Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98566) #45378816 válasza gyuribácsi88 (#98553) üzenetére


#45378816
törölt tag

Tegy, ahogy szeretnel. En igy gondolom, nekem ez a velemenyem es igyekeztem elrugaszkodni a regi idoktol.
Az ős (volt) cod-ost te is ugy ertelmezed, mint en?

Tehat tizenevesen a tobb napos lan party-k, ahol a cod-ok mellett a sok moha-k es quake3 arena-k jatszak még a foszerpet illetve cs1.6-ok itt akar mar verseny szintu uzese/jatszasa. (Szerintem igen es ez jo vagy is ertheto hiszen anno ezek a jatekok voltak, raadasul merfoldkovek)

Amugy, ha tenyleg valsztanod kene vagyis ha nekem valasztanom kene, akkor sirnek, de hat kenytelen voltam "haladni a korral" es nem volt egyszeru tenyleg, de igyekeztem elfogadni a modernEBB cod vilagat olyannak amilyen lett.
Miutan ez sikerult (mw sorozatokbol akar tobb ezer orak pc-n) igen be kell valljam teljesen rendben van a mostaniak talalasa es igen is lehet azert ezt elvezni. Soha nem gondoltam volna, hogy egy konzolon fogok, mar ugye idosebb fejjel, cod-okat jatszani (masok szerint nem is rosszul) de ezt dobta a gep es nekem tetszik.

Mindentol fuggetlenul, ha még ugy tartja kedvem leulok a regiek ele is es laptop-on jatszom, de aztan hamar fel is kelek onnan, mert bevillanak a regi szep idok, amikre nagyon-nagyon jo vissza emlekezni, de hat az mar a mult. :)

Ha valasztanom kene a lemezek kozul, akkor a cod2-t majd a cod elso reszet vennem le ujbol a polcrol.
A warfare sorozatbol, pedig az 1-2-3 reszt. (MW-MW2-MW3) hopppa hisz ezt akar meg is tehem, ami most az MW-t illeti.
Utana pedig kovetkezne a WaW.

Nem kivanok tobbet ilyen szinten cod-rol beszelni egy ps4-es topikban. :R

Szerk.: ezt mar offba tettem...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.