Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98651) EczkE válasza madle (#98650) üzenetére


EczkE
addikt

Pedig ott van az osszefoglaloban en is onnan masoltam be. :D :R

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#98653) Lefty


Lefty
addikt

Uncharted collection-t ugye elkezdtem, meg mindig az elso resznel tartok, de egyszeruen nem birtam ki es kicsit betettem a 4. reszt kivancsisagbol, hat ez valami elkepesztoen kiraly es hangulatos. Tudom, hogy ez itt mar senkinek nem uj, de le kellett irnom :D

(#98654) EczkE válasza Lefty (#98653) üzenetére


EczkE
addikt

Nekem meg uj mert meg minidg nincs meg, pedig a collectiont mar kijatszottam. :D Haveromra varok hogy vegezzen vele es odaadja. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#98655) #45378816 válasza Sayiid919 (#98652) üzenetére


#45378816
törölt tag

A mult havi SCR2016 MKX Top8-n reklamoztak nagyon, nekem ujnak szamit, de nem tudok pontos valaszt adni neked.

(#98656) Wlac válasza Lefty (#98653) üzenetére


Wlac
Ármester

Megjelenés óta szinten minden nap játszok a multijával, és pár hete vittem végig megint a Single-t. Nem lehet betelni vele.

“The wha-"

(#98657) oriic válasza Sayiid919 (#98652) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van egy ilyen is ám. :D Elvileg már árulják, gyakorlatilag Amazon is kifogyott már belőle, de neten nem találok még review-okat róla. :D

Live-Die-Respawn

(#98658) crue válasza Wlac (#98656) üzenetére


crue
őstag

Én szintén és a megjelenés előtti két béta időszakot is végigtoltam, de mostanában elhanyagoltam egy kicsit az új megjelenések miatt. Szégyellem is magam, úgyhogy megyek, játszok pár meccset.

(#98659) Something_ válasza Sayiid919 (#98652) üzenetére


Something_
őstag

Honnan lehet tudni, hogy 2016os? Nekem Plusos verziom van, oriic probalta is billel egerrel, en csak kb 5x hasznaltam kontrollerrel. Annyira nem fogott meg.
Arulom is mar kb 2 hete..

(#98660) upc8823 válasza Kvelstadt (#98584) üzenetére


upc8823
tag

ennyi itthon is ...
[link]

(#98661) KaitouP


KaitouP
veterán

Trendvizualnál elfogyott a Pro? Sehogy se találom, pedig 120K -ért baromi jó ajánlat lett volna.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#98662) Lefty


Lefty
addikt

A hivatalos PS4 Wireless Stereo Headset 2.0-ról mik a vélemények? Van valakinek?

(#98663) eisento válasza Lefty (#98662) üzenetére


eisento
addikt

Igen. Ne vegyel. :)
Nekem volt, jo mert wireless meg compatible a psel de a hangzas addig megfelelo amig nem probalsz ki egy normalisan szolo hs-t

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#98664) Lefty válasza eisento (#98663) üzenetére


Lefty
addikt

Aha, köszi! Most in-ear headsettel játszom, de gondolkodom egy fejhallgatón helyette, bár hangzásban ezzel nincs baj, Meze 11 Deco. Csak chatelni nem az igazi, mert ahogy beszélek így belebúg az egész agyam, meg nem érzem milyen erővel beszélek. Te mit ajánlasz?

(#98665) Tatyla


Tatyla
őstag

Titanfall 2 ezzel a 43%-os kupon kóddal nagyon megérte (felesben 6k/koponya), nem egy több száz órás kampánya van de azt nagyon eltalálták és nincs az az érzés hogy egy cod koppintás, grafikailag főleg így pron nagyon rendben van.

Más : az csak nekem volt újdonság ha standbyba van a gép és ha befejezte az adott letöltést akkor jelez a kontroller villogással?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#98666) Something_


Something_
őstag

Elozo PS-emen vegigtoltam a second sont. Azt hittem, hogy ps+ elofizetes reven default felhobe menti a menteseket.
Most pro-n elinditottam, trofeak meg vannak, mentesek nincsenek.
Gondolom semmi mod nincs ra, hogy valahogy visszatoltsem a mentett allasokat?! :-(
Erdekes, hogy a teofeat elmenti a profilhoz, menteseket pedig nem :-(
Miota van gepem, azota van ps+om is.

(#98667) #20844032 válasza Something_ (#98666) üzenetére


#20844032
törölt tag

Töltsd le a felhőből a mentéseidet. Magától nem teszi meg egy új gépre.

(#98668) Something_ válasza #20844032 (#98667) üzenetére


Something_
őstag

Sajnos próbáltam, saved date management, saved data in online storage, download to system storage, de azt írja, hogy nincs mentett adat.

:O :O :O

(#98669) Djuree


Djuree
félisten

hát ez a ratchet baromi jó!
megvettem unokatesómnak mert itt voltak hétvégén hogy ne unatkozzon, de én is elkezdem az tuti! a knack nagyon tetszett, de ahogy néztem ez is ugyanolyan király, sőt! :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#98670) #45378816 válasza Djuree (#98669) üzenetére


#45378816
törölt tag

Racsnit is lehet ketten játszani local coop-ba, mint a Knack-et?

(Asszonykámmal már egy ideje gondolkodunk rajta, de a Knack-et előbb ugyebár végig kell játszani! :D )

(#98671) Djuree válasza #45378816 (#98670) üzenetére


Djuree
félisten

nem lehet. :( legalábbis nem találtam ilyen opciót.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#98672) pomk válasza Lefty (#98664) üzenetére


pomk
őstag

Nem tudom mennyi a keret, de a HyperX Cloud I.-et bátran ajánlom még így kicsit több, mint 1 év használat után is. A tartozékoknál az összesítőben írtam róla. 😉

(#98673) #45378816 válasza Djuree (#98671) üzenetére


#45378816
törölt tag

Köszi, akkor erről ennyit. ;)

(#98674) #20844032 válasza Lefty (#98664) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nemtudom mi a normális, nekem van sony wirelessem is, meg hyperx cloud II-m is, de én komoly különbséget nem hallok köztük, sőt :) Ha hozzáveszem, hogy majdnem ugyanannyiba kerültek, és a sony-é wireless, én jó szívvel inkább azt javasolnám. A mikrofonja sokkal jobb a hyperx-nek ez tény, de azt meg nem te hallod :D Amúgy a hyperx-et a saját hangkeszközével együtt be lehet dugni a ps4-be, kezeli a hozzávaló hangkártyát is. De természetesen vannak ettől sokkal-sokkal komolyabb fülesek, de azok nem a huszonezres kategóriában laknak. Játékra szvsz tökéletes a sony wireless is, csak a kamu 7.1-et nem érdemes rajta használni, mert az tényleg hazavágja az egészet. De mondjuk az ugyanolyan szar a hyperx cloud 2-ben is :)

(#98675) TayRol


TayRol
veterán

Sziasztok! Több, mint 10 év után vettem ismét egy konzolt (xbox1 volt anno), és szeretnék érdeklődni, hogy ha veszek egy játékot használtan (akár itt az aprón), akkor annak van valami spéci módja, hogy hozzám kerüljön (tehát az account marad az első tulajnál és nekem valami hátrányom van belőle és trükköznöm kell), vagy megveszem, regisztrálok (ahova kell) és minden gond nélkül használom? :) Bocs a láma kérdésért.

(#98676) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok! UC4 végigjátszva, nagyon szép, pörgös, de a vége nekem már sok volt. Következő játék amit be kéne fejezni a DOOM.

(#98677) bAtt001 válasza TayRol (#98675) üzenetére


bAtt001
addikt

Általában csak megveszed a lemezt berakod a saját gépedbe és már játszol is. Max ha volt valami DLC vagy extra ami kódként volt a játékhoz és azt az előző tulaj felhasználta akkor azt buktad, az accounthoz kötött. Account cserebere nem legális ps-en ha jól tudom, de a játékok nem is csatolódnak úgymond a fiókhoz, simán tovább lehet őket adni.

(#98678) eisento válasza Lefty (#98664) üzenetére


eisento
addikt

Hyperx cloud 1-2 szeria
Turtlebeach stealth 400 420 stealth 500 520

Most volt elo black friday edigitalnal sikerult bezsebelni egy ilyet http://www.backwardscompatible.co.uk/uploads/2/5/6/1/256146/4818053_orig.png

9990ftert. Addig amig nem szedem ossze a tb stealth 500 vagy 520-ra pont jo, annyi hogy vezetekes ez a codos de vezetek nelkulit akarok. Majd nezz szet penteken hatha lesz learazas

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#98679) temes69


temes69
aktív tag

Sziasztok,

7végén végre kijátszottam w3 alapjátékot. Pro-n fejeztem be. Nekem úgy tűnt hogy megy benne az élsimítás elég rendesen. Persze lehet csak én képzeltem be magamnak. Más is tolta a w3at pron? Vett észre valami különbséget?

(#98680) eisento válasza Something_ (#98666) üzenetére


eisento
addikt

Nem volt megosztva a profilod? Olyankor nem menti felhobe... En is becumiztam mar egyszer

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#98681) Lefty válasza #20844032 (#98674) üzenetére


Lefty
addikt

+(#98672) pomk
Értem, köszi a véleményeteket. Egyébként majd ilyen 25 körül szánnék rá, viszont nagyon jó lenne egy wireless headset, mert borzasztó idegesítő a kábel időnként, hogy a kontrollerbe van dugva és ahogy forgolódom, mert épp elfeküdtem már az egyik oldalam, akkor a kábelt állandóan helyezni kell, hogy ne húzzam :) Plusz nincs egy audiofil fülem.

(#98682) eisento válasza Lefty (#98681) üzenetére


eisento
addikt

Ha wireless akkor stealth 4 vagy 5-os szeria. 25-be nem biztos hogy belefer az 5-os de nezz szet hatha ha max 25 akkor 400as. Pl konzolokszervize 24990ft

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#98683) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

Division 1.5 update PS4-re nov. 22 után pár nappal érkezik. A Survival DLC egy hónappal később fog kijönni, mint PC-re és Xbox-ra, dec. 20-23 között várható.

(#98684) TayRol válasza bAtt001 (#98677) üzenetére


TayRol
veterán

Köszi! :)

(#98685) #20844032 válasza Lefty (#98681) üzenetére


#20844032
törölt tag

A kábel engem is rohadtul idegesít. Nem is akkor, amikor használom, inkább amikor nem használom, és nem lehet eltűntetni :) Amit kedvelek a sony wirelessben, hogy a mikrofonján keresztül be tudja engedni a környezeti hangot, és ha olyankor játszok, amikor már alszik a család, akkor meghallom, ha felébred valamelyik gyermekem, vagy ha szól hozzám a nejem (persze csak ha épp nem üvölt a fülesben a háború :D ). A cloudII-nél valamit segít ebben a bársony huzat, csak avval meg romlik a hangja, meg sok mindent amellett sem hallok meg. Meg jó, hogy ottvan minden kezelőszerv, nem menüben kell matatnom ha valamit állítanék. Szal jó na, én bírom a sony wirelesst is. Ráadásul tegnap megtaláltam a tökéletes standet is hozzá, mer a hovategyemmel avval is gondom volt. Hát ide :D

temes69: Witcher3 nem kapott propatchet, és nem is fog kapni. A pro nagyon szépen skálázza fel 4K tévére a kompimódban futó játékokat, de ha fullhd-n nézted, akkor csak placebo lehetett :)

[ Szerkesztve ]

(#98686) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Sziasztok!

PlayStation® PS4 500GB játékkonzol + Uncharted Nathan Drake Collection játékszoftver
Ezt honnan lehet tudni, hogy vajon az alapgép pontosan milyen? Megpróbálom átvenni és akkor kiderül?

(#98687) A`rpi válasza 8nemesis8 (#98686) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok!
PlayStation® PS4 500GB játékkonzol + Uncharted Nathan Drake Collection játékszoftver
Ezt honnan lehet tudni, hogy vajon az alapgép pontosan milyen? Megpróbálom átvenni és akkor kiderül?"

Korábban készítettem erről a témáról egy részletes leírást,
itt tudsz róla olvasni: [link]

[ Szerkesztve ]

(#98688) 8nemesis8 válasza A`rpi (#98687) üzenetére


8nemesis8
veterán

Szia!

Köszönöm, ezt megtaláltam, pont ezért szeretném megtudni, hogy vajon ebbe a bundle-be melyik modellt szerelték!?
Vagy ez ténylegesen csak akkor derül ki, ha megyekek a boltba és megnézem a dobozt?

(#98689) A`rpi válasza 8nemesis8 (#98688) üzenetére


A`rpi
addikt

Utólag is csomagolhatták a konzolhoz a játékot, esetleg másik dobozban is eladhatják neked.

Szóval, meg kell nézni a gép alján a sorozatszámot.

CUH-12** széria ismertetője teljesen matt borítás,
és mechanikus bekapcsoló, és eject gomb.

Egyébként az ND Collection már az új szériás géppel érkezett gyárilag.

[ Szerkesztve ]

(#98690) toompa válasza 8nemesis8 (#98688) üzenetére


toompa
őstag

Ott van az összefoglalóban,amit Árpi linkelt.
[link]
1216-os gép,ha hivatalos bundle és nem valami bontott.

(#98691) 8nemesis8 válasza A`rpi (#98689) üzenetére


8nemesis8
veterán

Köszi, így már világos!
Az írásodból is ezt szűrtem le, hogy a leginkább hibamentesnek a 12** sorozat számít, ahogyan most is írod, így érdemes ilyet keresnem. Kibontani nyilván nem tudom, így a mattság ellenőrzése necces.

Akkor, ha a tipped igaz, akkor érdemesebb azt megvennem :)
KÖSZI!

toompa: edigitalos, tehát szerintem nem bontott, hanem hivatalos lesz!
Köszi, láttam az oldal alján, de nem láttam mellette, hogy 1216 lenne vagy sem! Így már tuti :)

[ Szerkesztve ]

(#98692) Lefty válasza #20844032 (#98685) üzenetére


Lefty
addikt

Köszi! A kialakítása amúgy milyen? Belefér a füled, kényelmes több órán át is viselni?

(#98693) A`rpi válasza 8nemesis8 (#98691) üzenetére


A`rpi
addikt

Új készülék vásárlása esetén ezzel nem lehet probléma, szóval biztosra vehető 12XX széria lesz.

(#98694) #20844032 válasza Lefty (#98692) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nekem kényelmes, igen. A Cloud is az.

(#98695) consono válasza 8nemesis8 (#98691) üzenetére


consono
nagyúr

Én is ma este megyek érte :) Már csak azt kell majd kivárni, hogy elaludjon a család....

"In God we trust. All others must bring data"

(#98696) 8nemesis8 válasza consono (#98695) üzenetére


8nemesis8
veterán

:D Akkor ma nem lesz sok pihenés!
A bundleért vagy az önálló gépért?

A`rpi: Igen, nem tudtam, hogy azért akcióztam, mert beragadt készlet, de az edigital nagy forgalmát elnézve jó esélyem volt valóban, hogy új lesz a gép. Már csak azt kell eldönteni, hogy sima alapgép vagy a bundle legyen :)

[ Szerkesztve ]

(#98697) ithuriel


ithuriel
csendes tag

Batman Arkham City "Remastered"-nél van előnye PS4 Pro-nak, pedig elméletileg nem is jött hozzá Pro patch:
[link]
Valószínűleg a CPU emelt órajele miatt. Kíváncsi vagyok még hány játéknál lehet ilyen.

(#98698) Tatyla válasza ithuriel (#98697) üzenetére


Tatyla
őstag

Ami nem kap pro patchet annál a proci vissza áll az alap gép szintjére

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#98699) krx21 válasza Tatyla (#98698) üzenetére


krx21
nagyúr

Vagy nem, mert mégis jobban fut... :F

#98700) Madwe: Ja, értem, így más... És akkor ez így tényleg kevés...

[ Szerkesztve ]

(#98700) Madwe válasza Tatyla (#98698) üzenetére


Madwe
nagyúr

"Arkham City has stealth Pro support - but it's just the base game running with access to the additional GPU and CPU power. What if that could be extended all standard PS4 games? Rich considers the opportunities." Amúgy az a 10-15 plusz fps nevetségesen kevés szvsz... van ahol csak 5! Cpu limites. Ennyit kb az xbox one s is hoz pluszban lol :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.