Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117551) sp8787 válasza gianni85 (#117546) üzenetére


sp8787
addikt

Eleg nagy baj az.

(#117552) hitchins válasza oriic (#117549) üzenetére


hitchins
őstag

Ezzel korrekt lenne itt is.
Japan plusosok altalaban mast kapnak mint mi?

(#117553) ProEvoFan válasza oriic (#117549) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ezt ne pls.Direkt húzol minket? :D Killzone de jó lenne (de úgy sem kapjuk meg) vagy Watch Dogs első része (ezt a zöldek kapták meg múlt hónapban).

(#117554) oriic válasza hitchins (#117552) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sokszor igen. Volt hogy pl Just Cause 3 vagy God of War 3 volt listaban.

ProEvofan:

Hivatalos info, bar inkabb erdekessegkent tettem be. (Bar ha valaki ezekkel akar jatszani, semmi sem akadalyozza meg, h csinaljon egy JPN accot.)

Live-Die-Respawn

(#117555) hitchins válasza oriic (#117554) üzenetére


hitchins
őstag

Akkor bizzunk benne...aztan meglatjuk.

(#117556) marilllyo válasza oriic (#117549) üzenetére


marilllyo
veterán

Jó lenne! Legalább feléledne a multi.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#117557) Tegla80 válasza marilllyo (#117556) üzenetére


Tegla80
addikt

Nalunk AC4 lesz helyette. :)) :DDD (a kz amugy is +van)

Sony® & PlayStation®

(#117558) vg válasza Tegla80 (#117557) üzenetére


vg
addikt

Csiripelik a madarak, mi? :W

(#117559) Wlac válasza vg (#117558) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem, ez puszta tény.

“The wha-"

(#117560) RangerFox válasza oriic (#117549) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az már nem rossz

(#117561) marilllyo


marilllyo
veterán

Mondjuk ahogy nézem 7 éves évfordulója van most a PS+-nak? Akkor azért illenék valamit dobbantani.
Jó ez a Killzone...bár nekem is megvolt a "why not" vásárlásom 2500-ért. Igaz azóta el sem indítottam. De abból a szempontból, hogy most legalább felpörög a multija...(ami valljuk be nem olyan rossz) egyértelműen pozitív.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#117562) Snike válasza Sanyyka (#117501) üzenetére


Snike
aktív tag

Én a "sony wireless stereo headset 2.0" -pc-n is használom!
(asszonyka néha nem birja a rádiómüsorokat és a zenéket)
Bedugod az usb-t a pc-be, belépsz a hangeszközök beállításhoz és átkapcsolod a usb-re a hangkimenetelt!

PS5, mert az jó! :)

(#117563) erahurka válasza marilllyo (#117561) üzenetére


erahurka
félisten

EU úgysem kap ilyen címeket, majd megint bedobnak egy picit nagyobb meg egy tök ismeretlen vacak indie címet :DDD

(#117564) KaitouP válasza oriic (#117549) üzenetére


KaitouP
veterán

GRAVITY RUSH?!?!?! :Y :Y :Y AKAROM! :)) (Ha a többit nem is, remélem legalább a GR -t itt EU -ban is megkapjuk. :D )

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#117565) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Plants vs Zombies Garden Warfare 2ben elakadtunk az elején...lol, de igaz.Naranccsal vagyunk és a képernyő tetején van egy % számláló, ami növekszik ha bemegyünk a portálba és 4-6 pályán öljük a zombikat majd jön egy boss akit kinyírtunk vagy már 5x, de a % csík olyan lassan megy fel hogy azt nem hiszem el...valami nem okés.
Tudja valaki mi a probléma?Nem tudunk továbblépni.

[ Szerkesztve ]

(#117566) Lefty válasza oriic (#117549) üzenetére


Lefty
addikt

Surgosen el kell adnom a lemezes killzone-t, amig er vagy 1500at...

(#117567) KaitouP válasza Lefty (#117566) üzenetére


KaitouP
veterán

Amíg ezeket a játékokat nem jelentik be EU -ban, addig nem kéne szerintem. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#117568) marilllyo válasza Lefty (#117566) üzenetére


marilllyo
veterán

Sokan vannak akik a lemezest preferálják a store-os helyett. Illetve rengeteg embernek nincs PS+ előfizuja. Nem kell aggódnod. Bár szerintem is eladhatod mert ha van plusz-od akkor a lemezesnek sok értelme nincs.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#117569) WhiteWalker válasza Lefty (#117566) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én megtartom. Vettem kb 4£-ert :D

[ Szerkesztve ]

(#117570) Scholes9 válasza Lefty (#117566) üzenetére


Scholes9
nagyúr

500-ért átveszem :D Csak viccelek, egyszer vegigvittem, elég is volt :D

Más: jobb későn, mint soha: valóban nagyon nagy játék ez a Bloodborne, igaz, h megint majdnem abbahagytam, de csak elvittem az első bossig, ami elsőre meglett, és innen már nem adom fel :D Ez a 3. Bloodborne, ami nálam van, igaz ez már a GotY, de ez marad is végleg :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#117571) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

A For Honor játszható offline is srácok? :)

PSN: joskovagyok199

(#117572) yusukee


yusukee
aktív tag

Sziasztok!

Van egy külső 1 TB HDD-m, ami tele van játékokkal. Most tervezem a belső HDD-t kicserélni / bővíteni. Firmware reinstall után fel fogja ismerni a külső HDD-n a játékokat? (titkosítás miatt kérdezem, ki tudja miket figyel a rendszer)

(#117573) A`rpi válasza yusukee (#117572) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok!
Van egy külső 1 TB HDD-m, ami tele van játékokkal. Most tervezem a belső HDD-t kicserélni / bővíteni. Firmware reinstall után fel fogja ismerni a külső HDD-n a játékokat? (titkosítás miatt kérdezem, ki tudja miket figyel a rendsze"

Újra le kell tölteni mindent.
Rendszertelepítéskor formázza az adattárolót a PlayStation 4 rendszere.

[ Szerkesztve ]

(#117574) Kvelstadt válasza oriic (#117549) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na most killzone legközelebb meg black flag. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#117575) czanga


czanga
őstag

Sziasztok. :)

A Sony akció keretében végre én is tulajdonos lettem. Vettem egyet az akciós 500gb-os Slim-ből.

A PS3-miatt kb 2 éve csináltam egy accountot, de rájöttem, hogy más nick nevet kellett volna használnom. Tisztában vagyok vele, hogy nem lehet változtatni rajta, de az összefoglaló ha jól láttam arra nem tért ki, hogy adott email címre tudok e egy másik accountot regisztrálni, ezt pedig töröltetni a sony rendszeréből miután meg van az új?

Semmi nincs hozzárendelve, mivel offline jétszottam szinte mindíg, és csak a játékok mentései vannak rajta a HDD-n, ami minden eseben lemezes játék. Így gondolom akkor nem tudnék mit veszíteni a történettel. A mentések pedig költöztethetőek talán?!

Lehetséges lenne ez a megoldás?

(#117576) toompa válasza A`rpi (#117573) üzenetére


toompa
őstag

Külső HDD-re irányult a kérdés.
Azt is formázza?

[ Szerkesztve ]

(#117577) A`rpi válasza czanga (#117575) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok. :)
A Sony akció keretében végre én is tulajdonos lettem. Vettem egyet az akciós 500gb-os Slim-ből.
A PS3-miatt kb 2 éve csináltam egy accountot, de rájöttem, hogy más nick nevet kellett volna használnom. Tisztában vagyok vele, hogy nem lehet változtatni rajta, de az összefoglaló ha jól láttam arra nem tért ki, hogy adott email címre tudok e egy másik accountot regisztrálni, ezt pedig töröltetni a sony rendszeréből miután meg van az új?
Semmi nincs hozzárendelve, mivel offline jétszottam szinte mindíg, és csak a játékok mentései vannak rajta a HDD-n, ami minden eseben lemezes játék. Így gondolom akkor nem tudnék mit veszíteni a történettel. A mentések pedig költöztethetőek talán?!
Lehetséges lenne ez a megoldás?"

A meglévő PSN ID-del bejelentkezel itt, megváltoztatod a jelenleg használt emailcímed valami másra, a felszabadult "fő" emailcímedre regisztrálsz egy új PSN ID-t.

(#117578) czanga válasza A`rpi (#117577) üzenetére


czanga
őstag

Köszönöm szépen!!! :R
Minden esetre először ellenőrzöm, hogy a használni kívánt nick elérhető e.

(#117579) A`rpi válasza toompa (#117576) üzenetére


A`rpi
addikt

Valóban, félre értelmeztem.

Viszont ahogy nézem külső tároló esetében is ugyan ez a helyzet, ha külső tárolót szeretnél csatlakoztatni a PS4hez első indításkor formázza, bármi is legyen rajta.

Ettől függetlenül egy próbát megér, de én túl sok reményt nem fűznék a külső tárolóra teletelepített játékokhoz HDD csere után.

(#117580) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Nem néztem, hogy van- e csoportja de a Resident Evil Revelations 2-nek tényleg ennyi a vége? Tegnap toltam le és kb. semmi nem derült ki. ˇmostantól, hívj csak Alexnek - ennyi???ˇ

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#117581) ProEvoFan válasza ProEvoFan (#117565) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Közben meglett a problem.EA szerverről szedte még a patchat, csak a főmenüben nem jelezte a PS4...

(#117582) Lefty válasza marilllyo (#117568) üzenetére


Lefty
addikt

Van plusom, ezert is lenne ertelmetlen. Egyebkent is az, sose fogom vegigjatszani. Szegeny shadow fall-ban a grafikan kivul keves pozitivum van.

[ Szerkesztve ]

(#117583) erahurka válasza Lefty (#117582) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem néhány agyvérzést okozóan nehéz résztől eltekintve tetszett. Poén volt lopakodni meg lövöldözni. Mondjuk kevés FPS-sel játszom alapvetően, úgyhogy a rosszabbak is tetszenek. Mint a horrorfilmek. :DDD

(#117584) yusukee válasza A`rpi (#117573) üzenetére


yusukee
aktív tag

Akkor is, ha nincs rádugva telepítéskor? (akkor nyílván nem, csak amikor rádugom újra?)

[ Szerkesztve ]

(#117585) marilllyo válasza Lefty (#117582) üzenetére


marilllyo
veterán

Lehet újból neki kéne futnom. Az első PS4 játékaim egyike volt és akkor abban a pillanatban annyira nem éreztem rossznak.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#117586) A`rpi válasza yusukee (#117584) üzenetére


A`rpi
addikt

Szerintem nem.

Egyedül amit életképes alternatívának látok. Az össze játékot átmozgatod a külső tárolóra.

Ezután a szinte üres rendszerről csinálsz egy back up-ot (elég lassan csinálja ezért célszerű kiüríteni a rendszer tárolóját), majd miután megvan a backup utána HDD-t cserélni feltenni a backup-ot, és reménykedni hogy a külső tárolón felismeri a játékokat.

(#117587) yusukee válasza A`rpi (#117586) üzenetére


yusukee
aktív tag

Így terveztem, majd megírom sikerült-e, hátha érdekel majd mást is.

(#117588) A`rpi válasza yusukee (#117587) üzenetére


A`rpi
addikt

Én kíváncsi vagyok, feltétlen írd majd le a tapasztalatod. :K

(#117589) Kendek válasza yusukee (#117587) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Persze, hogy érdekel, mindenképpen írd meg az eredményt. :)
Bár sok reményt nem fűznék hozzá, mert bár a játékokkal biztosan nem lenne gondja, de a külső tárolóeszköz valószínűleg a rendszerhez van kötve, ami cserélődik.

<-ƘƘ->

(#117590) birorichard válasza Vasy09 (#117144) üzenetére


birorichard
őstag

Bocs, basszus, most láttam h írtál. Szóval elment a gow-os box, ja. Egyrészt sajnos, másrészt, meg vehettem volna már akkor egy ps-t és nincs ez a galiba... :D De szépnek szép volt, azt meg kell hagyni.
Nekem is eszembe jutott, hogy megtartom mind2-t, de egész jó áron sikerült megválni tőle, uh. annyiért megérte. Egy 360 beszerzését viszont megejtem a régi gears-ek miatt.

Amúgy jellemzően az exkluzívok miatt váltottam, már egy ideje kacérkodtam a gondolattal, de a pontot az i-re az E3 meg az új box bejelentés tette fel indie gamestül, 500 dollárostul, akkor úgy feküdtem le, hogy kösz, elég volt.

Azóta tapasztaltam még pár dolgot, ami megint csak sürgetett volna, ha utánanézek és tudok róla, negatív egyedül a hangja, tud néha pörögni a venti, nem nagy baj, játék közben észre sem veszem, de a korrektség kedvéért a teljesen néma one-nal szemben ez hátrány, valszeg a xox is halkabb lesz, bár ki tudja.
Mindenesetre első napon túljutottam rajta, és bánom ezt a kitérőt a jelenlegi gen-ben a one-nal... Na mindegy, ez van. :)

[ Szerkesztve ]

(#117591) JegesEmber20


JegesEmber20
aktív tag

Üdv!

Ismerősöm elhozott nekem egy Bontatlan Slim PS4-et a Telekomtól, viszont a garanciajegy teljesen üres.. Ilyenkor mi van?

(#117592) bandi0000 válasza JegesEmber20 (#117591) üzenetére


bandi0000
nagyúr

semmi, csak számla kell a gariztatáshoz

Xbox One: bandymnc

(#117593) JegesEmber20 válasza bandi0000 (#117592) üzenetére


JegesEmber20
aktív tag

Nem jött hozzá.
Esetleg a dobozban lenne?

[ Szerkesztve ]

(#117594) BOBAKILL válasza JegesEmber20 (#117593) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Telekomnál az előfizetéshez kapcsolják digitálisan a számlát. Le lehet tölteni pdf-ben. Nálam így van.

(#117595) erahurka


erahurka
félisten

Nem lesz magyar felirat az Assassin's Creed Origins-hez.

(#117596) melega válasza erahurka (#117595) üzenetére


melega
őstag

Néztem a Platinumshopnál a Gold Editionhoz, és a Collector's Editionhoz írja a magyar feliratot, de azok több mint 30 000 Ftba kerülnek.

annyit nem adok érte. Maradtam az olcsóbbnál amihez nincs magyar felirat.

(#117597) RangerFox válasza melega (#117596) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szerintem azt csak elírták, a nyelvi beállítások nem csak a kollektor ed tulajoknak járnak szerintem :D

(#117598) erahurka válasza melega (#117596) üzenetére


erahurka
félisten

Egyik verzióhoz sem lesz magyar felirat. Egyszerűen elrontotta a Ubisoft a dobozképeket.

(#117597) szabo111: Legalábbis egyelőre nem :DDD Lassan a beállítások menüt is DLC-ben kell megvenni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#117599) Deck válasza erahurka (#117598) üzenetére


Deck
titán

Azt nem értem, hogy ha megjelenik egy játék akkor frissítésként miért nem érkezhet bele másik nyelv pl? Akár fizetősként is, nekem megérte pár száz ft-ot ahogy szerintem sokaknak.

PS5

(#117600) glspeter1 válasza Deck (#117599) üzenetére


glspeter1
őstag

Mert az nem pár száz forint lenne, hanem inkább pár ezer. :DDD :P

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.