Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101701) A`rpi válasza Deck (#101700) üzenetére


A`rpi
addikt

"Ha tervezek sok lemezes játékot venni és néha Season Pass-t akkor inkább melyik store lenne jó nekem? Magyar vagy Angol? :R Jó már a Magyar, nincs lemaradás mint régen?"

Magyar.

(#101702) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Van itt esetleg aki tudna segíteni USA acc refund ügyben? Esetleg hova/mit kell írni, mit kell nekik elküldeni stb....
Köszönöm.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#101703) WonderCSabo válasza WonderCSabo (#101694) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Koszi, PS4-rol sikerult... Meg kozben az egyik proba fundom is bement, pedig a weben mindegyiket visszadobta. LOL.

(#101704) unreg1 válasza bioneye (#101686) üzenetére


unreg1
tag

Ha máshol még nem játszottál velük, akkor MGS5, GTA5, God of War3

[ Szerkesztve ]

(#101705) zuzu000


zuzu000
őstag

Hétvégi akciót láttátok?

Ezio collection és JC3-mal eléggé szemezgetek. Előbbit ps3-on játszottam ki, de nosztalgiaképp megint kedvem jött hozzá.
Just cause hogy muzsikál ps-en?

[ Szerkesztve ]

(#101706) Oppenheimer válasza zuzu000 (#101705) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Én egyikért sem adnék pénzt.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#101707) zuzu000 válasza Oppenheimer (#101706) üzenetére


zuzu000
őstag

Kicsit tágabb vélemény? :D

(#101708) Oppenheimer válasza zuzu000 (#101707) üzenetére


Oppenheimer
veterán

A metrot már megvettem halloweeni akció alkalmával, a többi meg nem érdekel. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#101709) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Itt az alkalom kipróbálni a Battlefrontot. Ultimate felesben 4.500 Ft. Ennyit még akkor is megér, ha 10-20 órát tolok bele.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#101710) A`rpi válasza Mrdevil (#101702) üzenetére


A`rpi
addikt

"Van itt esetleg aki tudna segíteni USA acc refund ügyben? Esetleg hova/mit kell írni, mit kell nekik elküldeni stb....
Köszönöm."

Van néhány PH-s tapasztalat azokat olvastad?

[link] [link] [link] [link] [link]

(#101711) belan válasza oriic (#101671) üzenetére


belan
addikt

Bizony nem csúnya

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#101712) adriano18


adriano18
tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem van, hogy ha van egy 15 ezer ft-os feltöltőkártya feltöltve az accountomra, de a játék 16 ezer ft-ba kerül akkor az megoldható, hogy azt a plusz ezer ft-ot a bankkártyámról vegye le míg a 15 ezret a feltöltökártyás cuccról?

(#101713) A`rpi válasza adriano18 (#101712) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok!
Olyan kérdésem van, hogy ha van egy 15 ezer ft-os feltöltőkártya feltöltve az accountomra, de a játék 16 ezer ft-ba kerül akkor az megoldható, hogy azt a plusz ezer ft-ot a bankkártyámról vegye le míg a 15 ezret a feltöltökártyás cuccról?"

1500FT a legkisebb címlet amit le tud vonnia bankkártyádról a PSN, ezt leszámítva igen lehetséges.

A vásárlást PlayStation 4-ről próbáld megejteni, mert PC-ről problémás szokott lenni a fizetés.

(#101714) andro93 válasza WonderCSabo (#101694) üzenetére


andro93
aktív tag

Várni kell vele egy darabig, miután aktiváltad. Nálam sem engedett vásárolni a frissen aktivált kártyáról. Használtam pár alkalommal a kártyám vásárláshoz, majd töröltem az adatait, újra beírtam, aztán nem engedett vásárolni, csak pár óra után, vagy másnap. Több kártyával is ez volt.

[ Szerkesztve ]

(#101715) Adam_Shepard válasza A`rpi (#101713) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Tegnap fizettem 890 FT-ot kartyaval psnen.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#101716) Kendek válasza Adam_Shepard (#101715) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Lehet vele fizetni kisebb összeget is, a maradék bekerül a wallet-be, és a legközelebbi vásárlásnál beszámítja...

<-ƘƘ->

(#101717) BOBAKILL válasza SH4D0W2011 (#101615) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Hali. Ds4 windows programot kell letölteni és szuperül megy a dualshock pc-n is. Olvasd el a leírását hogy miket kell beállítani, nem bonyolult. Nálam működik rendesen, még a led színét is tetszőlegesre lehet állítani. Én is csak most vettem ps4-et, de pcre volt a Dark souls, így muszáj ott is játsznom. :D

[ Szerkesztve ]

(#101718) Mrdevil válasza A`rpi (#101710) üzenetére


Mrdevil
addikt

Köszi Árpi. Mondjuk nálam a live chat nem működik, nyelvtudás hiányában. Gondoltam írnék nekik egy könyörgős mailt pár sorban, ( segítséggel ) hogy pl öcsém megvett valamit, amit nem akartam, és karácsonyra való tekintettel stb,stb, kérném vissza a pénzt, ha lehetséges. Talán egy próbát megérne. Amúgy úgy tűnik a The Crew Ultimate verzió DLC-k nem osztódnak acc-ok között. :O

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#101719) Dreimus válasza Mrdevil (#101718) üzenetére


Dreimus
senior tag

Sajnos egyik UBISOFT játék DLC-je sem osztódik, mert profilhoz van kötve, bár a keresőbe beírva elég sok ilyet találni itt a fórumon.

(#101720) Mrdevil válasza Dreimus (#101719) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen, most már mi is megtanultuk, vigyázni kell, ezek az UBI játékok mentései is online tárolódnak, profilhoz kötve.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#101721) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Nem tudok semmilyen összefüggést találni, a zavviról rendeltem BD lemezgyűjteményeket vasárnap dec.11.-én, tegnap este hozta előre megküldött időpontban dpdfutár, pedig ingyen, normál szállítással kértem. Igaz 100 angol font felett volt az összeg. A dobozon THE HUT GROUP van (zavvi tulajdonosa). Még a tracking is ingyen volt, de eszembe se jutott ránézni, előbb megjött a nagy doboz. :C
A rendelt 4 dobozból 1-et 12-én adtak fel, arról külön értesítettek, dec.26-ig jön meg.
Totál off, de hátha érdekes, PS4 játékokat is rendeltem korábban innen, utoljára majdnem 3 hét volt, mire megérkezett.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#101722) LeventeV válasza szasanyi (#101699) üzenetére


LeventeV
senior tag

A pénzt visszakaptad legalább?

(#101723) erahurka válasza koncsik (#101721) üzenetére


erahurka
félisten

Lehet ezért késnek mostanában a Zavvis csomagok.

[ Szerkesztve ]

(#101724) erahurka


erahurka
félisten

Ezek a Metro játékok mennyire ajánlottak? Jól futnak? Mennyire nehezek?
Gondolom ha már veszi az ember, a Redux kiadást érdemes, amiben mindkét rész benne van.
:R

(#101725) Lefty válasza dvd24 (#101693) üzenetére


Lefty
addikt

Nem baj, orulunk ennek is. En nem is vartam eleve semmilyen pro patch-t amugy sem.

(#101726) oriic válasza erahurka (#101724) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Redux az alapból a felújított kiadást jelenti. Ha egy csomagban akarod a két játékot venni, akkor a Redux Bundle-t kell keresni.

Live-Die-Respawn

(#101727) Tuomas válasza erahurka (#101724) üzenetére


Tuomas
addikt

És szuper játékok, nagyon hangulatosak :)) Ajánlott olvasmány a regény is. Igazán akkor autentikus, ha a nyelvet oroszra, a feliratot pedig angolra állítod :K

[ Szerkesztve ]

We were here

(#101728) #45378816 válasza Tuomas (#101727) üzenetére


#45378816
törölt tag

Így igaz, ha annó pc-n nem toltam volna végig őket vagy 4x ezen beállítások mellett, akkor most tuti megvenném!

Bár, ez a mondatom megerősítést kíván, de én úgy tudom konzolon nem igazán szuperál a játék.

(#101729) Tuomas válasza #45378816 (#101728) üzenetére


Tuomas
addikt

Én ugyan nem játszottam végig, de egy-két hibát leszámítva nem bugzik, és nem is droppol, bár nem vagyok egy fps számolgató :DDD Kb 5000 ft-ért vettem még egy éve nagyjából valami akció keretén belül, annyit bőven de bőven megért!

[ Szerkesztve ]

We were here

(#101730) Petreszku válasza erahurka (#101724) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia! Nagyon hangulatos játékok, kellő nehézséggel.

(#101731) Amadako válasza Mrdevil (#101718) üzenetére


Amadako
tag

különben, hogy a dlc-k osztódnak-e ez teljesen random?

(#101732) erahurka válasza oriic (#101726) üzenetére


erahurka
félisten

Ez lenne az?

Aki már próbálta, lehet menet közben nehézséget állítani? Csak úgy mernék normálon belekezdeni, hogy tudom, később könnyíthetek rajta ha nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#101733) oriic válasza erahurka (#101732) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen az a csomag az.

Leírásban is olvasható:

"• Both games Metro 2033 and Metro: Last Light, and all downloadable content included – Metro Redux includes two complete games that combine to create one epic solo adventure, plus a further 10 hours of bonus content"

Live-Die-Respawn

(#101734) Mrdevil válasza Amadako (#101731) üzenetére


Mrdevil
addikt

Azért nem, esetek 90-95 százalékában osztódnak, csak vannak kivételek sajna. :(

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#101735) Amadako válasza Mrdevil (#101734) üzenetére


Amadako
tag

mint például az ubisoft játékok ha jól értem?

(#101736) marilllyo


marilllyo
veterán

Ez, hogy ingyenessé tették az új COD-ot ez arra volt jó, hogy önigazolhassam magam, hogy a TF2 jobb döntés volt ha egy pörgős multira vágynék.

A multija csúnyább, darabosabb. A karakterek mozgása szinte nevetséges. És annak fényében, hogy ez már a mittudoménhányadik COD már-már felháborító. Ez már tényleg csak azoknak a fanatikusoknak való akik minden évben remegve nyomnak a pre-orderre ha új COD van a láthatáron.
Én a legtöbb cod-ot kihagytam...csak a bétákat próbáltam de az biztos, hogy ezt a szintet hozza egy F2p shooter is. Még az áramot is sajnálom amit elhasznált a gép éjszaka restiben, hogy lejöjjön.

Szörnyű...tényleg.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#101737) #45378816 válasza marilllyo (#101736) üzenetére


#45378816
törölt tag

Nekem este kiderül, remélem nincs igazad. :)
A BO3 nálam tökéletes és hibátlan volt, hozta, amit én elvártam tőle, sőőőt.

Pro-ra még nem tudtam beszerezni digitálisan, de tekintve, hogy a sima gépen is jól ment, itt se lesz gond, viszont ugye az IW&MW-t még nem próbáltam.

(#101738) marilllyo válasza #45378816 (#101737) üzenetére


marilllyo
veterán

Single meg Call of Duty Infinite scriptfest. :DDD

De ez mondjuk alap...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#101739) Mrdevil válasza Amadako (#101735) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen, meg asszem talán pl a Mortal Kombat, meg ennek utána kellene nézni még mik. Amin mi eddig osztoztunk, ( az pedig jó sok játék ) még nem futottunk ilyen hibába.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#101740) Tatyla válasza #45378816 (#101737) üzenetére


Tatyla
őstag

BO3 egyik legszarabb cod volt öklendeztem tőle

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#101741) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Srácok egy jó angolos tudna nekem segíteni? Megírtam egy pár sort a Sonynak, le kellene fordítani. PM-ben megbeszélnénk.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#101742) Zol77


Zol77
aktív tag

Üdv,

lenne egy kérdésem:
A PRO PS4 4K-ban tényleg lebutítja a textúrákat,meg csúnyább mint a fullhd?
Nekem ez kicsit hihetetlen,az arukereső értékelései között találtam ezt az infót. ( 6. felülről) itt.
Ahogy nézem youtube-on nekem nem tűnik csúnyábbnak.
Aki használ PRO konzolt 4K tv-n, az tudna valamit mondani ezügyben?

(#101744) gyuribácsi88 válasza Tatyla (#101740) üzenetére

Sokkal jobb volt pedig mint az AW és az IW-nél is fényévekkel jobb, még mindig.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#101745) #20844032 válasza Zol77 (#101742) üzenetére


#20844032
törölt tag

A poszt íróról ez azthiszem mindent elárul: "és a HDR-hez sincs 4k-ban elég sávszélesség (max. 4: 2: 2ben)".
Ez lefordítva annyit jelent: néhány dolgot olvastam néhány helyen, érteni ugyan nem értem, mert buta vagyok hozzá mint a segg, de valamit vissza tudok belőle idézni.

(#101746) Neoteric válasza Dreimus (#101719) üzenetére


Neoteric
addikt

Division Season pass osztódik? Filózunk rajta, hogy meg kéne venni, főleg ha lesz akcióban.

(#101741) Mrdevil: ha nem találtál még senkit, akkor dobj nyugodtan egy privátot.

PSN: ne0teric_sAN

(#101747) TazLeacher válasza Neoteric (#101746) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Azt én is be akarom szerezni...haver megvette UK-ban, most rám vár. Amikor meg volt akcióban, akkor nem vettem.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#101748) oriic válasza #20844032 (#101745) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Konkrétan annak a hozzászólásnak kb semmi értelme nincs, mármint értelmezni sem tudom. :D

Live-Die-Respawn

(#101749) Zol77


Zol77
aktív tag

Köszi a válaszokat!
Nekem is furcsa volt elsőre,de úgy voltam vele,inkább megkérdezem azoktól akik tényleg használják is a PRO-t.

Moby, nagyon jól szórakoztam a kommenteden,nagyon jól definiálja az átlag "hozzáértő" embereket. Tényleg sok az ilyen ember. Nálunk a cégnél is van ilyen :)

(#101750) Xaels


Xaels
félisten

Sziasztok. Tegnap beújítottam egy 1TB-os Slimet UC4-el, Driveclubbal és Ratchet&Clankkel. A Driveclub-ot valószínűleg bontatlanul becserélem valamire, mert a kifejezetten autós játékok nálam az NFS Carbonnal befejeződtek. Majd néhanapján lehet kérdezek, egyelőre ismerkedünk. Az biztos a PS3-hoz képest hatalmas minőségbeli az ugrás kontrollerben meg a gép sem nyikorog.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.