Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116251) gyuribácsi88

Hát elkezdtem nézni a "konkurencia" show-ját, mondja az elején a csávó hogy (ha jól emlékszem) 40 játékot mutatnak be, ebből 20 exkluzív. Ejha mondom, az igen, na most biztos földbe döngölik a sony-t. Erre mutatnak 2 jó játékot, forza 7 meg a metro, amiből a metro biztos nem lesz örökre ex cím. Aztán elkezdik mutogatni a az ilyen indie szintű vackokat, de már vagy a tizediket.

Na mondom, idáig állandóan az volt hogy a sony a ps+ mellé ajándékba ilyen indie vackokat ad, de ne szóljunk egy szót se, ms-nél az exkluzív játékok lesznek indie vackok, amiket mi ingyen kapunk ;] :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#116252) zzola válasza gyuribácsi88 (#116251) üzenetére


zzola
félisten

Itt sem kapod meg ingyen a xart, hiszen fizetsz a live szolgáltatásért... :((

[ Szerkesztve ]

(#116253) birorichard


birorichard
őstag

Jelenlegi xone tulajként szerintem ősszel találkozunk. :D Kár h nem korábban jutott eszembe.

(#116254) satyátó


satyátó
tag

Sziasztok. Honnan tudhatom meg hogy a ps accom magyar, vagy angol, esetleg usa? Koszonom

[ Szerkesztve ]

(#116255) zzola válasza satyátó (#116254) üzenetére


zzola
félisten

Weben lépj be a storeba és kiderül, vagy ps profilba.

(#116256) satyátó válasza zzola (#116255) üzenetére


satyátó
tag

Megnézem reggel. Estetleg a megadott pénznemből is lehet utalni rá milyen lehet ugye? És ha pl. angol akkor csak angol plust és feltöltőkártyát szabad hozzá venni?

[ Szerkesztve ]

(#116257) zzola válasza satyátó (#116256) üzenetére


zzola
félisten

Úgy van ahogy mondod...

(#116258) Lefty válasza gyuribácsi88 (#116251) üzenetére


Lefty
addikt

Igy azert lehet hozni a nativ 4K-t ilyen jatekokkal ;]

Metro meg multiplatform lesz, max nem egybol, de ez nem biztos. Amugy a valos ingame az 100, hogy nem ilyen lesz.

[ Szerkesztve ]

(#116259) predakon


predakon
őstag

Original xboxtol kezdve a 360as korszakig evekig xboxoztam, nem azert mert barmi gondom volt a psel sot.... elotte pseztem.
Ugy tunt, hogy tobb erdekes cimet kapok az mstol. Aztan minden megvaltozott es fel sem merult bennem, hogy a 360utan onet vegyek.
Nezem ezt az e3 ms konferenciat es csovalom a fejem, ezeknek nem tunik fel, hogy nem eleg az amit csinalnak jelenleg.... indie cimek... te jo eg. Persze kell a teraflopsz meg a vizhutes.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#116260) vaksi8 válasza A`rpi (#116171) üzenetére


vaksi8
senior tag

Még azt kérdezném, hogy amikor megvettem automatikusan aktiválja is magát vagy, mert egyébként emailbe küldtek kódot még azt is be kell írnom hogy jó legyen?

(#116261) stilo18 válasza gyuribácsi88 (#116251) üzenetére


stilo18
addikt

De hát mi a baj, már natív 4K - ban fut a Minecraft?! ;]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#116262) gjanner


gjanner
tag

Sziasztok, a korábban linkelt ShopTo oldalról gondolom gond nélkül mennek a lemezek magyar accounton?

Másik kérdésem, hogy szerintetek 10GBP-ért a Dishonored2 vagy Fallout4 lenne érdekesebb/tartalmasabb?

Bármilyen pozitív/negatív tapasztalatot szívesen vennék a ShopTo-val kapcsolatban, szerintetek az akcióik egyébként a Days of Play alatt lesznek csak elérhetők?

Köszi előre is!

(#116263) Xaels válasza gyuribácsi88 (#116251) üzenetére


Xaels
félisten

Ma reggel olvastam utána. Metro az jön PS-re is, a többi "exkluzív" nagy része meg PC-re is megjelenik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#116264) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#116265) tailor74


tailor74
őstag

Ez várós reszemről. :K pc-n végigjátszottam a new ordert-t, ps-re pedig épp ket hete vettem meg akcióban, most azon következik.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#116266) gianni85 válasza gyuribácsi88 (#116251) üzenetére


gianni85
veterán

Léptem én is már egy ideje. QB óta egy nagy nulla az ms. Egy Detroit / Days gone / God of war gameplay trióval köröket ver a Sony rájuk.

(#116267) Dreimus válasza predakon (#116259) üzenetére


Dreimus
senior tag

Sajna nem teljesen igaz, hogy az exkluziv játékok annyira mérvadóak lennének, pl a Horizon lemezesen közel 2,8M-ben ment el eddig és még tegyünk rá 1,2M digitálisat, tehát saccra legalább 4M, ami nem sok tekintve a ps4 eladásokat (min. 60M), alig a konzol tulajok 10%-a vette meg, tehát a kérdés a maradék 90% aki valami más exkluziv miatt vette de akkor az megint egy másik halmaz aki a Horizon halmazba nem tartozik, tehát jelentős része a játékosoknak multiplatform játékokkal játszik, amire az MS igazán hajt, mert már jó ideje látni, hogy nem akarnak exkluzivokat termelni, legalábbis a tavalyi e3 óta ez látszik főleg a play anywhere végett.

Az Xbox One X meg a hardveres erejével vonza majd PC-ről a play anywhere játékosokat, mert amik mind2 megjelennek PC-n jelentős hátrányban indulnak gépigény szempontjából (gondolok itt driver és egyébb mizériákra), illetve One X is megkapta a 4k BD lejátszást ami önmagában legalább 80-100k érték.

[ Szerkesztve ]

(#116268) nincsnév007 válasza Dreimus (#116267) üzenetére


nincsnév007
őstag

+1

(#116269) mcwolf79 válasza Tison (#116250) üzenetére


mcwolf79
veterán

Pont így voltam én is. Vaciláltam tavasszal, hogy PS4 Pro vagy várjak az új Box-ra. Tegnap megbizonyosodtam benne, hogy jól döntöttem :R

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#116270) Dreimus válasza Dreimus (#116267) üzenetére


Dreimus
senior tag

Már nem volt időm szerkeszteni, de még ennyit hozzátennék:
Mielött még valaki MS pártinak vélne, én amiatt váltottam ps4-re majd pro-ra mert az exkluzivok érdekelnek, de most a gépen való játékot lehet leváltom egy one-ra majd, de ez még a jövő zenéje.

(#116271) sp8787 válasza Dreimus (#116267) üzenetére


sp8787
addikt

4K BD-t szterm egy 25 USD-s box is lejatssza

[ Szerkesztve ]

(#116272) bandi0000 válasza Dreimus (#116267) üzenetére


bandi0000
nagyúr

kár kiindulni a hzd ből, jó és szép játék, de nem egy olyan amivel pl a gyerektől a felnőttig mindenki játszana, mármint mindenkinek nem tetszik, aztán vannak akkik csak a fifa csak az fps miatt veszik, és vannak olyanok akik azt várják h szarrá legyen akciózva a játék

Xbox One: bandymnc

(#116273) Dreimus válasza sp8787 (#116271) üzenetére


Dreimus
senior tag

Én a legális lemezekről beszéltem, és nem mellesleg jelenleg még fel sincs törve a 4k BD lemez csak kimentik egy konverterrel az anyagokat :)

bandi0000: szívesen veszek más játékot is alapul ami exkluziv, de kevés olyat lehetne mondani ami akár meg is közelítené a 25%-ot. Erre írtam, hogy a multi plat címek végett kelendő leginkább egy konzol és nem keveset tesz hozzá hogy milyen élményt tud nyújtani, most grafikailag lép előre az MS az ilyen címekben, ha a kiadók is úgy gondolják majd. Meglátjuk megjelenést követően mi változik, illetve milyen hatással lesz a plusz erő a már megjelent játékokra.

[ Szerkesztve ]

(#116274) Gery9112


Gery9112
őstag

A Microsoft már annyira nem erőlteti meg magát...remélem ezért a Sony még nem fog úgy hozzáállni, hogy ha ők se akkor mi se...nem hozunk annyi játékot :DD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#116275) Oppenheimer válasza bandi0000 (#116272) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Jaja, én is az utóbbiak táborát erősítem. Van addig mivel játszani, bőven.

(#116276) Neoteric válasza Dreimus (#116273) üzenetére


Neoteric
addikt

Mire lesz érdemi hatása addigra bejelentik a ps5-öt, ami majd úgyis kenterbe veri $400-ért. Ha jövőre nem is, de utána tuti jön vmi új ps. Aki meg most elköltött ps4en több tíz, netán százezreket játékokra, főleg ha digitálisakra, az nem fog átmenni xboxra.

PSN: ne0teric_sAN

(#116277) Oppenheimer válasza Dreimus (#116273) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ne számíts nagy grafikai előrelépésre. Annyira elég az Xbox teljesítménytöblete, hogy ami Pro-n checkerboardos, az boxon natív 4K lesz. Nem fogod látni a különbséget.

(#116278) Bad Pritt válasza toompa (#116210) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nálunk az előzőnek a doboza is olyan, mint itt az újnak.

Mindegy, kihozzák aztán meglátom miféle. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#116279) Xaels válasza oriic (#116264) üzenetére


Xaels
félisten

Nagyon jó

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#116280) Viper26 válasza tailor74 (#116265) üzenetére


Viper26
nagyúr

Én PC-n elkezdtem, valami börtönös pályáig jutottam...kisit tartok tőle, hogy nekiálljak PS4-en is, mert azt hallottam eléggé zavaró a játék későbbi szakaszában, hogy az ellen bárhonnan talál. :F

Pixel 7 | FR955

(#116281) satyátó válasza zzola (#116257) üzenetére


satyátó
tag

Thx

[ Szerkesztve ]

(#116282) Xaels válasza Dreimus (#116267) üzenetére


Xaels
félisten

Használt játék piac, megosztott profilok, kölcsön adott lemezek, stb... Az eladott példányszám nem mérvadó.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#116283) Kendek válasza gjanner (#116262) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Dishonored 2 nagyon jó, kétszer legalább végig lehet vinni (plusz ott az első része is). De természetesen a Fallout 4 az tartalmasabb, és persze vannak érdekes dolgok benne. Inkább azon múlik a kérdés, hogy melyik műfajhoz lenne most kedved. Mert azért nagyon nem egyformák...

<-ƘƘ->

(#116284) A`rpi válasza Xaels (#116282) üzenetére


A`rpi
addikt

Nézőpont kérdése, nyilván a kiadónak csak a "valódi" értékesítés mérvadó.

(#116285) gianni85 válasza A`rpi (#116284) üzenetére


gianni85
veterán

most nézem, neked még mindig tart a szilveszteri mámor? :D (avatar)

(#116286) vg válasza gyuribácsi88 (#116251) üzenetére


vg
addikt

Szertem jó cuccok voltak azok a "kisebb" játékok. Főleg az a Night akármi tetszett(már nem emléxem a címére), amikor régimódi pixeles volt az emberke, és olyan volt mint a régi 1992-es Flashback.

(#116287) A`rpi válasza gianni85 (#116285) üzenetére


A`rpi
addikt

Elég sokat dolgoztam vele, és fennmaradt, nekem amúgy tetszik. :DDD

(#116288) erahurka válasza Viper26 (#116280) üzenetére


erahurka
félisten

Bárhonnan talál? Nekem fel sem tűnt :DDD PS3-on játszottam végig, a vége felé levettem easy-re mert kicsit elakadtam és akartam a flow élményt, de nem igazán éreztem sehol sem inkorrektnek.

(#116289) pr0bi


pr0bi
senior tag

Árulja már el valaki, miért van mindenki oda meg vissza a Battlefront 2 előzetesekben látottaktól? Főleg azok akik mindennek lehordták az első részt. 100+ órám van benne, ránézésre teljesen ugyan az a játékmenet ami anno sok embernél kiverte a biztosítékot de itt meg tetszik nekik. Vagy benyalták, hogy "ingyen" dlc-t kap majd mindenki és ettől estek hanyatt? Érthetetlen.

(#116290) mikkristof


mikkristof
csendes tag

Sziasztok!

Következő problémám merült fel.

Adott egy ps4 fat, ami nagyon sokáig kiválóan működött wifiről, aztán egyszer csak nem érte el az internetet. Furán működött a többi eszköz is, a routerre gyanakodtam, de miután rákötöttem kábellel utána sem ment minden simán és a többi eszközt is ledobálta a router.

Érdekesség: a játékok frissítése és a rendszerfrissítés automatikusan letöltődik. De a ps store nem elérhető és semilyen más online tartalom sem. SEM kábelről, sem WIFIről.

A számítógép működik kábelről problémamentesen és a többi eszköz is wifiről. ( amennyiben a ps4 nincs a hákózaton)

Valakinek valami ötlet? :(

(#116291) gianni85 válasza pr0bi (#116289) üzenetére


gianni85
veterán

hát én egy trailert láttam még e3 előtt ahol külső nézetben egy csaj jedi futkározott és ugrált össze-vissza... nem is értem mi élvezet lehet ebben a játékban :U

(#116292) Gery9112 válasza pr0bi (#116289) üzenetére


Gery9112
őstag

persze, hogy ugyanaz, ennyi idő alatt senki se várhatja el, hogy totál új játékot kap. :DD a 15 perces gameplayből fél percet bírtam, nézhetetlen.... és ugyanaz a gond számomra mint az első résznél, nagyon kicsi helyek, taktikázni ilyen golyó(lézer)záporban esélyed sincs szóval a kasztrendszernek ezek alapján nincs értelme. A pálya méretét az is jól mutatta, hogy 10 másodperc után, aki vezette a repülőt bele is szállt egy épületbe, egyszerűen nincs hely manőverezni.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#116293) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A leárazott 3 db The Elder Scrolls Online melyiket érdemes megvenni? Nem igazán találtam meg hogy hol a különbség köztük....

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#116294) N@idia


N@idia
őstag

A holnap esti Sony konferencián szerintettek megmutatják a last of us 2-őt és az új cod-ot ? :B :C
Az MS$ konferencián nem volt ott a cod gondolom azért, mert már a sony mellé állt így remélem ott láthatunk majd gamplay-t a játékból :C

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#116295) Tuomas válasza N@idia (#116294) üzenetére


Tuomas
addikt

Last of us 2-t tuti :C :C

We were here

(#116296) Rage47 válasza N@idia (#116294) üzenetére


Rage47
veterán

Nem ma este lesz a Sony? Éjjel pontosabban.

(#116297) pr0bi válasza Rage47 (#116296) üzenetére


pr0bi
senior tag

Én is így tudom kedd hajnali 3 helyi idő szerint.

(#116298) erahurka


erahurka
félisten

Hajnali három ha jól emlékszem.

(#116299) hyggelig válasza Rage47 (#116296) üzenetére


hyggelig
senior tag

Hajnalban, amikor a pékek kelnek :DDD

(#116300) N@idia válasza Rage47 (#116296) üzenetére


N@idia
őstag

Én úgy tudom ma este Ubisoft lesz 10-kor és Juni.13 3:00-kor lesz a Sony, de ha tévedek akkor javítsatok ki :U

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.