Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98051) belan válasza melega (#98050) üzenetére


belan
addikt

unalmas nekem fizetnének érte akkor játszanák csak assassin's creed dög unalom a egész ,watch dogs végig vittem azt legalább élveztem, Far Cry még egyet se vittem végig mert nem vitt rá a lélek ,A`rpi lehet igazad van de még is jobban le kötött

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#98052) A`rpi válasza belan (#98051) üzenetére


A`rpi
addikt

Pedig játékmechanikailag hasonló.
Csak a köntös más, legalábbis szememben.

[ Szerkesztve ]

(#98053) Rigormortiis válasza belan (#98051) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Miért, mennyivel több újítás van bármely másik sorozatban, mint az Assassins creed? Komolyan, mindig, mindenhol ezt látom, hogy így rókabőr-úgy copypaste. Na kérem, melyik fps nyújt ennél többet, mint folytatás? Vagy melyik autós sorozat?

Komolyan, amióta buktak az Unityvel, azóta hirtelen szarok lettek az ac-k.

Mondjuk leginkább azok szarozzák, akik ebben a generációban még a közelükbe sem mentek.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#98054) belan válasza Rigormortiis (#98053) üzenetére


belan
addikt

figyelj nekem már 1 ,2 rész sem jött be egyszerűen nekem dög unalom ez van hidegen hagy

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#98055) Rigormortiis válasza belan (#98054) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ez oké, hogy ha neked eddig sem jöttek be, akkor nyilván ezután sem fognak, de sokan úgy vérszemet kaptak az Unity után, hogy azt szerencsétlen Syndicate is megsínylette.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#98056) belan válasza Rigormortiis (#98055) üzenetére


belan
addikt

ebbe igazad van!

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#98057) melega válasza Rigormortiis (#98055) üzenetére


melega
őstag

Én egyébként a Syndicatet élveztem, és amig ilyen jó meg is veszem az összes ACt.

A Watch Dogs 1-része bejött, úgyhogy a 2.-at sem hagyom ki.
A Bloodborne meg a DS 3 jóval nehezebb mint a 80 akciójáték amit kitoltam azért becsülöm meg.

Amit jövőre megveszek:
Deus Ex (12 000 Ft)+Doom (8000 Ft) használtan.

Amit az évek során BF 1, vagy Ghost RTecorn Wildands.

Egyébként az Ubi a kedvenc kiadóm az ACkkel, Watch Dogsszal, és Ghost Recorn wildlandsal

(#98058) Kabel15


Kabel15
aktív tag

Sziasztok.

Életem első konzolját készülök megvásárolni. Még a PS4 első bejelentése környékén elhatároztam, hogy veszek de aztán közbe jöttek más dolgok. Most viszont a PRO megjelenésével újra előtérbe került.
Szóval egy PRO-t szeretnék venni, viszont mielőtt rányomtam volna a rendelés gombra eszembe jutott:
Mi garantálja hogy a PS4 PRO-n való játék szebb is lesz?
Azt mindenki tudja, hogy ez az egész a pénz körül forog, de ha én játék fejlesztő vagyok és leprogramoztam valamit PS4 re akkor minek fecséreljek bele plusz energiát, hogy azt megcsináljam PRO ra is?
Azt olvastam, hogy a SONY kijelentette, hogy minden játéknak támogatnia kell mind a 2 konzolt. És hogy a PS4 tulajok nem kerülhetnek hátrányba. De akkor a PRO val rendelkező mit kap?
Mi garantálja, hogy az elkövetkezendő játékok kapni fognak PRO PATCH et?

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#98059) Rathrol válasza Kabel15 (#98058) üzenetére


Rathrol
aktív tag

Hát pro inkább több "támogatás" fog érkezni mint az alap PS4-re az biztos, már olyan értelemben hogy a fream rate FHD sokkal jobb lesz és ha alap ps4 nyögdécsel egy-két résznél (több/nagyobb robbanás...stb) ott a ps4 pro lazán viszi játékélmény rovása nélkül is, nem beszélve a vr játékokat...
Amúgy Just cause 3 lennék kíváncsi mert ott 15fps is voltak nem egy-két résznél annyira szarul optimalizálták konzolokon.

[ Szerkesztve ]

(#98060) A`rpi válasza Kabel15 (#98058) üzenetére


A`rpi
addikt

Nagyon egyszerű a kérdés, ha masterrace vagy, érdekel az fps szám, és lázba hoznak a 4K, és a HDR hívószavak, akkor PRO, ha "csak" játszanál, akkor bőven jó lesz számodra a sima verzió is.

És abból sem feltétlen kell újat venni, használt gépekre is érdemes vetni egy pillantást.

(#98061) belan válasza Kabel15 (#98058) üzenetére


belan
addikt

nekem most pro gépem van és tr nyomom 4kba és nagyon szép a játék ,előtte 2 évig ps4 volt amúgy nem olyan sok a új gépek között a ár. szerintem érdemes prot venni ha új gépet veszel.melega :R

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#98062) melega válasza belan (#98054) üzenetére


melega
őstag

ÉN egyébként amit végigjátszottam az összeset élveztem. privatba megosztom veled.

(#98063) Kabel15 válasza belan (#98061) üzenetére


Kabel15
aktív tag

Az időtállóság miatt gondoltam a PRO ra. Nincs 4K TV-m és nem is tervezem az elkövetkezendő 2-3 évben a vásárlását. Jelenleg egy Sony 42" SONY W805 hajtok, anno mikor vettem szempontvolt, hogy jó legyen az input lag ja. Remélem ennek a követelménynek megfelel. Se HDR se 4K viszont legalább nem kell majd itthon is a gép előtt görnyedni hanem eltudok feküdni egy székben és onnan tudok játszani.

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#98064) banana_joe válasza Kabel15 (#98063) üzenetére


banana_joe
tag

mindig jót mosolygok azon az érven h nem kell görnyedni a gép előtt :U pc-t is össze lehet kötni a Tv-vel plusz támogatja a kontrollert is :K

PSN: bananosjoe84

(#98065) danih válasza banana_joe (#98064) üzenetére


danih
addikt

Én a PS4 "előtt" is görnyedek - semmivel sem jobb :)

[ Szerkesztve ]

(#98066) Batyops válasza Kabel15 (#98058) üzenetére


Batyops
aktív tag

Szerintem vegyel Prot.

(#98067) belan válasza Kabel15 (#98063) üzenetére


belan
addikt

vegyél prot szerintem

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#98068) Joshi válasza Kabel15 (#98063) üzenetére


Joshi
titán

"Az időtállóság miatt gondoltam a PRO ra."
Ez rossz megközelítés, ma PS4 Pro van holnap már PS4 Ultra lesz. :DD

ui.: a PS5-ről már nem is beszélve. ;]

[ Szerkesztve ]

(#98069) crue válasza danih (#98065) üzenetére


crue
őstag

Kontrollerrel hogy lehet görnyedni? Sámlin ülve tolod?

(#98070) front3r válasza Rathrol (#98059) üzenetére


front3r
őstag

A Just Cause 3 ugyanúgy fut Pro-n, mivel nincs patchelve. Teszteltem, sajnos nincs javulás.
Csak reménykedni lehet egy Pro patchben....

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#98071) danih válasza crue (#98069) üzenetére


danih
addikt

Majdnem...

(#98072) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ezzel az USB adapterrel tudok PC-n is játszani vagy ez csak a PS NOW-hoz van?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#98073) N@idia válasza Kabel15 (#98058) üzenetére


N@idia
őstag

Szerintem ne vegyél semmit! Várj még egy évet és akkor megveheted az Xbox Scorpion-t ami már natív 4k+ HDR+ fix60 fps és erősebb lesz, mint a Pro, de ha vársz még két évet akkor vehetsz egy olyan PC-t amit egy konzol soha sem fog megközelíteni és már 8k-ban is tolhatod ;] :DDD :P

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#98074) Madwe válasza N@idia (#98073) üzenetére


Madwe
nagyúr

olyan pct már 2013ban is vehetett volna (mármint nem 8k képest, hanem erősebbet mint egy konzol, s ha az árat nem nézzük:D) De pl ma már simán lehet 1500-2000 dollárért olyan laptopokat is venni, amik pl a witchert ultrán elviszik 60 fps körül, vagy a doomot utlrán 4kban 60fpsben... az új pascal gpuk laptopokba elég brutálisak lettek (gyk. 10% határon belül vannak az asztalihoz képest, a 1070 pl 5% lassabb mint az asztali!)

(#98075) N@idia válasza Madwe (#98074) üzenetére


N@idia
őstag

Egyetértek veled, de ezek egy átlag felhasználónak még mindig megfizethetetlen főleg M.O-on :K Szerintem még mindig jobban megéri alap PS4 + Pc-t tartani, mint PS4 Pro-t venni aki fix60-ra vágyik, de ez az én véleményem. :B Nekem alap PS4 + High End PC-m van amivel nem kell kompromisszumot kötnöm játékok terén + G-Sync Montior 180Hz a smooth érzés miatt :)

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#98076) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

November 25-től kapható:

[link]

Live-Die-Respawn

(#98077) Def26 válasza oriic (#98076) üzenetére


Def26
félisten

Ps heti akciók mikor jelennek meg?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#98078) Dinasti válasza Def26 (#98077) üzenetére


Dinasti
senior tag

Szerdától.

(#98079) balszempol


balszempol
csendes újonc

Üdv mindenkinek!
Most ugrottam bele egy Ps4-be Ps3-ból és azt szeretném kérdezni hogy tényleg kötelező előfizetni a PSplus-ra hogy tudjak online GTA-zni. Mert a PS 3-on simán ment anélkül is.Bocs a hülye kérdésért, de nekem ez még új.
Köszi a választ!

(#98080) a2d2


a2d2
addikt

Sziasztok!

Meg tudnátok mondani hogy nálatok mekkora a játszható hatótáv a PS4 és DS4 között?
Tegnap megjött a DS4. Pikk-pakk összekapcsolódott a PC-vel, de a hatótáv borzalmas.
Teljes rálátás kell a bluetooth dongle-ra, nem lehet előtte semmi ami zavarná, és így is kb 3 méter a hatótáv.
Van mellette egy ipega bt kontroller is. Az az előszobából is tökéletes (kb 6-7m), szóval nem hinném hogy a dongle-el lenne a gond.
Pedig pont a bluetooth miatt volt szimpatikus a DS4, mert PC-vel is és androiddal is egyből kommunikál.
Köszi!

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#98081) a2d2 válasza oriic (#98076) üzenetére


a2d2
addikt

Mármint mi? Ez a szín? Mert szerintem nekem ilyen jött tegnap. Magma red vagy mi.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#98082) marilllyo válasza a2d2 (#98080) üzenetére


marilllyo
veterán

Én a konyhából szoktam party chatelni. Vicces úgy melegszendvicset csinálni, hogy egyik kezedben a Ds4 (mivel nem fér a zsebedbe :D ). Az van vagy 6 méter is és egy fal választ el a géptől.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#98083) Dinasti válasza balszempol (#98079) üzenetére


Dinasti
senior tag

Igen. Ps4en minden multis játékhoz kell a plus.

N@idia Én is hasonló veleménnyel vagyok. Most adtam le a rendelésem Pro ra de erősen gondolkodom hogy lehet a slim mellett fogok dönteni. Xbox az elsődleges konzolom a skorpióra úgy is valtok najd addig meg a pár exkluzív miatt bőven elég lesz a slim is. Nem hat meg a pár extra fűcsomó főleg úgy hogy engem a játékélmény érdekelt meg a story a grafika csak másodlagos volt mindig is. Na meg ha boxon teljesen jó nekem a Bf1 720p ben.

[ Szerkesztve ]

(#98084) a2d2 válasza marilllyo (#98082) üzenetére


a2d2
addikt

Na, akkor lehet hogy valami ultrabrutál BT antenna van a PS4-be beépítve?

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#98085) boost válasza a2d2 (#98084) üzenetére


boost
addikt

Az átlag PC-s BT USB dongle kb akkora mint egy egycentes. Ennél biztos, hogy nagyobb antenna van a PS4-ben.

(#98086) a2d2 válasza boost (#98085) üzenetére


a2d2
addikt

Jaja, a PC elejére van bedugva és nagyon kis apró.
Viszont az ipega vezérlő tökéletesen működik vele messziről is.
Szóval lehet valami szándékos butítás van magában a kontrollerben (esetleg energiahatékonyság miatt).

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#98087) a2d2 válasza a2d2 (#98080) üzenetére


a2d2
addikt

Na, ezt nézzétek mit találtam. Lehet hogy ezek az újabb színes DS4-ek gyengítve vannak?

I use ds4windows from ds4windows.com it updated frequently and has autoupdate. I bought a Parani Blue Soliel long range usb bluetooth with a 6dbi antenna which gives it 1000 meters line of sight signal and have zero issues it connects quickly from across the room and latency is always under 1ms. I use to use a rocketfish mini bt dongle with a range of 10 meters it worked fine with my day 1 ps4 controller but horribly with the new blue colored one. So I bought stronger bt dongle.

A gond ezzel csak az hogy maga a BT dongle annyiba kerül mint egy kontroller: [link]
Asszem visszaküldés lesz a vége és veszek inkább egy Logitech F710-et.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#98088) szinimini


szinimini
senior tag

Helo helo,

ha "csak" egy FULL HD TV-m van akkor érdemes váltani Pro-ra?
Vagy igazán csak 4k-s TV-n jön ki a minőségbeli javulás?

Köszi

(#98089) Lackooo84 válasza a2d2 (#98087) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ha a DS lenne a gyenge, vehetnél hozzá akármilyen antennát... nem tudna visszakommunikálni. Szerintem a beépített BT-od jele gyenge. A régi laptopomban is egy antenna nélküli kis fütyi volt. A mostani viszont a wifi kártyában van, tehát van antennája is, és simán jól működik a vezeték nélküli füles és a DS4 is a lakás bármely pontjáról.

The Truth is out there...

(#98090) keIdor válasza N@idia (#98075) üzenetére


keIdor
titán

Az a baj, hogy még mindig nem is tudjuk elmondani, hogy fog-e valaha fix 60fps-t hozni egy PS4 Pro.
Mert igazság szerint a GPU oké, hogy sokkal erősebb lett, de a CPU meg nem és a memóriához sem nyúltak. Az a +500MHz kevés a CPU-ra, én olvastam is, hogy a Skyrim-ben, meg egyéb négyterületű sandbox játékokban a CPU miatt soha nem is lehetne 60fps, ahhoz kevés egyszerűen. Ha kapna a GTA V patch-et, az sem lehetne soha ezzel a hardverrel 60fps. Vagy nagyon sokat kéne butítani az NPC-ken meg a számukon.:(

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#98091) boost válasza szinimini (#98088) üzenetére


boost
addikt

Akkor érdemes, ha van olyan játék, amivel játszol évi szinten 3-400 órát, pl a BF1, és ott a PS4 Pro FullHDn is támogatott, ott megéri. Ha csak kocajátékos vagy, aki havonta egy egy játékot végigtol, akkor nem igazán éri meg lecserélni.

Esetleg akkor is megéri, ha még a legelső szériád van, hangos, kontroller is már lekopva, stb, akkor cseréld be az 576-nál.

(#98092) bozont válasza a2d2 (#98087) üzenetére


bozont
veterán

Ha PC-hez használnád, akkor egy X360 nem lenne jó alternatíva? A gyári PC adapter elég jól teszi a dolgát.

(#98090) Keldor papa

Nem tudom hogy állnak a Zen-nel, de ha tényleg annyira jó lesz, akkor várhattak volna még ezzel a Pro-val és a cpu is lehetett volna erősebb. Tudom VR meg Karácsony, de akkor is.

[ Szerkesztve ]

(#98093) szinimini válasza boost (#98091) üzenetére


szinimini
senior tag

BF1-et pont most szereztem meg,de nem hinném,h 400 órát tudok vele tólni egy évben.
Semmi bajom a konzollal halk, a kontroller szép és akkor ezek után mondhatjuk,h kocajátékos vagyok :D

Uh akkor ezek szerint nem éri meg váltanom , köszi az infókat ;)

Amúgy arra gondoltam,h elhozom 0%-ba és eladom a régit ......

[ Szerkesztve ]

(#98094) #45378816 válasza szinimini (#98088) üzenetére


#45378816
törölt tag

Nekem egy ilyen tv-m van és mindentől függetlenül tuti pro-ra fogok beruházni.

Én már nem ölök több száz vagy akár több ezer órát egy game-be, időnként leülök lövöldözgetni kicsit vagy verekedni, néha party az arcokkal, de részemről semmi komolyabb. :)

Hogy lesz-e minőségi javulás? Úgy gondolom valamennyire biztos lesz, de nyilván a foga fehérjét úgy is, csak akkor tudja megmutatni a gép+4K-s tv, ha az adott játékot megfelelően írják/csinálják meg.

(én bele megyek a buliba és a kis csoffadt tvm-hez pro-t veszek, slim-en gondolkodtam, de reggel rájöttem, hogy ha már lúd, akkor legyen kövér)

(#98095) toompa válasza #45378816 (#98094) üzenetére


toompa
őstag

Más ha új belépő vagy és más ha már van PS4-ed. Új belépőként ajánlott már Pro-t venni. De lecserélni a régit,ha semmi baj nincs vele,nem biztos hogy érdemes. Annyira lenyomta a használt PS4 árakat a pro,hogy lehetetlen eladni jó áron. 60-70ezret pótolni egy Pro-ra,szerintem nem éri meg.

(#98096) boost válasza toompa (#98095) üzenetére


boost
addikt

Ráadásul bizonyos játékoknál egyelőre rosszabbul is jársz. Skyrim SE, LastOfUs, és most a Watchdogsról is kiderült, hogy nem optimalizáltak 1080p-ra, pro változat esetén, ezért még alacsonyabb a framerate Pro-n, mint sima PS4-en, igaz, a játékok szebbek valamivel így is.

(#98097) #45378816 válasza toompa (#98095) üzenetére


#45378816
törölt tag

Persze, megértem, mondjuk nekem már volt gépen korábban viszont most nem vennék ismét sima ps4-et. (pedig nagyon meg voltam vele elégedve, de hát na... jöjjön, aminek jönnie kell! :DDD )

(#98098) kevepapa válasza toompa (#98095) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Így-így. :K

(#98099) a2d2 válasza Lackooo84 (#98089) üzenetére


a2d2
addikt

Szia!

Nem beépített, hanem ilyen mint az első linken (300Ft-os ebay-es csoda). Ezt asszem még kipróbálom amúgy:
[link]
[link]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#98100) a2d2 válasza bozont (#98092) üzenetére


a2d2
addikt

Szia!
De van otthon még régi guitar heros időkből egy xbox 360 wireless receiverem. Az jó az xbox one kontrellerhez is?
Illetve ezt néztem még ki: logitech F710, ez jó pc-hez is, androidhoz is.

De megpróbálom ezt a házibarkács bluetooth antennát előszőr is.

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.