Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99501) Tuomas válasza LeventeV (#99500) üzenetére


Tuomas
addikt

Nekem is, én pedig úgy oldottam meg, hogy pénzt adtam a tárcához, ott elfogadta a jelszót és úgy fizettem ki az összeget.

We were here

(#99502) bordi10 válasza proly01 (#99494) üzenetére


bordi10
senior tag

Miért van ennyi eladó PS4? :F
...

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#99503) Kardos.N válasza Doma88 (#99295) üzenetére


Kardos.N
tag

Én többet vagyok kint mint itthon.
Ezért is érdekelne engem ez a téma.
Ha mondjuk veszek 20euros cardot , akkor az mennyit dobna az acc-ra ? :U
Gondolom , hogy itt is változnak az árfolyamok , vagy csak én hiszem ezt.
Nem tudom kicsit tanácstalan vagyok még. :DDD

(#99504) Sammie30 válasza A`rpi (#99489) üzenetére


Sammie30
csendes tag

Hát a T-mobiilenal vettem 119-ert 2 játékkal 2 karral 3 hónapos play plus előfizuval! :))

(#99505) perge666 válasza Sammie30 (#99504) üzenetére


perge666
veterán

Körbenézhettél volna, szerintem találtál volna ennél jobb áron is.
Mi a 2 játék?

(#99506) Sammie30 válasza perge666 (#99505) üzenetére


Sammie30
csendes tag

Uncharted 4, God of war lll

(#99507) Jani18


Jani18
aktív tag

Üdv Beruháztam én is egy PS4 Pro-ra.Viszont csak egyedül játszok.Destiny+Uncharted 4 multira jó lenne egy kis társaság.Aki akar vegyen fel. xGenoskunx néven találtok meg.

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#99508) Sammie30


Sammie30
csendes tag

Van értelme a ps4 pronak ha nincs 4K-s TV-m?
Értem biztos szebb lesz a ps4 prora kijött game mint a sima ps4-re, de megéri azért a pár játékért beruházni rá?

(#99509) Kendek válasza Sammie30 (#99508) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Kinek hogy, ha a lóvé nem számít, akkor természetesen megéri (bár akkor nem is értem a kérdést), ha pedig igen, akkor nem feltétlenül. Nem véletlenül tart két modellt is a piacon a Sony (alap és prémium). Természetesen jönni fognak még játékok, beruházhatsz te is új TV-be, szóval viszonylag hosszabb távon lehet előnye. Ezt te tudod eldönteni. Nekem személy szerint a Slim is bevált.

<-ƘƘ->

(#99510) Kardos.N válasza Sammie30 (#99508) üzenetére


Kardos.N
tag

4K-s TV veszed észre igazán a különbséget. :K

(#99511) Montliard


Montliard
csendes újonc

Sziasztok!

A közeljövőben szeretnék beruházni egy PlayStation 4 Pro-t, ami arra a TV-re lenne kötve mint a PC-m. Ezek mellett van egy Trust 19023 GXT 38, 2.1-es PC hangfal, és a kérdés az lenne; tudtok-e bármilyen megoldást arra hogy egyszerre legyen rákötve a konzolra is, illetve a gépre is, akár egy átalakítóval vagy valamilyen csatornaváltós eszközzel ha tudtok ilyenről.

A válaszokat előre is köszönöm!

(#99512) Kendek válasza Montliard (#99511) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A TV nem kérdés, az egyiket az egyik HDMI-be, a másikat pedig a másikba tudod dugni és a távirányítóval váltasz. Ha a hangfal csak analóg bemenetes, akkor a TV-re tudod kötni, vagy esetleg USB-s átalakítók vannak, szinte bármelyik jó, az 1.500 Ft-os is tökéletes (plusz én Y kábelt használok).

<-ƘƘ->

(#99513) Montliard


Montliard
csendes újonc

Nos úgy néz ki a felállás hogy ez egy pc hangfal, egy zöld jack dugóval rendelkezik amit be is dugtam a TV-be, és úgy néz ki kezeli a rendszer. HDMI kábelről megy a PC-ről ugye TV-re, és majd a PS4 is HDMI-vel lesz rákötve a TV-re. Most már csak az a kérdés áll fenn hogy a PS4 is viszi e a hangot a TV-re HDMI-vel, vagy ha külön kábelekkel viszi csak, akkor a TV-re kötött hangfal fog e szólni. Ha a HDMI PS4-ről viszi a hangot is a képpel együtt, akkor biztos vagyok benne hogy a hangfalról fog szólni és nem a TV-ről.

Köszönöm a választ, így hogy valakivel beszéltem erről már én is átlátom az egészet.

[ Szerkesztve ]

(#99514) Blackmirror válasza perge666 (#99505) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Kb milyen ár számít jónak egy sima ps4-ért?
Én is most vettem, 500gb egy kar, uncharted collection, Heavy rain, beyond, rachet and clank volt hozzá 85-ért. Vagy a másik opció az volt hogy 76-ért slim játék nélkül

iPhone X@R, iPad Pro

(#99515) marilllyo


marilllyo
veterán

Titanfall 2

Nekifeszültem master szinten (a trófea miatt). Most, hogy a végére értem igazából arra jutottam, hogy ez nem is a cod-ra hajaz hanem inkább valahol félúton van a Cod és a Doom között. Egy Cod köntösbe bújtatott ügyességi ugribugri játék. Szóval nem arról van itt szó, hogy kempelsz egy doboz mögött és prüttyögteted le az enemy-t hanem biza néha könnyebb ha beugrasz közéjük és rohangálsz fel-alá egy autoshotgunnal és szakítod szét őket. A játék összességében jó volt. Voltak benne nagyon ötletes megoldások. Főleg az időben való ugrabugrálásos pálya nagyon tetszett. A gondom az volt vele, hogy csak úgy bele-belekaptak mindenbe de ezt az ötletet is lehetett volna végigvinni a kampány alatt. Több gondolkodós rész kellett volna. A legtöbb "hogyan jussak tovább" részt 5 másodperces gondolkodással meg lehetett fejteni. Erre sokkal jobban rá kellett volna feküdni mert az ötlet jó volt.
Összességében akciódús és izgalmas volt. A titan-os bossfightok voltak amik felkavarták bennem az állóvizet. A pilótához képest eléggé esetlenül mozognak és nagyon ment a káromkodás...Egyébként master nehézségen sem jelentettek különösebb kihívást.
Ami nem tetszett az a checkpoint rendszer. Nem feltétlenül a nyugis részeknél ment a játék. Van úgy hogy beugrottam 5 ellen közé és akkor mentett egyet. Meghaltam és úgy töltött be, hogy ott álltak körülöttem. Illetve egy bossfight-nál is konkrétan egy méterre a boss-tól kezdtem 40% hp-val. Mire hátráltam volna egy hp-ért addigra szétkapott. Na ott csuklott mindenki aki benne volt a készítésben.
Lehet, hogy a gépem kezdi megadni magát de többször is összecsuklott a játék. Sőt volt, hogy egy baromi nehéz pálya végén lett corrupt az autosave-m így az egész mission-t kezdhettem elölről. :(((

Csak a single miatt persze nem éri meg megvenni de én úgy voltam vele, hogy bennem jobban megmaradt mint pl a BF1. Multi téren persze más a helyzet. Ott azért alma-körte van. De ha össze kéne hasonlítanom akkor egy szinten van a kettő csak kinek a pap...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#99516) A`rpi válasza Montliard (#99513) üzenetére


A`rpi
addikt

"Nos úgy néz ki a felállás hogy ez egy pc hangfal, egy zöld jack dugóval rendelkezik amit be is dugtam a TV-be, és úgy néz ki kezeli a rendszer. HDMI kábelről megy a PC-ről ugye TV-re, és majd a PS4 is HDMI-vel lesz rákötve a TV-re. Most már csak az a kérdés áll fenn hogy a PS4 is viszi e a hangot a TV-re HDMI-vel, vagy ha külön kábelekkel viszi csak, akkor a TV-re kötött hangfal fog e szólni. Ha a HDMI PS4-ről viszi a hangot is a képpel együtt, akkor biztos vagyok benne hogy a hangfalról fog szólni és nem a TV-ről."

HDMI kábel, a hangot és a képes is átveszi. Ennek megfelelően a televíziódra kötött hangfal meg fog szólalni PlayStation 4 esetében is.

[ Szerkesztve ]

(#99517) gery2123


gery2123
őstag

Szerintetek mennyire van rá esély, hogy karácsonyi akcióban lesz a bf1? Azon gondolkodom, hogy vegyem e meg most akcióban vagy várjak karácsonyig. Mert ha ettől (15k) nem lesz olcsóbb akkor nincs értelme várni. Auonabn ennyit meg sajnálok rá azért.... :)

-- PSN_ID: GerY2123

(#99518) glspeter1 válasza gery2123 (#99517) üzenetére


glspeter1
őstag

Szerintem ennél már nem lesz olcsóbb. :N

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#99519) Marci93


Marci93
tag

Tegnap én is csatlakoztam a klubhoz az alábbi, Black Friday ajánlatokból összeállított PS4 Pro csomaggal:
KATT

Eddig tetszik nagyon a rendszer, gyönyörű a kép (Samsung 60KS7000-n játszom), minden flottul működik.

Egy kérdésem merült fel egyelőre: a gép elején a státuszjelző LED szándékosan olyan, hogy balról jobbra halványodik az erőssége? Megpróbáltam lefotózni (itt Rest Mode-ban), talán átjön, elég furcsán néz ki.
KATT

[ Szerkesztve ]

(#99520) KaitouP válasza Marci93 (#99519) üzenetére


KaitouP
veterán

Alap gépen is pont így halványodik.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#99521) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

No Man's Sky - Foundation trailer

Már tölthető a patch.

Live-Die-Respawn

(#99522) bordi10 válasza Marci93 (#99519) üzenetére


bordi10
senior tag

Igen, szándékosan ilyen, nem hiba. Ilyen a PS4-é is, csak "függőlegesen".

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#99524) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

Aki most vett Pro-t és US vagy kanadai account-tal feljelentkezik a store-ba, annak lehetséges, hogy felajánl a store $10 credit-et, amit nov. 30-ig lehet beváltani.

(#99525) A`rpi válasza MrPeekaboo (#99524) üzenetére


A`rpi
addikt

Miből gondolod ezt?

(#99526) Lefty válasza Marci93 (#99519) üzenetére


Lefty
addikt

Direkt olyan.

(#99527) ithuriel válasza A`rpi (#99525) üzenetére


ithuriel
csendes tag

Neogaf-on írták sokan, hogy aki Pro-t vett, az kapott egy $10-os kupont (US/CA userek). Én is kaptam az US accomra. :) Notification-öknél dobja fel a gépen.

(#99528) MrPeekaboo válasza A`rpi (#99525) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Külföldi fórumokon olvastam (pl. neogaf), de azért írtam, hogy "lehet", mert nem mindenkinek ajánlotta fel. De pl. UK-ben élő US account-tal rendelkezőnek igen, gondoltam megér egy próbát, hátha...

(#99529) A`rpi válasza ithuriel (#99527) üzenetére


A`rpi
addikt

Ezt jó tudni.

(#99530) MrPeekaboo válasza ithuriel (#99527) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Itt az élő példa. ;-)

(#99531) Champ1on


Champ1on
tag

Hali!
Melyiket válasszam ennyi pénzért?
[link] vagy [link]
Köszi! :)

(#99532) perge666 válasza Blackmirror (#99514) üzenetére


perge666
veterán

Mondjuk szerintem te már nem jártál rosszul, főleg akkor ha a játékok amiket adtak hozzá érdekelnek is!

(#99533) Roland861010


Roland861010
addikt

132ezerbe ez jó vétel volt szerintetek?

(#99534) keIdor válasza Roland861010 (#99533) üzenetére


keIdor
titán

Sok, a gépet 80-85k körül megkapod ekkora HDD-vel, a GTA V, Witcher 3 és Drive Clubot meg szerintem 10k alatt bőven be lehet szerezni/darab, sőt, a Drive Club szerintem 5 ezernél többet nem ér már.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#99535) Kendek válasza Champ1on (#99531) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem itt egyértelmű a válasz, a különbözetből pedig akár 1,5 TB-os vinyót is tudsz a Slim-be venni. :U

<-ƘƘ->

(#99536) gyuri00 válasza Roland861010 (#99533) üzenetére


gyuri00
aktív tag

[link]

szerintem ez jobban megéri ha ezek a játékok még nincsenek meg

(#99537) Roland861010 válasza keIdor (#99534) üzenetére


Roland861010
addikt

A gépet 79ért vettem a játékok nekem csak újonnan kellenek nem szeretem mások ki nőtt holmiját van ott a takarásba egy + kontroller is.

(#99538) #20844032 válasza Roland861010 (#99533) üzenetére


#20844032
törölt tag

Game-en 92-ért kapsz 1terás slimet 3 játékkal(dc, ratchet, u4).
Szal nem. Amúgy meg ennek mi értelme? Miért vádárlás UTÁN kérdeztek? Így már nem tökmindegy?

[ Szerkesztve ]

(#99539) Roland861010


Roland861010
addikt

Most komolyan értem én hogy 3 játék ajándék de ha pont nem azokkal akarok játszani?
92+17+13+13 =135ezer az én 132 -höz képest....!
Sőt 99 az a 92 a konzolvilágnál.

[ Szerkesztve ]

(#99540) #20844032 válasza Roland861010 (#99539) üzenetére


#20844032
törölt tag

Akkor eladod/elcseréled. Mondjuk ezeket pont nemfogod.
Vagy te most azért posztolsz, hogy hátbaveregesd magad, hogy mekkora üzletet csináltál? :D

[ Szerkesztve ]

(#99541) Roland861010 válasza #20844032 (#99540) üzenetére


Roland861010
addikt

Na látod csak olyan játékot akartam amivel vagy én vagy az asszony elszorakozik.

(#99542) TazLeacher válasza Roland861010 (#99539) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Most minket akarsz meggyőzni, vagy magadat? :F

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#99543) Kendek válasza Roland861010 (#99541) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez oké, de ha te ezzel a pakkal elégedett vagy, akkor miért kérdezed meg tőlünk, hogy mi is azok lennénk-e? :U
Én is személy szerint rossz üzletnek gondolom a saját igényeimhez mérten, de ha neked pont ez az ami kell, akkor számodra okés. Utólag meg amúgy is tökre mindegy már...

<-ƘƘ->

(#99544) Roland861010 válasza TazLeacher (#99542) üzenetére


Roland861010
addikt

Magamat nem ! Csak nem értem miért ragaszkodik mindenki a csomagokhoz!?

(#99545) Neoteric válasza Roland861010 (#99533) üzenetére


Neoteric
addikt

gta 10k (lemezes használt)
driveclub 4k (lemezes használt)
witcher 6k (lemezes használt)
ratchet and clank 6k (ez most az új akciós ára konzolvilágban, mer használtan nem találtam hirtelen)
extra kontroller 17k (ezt újonnan számolom, mert használt kontrollert én se vennék)

Játékokban semmi hátránya sincs a használt lemezeknek, pont ugyanazt kapod mint újan.
Szal ja. Akciós 80k-s terrás slim + ezek kijönnek 123-ból. Ha önigazolásért jöttél, akkor rossz hírem van.

Amúgy ezek a játékok most black friday akcióval usa storeról még olcsóbban beszerezhetők.

driveclub $7.5
ratchet $20
gtaV $30
witcher complete edition $25

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#99546) #20844032 válasza Roland861010 (#99541) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem értem miről beszélsz. A game-en megveszed a bundlet kontrollerrel, veszel gtav-t konzolvilágban, és 120-ért megvetted ugyanezt, csak a witcher3 helyett uncharted4-ed van. A kettő közti különbségből még egy w3 is kijön.

(#99548) Blackmirror válasza #20844032 (#99538) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Én azért utána kérdeztem ,mert jön a karácsony , és öcsémnek ajándékba jó lenne vmi bestbuy.
Külön örülnék ha uncharted 4 lenne hozzá ;] (mert ugye ehhez én kaptam az első 3 részt )

iPhone X@R, iPad Pro

(#99549) Roland861010 válasza Neoteric (#99545) üzenetére


Roland861010
addikt

Kinek, hogy én jobban szeretem a gyári bontatlan dolgokat.Az usa storet hogy tudom működésre bírni kell hozzá másik acount vagy a meglévőben a régiót állítom át?

[ Szerkesztve ]

(#99550) A`rpi válasza Roland861010 (#99549) üzenetére


A`rpi
addikt

"Kinek, hogy én jobban szeretem a gyári bontatlan dolgokat.Az usa storet hogy tudom működésre bírni kell hozzá másik acount vagy a meglévőben a régiót állítom át?"

Régiót utólag nem lehet állítani.

Így ha szükséged van más régióra,
regisztrálnod kell egy új PSN fiókot a kívánt régióval.

Regisztrált régiónak megfelelő feltöltőkártyát,
bakkártyát, vagy PayPal-t szintén biztosítani kell.

USA PSN fiók = USA bankkártya, USA PayPal, vagy Dollár feltöltőkártya.

HUN PSN fiók = HUN bankkártya, HUN PayPal, vagy Forint feltöltőkártya.

UK PSN fiók = UK bankkártya, UK PayPal, vagy Font feltöltőkártya.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.