriic (#116413) üzenetére


KaitouP
veterán

Pontosan. FF7 -nek én is örültem volna, ahogy azt írtam korábban is, de nagyon bilibe lógott a kezem. Colossus nekem is új, és tetszett is, Detroit -ról tudtunk már, meg kvázi szinte az összes többiről is. GT -ről valóban nem tudunk még mindig semmi újat, Square Enix -től se láttunk semmit ami esetleg nem FF7 (ha már abból nem akarnak mutatni semmit, a fenébe is...), de valami új. (Csak MS -konfon a LiS -t ugye.)
Csalódott vagyok...

(#116415) Nayrobi

Egy olyan cím mint a GT: Sport azért nehogy már csak pre-show -n kapjon helyet...

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#116415) Nayrobi válasza oriic (#116413) üzenetére


Nayrobi
őstag

Preshow alatt volt gts, új trailerrel, ősszel jön.

(#116416) oriic válasza Nayrobi (#116415) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudok róla, meg vannak elvileg offscreen gameplay-ek is, de szerintem innen akkor is hiányzott.

Mindegy, nem számít. Ami igazán érdekelt, hogy végre megerősítették, hogy csak jövőre jön a Spider-Man meg a God of War is. (bár utóbbiról már egy ideje tudjuk a szinkron színésznek hála)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#116417) Kvelstadt válasza oriic (#116413) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ettől vagyis az E3tól függetlenül jöhetnek még a közel jövőben bejelentések ugye?
Jobban alszom majd ha a from végre köp valamit.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#116418) oriic válasza Kvelstadt (#116417) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Természetesen, plusz azért ne feledjük lesz még idén PSX, VGA, Gamescom.

__

Gran Turismo Sport trailer. [link]

Live-Die-Respawn

(#116419) Kvelstadt válasza oriic (#116418) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem szoktam az ilyen eseményeket követni szal nemtom hogy megy ez de a from a játékaiba is játszik az idegei.mel meg a halgatásával is ugyanezt teszi.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#116420) KaitouP válasza oriic (#116418) üzenetére


KaitouP
veterán

Köszi a trailer linket. Szokásos zenés cucc, de szép, az tény. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#116422) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Destiny 2 nyílt béta konzolokon július 21-23. Hja és a konzolos változatok két nappal korábban már szeptember 6-án megjelennek.

PS4 előrendelők már 18-tól játszhatnak.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#116423) zzola válasza Prof01 (#116411) üzenetére


zzola
félisten

Ez még fosabb volt, mint az MS bemutatója! Ott legalább érkezik egy új konzol...ikszdé.

(#116424) gianni85


gianni85
veterán

Hát ez elég gyenge volt, számítottam volna egy új (nem remaszti) tripla A cuccra, és minimum egy őszi megjelenésre a múlt évben már bemutatott cuccok közül (Knack 2 nem ér :) )
Vajon az MS konf hatására jött a Sony a B konferenciával, vagy alapból ilyen gyengére tervezte?

(#116425) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Sony konferencáival kapcsolatos véleményem: ez

(#116426) Succor


Succor
csendes tag

Valaki érez magában késztetést arra, hogy streameljen egy csapatba? (Mert én igen :D).
Van egy Twitch csatornám és oda keresnék olyan embereket akikkel lehetne kompetitív játékokat játszani.
Most Smite van középpontba de bármit meghallgatok :)
Angol nyelven menne a dolog.
Normális kultúrált minőségi streameket szeretnék nem olyan: hallod ***** ragelek **** típusút :D
Fm rádióban dolgoztam 2 évet némi fogalmam van egy műsor felépítéséről, mert hát valljuk be a streamelés is hasonlóan "show"-ra épül.

Akit érdekel nyugodtan írjon(akár többen is) nagyon örülnék egy jó kis közösségnek.

(#116427) LeventeV


LeventeV
senior tag

Megnéztem az összefoglalót a konferenciáról. Nem volt rossz, de hiányzott valami újdonság.
A The Inpatient egész érdekesnek hangzik, de ahogy többen is írtátok se RDR2, se TLOU2, Bloodborne 2 se lett bejelentve.

(#116428) Def26 válasza LeventeV (#116427) üzenetére


Def26
félisten

Kihalóban az e3. Már pár éve komoly lejtmenetben van és inkább a saját konferenciájukat támogatják a nagy gyártók. Ez van.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#116429) Def26


Def26
félisten

Van aki 40" uhd hdr (10bit) tv -t használ? Nekem max. ekkora kéne (1.5 méterről nézem) és kíváncsi vagyok kinek van tapasztalata.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#116430) gianni85 válasza Def26 (#116429) üzenetére


gianni85
veterán

létezik ilyen? 10bit inkább csak középkategóriától jellemző, az meg nagyon minimum 42-43" de inkább 47-49"

(#116431) Dreimus válasza Def26 (#116429) üzenetére


Dreimus
senior tag

A legkisebb ilyen a 43KS7500 Samsung, ami ívelt, egyenesben nincs valós 10bites ilyen kis méretben :( illetve a k, ku és ks széria megszüntetés alatt van így érdemes vele sietni, mivel az új M szériában mindent (mert a konkurencia sem adta lejebb akkor ők miért alapon adjanak valami jót) egy sávval feljebb raktak, így kevesebbett kapunk ugyanazért a pénzért.

[ Szerkesztve ]

(#116432) ivcsi86


ivcsi86
tag

Kicsit az az erzésem a hozzászólások olvasása után, mint a Brian életében mikor meg akarják dönteni a rómaiakat és elhangzik a kérdés hogy "Mit tettek értünk a rómaiak???" Aztán a végén ez kerekedik ki:
"Jól van, de eltekintve a csatornától, gyógyászattól, oktatástól, bortól, közrendtől, öntözéstől, utaktól, vízvezetékhálózattól... mit tettek a rómaiak értünk?"
:-D

(#116433) SH4D0W2011 válasza ivcsi86 (#116432) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ennyi. :DDD Kicsit magasra tette a lécet a tavalyi show, ez meg a közelébe sem ért, viszont ettől függetlenül én egyáltalán nem mondanám rossznak. :)

(#116434) l.skywalker válasza ivcsi86 (#116432) üzenetére


l.skywalker
félisten

Áh hagyd, ez hungarikum. Minden szar. Ami nem, az baromság. De ingyen a sz@r is kell

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#116435) gianni85 válasza SH4D0W2011 (#116433) üzenetére


gianni85
veterán

Én pl tényleg csak azért nem vagyok elégedett, mert a SotC remastert leszámítva semmi nagy újdonság, és az eddig is ismert idei megjelnéshez már csak egy Knack 2 jött.
A Spiderman talán az első szuperhősös játék ami a toppon lesz, a God of War epic

szerk. elfelejtettem a Rocksteady Batman szériát, azért az is a toppon van :)

[ Szerkesztve ]

(#116436) WhiteWalker válasza gianni85 (#116435) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Az a gáz , hogy ugyanazok a játékok jönnek csak sokadik részben.
Vagy épp hasonló játék metódusra épülve...nagy terep , sok ellen és kaszabolassal. Csak a körítés változik.
Ergo semmi újdonság.

[ Szerkesztve ]

(#116437) erahurka válasza gianni85 (#116435) üzenetére


erahurka
félisten

Tavaly túltolták. A Last of Us-t elég lett volna most bemutatni. A pókember is nagyobb hype lett volna ha így a film derekán derül ki, hogy lesz, ráadásul gameplay trailerrel.

Shadow of the Colossus remaster amúgy nagyon jól néz ki! :Y Remélem ha már ilyen mélyen belenyúlnak, az irányítást is rendbe teszik. Illetve én örülnék egy nehézség állítási lehetőségnek is, bár így, hogy egyszer már végigszenvedtem PS3-on, szerintem a nehézséggel itt nem lesz akkora nagy probléma. Csak a gyíkfarkakat kell levadászni az elején, hogy ne kapjak idegrohamot, amikor a csávó kifárad és leesik a lényről :DDD

(#116436) Giinos: Mit lehet még kitalálni, amit ne láthattunk volna 100x? Nagy terep sok ellenség, kis terep sok ellenség, lineáris játékmenet ellenségekkel, interaktív film/sorozat, minden volt már. Tényleg csak a sztori csavarosságán, művésziességén és alapvetően a játék világán lehet változtatni.

(#116435) gianni85: Ez a Páúkembör azért elég sokat merít a Batman játékokból, csak kevésbé depresszív és izgalmasabbnak tűnik a nyílt világ (nyílt világ lesz benne egyáltalán?).

(#116438) Xaels: Én egy Red Dead Redemption 2 gameplay trailerre mérget vettem volna előtte. Bár miután eltolták a megjelenést, lehetett számítani rá, hogy mégsem állnak még ezen a szinten a fejlesztéssel.

[ Szerkesztve ]

(#116438) Xaels


Xaels
félisten

Uncharted, Spiderman, God Of War. Na és az új COD. Azért nem volt ez olyan rossz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#116439) WhiteWalker válasza erahurka (#116437) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Pont ezért fanyalognak sokan.

(#116440) vonSux válasza Def26 (#116429) üzenetére


vonSux
őstag

Kb ilyen paraméterekkel kerestem (még kissebb megjelenítőt, asztalnál játszom, pont előttem van). De végül vettem egy 27-es uhd monitort hdr nélkül, mert nem találtam jobb alternatívát.

(#116441) wolf13


wolf13
őstag

A titalfall 2 trialt játsza valaki ? A traningbe addig enged amíg futva kell adott idő alatt 15 enemyt
Leszedni. 50 sec alatt meg is van de nem enged tovább.Vissza mentem a menube a single részét ha indítom
Először pár másodperc után visszadob. Ha mégegyszer inditom rózsaszín fekete kockás képpel ki
Is fagy. A multin pedig lakat van. Ötlet ?

Válaszokat előre is köszönöm.

(#116442) Xaels válasza erahurka (#116437) üzenetére


Xaels
félisten

Azt megértem, hogy van aki várt valamire és nem volt ezért kicsit csalódott, de ettől függetlenül ez egy elég tartalmas konferencia volt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#116443) Lefty


Lefty
addikt

Hagyjatok mar, hogy ez csalodas volt.

Uj anyagokat kaptunk majdnem mindenbol, amik jonnek. Detroit, God of War, Days Gone, Spider Man, uj Uncharted, CoD.

Hiaba tudtuk, hogy jonnek azert ezek tripla A cimek. Uj infokat kaptunk.

Mit akartok meg ennyi jatekon kivul? Shadow of Colossus meg atom hir. TLoU2 gondolom PSX-en lesz nem itt, ahogy tavaly. A Read Dead 2-rol meg volt hir, hogy nem lesz E3-mon, nekem tisztan remlik. Kicsit el vagytok kenyeztetve mar :) Nehogy ez ne legyen mar eleg.

(#116444) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Crash Bandicootról nem volt említés?

(#116445) hyggelig válasza Lefty (#116443) üzenetére


hyggelig
senior tag

+1 totálisan egyetértek.

Egyedül a HZD-hoz bejelentett dlc időpontját és árát elárulhatták volna, ha már idén jön.

(#116446) Def26 válasza vonSux (#116440) üzenetére


Def26
félisten

Játékosoknak szánt HDR-es monitorokkal erősít a Samsung

Először ezen gondolkodtam, de aztán első fecske dolog miatt elvetettem, mert 180k azért sok pénz egy monitorért és arra gondoltam, jöhetne helyette tv, ami max. 40". A HDR fontos lenne legalább annyira mint a 4k, mert ha már váltok tudja ezeket.

Most azt gondolom, hogy kicsit várni kell még amíg kijön a többi gyártó is a hdr 4k monitorjaival. Egyébként nem is értem mifaszért kell ennyit várni ezekre a termékekre? Simán venné a piac, mert nagy a hiány belőle.

Még azt nem tudom (de ez már inkább tv téma), hogy valós különbség van a 8bit vs 10bit hdr között?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#116447) zzola válasza Def26 (#116446) üzenetére


zzola
félisten

Van, de ez TV-s téma...

(#116448) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#116449) Zanik


Zanik
addikt

Arra felkelni, hogy a Sony elhozza azt a PS2 címet PS4-re ami miatt mindig is irigykedtél a PS tulajokra régen...EPIC!!! :DD

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#116450) WhiteWalker válasza Zanik (#116449) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

+1 , pont pár napja írtam milyen jó lenne egy SoC remaster kiadás. Erre tessék :D
Vagy a Silent Hill volt ? :U Mindegy , én ennek örülök a legjobban.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.