Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101051) zzola válasza capafog23 (#101048) üzenetére


zzola
félisten

Nem, de úgy működik. PC-n is ugyanez van....

(#101052) Citroware válasza #20844032 (#101050) üzenetére


Citroware
addikt

Ezzel nem teljesen értek egyet, mert alapjáraton egy ugyanolyan kategóriájú 4K TV drágább, mint egy FHD, azaz 200k-ért a 4K TV-knek az alsóbb kategóriáját lehet kapni, ahhoz viszonyítva, hogy 200k-ért FHD TV-k spektrumának melyik kategóriájáról van szó.

(#101053) jegenye77


jegenye77
addikt

Eladtam a ps 4 emet. Hétfőn kell postára adnom.
Mi a teendő ilyenkor?
A ps accunt megmarad vagy azt is lehet törölni?
Ps + - t automatikusan vonta a PayPal ról. Hogy tudom ezt letiltani.
Maga a gépen, hogy lehet mindent törölni ( játékok,profil) ?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#101054) A`rpi válasza jegenye77 (#101053) üzenetére


A`rpi
addikt

"Eladtam a ps 4 emet. Hétfőn kell postára adnom.
Mi a teendő ilyenkor?"

"Maga a gépen, hogy lehet mindent törölni ( játékok,profil) ?"

[link]

"Ps + - t automatikusan vonta a PayPal ról. Hogy tudom ezt letiltani."

[link]

[ Szerkesztve ]

(#101055) capafog23 válasza m3ss (#101049) üzenetére


capafog23
őstag

Szuper.

(#101056) jegenye77 válasza A`rpi (#101054) üzenetére


jegenye77
addikt

Köszönöm!
További jó játékot mindenkinek!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#101057) vonSux válasza capafog23 (#101048) üzenetére


vonSux
őstag

Nem kéne, de így működik :D a dice művek még nem jött rá, hogyan oldja meg.

(#101058) #20844032 válasza Citroware (#101052) üzenetére


#20844032
törölt tag

200-ért jót kapsz fullhd-ból? Nem
Ugyanazt az entrylevelt kapod. Ami semmivel nem lesz csak azért jobb, mert kevesebb a pixel benne. Az nem gyógyít meg semmit. Az árat sem mamár.

[ Szerkesztve ]

(#101059) Neoteric válasza #20844032 (#101058) üzenetére


Neoteric
addikt

200-250-ért már kapsz Sony 50W755C/809C 55W755C/809C-t, amik perpill a lehető legjobb full hd-s tvk amiket vehetsz. Kenterbeveri az összes gagyibb 2-300k-s 4K-s tv-t. Normális 4k tv 500k-nál kezdődik, és az még mindig csak 50", ami az a méret ahol nincs is még igazán létjogosultsága a 4k-nak.

PSN: ne0teric_sAN

(#101060) #20844032 válasza Neoteric (#101059) üzenetére


#20844032
törölt tag

Kenterbe. Az...LOL Neked olyanod van, ugye?:D mindenki a sajátját tartja a legjobbnak. A méret az meg szimplán hülyeség. Nekem egy 32-es 4k kéne, de olyan sajnos nincs (tévében, a monitorok meg még nem tudnak hdr-t).

[ Szerkesztve ]

(#101061) Neoteric válasza #20844032 (#101060) üzenetére


Neoteric
addikt

Igen, kenterbe. Kérdezz meg nyugodtan bárkit, aki egy kicsit is szakavatott a témában és nem a tesco akciós újságából tájékozódik. Nem, nincs olyanom, de ha most vennék tv-t akkora összegből, akkor tuti, hogy egy 55-ös 1080p Sony-t választanék.

PSN: ne0teric_sAN

(#101062) #20844032 válasza Neoteric (#101061) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ja értem. Mondták. Mkay :D

(#101063) Neoteric válasza #20844032 (#101062) üzenetére


Neoteric
addikt

Nézd meg a saját szemeddel ha az észérveknek nem hiszel. Mindenki azt vesz amit akar, én csak a sületlenségedre szándékoztam reagálni mielőtt valaki még komolyan veszi. Peace. :)

PSN: ne0teric_sAN

(#101064) Roland861010


Roland861010
addikt

Nincs módja annak hogy Ne csak 2Gb-os filmet játszón le a ps4?Mert ez így vicc..mint az öskorban.

(#101065) jaroslav válasza JanR (#101047) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Én is ezen filózok hetek óta, hogy megéri-e azt a plussz 50.000 Ft-ot a ps4 pro, ha nem tervezek hosszú távon sem váltani a Full HD-s TV-ről 4K-ra, és a multit se nagyon gondolom erőltetni...

Egyre inkább hajlok arra, hogy elég a slim, csak az bizonytalanít el, hogy belebegtették, hogy lesz olyan választható opció a későbbi játékokban, hogy ha nem 4K-ban játszol, hanem csak Full HD-ban, akkor az fps lesz stabil 60, a ps4 pro-n.
De, vajon tényleg így lesz-e, és tényleg eget verő különbség-e a szemnek a 60 fps, a 30-hoz képest...

[ Szerkesztve ]

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#101066) #20844032 válasza Neoteric (#101063) üzenetére


#20844032
törölt tag

Minden nap ezt nézem fingnélküli srác :) Mindenki azt vesz amit akar, de azt te ottvagy, és beleokoskodsz olyanokba, amikről maximum olvastál. Stimt.

(#101067) Wlac válasza jaroslav (#101065) üzenetére


Wlac
Ármester

A 60 és a 30 között szerintem elég nagy a különbség, például az Uncharted 4-ben nagyon érződik, hogy lassabb a játék, ha multi után single-ben nyomjuk. Alapból azonban a stabil 30-cal sincs probléma, és nem nagyon találkoztam még olyan játékkal PS4-en, amelynek zavaróan alacsony lett volna a frame rate-je. Az általad említett feature tényleg jól hangzik, én is amiatt gondolkodtam el anno a Pro-n, de látva a teszteket és a véleményeket, nem érzem úgy, hogy váltanom kellene. 4K és/vagy VR mellé jobb a Pro, plusz új belépőknek is az ajánlott, mert ki tudja, hogy mit hoz a jövő, de ha meg vagyok elégedve az élménnyel, amit most nyújt a PS4, akkor szerintem felesleges annyit rákölteni.

“The wha-"

(#101068) Nayrobi válasza Roland861010 (#101064) üzenetére


Nayrobi
őstag

Formázd exfatra a pendrive-ot.

(#101069) jaroslav válasza Wlac (#101067) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Köszi, hogy megosztottad a tapasztalatodat!

Nem írtam, de VR szemüveget se tervezek.
A Sony-nál úgy tűnik, hogy nagyon hisznek benne, hogy ez a VR vonal a jövő, de én ez ügyben meglehetősen szkeptikus vagyok. Érdekesnek érdekes, de szerintem arra a sorsra jut, mint a mozgás érzékelős rendszerek...
Megmarad érdekesség szintjén.

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#101070) Roland861010 válasza Nayrobi (#101068) üzenetére


Roland861010
addikt

Már próbálóm is !

(#101071) #20844032 válasza jaroslav (#101069) üzenetére


#20844032
törölt tag

>https://www.youtube.com/watch?v=DzVgXBgUn68

Inkább csak ők is bizonytalanok, de ha kiderül, hogy tényleg ez a jövő, akkor ők ott akarnak lenni az elsők között. De komoly áldozatok igazán ők sem hoznak/tak(szerencsére). Nem áldoznak be AAA+++ ex címeket. Talán a gt sport lehet talán majd a psvr húzócím.

(#101072) Neoteric válasza jaroslav (#101065) üzenetére


Neoteric
addikt

Az a baj, hogy erős cpu limit van, így azonos felbontáson és grafikai beállításokon pusztán fps növekedést elérni elég nehéz, hiába ígérnek akármit. Nem beszélve arról, hogy ha drasztikus fps különbség lenne a két gép között, akkor jogos lenne a felháborodás a régi tulajok részéről is. Szóval szerintem olyan nem lesz, hogy ami az 'oldschool' ps4-en lockolt 30fps, az a pro-n 60, hanem inkább csak kisebb droppok és szebb élek, árnyékok, stb. Ha neked ez nem éri meg a különbözetet, akkor vedd a simát.

PSN: ne0teric_sAN

(#101073) Roland861010 válasza Nayrobi (#101068) üzenetére


Roland861010
addikt

Amúgy nem úgy van , hogy az .mkv formátumot kezeli a ps, ugyanis a 11Gb-os Blu-ray rippet nem igazán akarja meg enni.

(#101074) ithuriel


ithuriel
csendes tag

PS Now! használható valahogyan kis hazánkban? US accounttal lehetne, de ahhoz kell egy bankkártya is, amit nem fogad el. UK accounttal esetleg kivitelezhető?

(#101075) jaroslav válasza Neoteric (#101072) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Nagyon elgondolkodtató, amit írsz, és elég logikus.

Köszi a segítséget!

Még alszom rá egyet kettőt, de szerintem "slim" lesz.
A szebb élek, árnyékok, nem érnek meg nekem +50.000 Ft-ot...

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#101076) A`rpi válasza ithuriel (#101074) üzenetére


A`rpi
addikt

"PS Now! használható valahogyan kis hazánkban? US accounttal lehetne, de ahhoz kell egy bankkártya is, amit nem fogad el. UK accounttal esetleg kivitelezhető?"

UK fiókkal tehetsz egy próbát.

(#101077) #20844032 válasza jaroslav (#101065) üzenetére


#20844032
törölt tag

>Egyre inkább hajlok arra, hogy elég a slim, csak az bizonytalanít el, hogy belebegtették, hogy lesz olyan választható opció a későbbi játékokban, hogy ha nem 4K-ban játszol, hanem csak Full HD-ban, akkor az fps lesz stabil 60, a ps4 pro-n.

Egyrészt ez nem lesz, hanem van. Másrészt amikben van, azokban azért messze nem stabil 60. Ráadásul ez nem kötelező elem. A stúdió dönti el, hogy ő most tesz-e higherframerate opciót vagy sem. A sony policyje a legrohadtabb dolog ezügyben, mert leginkább azt szabályozza, hogy milyen nem lehet a pro verzió, azt nem, hogy milyennek kéne lennie. És ez momentán minden játék megjelenésekor egy lutri.

(#101078) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Hosszas gondolkodás után végül megvettem az Assetto Corsa-t. Ajánlom mindenkinek, aki nem csak a padlógáz, padlófék autós játékokat szereti. Kontrollerrel nem tudom milyen, de kormánnyal nagyon élvezetes. Thrustmaster T150-el játszok, nagyon jól kijön az autók között különbség és a sebességérzet. Tényleg minden autót másképp kell vezetni, látszik, hogy erre is nagyon odafigyeltek. A grafikával is meg vagyok elégedve, szerintem bőven hozza amit egy ilyen játéknak hoznia kell, főleg, hogy itt a fizika a lényeg az pedig nagyon el lett találva és a hangok is szuperül sikerültek.

(#101079) Nayrobi válasza Gabesz1019 (#101078) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ha szeretnél kormányosok ellen multizni valamikor, akkor vegyél fel nyugodtan :)

(#101080) Roland861010


Roland861010
addikt

Alacsony input lag

(#101081) JanR válasza jaroslav (#101065) üzenetére


JanR
addikt

Nezd, en nem multizom, egyszeru singleplayer modra vasaroltam a PS-t, szorakozasra, kikapcsolodasra. Ezert is vagyok teljesen megelegedve a Slim-el. Eddig akarmivel jatszottam szep volt es folyamatos, a tobbi meg nem erdekel. Riogathatnak engem a 30 es 60 fps-el, meg a droppokkal, valahogy nem hat meg, bar azt is tegyuk hozza, hogy en nem az fps-t bamulom, hanem a jatekra koncentralok es probalom elvezni a tartalmat. Ha valami elvezhetetlen lesz szamomra a kesobbiekben, azt a pro verzio se fogja megoldani.

Amugy meg eleg szomoru, hogy a konzolnal is elkezdodott az, ami a PC-nel 10 eve van. Sza*ik mindenki a tartalomra, fps legyen meg hdr meg kutyafa**a. En pont emiatt adtam el a szamitogepemet es vettem ps4-et, a tartalom erdekel es nem a csillogas. The Last of Us, Last Guardien, Beyond 2 Souls, Uncharted szeria es meg sorolhatnam a huzo cimeket, amik a budos eletbe nem lesznek PC-re. Na most ezek szepen futnak a PS-en, mert erre talaltak ki. Akinek meg a 60 fps a fontos es a 4k vegyen pro-t, legyen vele boldog. Johetnek akarmilyen peldaval, szamomra akkor is atadja azt az elmenyt a sima slim gep is, amit egy konzoltol elvarok, na.

(#101082) N@idia


N@idia
őstag

A sima PS4-ről hogyan másolhatom át a játékokat PS4 Pro-ra ? Lehetséges egyáltalán vagy újra le kell tölteni mindent :F

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#101083) jaroslav válasza #20844032 (#101077) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Hát mindenképpen neked is köszönöm a segítséget!

Lehet,hogy az lesz, hogy kivárok kicsit, hogy valamennyire forrják ki magukat a dolgok.
Had jöjjön ki egy-két TOP játék (pl. Horizon Zero Dawn stb.), aztán meglátjuk azok mit mutatnak.
Addig meg veszek egy használt első kiadású PS4-et...

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#101084) #20844032 válasza JanR (#101081) üzenetére


#20844032
törölt tag

Lehet ignorálni a szebbjobbgyorsabb grafot, csak akkor ezesetben felmerül a kérdés, hogy az általad emlegetett, jórészt ps3-as címek esetén azokat miért nem a ps3-as érában játszottad? Vagy akkor még nem létezett a "csakajátékélményfontos" irányzat? :) K.-ra felemás ezt azt egészet méricskélni jórészt remaszterelt, részben csillogóra polírozott exek árnyékában. De a játékosok nagyrésze ettől nagyobb fogyasztó a multiplatform blockbusterek tekintetében. Ahol eléggé nem mindegy milyen képet fest egy-egy cím. És abban lesznek különbségek, ahogy már most is vannak (ld. BF1).

(#101085) drk88 válasza N@idia (#101082) üzenetére


drk88
senior tag

Options-be van rá lehetőség utp-vel összekötöd a két gépet.

(#101086) A`rpi válasza N@idia (#101082) üzenetére


A`rpi
addikt

"A sima PS4-ről hogyan másolhatom át a játékokat PS4 Pro-ra ? Lehetséges egyáltalán vagy újra le kell tölteni mindent :F"

[link]

(#101087) N@idia válasza A`rpi (#101086) üzenetére


N@idia
őstag

Még szerencse, hogy van itthon utp kábel :D Köszönöm a linket a videó is hasznos volt :C

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#101088) jaroslav válasza JanR (#101081) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Én pont ugyanilyen szinten akarom használni a gépet.

Szórakozásra, kikapcsolódásra, leginkább singleplayerben.

Nem vagyok egy hardgamer :) :)

Egy haverom gépe van itt nálam kölcsönben kipróbálni, de még az irányításba is bele kell jönnöm :)

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#101089) glspeter1


glspeter1
őstag

Ha érdekel még valakit, akkor 12ezer jó magyar forint a BF1 a ps store-ban. :K

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#101090) JanR válasza #20844032 (#101084) üzenetére


JanR
addikt

Mar a PS3 idejen is ert a gondolat, az utobbi evekben csak "porosodott" a PC nalam. Ertem mire gondolsz es meg is ertem, siman lehetne az alap ps4-et egy ps3 pro-nak tekinteni (a sok remastered miatt), de nem erre gondoltam. Arra probaltam ravilagitani a forumtarsnak, hogy nekem nem eri meg a plusz osszeg azert az erosebb hardverert, mikor a slim is ugyan azt az elmenyt nyujtja nekem mint a pro. Itt meg hozzatennem, hogy a pro-ra is ugyan azok a jatekok vannak mint a sima gepre, tehat megint csak ps3 szfera. A horizon zero down-ra pedig kivancsi vagyok, mennyivel mutat tobbet mint egy sima gepen. De ugye ez meg megint egy olyan dolog, hogy plusz 2 arnyek engem nem mozgat, a tartalom erdekel (es hogy ne "akadjon").

(#101091) Prof01 válasza glspeter1 (#101089) üzenetére


Prof01
veterán

Sok. Majd egy év múlva Premium-mal együtt ennyiért, esetleg. :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#101092) zsuha


zsuha
aktív tag

@jaroslav:
Én is pont ezért vettem a slimet, tökéletesen fut minden játék.
Ha hardcore gamer vagy, vagy szivesen koltesz több zsét, vagy fps parád van, vagy vr-ezel, esetleg 4k tvd és elsimitas nagyon kell, akkor pro-t vegyél.
Máskülönben sztem slimet. :)
Nah de első gen ps4 használtan, az az, amit pont nem vennék:)
A sima ps4re is tökéletesen optimalizalni fognak mindent, emaitt sztem nem kell aggódni.

[ Szerkesztve ]

(#101093) #20844032 válasza JanR (#101090) üzenetére


#20844032
törölt tag

>A horizon zero down-ra pedig kivancsi vagyok, mennyivel mutat tobbet mint egy sima gepen.

Ha a legutóbbi trailerből indulok ki: kb semmivel. Mármint az az eddigi összes videón látszott, hogy hát stabil framerate-re nem igen számíthatunk, és láthatóan nem lesz kivétel ezalól a pro sem (hacsak nem csempésznek abba is valami higherframerate opciót fhd mellett).

(#101094) gyuribácsi88 válasza Prof01 (#101091) üzenetére

Sok? Tudod mi volt sok? Az amivel a Bungie lehúzott engem, a destiny méregdrága kiegészítőivel, most meg ott van a full collection 8K-ért, én meg vagy 40K dobtam ki rá, na az volt sok. Jó persze nem volt kötelező megvenni, de ha ezt előre tudom, biztos nem adok ki érte annyi pénzt. Aki szereti az első vh-t meg a multiplayer fps-t annak simán megéri szerintem.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#101095) zsuha válasza gyuribácsi88 (#101094) üzenetére


zsuha
aktív tag

Sztem is drága 12k ért. Premium nélkül mit sem ér. Úgy meg már drága. Pár hónap mva 12k lesz a premium edition, es pont annyit ér az egész játék. Addig pedig marad a bf4.

(#101096) glspeter1 válasza Prof01 (#101091) üzenetére


glspeter1
őstag

Szerintem meg nem.
Én még teljes áron vettem és teljesen megérte.
Ennyiért már ajándék lett volna. :K
Persze, kinek mi.

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#101097) Def26 válasza zsuha (#101095) üzenetére


Def26
félisten

én kb. 10k körül vettem (felesbe társammal 5k volt) de ezt is sokallom érte. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#101098) jaroslav válasza zsuha (#101092) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Köszi az infót!

Átmeneti időre gondoltam, de lehet, hogy tényleg felesleges kör lenne a használt első generációs PS4.

Az logikus, hogy a korrektség jegyében (a közös multi miatt) oda kell, hogy figyeljenek a fejlesztők, hogy a slim-re is korrektül optimalizálva legyenek a játékok.
Nagyon meggondolandó, amit mondasz...
Köszi a megerősítést, hogy a slim-en is tökéletesen fut minden játék.

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#101099) keIdor válasza zsuha (#101092) üzenetére


keIdor
titán

Azért már most van több egyáltalán nem optimalizált cím konzolra. Nem csak ez, XO is érintett. Az új Batman Arkham Remastered játékai vagy a Just Cause 3 remek példa. Van hogy 19fps-re is droppolnak a gépek...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#101100) Prof01 válasza gyuribácsi88 (#101094) üzenetére


Prof01
veterán

Kinek mi. A Destiny-be baromi sok tartalom van egy Battlefield-hez képest, hiszen a PvP mellett ott a jelentős PvE oldala is! 2000+ órát tettem bele az utóbbi 2 évben, nekem teljes mértékben megterült az összesen kifizetett 50k érte, úgy érzem.
BF4-gyel anno sokat játszottam Destiny előtt, de tudom, hogy Premium nélkül nem sokat ér. Valamint a BF4 tiszta bug-os volt megjelenéskor, amit azóta se bocsájtottam meg a DICE-nak. Nem leszek még egyszer Béta teszter nekik! :N
Majd egy év múlva élvezem a teljes pakkot, hibák nélkül, féláron.

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.