Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99151) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

The Last of Us 2 bejelentés a küszöbön?

[link]

(shinobi az egyik legnagyobb szivárogtató)

Live-Die-Respawn

(#99152) geristar


geristar
tag

Pár napja én is egy pro tulajdonosa lettem, viszont még csak 1 kontrollerem van hozzá.
A pro-hoz adott új kontrollert lehet már vásárolni külön wireless verzióban? Egyelőre nem találom sehol csak a régit. A jobb minőségű stick miatt inkább azt venném.
Tudnátok ajánlani jó ps exkluzív játékokat? Uncharted collection, god of war 3 már megvan.

(#99155) Dreimus


Dreimus
senior tag

Nah kérem ez egy ps4 slim akció:
Amazon 350€ és szállít magyarországra. Csomag tartalma:
PS4 500GB Slim
Final Fantasy XV - édition day one
Watch Dogs 2
Rise of the Tomb Raider
GTA V
The Witcher 3 : Wild Hunt

illetve van egy emilyen csomag 400€-ért:
PS4 500 GB Slim
Final Fantasy XV - édition day one
Rise of the Tomb Raider
The Division + Steelbook Exclusive Amazon
Dragon Ball Xenoverse 2
The Witcher 3 : Wild Hunt
Far Cry Primal
Naruto Shippuden : Ultimate Ninja Storm 4
Assassin's Creed : Syndicate

Mind2 az ff miatt november 29-én jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

(#99156) El_Gigante


El_Gigante
tag

Nálam pc-s felületen(hun) simán nem fogadja el a bankkártyám, se paypal, se pénztárca feltöltés! Konzolon keresztül meg nem elérhető tartalom nálam a black friday?!?!?!? haha vicc

(#99157) VirDan válasza El_Gigante (#99156) üzenetére


VirDan
aktív tag

Most éjszaka a melóhelyen szintén PC-ről jelentkeztem be a store-ba. Megvettem a UC4-et és a Dirt Rallyt.
Most itthon belépve a store-ba a PS-ről, nem engedi letölteni őket... Azt írja "unavailable"..
Ilyenkor mia a stájz? :F

--Dirt Rallyt engedi. De az UC4-et nem--

[ Szerkesztve ]

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#99159) gyuri00


gyuri00
aktív tag

[link]

ez jó vétel lenne? vagy máshol vannak jobb akciók? az xboxról lemaradttam 50k ért :D

[ Szerkesztve ]

(#99160) syl5


syl5
őstag

Sziasztok,

Game.co.uk-ről rendelnék egy konzolt.

Milyen hálózati aljzatot küldenek hozzá?
Uk vagy Eu?

Köszi

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#99168) Tuomas válasza kovacsroli (#99046) üzenetére


Tuomas
addikt

- van e lehetőség a story részt közösen végigjátszani?

Nem hiszem, a story rész és az online rész külön van

- a multiban lehet-e csapatot létrehozni, vagy csak egy szerveren vagyunk és annyi?

Lehet, különböző versenyeket, death meccsek, heistek, stb-t lehet csapatban, emellett egy térképen lehet csak szabadon ölöndülni is

- összességében mennyire ajánlott közös játékra?

Eléggé nagyon, rengeteg tartalom van benne! De akkor javallott különösen, ha nem csak 2-en vagytok. Egy-egy heist főként 4 fős (ezeket nevezhetjük on-line főküldetéseknek, amiből a legtöbb pénz van), ha csak ketten vagytok, félő hogy bepofátlankodik 2 másik tökidegen játékos, akik elhülyéskedik, vagy elbénázzák. :K

[ Szerkesztve ]

We were here

(#99169) winery válasza VirDan (#99157) üzenetére


winery
aktív tag

Tegnap pc-ről vettem a Batmant és a GOW3-at . Ps-en elkezdte tölteni, de elindítani nem akarta, mert egy szép lakat volt ott :/ szemcsére egy újraindítás megoldotta :)
Nem lehetséges, hogy más verziót próbálsz letölteni ?

Esetleg a Dirt Rally-ról tudnál írni, vagy valaki bárki aki probálta, mert nagyon kiváncsi vagyok, csak félek, hogy bosszantani fog mint szórakoztatni :D

(#99170) erahurka válasza Dreimus (#99155) üzenetére


erahurka
félisten

Én nem látom hogy ingyen kihoznák Magyarországra :F

(#99172) bAtt001


bAtt001
addikt

Sziasztok, God of War 3 Remastered mennyire élvezhető az előzmények nélkül? 2500 körül van most a store-ban, nekiállnék megvenni ha érdemes :D Igazából tegnap már meg akartam venni pc-ről de persze nem fogadta el a paypalt, nem értem a sony-t miért jó az nekik hogy pénztől esnek el mert emberek nem tudnak vásárolni a rendszerük miatt :U

(#99173) VirDan válasza winery (#99169) üzenetére


VirDan
aktív tag

A Digital, illetve a Deluxra is azt írja hogy "unavailable".. Ha nem lesz semmi változás, írok a supportnak.
Pár kör után majd leírom a véleményt a Dirt Rallyról. Nem egyszerű azt többen mondták.

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#99174) Tatyla válasza VirDan (#99173) üzenetére


Tatyla
őstag

Nézd meg a librarydban nincs e már ott és onnan próbáld letölteni, vagy csinálj egy restore licencet

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#99175) bordi10 válasza bAtt001 (#99172) üzenetére


bordi10
senior tag

Nekem az volt, én is ezzel a résszel játszottam először.

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#99180) Neoteric


Neoteric
addikt

Konzolvilágban 115k a pro, just sayin'.

PSN: ne0teric_sAN

(#99181) winery válasza bAtt001 (#99172) üzenetére


winery
aktív tag

Én még Ps3-on játszottam vele és nekem is ez volt az első GOW, nagyon jó kis játék,csak sajnos a lemez karcos volt így a játék közepén mindig kifagyott. :((( Mivel érdekel a vége ezért én is megvettem,most ennyiért megéri ! :)

(#99182) erahurka


erahurka
félisten

A francia Amazonról próbálta már rendelni valaki a fentebb linkelt gépcsomagot? Úgy látom nem lehet kosárba tenni a terméket, de a franciám elég hiányos, és a Google Translate sem valami penge benne.

(#99183) mm00 válasza Neoteric (#99180) üzenetére


mm00
aktív tag

Pont az előbb rendeltem, remélem vissza is igazolják :D

(#99184) gman88 válasza syl5 (#99160) üzenetére


gman88
csendes tag

Én a game-ben vettem a pst, és a uk dugalj van hozzá!! Persze nekem az kell:)

(#99185) Dead_slow válasza gman88 (#99184) üzenetére


Dead_slow
tag

Azt, hogy sikerült? Nekem visszaírtak, hogy 1kg-nál nehezebb dolgot, nem áll módjukban UK-n kívül szállítani ... :W
szerk: most látom, hogy neked az kell :)

Más.: ha amazon.co.uk-ról rendelek egy német címre és onnan elhozzák nekem (ezen kb 8K-t nyernék), akkor arra is eu gari van, tehát itthon is tudom garanciáztatni?

[ Szerkesztve ]

(#99186) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Na! Én is megrendeltem a konzolvilágtól a Prot!
Jövő év elején pedig jöhet az új 4KOLED TV!

(#99187) Marci93 válasza Neoteric (#99180) üzenetére


Marci93
tag

Köszi, meg is rendeltem :D

(#99188) A`rpi válasza Dead_slow (#99185) üzenetére


A`rpi
addikt

Más.: ha amazon.co.uk-ról rendelek egy német címre és onnan elhozzák nekem (ezen kb 8K-t nyernék), akkor arra is eu gari van, tehát itthon is tudom garanciáztatni?

Igen.

(#99189) erahurka


erahurka
félisten

Mi a véleményetek?

PS4 Slim 1TB 80k
vagy
PS4 Slim 1TB + DriveClub + Uc4 + Ratchet 100k

:R

(#99190) zeus_2k14


zeus_2k14
senior tag

Sziasztok.

Az éjjel folyamán sikerült beszereznem 3-ból 2 db terméket , elég jó áron. Viszont amit még szeretttem volna, az a PSN Plus ( asszem ezzel lehet online játszani nem? akár fifában, más emberek ellen ). Na még ezt szeretném beszerezni karácsonyig, tesómnak mint karácsonyi ajándékként. Hol érdemes venni? Ahol jó áron van.

(#99191) A`rpi válasza erahurka (#99189) üzenetére


A`rpi
addikt

Egyszerre úgy sem játszol mindhárom játékkal, ha türelmes vagy, használt piacon a feléből megúszod a csereberét.

(#99192) A`rpi válasza zeus_2k14 (#99190) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok.
Az éjjel folyamán sikerült beszereznem 3-ból 2 db terméket , elég jó áron. Viszont amit még szeretttem volna, az a PSN Plus ( asszem ezzel lehet online játszani nem? akár fifában, más emberek ellen ). Na még ezt szeretném beszerezni karácsonyig, tesómnak mint karácsonyi ajándékként. Hol érdemes venni? Ahol jó áron van."

Aktuális árakat nem tudom.
Google segítségével keresd fel a hazai konzolboltok webáruházait,
továbbá argep.hu, és arukereso.hu

[ Szerkesztve ]

(#99193) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#99194) Dagohun


Dagohun
tag

Üdv.

Érdeklődnék hogy a Destiny-the collection-t megveszem akkor ez ha jól értelmezem tartalmazza az alapjátékot és a kiegeket is? Jelenleg a demoval játszom és érdekelne a játék. 12000-ért a black friday-en.

(#99195) m3ss


m3ss
veterán

persze sikerult lemaradnom a pro akciorol, lattok meg valahol akcios pro gepet?

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#99196) Neoteric válasza m3ss (#99195) üzenetére


Neoteric
addikt

Azt nem, viszont német amazonon az 500as slim bő 60k. [link]

PSN: ne0teric_sAN

(#99197) bandi0000 válasza m3ss (#99195) üzenetére


bandi0000
nagyúr

itt van, KV-nál asszem 3 napos az akció, na már most vagy van/volt X db pro-juk és amíg tart a buli addig van, vagy azt az X db-ot elosztják 3 napra, és akkor érdemes visszanézni, bár ez utóbbi gondolatmenet sztem hülyeség :D

Xbox One: bandymnc

(#99198) xerobyte


xerobyte
aktív tag

Sziasztok!

2 kérdés:

amazon.com-ról rendelt lemezes ps4 játékkal semmi gond nincs ugye? Simán vinni fogja a magyar fiókos (pro) konzol, nem lesz semmilyen location para?

Az előző konzolvilagos pro akcióról kapott már bárki sikeres kézi visszaigazolást?

Köszi!

(#99199) mm00 válasza bandi0000 (#99197) üzenetére


mm00
aktív tag

Én 9kor rendeltem. Nem rég jött a mail, hogy összekészítették átadásra a futárnak.

(#99200) m3ss válasza bandi0000 (#99197) üzenetére


m3ss
veterán

125 viszont annyira nem olcso, annyiert kapok bf-en kivul is.
(#99196) Neoteric pff es akkor mennyit er az 1 eves 500 gigas ps4-em? 50-et se? kb megtartom inkabb, ennyit nem vagyok hajlando plusz 20% fpsert fizetni :N

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.