Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101151) KaitouP válasza newmoonlight (#101150) üzenetére


KaitouP
veterán

Vegyél rá grip -et: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#101152) mitisz válasza perge666 (#101149) üzenetére


mitisz
tag

Akkor azt javasoljátok vigyem vissza az eladónak? Igazából ha megy a PC nem hallom, csak akkor ha csak a PS4 megy és odamegyek fülelni. Hibátlanul működik amúgy a konzol, ettől az apró kellemetlenségtől eltekintve. Persze az ágyam a PC és a PS4 mellett van, ezért hallom este is.

Szerk.: Megpróbáltam levideózni, de a telefonom mikrofonja nem veszi ezt a magas frekvenciát.

[ Szerkesztve ]

(#101153) newmoonlight válasza KaitouP (#101151) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Vettem, de nem az igazi. Masszívabb lenne a komplett PS3-as karral.

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#101154) FullGas válasza newmoonlight (#101150) üzenetére


FullGas
aktív tag

-

[ Szerkesztve ]

(#101155) KaitouP válasza newmoonlight (#101153) üzenetére


KaitouP
veterán

Értem. Hát, a PS3 -as kart tuti nem lehet ráapplikálni (hacsak nincs valami "medzsik" módszer), de a DS3 -om analóg karját, ha megnézed, és összeveted a DS4 -el, látni fogod hogy előbbi nagyobb (már maga az a "golyó" is ami forog benne), szóval szerintem ez egy lehetetlen küldetés.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#101157) bozont válasza newmoonlight (#101150) üzenetére


bozont
veterán

Lehet rátenni ilyen gumikupakot, abból sokféle kialakítás létezik: [link] [link]

(#101158) newmoonlight válasza KaitouP (#101155) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Én azt sem bánnám, ha esztétikailag kissé "kifogásolható" lenne...

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#101159) KaitouP válasza newmoonlight (#101158) üzenetére


KaitouP
veterán

Woah, az igen, merész... :DDD Ezek szerint akkor létezik a "medzsik". :DDD Hogy ezt hogy tudod kivitelezni, arról fogalmam sincs, én nem merném szétszedni egyiket sem így, pláne hogy a DS4 még garis. :D

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#101160) bozont válasza newmoonlight (#101158) üzenetére


bozont
veterán

Esetleg ez irányba is nézelődhetsz: [link]

(#101161) newmoonlight válasza bozont (#101160) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Na, ez lesz a befutó! Köszi! :R

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#101162) TazLeacher válasza newmoonlight (#101150) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Megoldás. Nekem innen van az Alpha, első perctől ezt használom a kontrolleren, és nagyon kényelmes (de ugye az homorú).

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#101163) perge666 válasza mitisz (#101152) üzenetére


perge666
veterán

Akkor lehetséges hogy csak felnagyítottad az előző hozzászólásodban a hibajelenséget.
Mert a régebbi szériás gépek tápegységei ugyebár szinte mind zúgnak új koruk óta,de nem olyan hangosan hogy zavaró legyen.

(#101164) newmoonlight válasza TazLeacher (#101162) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Nem rossz... :K

[ Szerkesztve ]

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#101165) glspeter1 válasza newmoonlight (#101164) üzenetére


glspeter1
őstag

Én egy ilyen Kontrolfreek-et használok, imádom! :K

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#101166) newmoonlight válasza glspeter1 (#101165) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Homorú... :O

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#101167) mitisz válasza perge666 (#101163) üzenetére


mitisz
tag

Lehet, bár este alvás közben tényleg zavaró volt. De a konzol úgy tűnik jól megy, szóval lehet, hogy annál a megoldásnál maradok, hogy amikor nem játszok vele, akkor kihúzom a tápkábelt, és akkor probléma megoldva. :) Ez egyébként egy launch ps4 modell (CUH-1004). állítólag kb. 500-600 órát ment. Számíthatok arra, hogy ez a gép még sokáig megbízható lesz, mik a tapasztalatok a launch modellekkel?

[ Szerkesztve ]

(#101168) vonSux válasza newmoonlight (#101166) üzenetére


vonSux
őstag

(#101169) A`rpi válasza mitisz (#101167) üzenetére


A`rpi
addikt

"Lehet, bár este alvás közben tényleg zavaró volt. De a konzol úgy tűnik jól megy, szóval lehet, hogy annál a megoldásnál maradok, hogy amikor nem játszok vele, akkor kihúzom a tápkábelt, és akkor probléma megoldva. :) Ez egyébként egy launch ps4 modell (CUH-1004). állítólag kb. 500-600 órát ment. Számíthatok arra, hogy ez a gép még sokáig megbízható lesz, mik a tapasztalatok a launch modellekkel?"

Persze, egy takarítás és újrapasztázást eszközölj a készüléken.

(#101170) Newyorker


Newyorker
addikt

Szerintetek a Bf1 ennyire bugos vagy vkik cheatolnak? Van egyáltalán cheat ps4em ezekhez?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#101171) erahurka


erahurka
félisten

Meg tudja mondani valaki, hol tudom beállítani, hogy a valódi nevem helyett a nickem mutassa? Első bekapcsolásnál beírtam a nevem, azóta az kvázi a felhasználónevem. :R

(#101172) A`rpi válasza erahurka (#101171) üzenetére


A`rpi
addikt

"Meg tudja mondani valaki, hol tudom beállítani, hogy a valódi nevem helyett a nickem mutassa? Első bekapcsolásnál beírtam a nevem, azóta az kvázi a felhasználónevem. :R"

[link]

(#101173) Neoteric válasza Newyorker (#101170) üzenetére


Neoteric
addikt

Nincsenek cheaterek. Max ha annak számítod azokat, akik egérrel és billentyűzettel játszanak.

PSN: ne0teric_sAN

(#101174) apic


apic
csendes tag

Sziasztok srácok ,olvasgatom a fórumot egy ideje , szerdán jön meg a ps 4 pro-m, olyan kérdésem lenne hogy érdemes megvenni a dark souls 3-t 14 ezer pénzért?Vagy milyen hasonló RPG játékot ajánlotok?Olvastam az ajánlatokat, még a witcheren gondolkoztam.

[ Szerkesztve ]

(#101175) mitisz válasza apic (#101174) üzenetére


mitisz
tag

Bloodborne!

(#101176) zzola válasza Neoteric (#101173) üzenetére


zzola
félisten

Külső kiegészítőkkel azért lehet előnyt kovácsolni! Pl. Cronusmax-xal az egylövetűből lehet sorozatlövőt "csinálni", auto spot, bolt action gyorsabban tölt stb...

[ Szerkesztve ]

(#101177) Neoteric válasza zzola (#101176) üzenetére


Neoteric
addikt

Jogos, akkor úgy mondom, hogy aimbot, wh és társaik nincsenek.

PSN: ne0teric_sAN

(#101178) Roland861010


Roland861010
addikt

Egész jó árba adják az Uc4-et.

[ Szerkesztve ]

(#101179) Bad Pritt válasza Roland861010 (#101178) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jaja, el is gondolkodtam, hogy ha ez most 7500, akkor majd a GTAV mennyi lesz vajon...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#101180) N@idia válasza Bad Pritt (#101179) üzenetére


N@idia
őstag

Én a Watch Dogs 2-őt várom akcióba, remélem lesz :C

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#101181) Bad Pritt válasza N@idia (#101180) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Lesz valamikor két hét múlva.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#101182) upc8823 válasza oriic (#101119) üzenetére


upc8823
tag

sony vártam volna el ilyen contlorert

(#101183) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Kérdeznék egyet: megvettem az Uncharted 4-et, de elég nyögvenyelős volt, PC-ről se paypallel, se kártyával nem ment, droid app is szarakodott, úgyhogy végül PS-ről sikerült. Viszont a Library Purchased mappájában kétszer jelent meg a játék ilyen módon. Miért van belőle kettő, kétszer vettem meg? Nyoma még nincs a dupla vásárlásnak, egy db Thank You for Your Purchase és egy perccel később egy Funds have been added to your wallet c. emailt kaptam, egyszer 7500 lett levonva a számlámról.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#101184) dunc válasza Bad Pritt (#101183) üzenetére


dunc
nagyúr

Lehet külön jelőli a multiplayert.

(#101185) Csabee86 válasza Bad Pritt (#101183) üzenetére


Csabee86
senior tag

Nekem is ugyan ilyen. Erre én is kíváncsi lennék.

(#101186) Bad Pritt válasza dunc (#101184) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Most megnézegettem, csattra ugyanaz a kettő, annyi a különbség, hogy a nagybetűset nem lehet letölteni. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#101187) jaroslav


jaroslav
aktív tag

Gondolom, ha még nem vagyok a PS4-em birtokában, de csináltam accountot a PS store-ban, akkor oda bejelentkezve PC-n, meg tudom venni az Uncharted 4-et a majdani PS4-re?

[ Szerkesztve ]

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#101188) perge666


perge666
veterán

A 7 Days to Die most akciós a Storeba,eléggé bejön,de ez csak netes játék vagy van neki sztori módja is?
Mert ugyebár plus tagságom nincs,és ha csak online akkor felejtős.

(#101189) Kendek válasza jaroslav (#101187) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Természetesen, bár igyekezni kell vele, mert elég nyögvenyelősen megy a bankkártyák elfogadtatása, illetve a fizetési procedúra végig vitele sem éppen százas mostanában...

<-ƘƘ->

(#101190) lui24 válasza Bad Pritt (#101179) üzenetére


lui24
tag

Remélem annak nem csak felezik az árát mint eddig mindennek, mert akkor is drága lesz még.

(#101191) jaroslav válasza Kendek (#101189) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Köszi a megerősítést!

Szerencsére rendben lement a folyamat, magyar acoount-al, és magyar bankkártyával.
Már bánom, hogy tegnap nem vettem meg a kedvezményes Battlefield 1-et, mert azt gondoltam, hogy nincs még meg a gépem, nem variálok. De most, hogy néztem a leárazott Unchartad 4-et, úgy döntöttem, csak belevágok a vásárlásba.

Ha zavarhatok még egy kérdéssel:
Olvastam, hogy többen "taktikáznak" azzal, hogy külföldi accountot regisztrálnak...
Sok előnye van, vagy nem éri meg annyira a fáradságot?

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#101192) mitisz válasza A`rpi (#101169) üzenetére


mitisz
tag

Nincs köze a túlmelegedéshez/procihoz/gpu-hoz szerintem. Itt egy videó: https://youtu.be/MWrp9Yi82eg?t=1m13s

Pont ilyen hangot ad ki az én gépem is, ha kikapcsolom. Ha kihúzom az áramforrásból, akkor is kb. 1-2 percig még hallani ezt a hangot. Ugye ez nem azt jelzi, hogy hamarosan meghal a táp benne? :D Nyugodt lehetek? :S

Van még valaki más aki ilyesmit hall a gépéből kikapcsolás után?

[ Szerkesztve ]

(#101193) crue válasza lui24 (#101190) üzenetére


crue
őstag

Az UC4 sem felezve van most és a korábbiak között is volt 50%-nál nagyobb kedvezmény, úgyhogy lehet reménykedni.

(#101194) Def26


Def26
félisten

Most kaptam sony -tól. US store -ban beváltható, hátha jól jön valakinek.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#101195) unravel válasza jaroslav (#101191) üzenetére


unravel
őstag

"Olvastam, hogy többen "taktikáznak" azzal, hogy külföldi accountot regisztrálnak...
Sok előnye van, vagy nem éri meg annyira a fáradságot?"

Szerintem ez ugyanolyan kérdés mint a "Slim vagy Pro" , "Lemezes játék vagy letöltött" ... csak Te magad tudhatod a választ. Van akinek nem gond egy másik accountra odafiggyelni, más pedig nem akar szarakodni vele és nem érdekli ha esetleg drágább a magyar PS áruház. Rád van bízva.

¯\_(ツ)_/¯

(#101196) Cry0


Cry0
őstag

Sziasztok
Ps3 után mától én is büszke tulajdonosa lettem egy Ps4 nek :))
szóval mátol csatlakozok a klubhoz :DD

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#101197) A`rpi válasza mitisz (#101192) üzenetére


A`rpi
addikt

Ez csak egy jó tanács volt ha használt gépet vettél, érdemes megcsinálni.
Természetesen a sípolásnak ehhez semmi köze.

(#101198) mitisz válasza A`rpi (#101197) üzenetére


mitisz
tag

Érdemes másik gép után nézni, és ezt visszaadni az eladónak? Vagy ez nem gond? Nem szívesen kellemetlenkednék már vele. Tuti, hogy a tápegységből jön. Az a fura, hogy csak és kizárólag teljesen kikapcsolt állapotban csinálja.

[ Szerkesztve ]

(#101199) perge666 válasza mitisz (#101198) üzenetére


perge666
veterán

Már írtam hogy a régi szériás gépeknél ez teljesen normális,ha megkérdezed még 10X attól nem lesz jobb.
Ha téged zavar vidd vissza.
Én 1,5 éve vettem a gépet használtan,nekem is egyből feltünt a ciripelés,akkor rákérdeztem itt,azt a választ kaptam amit neked is írtam,még egy darabig engem is zavart,de megszoktam,sőt már nem is hallom mert nem figyelem és még sincs semmi baja azóta sem!

Más : Akkor a 7 Days to Die senkinek semmi infója,senki nem játszik vele?
Mert nagyon gondolkodok hogy bezsákolom még ma este,nehogy ne legyen akciós.
Olvasgattam utána hogy lehet Online is játszani,akkor elvileg van Offline része is,csak megerősítést várnék......

[ Szerkesztve ]

(#101200) #20844032 válasza mitisz (#101198) üzenetére


#20844032
törölt tag

Semmilyen problémát nem okoz. Ez nem csak a régi szériás gépeket érinti, hanem minden olyan elektronikai eszközt, amiben tekercsek vannak. Azaz gyakorlatilag minden elektronikai berendezést :)
Az újakból is van nem kevés, ami coilwhineol. n000rbi épp a negyedik pro-jánál tart, és ez is ciripel neki. Én kettőt vettem, azok kussolnak. Lottó.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.