Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98301) SenorDave válasza Adam_Shepard (#98292) üzenetére


SenorDave
tag

This system software update improves the quality of the system performance. :)

Most látom már linkelték, sry.

[ Szerkesztve ]

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#98302) vonSux válasza gyuribácsi88 (#98297) üzenetére


vonSux
őstag

Multiplayerben? Persze, van akinek igen, és ez engem pl nem zavar, az ő döntésük-pénztárcájuk. De ha meghallgatod nem csak az fps-ről van szó. Arról nem beszélve, hogy új belépőként inkább 35eft a difi.

(#98303) keIdor válasza gyuribácsi88 (#98297) üzenetére


keIdor
titán

Ez az egy játék, amire azt mondom tényleg megéri cserélni a simát a Pro-ra.
De aki nem játszik vele, és TV-je sincs hozzá annak egyelőre nem ér meg +60-70 ezret de ez csak imo.
A hardver megint sokkal előrébb tart, mint a szoftver, Horizon Zero Dawn-nál szerintem már látványbeli különbségek is lesznek, de az csak márciusban jön.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#98304) Batyops válasza gyuribácsi88 (#98297) üzenetére


Batyops
aktív tag

Szerintem aki prot vett nem a bf1 miatt vette. Amugy az új frisités után azt mondják még jobban fut. Aki prot vett az szerintem az elkovetkező játékok miatt vette majd ott valszeg jobban megmutatkozik az előnye.

(#98305) bandi0000 válasza keIdor (#98303) üzenetére


bandi0000
nagyúr

sztem meg senkinek sem éri meg pont ezért cserélni, aki multizik BF-ben keményen, annak többet ér s stabil 60fps mint a szép graf, és ezt a pro sem tudja, én helyzetem jó, mert a gépbe csak VGA kell, amit megveszek 60-70ért és lesz ultrán 100fps-em... tehát eszem ágába se lenne emiatt a játék miatt cserélni

Xbox One: bandymnc

(#98306) keIdor válasza bandi0000 (#98305) üzenetére


keIdor
titán

Oké, de a PC más világ, meg a 100fps-hez 100Hz is kell. Tudom, vannak olyan játékok, ahol 60Hz-en is simábbnak érzed a minél magasabb fps-t meg jobban is lehet lőni úgy (pl. régi CoD-ok ilyenek voltak) de ha a monitor ki is rajzolja a 100 képkockát másodpercenként, az az igazi.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#98307) gianni85 válasza Madwe (#98300) üzenetére


gianni85
veterán

Samu SUHD KS7000/KS7500...
bár most már én is megvárnám a 2017-es felhozatalt.

(#98308) gyuribácsi88 válasza Madwe (#98300) üzenetére

Már te sem érted az iróniát? Mi lesz itt még :F Na nem baj, a "megér" szót legközelebb idézőjelbe rakom. Bár nem lesz legközelebb mert inkább nem is akarok ezzel foglalkozni, bullshit az egész egyenlőre, majd egy év múlva térjünk vissza erre a pro cumóra, addig talán jön épkézláb patch is a játékokhoz, ami majd nem romlást hanem javulást fog eredményezni.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#98309) #20844032 válasza Madwe (#98300) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én értem, ha valakinek olyan igénye van, hogy 500 alatt nem 4k a 4k, csak pénze nincs rá, de a pro az kell day1, mer a 130 még kigurul gépeladással, ígyúgy? :D
[moderálva]

[ Módosította: radi8tor ]

(#98310) #20844032 válasza gianni85 (#98307) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én is azt várom.

(#98311) A`rpi válasza bandi0000 (#98305) üzenetére


A`rpi
addikt

Az hogy kinek éri meg relatív.

Egyelőre a különbségeket nagyítóval kell keresni az olyan játékokban amihez érkezett PRO patch.

Van néhány egyértelmű kivétel ahol tényleg szebbek lettek, de itt egyelőre ki is fújt. A későbbiekben remélhetőleg többet fognak majd a PlayStation 4 PRO felhasználók profitálni az extra erőforrásból, szóval ha úgy tetszik hosszú távon simán megtérülhet.

Viszont ha az emberfia újdonságként vásárol valamit, akkor az jóval drágább, legyen az most a PS PRO, de sokkal inkább a "pofi" 4k televízióra gondolok.

Aztán ugye itt is kérdés ki mennyit tud rászánni erre a projektre, annyi biztos ha újban gondolkozik valaki, kellően MasterRace, és a pénzt sem sajnálja rá, akkor ~120k a konzol, plusz ~500K-tól indulnak a teljes HDR-t támogató televíziók.

Más kérdés én idáig i gémer pályafutásom alatt megvoltam HDR nélkül, szerintem ezután is megleszek nélküle valahogy.

Viszont az megmosolyogtató számomra mennyi ember keresi (itt is) HDR TV-t, és más megjelenítő nem is opcionális számára, mert hát a HDR...

Nem veszik észre az emberek ez egy mesterségesen gerjesztett igény... És persze hogy oda fognak figyelni a játék készítők arra hogy szebben nézzen ki HDR-rel a játék, de ez közel sem azt jelenti hogy HDR nélkül nem lehet játszani, vagy ha ez tényleg így lesz akkor megette a fene... :)

Szóval mindent összevetve annak ésszerű cserélnie aki tényleg maximalista és nem sajnálja rá a pénzt.

Aki el tudja viselni azt a tényt hogy a mostani megjelenőjénél és PlayStation-önjénél van jobb is, az simán ellavírozhat a régi "ótvaros" PS4-ggyel is bőven.

(#98312) gianni85 válasza A`rpi (#98311) üzenetére


gianni85
veterán

de honnan veszitek ezt az 500e felett kezdődik az igazi 4K HDR tv?
MediaMarktban egy hete 220-ra volt leárazva a Samu43KS7500.
280 körül ott az LG 49UH7707. Mindkettő kvantumpontos SUHD, HDR10, utóbbi még Dolby Vision-t is támogat. Most lesz fekete péntek, utána karácsony. Lesz ez még olcsóbb is

(#98313) oriic válasza gianni85 (#98312) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"de honnan veszitek ezt az 500e felett kezdődik az igazi 4K HDR tv?"

Bőven lehet kapni alatta is olyan HDR-es 4K TV-t ami az átlag usernek több mint jó. :K

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#98314) A`rpi válasza gianni85 (#98312) üzenetére


A`rpi
addikt

Az nem probléma ha valaki vesz belépő HDR tévét és azzal meg is van elégedve.

Ami szerintem felesleges, a meglévő jól szuperáló televíziót belépő HDR televízióra cserélni mer az mennyire jó...

Mélyebben nem kívánok belemenni a szakmai részébe ennek a kérdésnek.

Ha valamit PROfin akarsz megoldani akkor ott az egész láncnak profinak kell lennie. Hiszen minden lánc olyan erős, mint a leggyengébb szeme.

Hiába van neked szuper HDR forrásod (PS4 PRO) ha a megjelenítőd egyszerűen nem rendelkezik olyan megjelenítési tartománnyal amin tényleg kijönne a HDR igazi ereje.

Kvázi felesleges volt cserélni.

(#98315) #20844032 válasza gianni85 (#98312) üzenetére


#20844032
törölt tag

>de honnan veszitek ezt az 500e felett kezdődik az igazi 4K HDR tv?

Mer most evvel zsongítják egymást olyanok, akik amúgy ilyen 200k-s fhd tévék előtt ülnek. Nem mintha azokból ne lehetett volna kapni 600-ért, meg millió fölötti, csak az akkor még nem volt fontos, meg ez fért bele. Ugyan most sem fér bele, de most elsőrendű prioritás lett tophitech :) Mindez egy olyan gép mellé, ami éppen belekarcol ennek a világnak inkább csak az aljába, meg akkor, amikor 1-2 évre vagyunk remélhetőleg az emberi árú 4k oledtől. De ahogy mondtam korábban, nincs evvel baj, én is mindig sokkal jobbra vágyok, mint amit meg tudok venni, de azt veszem, amire képes vagyok. Mondjuk egy kicsit az egész azért vicces, mert 250-350 környékén már tényleg olyan 4k-t lehet venni, ami egy jólsikerült propatchel itt bármelyik fhd tévét szárazon, gumi nélkül rakja meg. Nagyon otromba módon :D

Árpi: evvel a tartománnyal semmilyen lcd nem rendelkezik. A legdurvábbak is a hdr-t posztprocesszes hókuszpókusszal varázsolják elő, azzal együtt, hogy a jobb panelek tényleg jobbak, de a varázslat nagyrészt csak elektronikus azokban is. Erre az oled képes.

[ Szerkesztve ]

(#98316) keIdor válasza A`rpi (#98311) üzenetére


keIdor
titán

PS5-nél meg mindenki ilyet akar majd: [link] :D

gianni85: Arra is figyelni kell, hogy HDR módban milyen az input lagja egy TV-nek, mert ha magas, akkor megette a fene az egészet.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#98317) front3r válasza bandi0000 (#98305) üzenetére


front3r
őstag

Pedig én a BF1 miatt is cseréltem konzolt. Sokkal jobb játszani vele. Ennyi. Nem beszélve a jövőben megjelenő játékokról. 4K tv-t, meg majd a PS5 érában fogok venni.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#98318) Batyops


Batyops
aktív tag

Most nem azért de a Ps4 pron egy 4K nem hdr-es tv-n is jobban festenek a játékok mint full hd-ban mivel ott nagyobb a felbontás élesebb a kép még akkor is ha nem nativ 4K csak felskálázott. Szóval játékra lehet nyugodtan 4K hdr ready tv venni már az is sokkal jobb látványt nyújt. Nyilván ha maximalista vagy akkor lehet venni drábább sokkal drágább tv-t kinek mit enged meg a pénztárcája.

(#98319) jegenye77


jegenye77
addikt

Most a Ps4 pro után jövőre Ps 5 biztos nem lesz?Lehet egyáltalán tudni mikor lesz?2 év kb?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#98320) Batyops válasza jegenye77 (#98319) üzenetére


Batyops
aktív tag

Ezt szerintem a Sonyn kivűl senki nem tudja ,de lehet még ők sem.

(#98321) A`rpi válasza #20844032 (#98315) üzenetére


A`rpi
addikt

"Mer most evvel zsongítják egymást olyanok, akik amúgy ilyen 200k-s fhd tévék előtt ülnek."

Szerinted mi a jobb opció?

Megerősíteni azt az emberekben hogy szuper HDR belépő szinten?

Vagy:

Egyelőre kizárólag HDR miatt nem éri meg belépő szintű HDR televízióra cserélni a jól működő tévét, mer' csak marketing?

Szerintem az utóbbi.

"Erre az oled képes."

Ezzel egyet is értek, sőt ha így nézzük még az általam megjelölt 500 ezres belépő szint kevés is 4K-s oledre ahogy nézem. Bár használtan ennyiért már lehet, de újról volt szó, mindegy.

Azt csak zárójelben jegyzem meg én még 200 ezrest sem adok TVért, szerintem ezzel nem vagyok egyedül...

[ Szerkesztve ]

(#98322) gianni85 válasza keIdor (#98316) üzenetére


gianni85
veterán

A KS7500 pl abban is jó. De mind1 is, aki akar vegyen 500 ezerért. A mostani FHD tévém 4 éves múlt, ha most megvenném a 43as KS7500-at, azzal is simán ellennék 4 évig. Egy 120ezer forintos konzol mellé úgysem érzem létjogosultságát egy fél millás tévének.

(#98321) A`rpi
+1 bár én talán kitolnám 300ig, de fölé semmiképpen se

[ Szerkesztve ]

(#98323) FullGas válasza Batyops (#98320) üzenetére


FullGas
aktív tag

Szerintem max 2-3 év és itt a PS5. Sőt ha túl jól sikerül az új XBOX lehet még előbb :D

(#98324) jegenye77 válasza Batyops (#98320) üzenetére


jegenye77
addikt

Jövőre lenne akkor aki most cserét pro-ra sima gépről azzal jól ki csesznének.
Ezért gondolom, hogy biztos nem lesz csak 2 év múlva.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#98325) toompa válasza jegenye77 (#98324) üzenetére


toompa
őstag

Aki meg fél éve vett sima ps4-et,azzal is jól kicsesztek,a pro-val. :)
A Sony biztos nagyon figyel az ilyenekre...

(#98326) front3r


front3r
őstag

A Sony azt mondta, hogy évekig nem lesz új konzol, és ők egy gépes cég szeretnének lenni továbbra is. A Scorpiora nem fognak új konzollal reagálni.
Ennyit mondott a Sony.

Ez nekem azt jelenti, hogy 3-4 év az új, de visszafelé nem kompatibilis konzolig, de akár lehet ez hosszabb idő is.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#98327) keIdor válasza gianni85 (#98322) üzenetére


keIdor
titán

Én elhiszem, ha aktuális lesz utána is nézek a 49"-esnek, hogy mit tud. De egyelőre kivárok, amíg a szoftverek is jobban kihasználják a Pro-t.

Szerk; azért egyelőre ahogy láttam nem sok játék kapott HDR ready patchet. Mert a játéknak is tudnia kell, nem csak a TV-nek és a hardvernek. Ezért nem sietek, mert nincs hova.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#98328) #20844032 válasza A`rpi (#98321) üzenetére


#20844032
törölt tag

Utóbbi. De ilyen nincs is. A Belépő szintű HDR tévével viszont megkapja a 4K-t is, ami viszont óriási jóság. Tatyla itt avval keverte, hogy én egy másik fórumban leírtam azt, hogy nekem jelenleg egy öregedő 4K tévém van, amiben nincs HDR, és egy fhd, ami kifejezetten a konzol/pc-hez van. És hogy azt írtam, hogy még ott is hatalmas az ugrás a jól sikerült propatchnél. Na ehhez képest egy belépő HDR+4K mégnahgyobb ugrás. Egy "valódi"(ami nem valódi, de ezt most ne feszegessük) HDR+4K meg mégnagyobb ugrás.
Szal én azt erősíteném mindenkiben, hogy szánja rá az idejét, és tesztelje, próbálja ki valahol, az alapján döntsön. Én ezt otthon tudom tesztelni, és én pl. ezek alapján fogom lecserélni a jelenleg a konzolt kiszolgáló fhd tévét. Minden nap látom ugyanazt 4K-ban, és minden nap fáj mellette fhd-ra visszatérnem. Főleg pécén, ahol natív 4K-t is el tudok érni. Persze biztos lesz olyan, akit ez nem hat meg, csak ne azalapján döntsön amit sose látott, mert az teljes agyfasz, és csak önigazolás, semmimás. Nem kell feltétlen 600k-s tévét nézni. Ha valaki a 150-es kategóriába érdekelt, annak fhd-ből is az van. Az nézze meg mit kap ugyanannyiért.A felbontást megkapja, akármit vesz.

[ Szerkesztve ]

(#98329) Madwe válasza gianni85 (#98312) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ja csak az is marketing hdr, 8bites, samsungból a 8as széria a valódi 10bites.

(#98330) bordi10 válasza gianni85 (#98307) üzenetére


bordi10
senior tag

Ha Samu, akkor KS8000 (én is azt vettem), 8-as széria alatt 8 bites a panel, 8000-től 10 bit+HDR 1000, igaz ugrik is az árcimke, múlt 7végén volt MM akcióban minden SUHD tv -20%, ekkora kedvezmény még sosem volt, azonnal lejött 116k a végéből :DD

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#98331) Madwe válasza bordi10 (#98330) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hát igen, s tekintve h a 10bites lesz a szabvány (mégha a samsung trükközve meg is kapta a 7esre a szabványt vhogy...) meg esetleg a dolby vision, ezért ezt nem árt szem elött tartani. Persze kérdés ki mennyi időre vesz tvt, de pl ez tényleg olyan mint régen volt a hd ready tvk, aztán kiváncsi vagyok ki használ még ma olyan 720p-set :D Szvsz egyébként a 4k nem annyira must have funkció, de egy jó hdr panel viszont már igencsak látványos előrelépés, de mindenki maga döntse el, ha neki most megéri 300kért egy 4ks félhdr tv, szíve joga.

[ Szerkesztve ]

(#98332) gianni85 válasza Madwe (#98329) üzenetére


gianni85
veterán

hmmm, akkor rengeteg tesztben félrevezetően írják, hogy 10bit? Tudtommal az SUHD már mind az
Ha igen, akkor egy világ dől bennem össze... :) na mind1, ebben az esetben is lehet már "valódi" 4K HDR tévét kapni 500 ezer alatt :D

[ Szerkesztve ]

(#98333) Madwe válasza gianni85 (#98332) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen sajnos, pl itt se írják le mert nem alaposak, csak feltánik nekik h vmi nincs rendben, s pl abba se vagyok biztos, h ez egyedi eset lenne, lehet a ps4 fel se ismeri mint hdr tv s nem ad rá jelet bár erről fogalmam sincs, csak konkrétan google első találatai között volt a samsung ks7500 hdr keresőszavakra.

(#98334) body007 válasza gianni85 (#98332) üzenetére


body007
addikt

Az LG UH77xx széria HDR Super w/ Dolby Vision™-os, és 55 col-ba megveszed 340 környékén. Mondjuk én 55 után csak 60-ast fogok venni :D

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#98335) gianni85 válasza body007 (#98334) üzenetére


gianni85
veterán

most kicsit mélyebben utánajártam, és állítólag abban is 8bit panel van. Fura, mert máshol meg azt olvastam, hogy a Dolby Vision-höz meg 12bit kell :F
Áh, szarom le az egészet :C

Egyébként én most 47"-on vagyok és én is úgy voltam, hogy nagyobbat veszek. Csak időközben elkezdtem újra intenzívebben fps-t nyomni, és azon kaptam magam, hogy 2+ méter távolságból már nem tudom beleélni magamat, közelebbről meg nem látom át a képernyőt. Ezért valszeg mégis kisebb tv lesz ha eljön az ideje.

[ Szerkesztve ]

(#98336) Tibcsó válasza Madwe (#98333) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

Amit ott taglalnak az az hogy a VR-el összekötve nem ismeri fel a HDR-t, sajnos az igaz, de ezt a Sony is elismerte. Ha a Samu tv-vel direktben van össze kötve akkor felismeri HDR-es TV-nek.
Egyébként jóval több oldal írja 10 bites panelnek mint amennyi nem. Ha jól tudom az ominózus oldalon az LG 7-es szériája is trükkös 10 bites! Arról is írnak hogy van ahol 8 és van ahol 10 bites panellel árulják................
Kár hogy itthon magunk nem tudjuk letesztelni.

[ Szerkesztve ]

(#98337) body007 válasza gianni85 (#98335) üzenetére


body007
addikt

Igen, az 12 bit-et jelent. De ha a gyártó oldalán ez van kiírva akkor csak úgy van, nem? :)

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#98338) Tavares


Tavares
tag

hú srácok én várandós vagyok :D a livág egyik legjobb játékának a konzol remasterjét várom :D

https://www.youtube.com/watch?v=49p_mif_DMM :C

(#98339) dinostaRR


dinostaRR
tag

Nem úgy van, hogy ami az EU-ban KS7000 az amcsiban a KS8000 ?

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#98340) dinostaRR válasza dinostaRR (#98339) üzenetére


dinostaRR
tag

Bocsánat lejárt a szerk idő. Szerintem sok téves infó ebből ered:

UK - US:
KS7000=KS8000
KS8000=KS9000
KS9000=KS9500
KS9500=KS9800

Ergo az itthon kapható ks7000 10bites panel nem?

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#98341) gianni85 válasza body007 (#98337) üzenetére


gianni85
veterán

lehet valamit trükköznek ott is a marketing osztállyal szorosan együttműködve :D

(#98342) A`rpi


A`rpi
addikt

Általánosságban véve nem gond ha beszéltek a televíziókról, de konkrétan típusra lebontva (pl:10bites vagy sem) ne itt tárgyaljátok ki.

(#98343) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Miért dob le a psn?
Mostanában gyakran csinálja hogy lerakom készenlétbe ese majd másnap mikor bekapcsolom be kell jelentkeznem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#98344) gyuribácsi88

Találtam nektek egy nagyon jó kis játszóteret [link]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#98345) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#98343) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

frissítettél?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#98346) bordi10 válasza body007 (#98334) üzenetére


bordi10
senior tag

...és lesz hozzá akkor egy Dolby Vision-t kezelő AVR-ed is, ugye? Olyan 5-600k-tól kezdődnek :D

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#98347) bordi10 válasza gyuribácsi88 (#98344) üzenetére


bordi10
senior tag

én már megvettem, nem jó játszótér
miért kell idekeverni, hogy az usában minek mi a száma, eu piac a lényeg, Samsung HUN SUHD TV-k, ez az irányadó oldal sztem..

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#98348) A`rpi válasza bordi10 (#98347) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem az a kérdés hogy megvetted e, sokkal inkább az hogy szakmailag nem itt kell megvitatni a televízió témát. Érintőileg lehet róla beszélni mert hozzátartozik a témához, de szakmaizmi mélyebben, inkább a dedikált topikokban idomos.

(#98349) bordi10 válasza A`rpi (#98348) üzenetére


bordi10
senior tag

Boccccs, azt hiszem olvasni és értelmezni tudok még egy kérdést: "Milyen TV-t vegyek?"...már vettem, innentől ezt a topicot skippelem, minek olvasgassam?!
Neked az a bajod, hogy olyan 20 hsz született az elmúlt órá(k)ban, ami Tvről szól és nem a PS4-ről....ennyi.
Ha nem lenne PRO a képben, senki sem írogatna TVk-ről hidd el. Én többet nem fogok, csak leírtam, a véleményem, hogy senki se vegyen gagyi 4K-st...PEACE.

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#98350) Tuomas válasza bordi10 (#98349) üzenetére


Tuomas
addikt

Akkor ez lesz a te topikod

We were here

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.