Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117101) KoNZoLik@ válasza oriic (#117096) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ez várható volt, még egyetlen Quantic Dream játék nem jött ki mikorra be lett ígérve :(

tepenzed-Jövőhónapban FF12 Zodiac Age, szeptemberben pedig Destiny 2, nekem ez a kettő elég is idénre😁

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#117102) sting2 válasza oriic (#117098) üzenetére


sting2
addikt

Még jó hogy nekem idén elég, a Destiny 2 - GT Sport és a csicsedli...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#117103) gjanner


gjanner
tag

Sziasztok! Lehet kicsit off, de bekérdezek hátha van tanácsotok:

Sony akció alatt berendeltem Horizon-t easy-shop.hu-tól 10300 Ft-ért. Múlt hét kedden ki is fizettem neten, kártyával, válaszoltak, hogy jelenleg nincs raktáron, de értesítenek hogy mi a helyzet, miután a beszállítót megkérdezik.
Kicsit aggódtam, hogy az akció vége után mi lesz, leszállítják-e... erre ma email, hogy nem tudják beszerezni, és a beszállító azt mondta nem is lesz a közeljövőben (!) - na ez a vicc kategória szerintem.
A honlapjukon persze fent van, hogy 17 300-ért rendelhető. A telefonos fiút kérdeztem miért van fent a honlapon még mindig, azt mondja valószínű még nem frissítették (közben az ár persze sikeresen frissült az elmúlt 3 nap alatt...).

Számomra egyértelműnek tűnik, hogy nincs kedvük olcsóbban adni, mert már nem akciós.
Mivel kifizettem, szerintetek verhetem az asztalt, hogy márpedig annyiért kérem amennyiért megrendeltem, vagy próbálkozzak be egy fogyasztóvédelemmel? Szerintetek?

(#117104) balinthun


balinthun
tag

Sziasztok!

Battlefield 1-ból melyik kiadást érdemes megvenni, amelyben minden releváns kiegészítő benn van. Szemezek a BF1+TF2 csomaggal, de nem tudom, hogy ez a teljes e.

Valaki fel tudna ebben homályosítani?

(#117105) zzola válasza balinthun (#117104) üzenetére


zzola
félisten

Standard= alap verzió
Deluxe= 1-2 apróságot ad pluszba a standardon kívül
Ultimate= alap + Premium (összes DLC-vel)

(#117106) pulyka jocó válasza balinthun (#117104) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Szia
Ha szeretnéd a bf1 mellé a prémiumot, lehet olcsóbban kijössz ha az alapjátékot dobozosan veszed meg (8k körül már van), és mellé store-bol a prémiumot (15k)

(#117107) KoNZoLik@ válasza zzola (#117105) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Azért ez nem egészen fedi a valóságot, mert PL!
NioH Deluxe-mindent tartalmaz beleértve az összes DLC-t is!
Destiny 2 Deluxe-szintén ugyan ez! DS3 Deluxe-szintén zenész🤣
Meg még sorolhatnám😁
Van amelyik gammához tényleg nem tesz annyit a Deluxe változat de van ami fullos packot takar, mindenképpen utána kell nézni, hogy mit tartalmaz az adott kiadás!
Jah meg eleve Ultimate elég kevés játékhoz elérhető így a Deluxe a full!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#117108) Mister_X válasza balinthun (#117104) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Battlefield 1 Deluxe és Titanfall 2 Deluxe van a csomagban.

BF1: Helfighter fegyver és skin csomag, 6 láda
TF2: 2 Prime Titan és egy adag skin minden titánhoz (kivéve Monarch)

Akciósan (15k a kettő) mindenképp megéri, most nem tudom, hogy mennyi.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#117109) Zolibacsi88


Zolibacsi88
aktív tag

A gariztatásnak mi a menete PS oldalról. Xboxhoz volt szerencsém, ott futár hozta vitte neten elintézve mindent. Itt hogy működik és meddig van oda kb? Hátha van valakinek tapasztalata ebben.

[ Szerkesztve ]

(#117110) gianni85 válasza tepenzed (#117100) üzenetére


gianni85
veterán

Jön a knack 2

;]

(#117111) RangerFox válasza oriic (#117096) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én csak azt remélem, hogy ezek miatt ne csúsztassák el 2019-re a Last of Us Part 2-t. :(

(#117112) Gery9112


Gery9112
őstag

Sziasztok!

Van valakinek kedve az Assassin's Creed Black Flagben megcsinálni a multiplayer trófeákat? :)

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#117113) gyuromoj válasza RangerFox (#117111) üzenetére


gyuromoj
veterán

Szerintem legkésőbb decemberben (PlayStation Experience) kapunk infót róla, hogy mikor szándékoznak kiadni.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#117114) zzola válasza KoNZoLik@ (#117107) üzenetére


zzola
félisten

De, ez pontosan fedi a valóságo! A BF1-ről kérdezett konkrétan.... ;)

(#117115) Kickass válasza RangerFox (#117111) üzenetére


Kickass
őstag

Pont ezt akartam irni, hogy ha Days Gone megy 2018-ra akkor TLoU2 tuti nem lesz jövőre (sem).

[ Szerkesztve ]

(#117116) toompa válasza Zolibacsi88 (#117109) üzenetére


toompa
őstag

Itt besétálsz vele egy hivatalos sony szervízbe es azonnal cserélik a gépet egy javított gépre. Nálunk nem szervizelnek.
Ha limited a gép,azt álltalában nem tudják cserélni,vásárlási utalványt kapsz a vételárral.

(#117117) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Sziasztok!

Megkell kérdeznem itt is (multkor valami hír alatt már kérdezősködtem), de vásárlás előtt vagyok.

Na én főleg multiplayer játékokkal szeretek jászani. Van a ps4nek multi játékos felhozatala? Vannak annyian mint pcn?
Mennyire nehéz rászokni a kontrollere? (Eddig csak pc-m volt)
Valamint nekem 4k-s tvm van, megéri a prot venni, vagy elég a sima 4?

Köszi előre is!

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#117118) A`rpi válasza kiezTe90 (#117117) üzenetére


A`rpi
addikt

"Na én főleg multiplayer játékokkal szeretek jászani. Van a ps4nek multi játékos felhozatala? Vannak annyian mint pcn?"

[link] Ez csak egy példa döntő többség itt játszik, ha multiplatform címről van szó.

"Mennyire nehéz rászokni a kontrollere? (Eddig csak pc-m volt)"

Türelem és gyakorlás függő, néhány száz óra játék után biztosan belejössz.

"Valamint nekem 4k-s tvm van, megéri a prot venni, vagy elég a sima 4?"

Igen megéri. Mert szebbek a játékok, és több az FPS.

(#117119) Lefty válasza RangerFox (#117111) üzenetére


Lefty
addikt

TLoU2 hatha kijon jovo osszel, szerintem PSX-en kiderul. Most E3-mon a Lost Legacy miatt nem volt, nem akartak elvenni a rivaldafenyt tole.

(#117120) vg válasza Gery9112 (#117112) üzenetére


vg
addikt

Lehet ketten? Ha igen írd meg a neved felveszlek.

(#117121) dollarZ18


dollarZ18
tag

Pár hete haveromnak felnyomták az accját, de egy jelszócserével le is tudta az egészet. Most viszont kiderült, hogy sub-account-al nem fér hozzá a tartalmakhoz, minden játékon lakat lesz (saját accján is). Ha aktiváltatni akarja primary-re, akkor azt írja, hogy másik PS gép a primary, ezért nem lehet. Ezek szerint aki feltörte, a sajátján állította be primary acc-ra, és azóta is vígan játszik sub accounton keresztül? :U Hogyan lehet deaktiváltatni?

(#117122) RangerFox válasza Lefty (#117119) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Jaja, olvastam. Igazából é nem hiszek ebben, hogy azért csúsztatnák el, mert egy évben jönne a Days Gone-nal. Jó 2 zombis cím (mondjuk a TLoU nem egészen zombis), de akkor is. A sony pumpálja a pénzt a játékokba, mert amíg vannak ilyen címek, addig nyomatják a Playstation eladásokat, ami konkrétan életben tartja az egész céget. Így simán el tudom képzelni, hogy jövő év végére kiadják azt is. Vagy csak a rajongó beszél belőlem, aki nem akar még 1 évet várni rá :DDD De hát nyilván a Naughty Dogos srácokon múlik a dolog, most több kisebb csapatuk is dolgozik más-más játékon (Crash nsane trilogy, Lost Legacy, Jak remastered, TLoU2). Ahogy más is mondta, a Ps Experience-n majd kiderül. :)

(#117123) marilllyo válasza dollarZ18 (#117121) üzenetére


marilllyo
veterán

Pc-n is lehet deaktiválni.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#117124) krx21 válasza RangerFox (#117122) üzenetére


krx21
nagyúr

Hát legyen igazad... :K

(#117125) toompa válasza dollarZ18 (#117121) üzenetére


toompa
őstag

Supportnak elmondani a problémát?
Tudják deaktiválni és bannolni is a konzolját az embernek.

(#117126) dollarZ18


dollarZ18
tag

PC-n azt írja, hogy volt már deaktiválva nem rég, és ezért nem lehet. Akkor marad a support.

(#117127) Viper26


Viper26
nagyúr

Éves plus tagság mellé kaptam meg a Battlefront ultimate-et..játékon belül a kiegek nem aktívak, store-ban pedig a season pass-t vásároltként látom.

Ötlet? :F

Pixel 7 | FR955

(#117128) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Forbidden Sirennel játszott valaki PS4-en? Anno szerettem volna játszani, de nem volt PS-em, most meg kicsit tartok tőle :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#117129) glspeter1 válasza Viper26 (#117127) üzenetére


glspeter1
őstag

Külön le kell szedni az összes kieget store-ból (darabja kb. 1mb). :K

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#117130) KaitouP válasza Scholes9 (#117128) üzenetére


KaitouP
veterán

Hohó, én vagyok a te embered! :D Végigjátszottam, és hamarosan újra neki is állok. Silent Hill mellett szorosan a másik kedvenc horrorjátékom! Kérdés? :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#117131) l.skywalker válasza Viper26 (#117127) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ezeknek kell lennie benne, vagy alapból vagy külön le kell tölteni:

Star Wars: Battlefront
Star Wars: Battlefront Deluxe Edition (Ion Grenade, Ion Torpedo, DL-44-es Han Solo fegyver, Ion Shock, Victory Emote)
Season Pass (+20 új galaktikus technológia, úgy mint: fegyverek, járművek, Csillag Kártyák mind Birodalmi mind Lázadó oldalra, +16 új multiplayer pálya, 8 hős, 4 új játékmód)
Outer Rim DLC
Bespin DLC
Death Star DLC
Rogue One: Scariff DLC

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#117132) dollarZ18 válasza dollarZ18 (#117121) üzenetére


dollarZ18
tag

Akinek esetleg volt már hasonló tapasztalata, az leírná nekem, hogy mi lesz a dolgok menete? Mit fog kérni a support? Már írtunk e-mailt erre a címre: support@hu.playstation.com

(#117133) Gery9112 válasza vg (#117120) üzenetére


Gery9112
őstag

4 ember kell összesen itt a nickem: KGery91

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#117134) Scholes9 válasza KaitouP (#117130) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Silent Hilleket imádom, akkor veszem is, köszi, 3000 Ft a storeban :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#117135) KaitouP válasza Scholes9 (#117134) üzenetére


KaitouP
veterán

Tetszeni fog! :K Kellőképpen elborult és beteg akárcsak az SH, és a játékmenet sem szimplán az A-ból B-be futkosós, hanem komolyan taktikázni kell a szinteken (nem lesz könnyű). Különböző karakterek bőrébe bújsz majd, és bizonyos személyeket össze-össze köt a szinteken véghezvitt apró cselekedetek, amikkel egymás segítik (sokszor tudatlanul) a történet során - figyelj oda az apróságokra, magadnak könnyítesz vele a későbbiekben, sőt, lesz hogy ilyesmin múlik a továbbjutásod.

Sok sikert, remélem te is olyan örömmel játszod majd végig, ahogy én tettem. :K

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#117136) ithuriel


ithuriel
csendes tag

Hát ezt a Star Wars Battlefront Ultimate Edition-t kár volt megvenni PS-re. :( US accal vettem (ott volt annyi pénz feltöltve), gondoltam Ultimate Edition, Store-ban különálló játék és majd menni fog minden HU accal megosztva is, de ahogy nézem ez sima Battlefront + Deluxe content dlc meg Season Pass dlc... Mivel tudtommal dlc nem osztódik meg másik accal, így gondoltam megpróbálom majd US accounttal, de ott se ismeri fel a DLC-ket, pedig elvileg kiírta hogy le lett töltve minden. Így kb. kidobtam a pénzt az ablakon. :( Ráadásul EA szerverhez is kb. 3-ból 1x tud csatlakozni...

(#117137) Pocok9b


Pocok9b
aktív tag

Sziasztok!

USA store-on van egy olyan akció hogy költs 100$-át és 15-öt visszakapsz. A kérdésem az lenne hogy a ps+-ra is vonatkozik, valamint az előrendelésekre is?

[ Szerkesztve ]

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#117138) Gyulus76 válasza toompa (#117116) üzenetére


Gyulus76
aktív tag

Biztos, hogy javítottra? Lehet, hogy az egyébként megkímélt, újszerű állapotban lévő, de hibás konzolért kapsz egy leharcolt, de üzemképest?

(#117139) toompa válasza Gyulus76 (#117138) üzenetére


toompa
őstag

Ezek nem leharcolt konzolok. Mivel garisak,egy évnél fiatalabbak. Ha beviszed a géped és cserélik,a tiéd javításra a szlovákokhoz küldik(ha jól tudom). Gondolom onnan jön vissza és megy a körforgásba. Ott javítják,kipucolják,gondolom pasztázzák. Cserélik amit kell. Nem új konzolok,de leharcoltnak nem nevezném őket. Természetesen sérülésmentesek.
Tudomásom szerint így működik nálunk a szervíz.
Lehet hogy kis javításokat mint egy hdd csere bevállalnak,de ebben nem vagyok biztos.

(#117140) Neoteric válasza Pocok9b (#117137) üzenetére


Neoteric
addikt

Leírásban nincs erre kikötés, szal szerintem igen.

PSN: ne0teric_sAN

(#117141) KoNZoLik@ válasza zzola (#117114) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Bocsesz azt nem néztem azt hittem, hogy általánosságban írtad😁

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#117142) A`rpi válasza Gyulus76 (#117138) üzenetére


A`rpi
addikt

"Biztos, hogy javítottra? Lehet, hogy az egyébként megkímélt, újszerű állapotban lévő, de hibás konzolért kapsz egy leharcolt, de üzemképest?"

Kvázi új gépet kapsz külsőleg, a belső az egy használt gép, de kár rajta stresszezni, mert azonnal kapsz másik konzolt nem kell várni napokat heteket a javításra, és az egy év garancia is újra indul.

Szóval, simán jó a SONY féle koncepció is.

[ Szerkesztve ]

(#117143) Pocok9b válasza Neoteric (#117140) üzenetére


Pocok9b
aktív tag

Köszi, én is úgy gondolom, de így a biztos. :R

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#117144) Vasy09 válasza birorichard (#117095) üzenetére


Vasy09
őstag

Neee, a GOW-os limited boxot elpasszoltad??? :Y :Y :Y

Szentségtörés! :DDD :D Én nem adom el, marad mind a kettő, bár mostanság alig van időm játszani! :U

Megkérdezhetem, hogy miért váltottál?

Gamertag: Vasy09

(#117145) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Ha esetleg valakit érdekel, emagon most 123 a pro, 2 év garival.

(#117146) Pocok9b


Pocok9b
aktív tag

Még 1 kérdés, a Destiny 2-t Deluxe esetén az expansion-ök is megoszlanak? Tehát tudjuk használni teljes értékűen mind a ketten? Voltak olyan game-ek ahol a DLC-k nem mentek mert profilhoz, accounthoz volt kötve. Erről van valakinek tapasztalata?

Illetve ha valakit érdekel, a BF1 premium az működik usa-hun accal, teljes értékűen.

Most a destiny-t USA-USA acc közötti megosztással szeretnénk megvenni, és azért kérdeztem hogy mennek-e a DLC-k mind a 2 profilon?

[ Szerkesztve ]

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#117147) Tatyla válasza Pocok9b (#117146) üzenetére


Tatyla
őstag

Destiny 1-nél osztódott

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#117148) Pocok9b válasza Tatyla (#117147) üzenetére


Pocok9b
aktív tag

Köszi az infót, akkor nem lesz itt gond. Jöhet a deluxe edition. :)

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#117149) Tegla80 válasza BoC1ka (#117089) üzenetére


Tegla80
addikt

Ezt nem igazan ertem mert mentes nem tunik csak ugy el!
Leirnad bovebben,h mi es,h volt,van ,h esetleg tudjunk segiteni?

Sony® & PlayStation®

(#117150) Zolibacsi88


Zolibacsi88
aktív tag

Garancia érvényesítéshez sony szervízzel egyeztessek, vagy előbb a magyar support?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.