Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101301) A`rpi válasza Tegla80 (#101300) üzenetére


A`rpi
addikt

Köszönöm, korrigálom.

(#101302) Csillag01


Csillag01
aktív tag

sziasztok

nincs ps+ elofizetesem, de attol vasarolhatok a ps storebol digitalis jatekot?
a digitalishoz nem kell lemez?

bocs ha hulyeseget kerdeztem

Asus Rog Phone 6

(#101303) toompa válasza Csillag01 (#101302) üzenetére


toompa
őstag

Igen vásárolhatsz,nem kell hozzá lemez.

(#101304) Csillag01


Csillag01
aktív tag

mi a külömbseg a bundle,psn,full gamek között a storeba?

Asus Rog Phone 6

(#101305) yusukee


yusukee
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudom volt e már ilyen post, de kíváncsiságból megmértem hogy/mennyit fogyaszt a PS4 Slim.
Alapadatok: Ethernet, kis gagyi 2500Ft USB hangkártya, kontroller bedugva.

Rest letöltés nélkül: ~5W
Rest letöltéssel: ~45W
Menüben letöltéssel (nincs játék elindítva): ~55W
Játék letöltéssel: (Sword art online: Hollow Realization): ~80W - > Multiplayer, 60 fps
Játék letöltéssel: (Lord of the Fallen): ~85W - > Harc közben, volt vagy 15 fps
Játék letöltéssel: (Uncharted 4): ~85W -> Random terület

Nem mondanám, hogy sokat fogyazt a jószág :D

Milyen körülmények között fogyaszthat 165W-ot?

(#101306) A`rpi válasza Csillag01 (#101304) üzenetére


A`rpi
addikt

"mi a külömbseg a bundle,psn,full gamek között a storeba?"

[link]

(#101307) A`rpi válasza yusukee (#101305) üzenetére


A`rpi
addikt

Köszönjük a tapasztalataidat, volt már róla szó,
lassan majd a PRO paramétereivel is bővítem a listát, csak még lusta voltam utána nézni.

[ Szerkesztve ]

(#101308) TazLeacher válasza kevepapa (#101293) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ha te nem látod egy olcsóbb 4K meg egy fullhd közötti különbséget, akkor vak vagy. Egy sima mezei TV adás sem ugyan úgy néz ki egy SD vagy HD tv-n, mint egy fHD-n, pedig az csak SD. Akkor hogy van ez? Kicsit többről szól egy, mint a pixelek számának növeléséről. Ha ennyiről szólna, akkor egy 8 éves fHD tv ugyan azt a képet adná, mint egy mai. Az eltelt idővel pedig fejlődik a technika. Mondhatod, hogy nincs különbség, csak ez nem igaz. Hogy ez most a pixelszám növelése, vagy a technika fejlődése miatt van, felhasználói oldalról nem érdekel, ha a látvány szebb. Márpedig szebb. Egy 3 éves középkategóriás LG fHD megy egy mai középkategóriás UHD között zongorázni lehet a különbséget. Innentől lehet hisztizni, hogy nincs ami kihasznalja, de ha berakok egy BD filmet, és szebb a kép, engem nem érdekel, hogy ezt mi okozza.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#101309) #20844032 válasza A`rpi (#101298) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én még a 3d érában kísérleteztem vele. Sajnos nem sok sikerrel. Mármint maga a technológia működik természetesen, nem túl bonyolult a működése, de a játékok nem igazán voltak erre felkészítve. Anno volt pár játék ami működésileg támogatta, de a gyakorlatban ez csak akkor ad használható eredményt, ha a két képet torzítva renderelné a játék (mert a félképek vannak teljes szélességre kinyújtva), de ilyet egyet sem találtam sajnos. Ma már a 3d szitokszóvá korcsosult, úgyhogy semmilyen oldalról nem támogatja semmi. A 3d-t támogató játékok mára szinte teljesen eltűntek/átvette a helyüket a VR.

kevepapa:
- elsősorban az, hogy nem egy játék, amiket anno nem túl jó futás mellett játszottam végig, azok rendre jobban futnak patchelve. Nem garancia ez minden címre, de tapinthatóan van kraft a rendszerben. A magasabb felbontásban futó játékok is nagyon szépek egy 4K tévén, bár ebben nagy meglepetés nem volt, a pécéről ez amúgy is tudom. Igen, látom, hogy ez itt sokaknak nem ugrás, hát...mindegy. Nekem hótmindegy ki és mit lát vagy nemlát. A hite méginkább.
-Végre van egy csendes gépem. Evvel nagyon sokat kínlódtam a régi gépeknél. 7db-ból nem sikerült egy elfogadhatót találnom. Szegény n000rbi 4db pro-ból nem talál jót, szal vannak nálam is pechesebbek :)
-Nálam komoly szempont a végre elfogadható minőségű stream/remoteplay. Én viszonylag sokat remoteplayelek, végre sikerült elérni a pro-val a sok évvel ezelőtti szintet(fhd@60fps).
-Egy jobb gép jobb. Mindig. Nekem ennyi elég. Ez a hobbim 30 éve. Mamár a gyerekeim is játszanak. A két gép közti árkülönbség a leseszarom kategória. Van jobb, innentől egyetlen okot nem tudnék, miért vegyem a gyengébbet. Amikor az jött, azt vettem első nap. Most ezt. Ha kijön a köv. széria, azt fogom megvenni azonnal. Én ebben nem mérlegelek. Nem kellenek súlyos indokok a miértre. Van ls jobb. Ennyi until elég nekem :)

[ Szerkesztve ]

(#101312) ben800 válasza yusukee (#101305) üzenetére


ben800
aktív tag

Ez a fogyasztás isteni a többi eszközhöz mérten :)
Nálunk is slim van és nagyon elégedettek vagyunk vele,nem hangos egyáltalán,sokkal kevésbé melegszik,remélem még 3-4 évig lesz rá support mert kinézetileg is nagyon eltalálták :)

(#101319) Tegla80 válasza ben800 (#101312) üzenetére


Tegla80
addikt

"......remélem még 3-4 évig lesz rá support....."
Miert ne lenne,hisz a ps3 nal is muxik meg minden vagy mondhatnam a psp-t vagy vita-t is.....szval ettol nem kell felni.

Sony® & PlayStation®

(#101320) predakon válasza Cobra652 (#101318) üzenetére


predakon
őstag

Én spec hasonló okokból döntöttem a használt sima PS4 mellett ellentétben a slimmel.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#101321) krx21 válasza JanR (#101267) üzenetére


krx21
nagyúr

Pedig meglett volna az egyetlen olyan eszközöd, tartalmad, hogy kihasználhattad volna a TV-det...

(#101322) zzola válasza Cobra652 (#101318) üzenetére


zzola
félisten

Engedd el a témát szerintem.... :)

(#101325) predakon


predakon
őstag

US store használok még pár óráig 7$ a 10$os psn feltöltőkártya :)
[link]

Vásároltam már náluk többször is, minden rendben volt.

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#101326) #48967168


#48967168
törölt tag

Starwars battlefront tulajokat kérdem, hogy megjött-e már a VR demo patch a játékhoz? Esetleg valami infó róla, hogy elérhető mint külön demo, vagy mindenképp kell hozzá a játék?

(#101327) apic


apic
csendes tag

Ps 4 Pro-hoz van porszűrő mert én nem találtam sehun!

(#101328) Tibcsó válasza #48967168 (#101326) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

Igen megjött, egy küldetés.
Beépül a játékba, kell hozzá mindenképp az alap játék.
Nagyon látványos, csak sajnos rövid.

(#101329) TBT


TBT
addikt

Playstation 4 (PS4) Slim 1 TB + Driveclub + Uncharted 4 + Ratchet and Clank - 99 999 Ft

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#101330) Bad Pritt válasza TBT (#101329) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez jó kis csomag, ha most vennék tuti ilyet vennék. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#101331) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

Egyelőre csak tweet van arról, hogy dec. 15-20 között trial keretében korlátozottan kipróbálható a COD: IW.

(#101332) dunc


dunc
nagyúr

Az Uncharted 4 kötelező darab, az első számomra nagy PS4 es cím, mint grafikába, mint történetbe! 7500 remek vétel, úgy gondolom!

(#101333) F.B.I. válasza TBT (#101329) üzenetére


F.B.I.
veterán

Én is most cseréltem a régi PS4-et egy slimre (ajándék) remélem beválik, mondjuk a kompakt méret és a vertical standes kinézete nagyon bejön, a hűtőbordában lévő heatpipe-ról nem is beszélve, ami halkabbá teszi, mint egy Pro (jó mondjuk 4K nem is megy). Úgyhogy +1 a slimre...bár onnan már csak egy ugrás a Sugár! :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#101334) A`rpi válasza Cobra652 (#101318) üzenetére


A`rpi
addikt

Hisztire, és a veszekedésre nincs szükség a topikban, ahogyan arra sem hogy egymásnak essetek ki igazolja önmagát, továbbra is azt vesz mindenki amiben örömét leli, és itt pont.

Ha én úgy gondolom hogy ezen túlmentetek, és az eszmecsere nem építi a topikot, csak újra és újra ugyan azok az érvek jönnek elő, stb.. törölöm az adott hozzászólásokat és a rá érkező válaszokat is.

Ez senkinek a személye ellen nem szól, csupán közösség érdekében teszem, mert elhiheted ez már lerágott csont, már többször ki lett tárgyalva. Személy szerint én csak elébe szeretnék menni, annak hogy az érveket felváltsa a személyeskedés, meg általánosságban okafogyott legyen az eszmecsere.

Ha van új tapasztalod, bármivel kapcsolatban azt továbbra is örömmel várjuk, ugyanígy ha segítségre van szükséged örömmel segítünk, de a másiknak ne akarjuk már megmagyarázni minek örül vagy minek nem...

(#101335) perge666 válasza F.B.I. (#101333) üzenetére


perge666
veterán

Ha nekem egyszer beadja az unalmast a 1116—osom,szerintem nekem is Slim lesz.
Remélem nem most lesz!

(#101336) kevepapa válasza TazLeacher (#101308) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Pont, hogy látom a különbséget a belépő szintű 4K megjelenìtők és a komolyabb fullHD tévék között, ez utóbbiak javára. Nekem van egy Panasonic 50"UT50-es plazmám, az képminőségben konkrétan kenterbe veri a ma kapható 4K tévék 70-80%-át, nagyjából úgy kb fél millió forintig (ugyanekkora méretben). Ezen kívül rendszeresen hajtok egy Samu H6400 ast, ami ahhoz képest h led, és h mennyibe került, kifejezetten szép képet ad. Ellenben több ismerősöm belépő szintű 4k tévéjét is volt szerencsém alaposan szemügyre venni és bizony nem adnak olyan minőségű képet, mint az említett fullhd tévék, ebben a tulajdonosaik is egyetértenek. Nyilván színhűségről, feketeszintről stb beszélek, és nem a felbontásról vagy a felskálázásról.

(#101337) toompa


toompa
őstag

Nem szeretnék senkinek reklámot csinálni,de meg szoktátok osztani ha valami akciós.
A jatekaim.hu-n egy srác 10ezerért árul Last Guardian reedeem kódokat magyar store-ra.
Én már a másodikat vettem ma tőle,megbízható. Valami promo kód lehet,mert aktiválás után is mutatja hogy megvásárolható a játék a store-ban,ha cím szerint kikeresem. De a kód tökéletesen működik és a teljes játékot tartalmazza.
Ha nem fér bele ez a hozzászólás,törölheted Árpi.

[ Szerkesztve ]

(#101338) TBT


TBT
addikt

FullHD monitorra rá lehet csatlakoztatni a PS4-et HDMI-n keresztül? Vagy mindenképp a TV az ajánlott?
Hogyan tudok hangot varázsolni (mert a HDMI foglalt lesz, Optika pedig nincs a Slim változaton)?

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#101339) #20844032 válasza kevepapa (#101336) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nekem meg itt lóg a falon a fhd meg a 4k egymás mellett, belépőszint, egyik sem mai gyerek, de azon kívül hogy az egyik IPS(lg), a másik VA (samu) annyira semmi különbség nincs, hogy az őrület. Nem is értem honnan jönnek ezek a marhaságok. A több pixel elrontja a képminőséget? :D

toompa: írtam neki, köszi az infót!

[ Szerkesztve ]

(#101340) A`rpi válasza TBT (#101338) üzenetére


A`rpi
addikt

"FullHD monitorra rá lehet csatlakoztatni a PS4-et HDMI-n keresztül? Vagy mindenképp a TV az ajánlott?"

Megfelelő képarányú és bemenetű monitorral lehet használni a PlayStation 4-et.

"Hogyan tudok hangot varázsolni (mert a HDMI foglalt lesz, Optika pedig nincs a Slim változaton)?"

HDMI a hangot is átviszi televízió esetében biztos, monitor esetében kiépítéstől függ, HDMI-s monitorokon szokott lenni fejhallgató kimenet, vagy beépített hangszóró általában, de azért vásárlás előtt informálódj.

[ Szerkesztve ]

(#101341) kevepapa válasza #20844032 (#101339) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Tehát szerinted sincs különbség. Nem tudom esetedben mely konkrét modellekről van szó, én nyilván a felső (Pana) és középkategóriás (Samu) fhd készülékeket hasonlítom a belépő szintű Samu, de különösen Lg 4K tévékhez.

(#101342) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Most vettünk barátomnak egy Philips 49 PUS6401-et, PRO mellé, nagyon szereti és teljesen megvan vele elégedve, egy 6 éves középkategóriás Samsungot váltott.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#101343) #20844032 válasza A`rpi (#101340) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ha nincs a monitoron audio az sem olyan nagy tűz. 4K körül kapható a megoldás. Van rajt analóg meg digit izs.

(#101344) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

December 15-től 20-ig kipróbálható lesz ingyen a Call of Duty: Infinite Warfare

-Kampány: Az első két pálya
-Multi: Max szint: 15
-Zombi: Max szint: 3

Live-Die-Respawn

(#101345) Vasy09 válasza A`rpi (#101275) üzenetére


Vasy09
őstag

Nálam most előfordult a R6 Siege-nél, hogy magyar profillalvettem meg a gold változatot, le is töltöttem, de az usa profilomban, ami a fő profil, sajna nem látom a gold tartalmakat, csak a sima alapjátékot! Pedig primary a magyar profil! :U :U

Gamertag: Vasy09

(#101346) A`rpi válasza Vasy09 (#101345) üzenetére


A`rpi
addikt

"Nálam most előfordult a R6 Siege-nél, hogy magyar profillalvettem meg a gold változatot, le is töltöttem, de az usa profilomban, ami a fő profil, sajna nem látom a gold tartalmakat, csak a sima alapjátékot! Pedig primary a magyar profil! :U :U"

Extra tartalmakkal szokott gond lenni, van ami accounthoz kötött és nem osztódik, ezzel az Ubisoft szokott variálni, de EA esetében is tapasztaltam már BF4 esetében a Premium is ilyen volt, az extra cuccot csak az kapta meg aki a Premium-ot vette, a DLC-k természetesen megosztódtak.

Esetleg azzal próbálkozhatsz visszalépsz a magyar profilba, akár a store-ba, akár ingame próbálod elindítani az extra tartalmak letöltését, majd vissza a fő profilodba, esetedben USA- fiókban, és letöltés után újra ellenőrizni a DLC-ket.

[ Szerkesztve ]

(#101347) Lefty válasza TBT (#101338) üzenetére


Lefty
addikt

Hogyne lehetne, én is monitoron játszom többnyire, HDMI legyen rajta. Az visz hangot is nem csak képet, ha a minitoron van jack kimenet, akkor oda mehet a füles vagy hangszóró, ha nincs, akkor a kontrollerbe. De használhatsz wireless PS4 headset-et is.

(#101348) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Hali!

Sony KD-XD8077 TV-m van, PS4 Pro-val. Vannak ajanlott beallitasok a TV-hez?

Szerk.: a HDR engedelyzeve van, igazabol az expertebb beallitasok erdekelnek. Engedelyezzuk-e a contrast enhancert, melyik szinprofil, stb.

[ Szerkesztve ]

(#101349) F.B.I. válasza WonderCSabo (#101348) üzenetére


F.B.I.
veterán

Szerintem ez egyéni ízlés kérdése, biztos vannak jó calibrátorral mért, állított adatok, én is találtam az enyémhez de nekem egyáltalán nem jött át (főleg, hogy többet játszok este). Szerintem szánd rá a napod és tesztelj...nem egy évig fogod használni és jobban is fogsz örülni neki ha te magadnak lövöd be az optimálist. :K

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#101350) Bazsi1987 válasza F.B.I. (#101342) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én is szemezek egy ilyen tv-vel, van benne játék üzemmód meg mozi?😊

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.