Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98551) FullGas válasza #45378816 (#98548) üzenetére


FullGas
aktív tag

PS4 pro és PC között elhanyagolható a különbség. Ebből is látszik hogy inkább a konzol a fő platform amire a fejlesztők írják a játékokat. Arról nem is beszélve hogy ahhoz a PC-s beállításhoz alsó hangon egy 300 ezres gép kell szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#98552) #45378816 válasza FullGas (#98551) üzenetére


#45378816
törölt tag

En is igy gondolom es a sima ps4 is remekul teljesitett.
Itt tenyleg azon mulik vagy fog mulani, hogy adott jatekfejleszto, mikent adja ki a jatekat.

(#98553) gyuribácsi88 válasza #45378816 (#98546) üzenetére

"sokkal komplexebbek a mostani kiadasok"

Mint ős (volt) COD-os, nem tudom hogy sírjak e, vagy nevessek ezen a hozzászóláson.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#98554) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ennél szebb Collectors figura sose legyen!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#98555) boost válasza Adam_Shepard (#98554) üzenetére


boost
addikt

Én a 150-200€-s CE változatokat már tulzónak érzem.

(#98556) oriic válasza Adam_Shepard (#98554) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudod ugye hogy a játék nincs benne a csomagban?

Live-Die-Respawn

(#98557) Adam_Shepard válasza oriic (#98556) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

JUHAJJ, Olaj a tűzre:D De nem feltételezném a steelbook miatt. :C + A Plüss rocket launcher editiont is láttad?

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#98558) gurubefree


gurubefree
senior tag

Sziasztok

A Playstation 4 Pro-nak 1.2 HDMI vagy 2.0 HDMI csatlakozoja van ?

a segitseget elore is koszonom

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#98559) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok! Egy sörért nem szánna meg valaki még egy Titanfall 2 akciós kuponnal?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#98560) Adam_Shepard válasza gurubefree (#98558) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

hello. Egy 2.0 csati van rajta.

marilllyo

Küldtem prájvitot

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#98561) gurubefree válasza Adam_Shepard (#98560) üzenetére


gurubefree
senior tag

koszonom

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#98562) balszempol


balszempol
csendes újonc

Sziasztok!
Tudja esetleg valaki hogy mikor lesz kapható a PRO fehérben?

Köszönöm!

(#98563) crue válasza Lefty (#98544) üzenetére


crue
őstag

Én előrendeltem és nem bántam meg. Nagyon jól sikerült, szép a grafika és a régi gépen is jól fut. Az újítások sokat adnak a játékmenethez (autók hackelése, targoncák, emelők távirányítása stb). Tartalom is van benne bőven és a küldetések is változatosak eddig.

(#98564) gurubefree válasza Adam_Shepard (#98560) üzenetére


gurubefree
senior tag

Annyiban kellene meg segitseg , hogy ha monitort ( 4k kijelzo ) veszek a Playstation 4 Pro-hoz fontos HDR a monitor eseten ?

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#98565) Adam_Shepard válasza gurubefree (#98564) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Az elmúlt 2-3 hétben egész szép komment áradat született a témával kapcsolatban, ha visszapörgetsz egy keveset, akkor találsz választ rá szerintem, vagy a TV vásárlós topikban is tudnak segíteni.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#98566) #45378816 válasza gyuribácsi88 (#98553) üzenetére


#45378816
törölt tag

Tegy, ahogy szeretnel. En igy gondolom, nekem ez a velemenyem es igyekeztem elrugaszkodni a regi idoktol.
Az ős (volt) cod-ost te is ugy ertelmezed, mint en?

Tehat tizenevesen a tobb napos lan party-k, ahol a cod-ok mellett a sok moha-k es quake3 arena-k jatszak még a foszerpet illetve cs1.6-ok itt akar mar verseny szintu uzese/jatszasa. (Szerintem igen es ez jo vagy is ertheto hiszen anno ezek a jatekok voltak, raadasul merfoldkovek)

Amugy, ha tenyleg valsztanod kene vagyis ha nekem valasztanom kene, akkor sirnek, de hat kenytelen voltam "haladni a korral" es nem volt egyszeru tenyleg, de igyekeztem elfogadni a modernEBB cod vilagat olyannak amilyen lett.
Miutan ez sikerult (mw sorozatokbol akar tobb ezer orak pc-n) igen be kell valljam teljesen rendben van a mostaniak talalasa es igen is lehet azert ezt elvezni. Soha nem gondoltam volna, hogy egy konzolon fogok, mar ugye idosebb fejjel, cod-okat jatszani (masok szerint nem is rosszul) de ezt dobta a gep es nekem tetszik.

Mindentol fuggetlenul, ha még ugy tartja kedvem leulok a regiek ele is es laptop-on jatszom, de aztan hamar fel is kelek onnan, mert bevillanak a regi szep idok, amikre nagyon-nagyon jo vissza emlekezni, de hat az mar a mult. :)

Ha valasztanom kene a lemezek kozul, akkor a cod2-t majd a cod elso reszet vennem le ujbol a polcrol.
A warfare sorozatbol, pedig az 1-2-3 reszt. (MW-MW2-MW3) hopppa hisz ezt akar meg is tehem, ami most az MW-t illeti.
Utana pedig kovetkezne a WaW.

Nem kivanok tobbet ilyen szinten cod-rol beszelni egy ps4-es topikban. :R

Szerk.: ezt mar offba tettem...

[ Szerkesztve ]

(#98567) boost válasza gurubefree (#98564) üzenetére


boost
addikt

Nem fogsz venni HDR monitort. Talán jött ki egy vagy kettő, vagy msot jön majd ki, de nincs elterjedve.

[ Szerkesztve ]

(#98568) gurubefree válasza boost (#98567) üzenetére


gurubefree
senior tag

Ezert is kerdeztem , hogy fontos e az HDR . ASUS MG28UQ erre a monitorra gondoltam mivel az HDMI csatlakozo 2.0-as

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#98569) A`rpi válasza gurubefree (#98568) üzenetére


A`rpi
addikt

"Ezert is kerdeztem , hogy fontos e az HDR . ASUS MG28UQ erre a monitorra gondoltam mivel az HDMI csatlakozo 2.0-as"

"Nem fontos", én idáig is megvoltam HDR nélkül szerintem ezután is megleszek nélküle valahogy. :)

Szóval nyugodtan lehet vásárolni játékra nem HDR-es megjelenítőt is. :K

(#98570) boost válasza gurubefree (#98568) üzenetére


boost
addikt

Nem drámai, de sokat dob rajt. Nagyobb lesz a színpaletta. Tehát a felbontáson túl emiatt is minden részletesebb lesz. Hiszen ha eddig az árnyékban eddig sok nagy egyszínű paca volt, most ott is a sötét sokkal több árnyalata lesz, jobban kivehetők lesznek a formák, sokkal természesebb lesz. Ugyanúgy a világosabb részeken is, de ez inkább a sötét és a harsány részeknél érdekes, és feltűnő.

Sajnos ez megint a gazdagok játszótere lesz, akiknek tellik pl egy 400ezres Samsung KS8000-re.

Ez olyan, amit nem lehet igazából számítógépen át bemutatni, hisz nincs HDR monitorod, hogy lásdd a különbséget. Igaz, a Sony is simán reklámozta színes labdákkal a Bravia tévéjét, hogy mennyivel szebbek rajt a színek, és hiába nézték az emberek nem Bravia tévén, olyan szép színesek voltak a labdák, hogy a marketing bejött. :D :D

[ Szerkesztve ]

(#98571) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Én is várok egy TF kódra, ha van elfekvőbe valakinek...

Amúgy honnan kapjátok ezt?

Xbox One: bandymnc

(#98572) adalbert1 válasza boost (#98570) üzenetére


adalbert1
veterán

Akkor gyakorlatilag ez által is előnybe kerülhetnek multiban azok, akiknek ilyen tv-jük van (még ha nem is túl nagyba - pl, az eddig környezetbe jobban beleolvadó campelő játékost hamarabb észreveszik).

A napokban én is beszereztem a BF1-et, eddig nagyon tetszik a játék, főleg conquest-et játszottam - ott a 64 fő miatti kavarodásban sokszor elég sok frag-et össze lehet szedni (elsőre nem gondoltam volna, de már többször volt 1 feletti K/D ratio-m). A grafika nagyon szép lett (mondjuk már az SW:BF-nál is ezt éreztem, de ez mintha még kicsit túltenne rajta), fps drop-ot nem érzékeltem.
Ami talán nem tetszik, az az, hogy a d-pad-ra elég lassan lehet kinyúlni, ott felszerelést váltani, majd újra visszatenni a kezem az analóg karra - úgy gondolom, hogy ez az Xbox One kontrollerével gyorsabban menne (ott ugye az elrendezés miatt mindkét kézzel eléred a d-pad-ot).

(#98573) keIdor válasza boost (#98570) üzenetére


keIdor
titán

De jó lenne, ha csak 400k lenne egy KS8000-es, már vinném is.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#98574) gianni85 válasza gyuribácsi88 (#98553) üzenetére


gianni85
veterán

Komplexnek tényleg komplexebb, de egyben szarabb is. Most toltam kis mw remasztit... tökéletes. Van radar airstrike és chopper. Kevés fegyver azokra is csak red dot acog és tompi. Van egy fix gránát, mellé flash concussion vagy smoke. Ott még a smoke-ot is lehetett rendesen használni, mert nem voltak thermal meg célpontot körbejelölő scope-ok. Nincs ugrabugra, nincs káosz a karaktergenerálásnál, perkeknél. Bár ezt neked nem kell mondanom :)

(#98575) boost válasza keIdor (#98573) üzenetére


boost
addikt

(#98576) FullGas


FullGas
aktív tag

A Call of Duty Infinite Warfare Legacy Edition verziónál az MW Remastered-t ugyebár kód formájában kapjuk meg. Letöltés után szükség van a lemezre hogy lehessen vele játszani?

(#98577) keIdor válasza boost (#98575) üzenetére


keIdor
titán

Huh kezd jó áron lenni, még a játékok 90%-a nem HDR támogatott, ahogy nézegettem, ezért kicsit kivárok, addigra TV-ből is lesz választék, de jövőév elején tervben van a csere.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#98578) #45378816 válasza FullGas (#98576) üzenetére


#45378816
törölt tag

Tudomasom szerint igen kell a lemez, de gondolom ezt megerositi egy olyan emberke, aki szinten rendelkezik azzal a verzioval.

Gianni: kinek a pap, kinek a paplan. ;)

(#98579) A`rpi válasza FullGas (#98576) üzenetére


A`rpi
addikt

"A Call of Duty Infinite Warfare Legacy Edition verziónál az MW Remastered-t ugyebár kód formájában kapjuk meg. Letöltés után szükség van a lemezre hogy lehessen vele játszani?"

Igen.

4. Will Call of Duty: Modern Warfare Remastered come as a separate disc?

The game disc must be inserted to play Modern Warfare Remastered.

Lentibb ír Digital Legacy-ról is, de itt csak digitális formátumot említ a leírás.

[ Szerkesztve ]

(#98580) FullGas válasza A`rpi (#98579) üzenetére


FullGas
aktív tag

Köszönöm :R Sejtettem, mondjuk sajnálom mert így lehet inkább maradok az alap verziónál. Ha később el akarnám adni nagy érvágás lenne :U

(#98581) boost válasza FullGas (#98580) üzenetére


boost
addikt

dehát játszol vele, az élmény megmarad...

(#98582) Remi1234


Remi1234
aktív tag

Ha vki kormányt keres az Amazon.de-n 200 eur a Logitech G29, a cyber nonday akcióban.

PSN ID: RemiFungus

(#98583) Lefty


Lefty
addikt

Na megvan az új vertical stand is, elegáns megjelenése van, de vonzza a port, mint a mágnes.

A Watch Dogs 2 véleményeket köszi szépen.

[ Szerkesztve ]

(#98584) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Napi mennyi is?
Argos már nem is bajlódik a százalékkal, te meg próbáld meg kitalálni hogy akkor most mennyi.
A képen 269.99£, alatta 229.99£ de ha rányomsz a linkre akkor 239.99£. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#98585) Something_ válasza Lefty (#98583) üzenetére


Something_
őstag

Vertical stand nelkul probaltam allitva, kb fel oraig birtam elviselni :D
Nem hiszem, hogy a plusz 5 mm sokat szamit neki.

(#98586) Lefty válasza Something_ (#98585) üzenetére


Lefty
addikt

Mi volt a gond?

(#98587) unravel


unravel
őstag

ha van még valaki aki nem tudja hogy sima vagy pro [youtube]

¯\_(ツ)_/¯

(#98588) Something_ válasza Lefty (#98586) üzenetére


Something_
őstag

Olyan volt, mintha panellakasban laknek es valamelyik szomszed porszivozna.
Pedig a szobahomerseklet 22 fok, Titanfall 2vel toltam.

(#98589) #45378816 válasza unravel (#98587) üzenetére


#45378816
törölt tag

Ezek utan nem kerdes! ;]

(#98590) gyuribácsi88 válasza gianni85 (#98574) üzenetére

Na igen, az még cod volt, mw, mw2,mw3, waw, bo1. Ezekkel iszonyat jókat játszottunk, a mostaniak annyira silányak hogy a társaság se tud rávenni arra hogy játsszak vele, mert egyszerűen gusztustalan az egész játékmenet ezekkel a képességekkel meg a többi kutya fülével. Ha 10 évvel fiatalabb lennék lehet hogy tetszene, bár nem hiszem. Szeretem a sci-fi-t meg az fps-t, de a cod az nekem legyen cod, ha sci-fi lövöldét akarok akkor arra ott a destiny. Így jelenleg maradok a BF1-nél. Bár a HC S&D sajnálom nagyon, de hát ez van, na majd talán jövőre az új cod már nem ilyen ugrálós gyerekes baromság lesz, ha meg igen, hát akkor még egy évig marad a BF1.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#98591) Lefty válasza Something_ (#98588) üzenetére


Lefty
addikt

Az erdekes, mert nekem a Pro szinte hangtalan. De amugy a hangja fektetve meg allitva is ugyanolyan. Meg azert nem mindegy, hogy telibe raallitod a szellozokre elzarva az osszeset vagy az erre kitalalt allvanyt hasznalod.

[ Szerkesztve ]

(#98592) GazRic válasza Lefty (#98591) üzenetére


GazRic
senior tag

Nálam is halk a Pro, sokkal mint a régebbi PS4-em.
Egyedül a lejátszó tud nagyon "zörögni" , ezt a másiknál nem tapasztaltam.

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#98593) TazLeacher válasza Adam_Shepard (#98554) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A Daxing Light CE-t nem übereli...:)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#98594) #45378816 válasza gyuribácsi88 (#98590) üzenetére


#45378816
törölt tag

En a "gyerekes" szavaddal nem ertek egyet, de elfogadom, ha igy gondolod, viszont szerintem ezt a retest ne nyujtsuk tovabb. ;)

(#98595) Adam_Shepard válasza TazLeacher (#98593) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Pont ez jutott eszembe amikor meglattam

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#98596) medvegy


medvegy
aktív tag

Sziasztok! Meg tudnátok mondani esetleg, hogy egy használt, de szép állapotú, keveset használt PS4 500 GB-ért, +1 kontrollerrel (tehát összesen 2-vel) és 2 db dobozos játékkal (COD: Ghost és Fifa 2014) 60k HUF jó árnak számít e? A gép régebbi szériás (CUH 1004A), már nem garis, viszont ismerőstől lenne, tehát nem zsákba macska. Jár még hozzá GTA5 is, de az nem dobozos, hanem letöltött. A segítséget előre is köszönöm szépen! :R

FOTÓIM: facebook.com/otvos.aerial/ & instagram.com/sandor_otvos/

(#98597) Lefty válasza medvegy (#98596) üzenetére


Lefty
addikt

En 45 korulre saccolnam.

[ Szerkesztve ]

(#98598) TazLeacher válasza medvegy (#98596) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

60K elvileg elég jó ajánlat lehet. Az utolsó szériás gépekért olyan 65-öt kérnek mostanában, a régebbiekért 55K. (Ez ugye azon túl, hogy régebbi széria, biztos, hogy idősebb is). A +1 kontroller ha hibátlan, kb. 10K. + a játékok (amik mondjuk sokat nem érnek). Én már régebbi szériás gépet nem feltétlen vennék használtan, mert simán lehet, hogy akár a legelső szériás (ebben az esetben ugye mondjuk 3 éves, míg a legújabb max. kb. 1). De ha ismerőstől van, akkor ugye tudod. A letöltött játék meg nézőpont kérdése de 1 Ft-ot nem ér.

Szerk. baker_:
45K egy PS4 2 kontrollerrel? Ne már...

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#98599) medvegy válasza TazLeacher (#98598) üzenetére


medvegy
aktív tag

Köszi. A gép 2015 eleji. Mind a két kontroller hibátlan.

FOTÓIM: facebook.com/otvos.aerial/ & instagram.com/sandor_otvos/

(#98600) TazLeacher válasza medvegy (#98599) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

SZERINTEM ennyiért megéri. Bár, ha nem rohansz, azért mostanában, hogy itt az akciós időszak, bele lehet szaladni 1-2 jó árba. (Most volt új PS4 70.000-ért...)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.