Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99651) dunc


dunc
nagyúr

Sony is elég furcsa, egy gyenge generációt, és még jobban széthúzz, új erősebb modellekkel......Alapba gyenge a PS4, és a One is........Kihoznak egy pro-t, és a másik oldalon a Skorpiót, de a lényeg egyik oldal se jár jól, a régi szív, és az új se hoz többletet.....nem igazán értem ezt, magam részéről lehet prot kellett volna vennem, igaz jelenleg sima 1080p tv m van.....

[ Szerkesztve ]

(#99652) geristar


geristar
tag

Tegnap megvettem a Fifa17-et PS Store-ból. Eléggé lassan szedte le a Store-ból úgyhogy úgy döntöttem, hogy majd reggel gyorsan feltelepítem. De már több órája telepít és 68%-on áll. Egy hetes Pro gépről van szó. Esetleg még volt valakinek ilyen gondja? Uncharted, GOW3 simán feltelepült és le is szedte őket gyorsan.

(#99653) krx21 válasza keIdor (#99649) üzenetére


krx21
nagyúr

A helyzet az, hogy 1080p-s TV-nél a PRO 4K-ban számol (amennyiben beállítjuk)és azt konvertálja le. Ennek következtében lesz egy igen komoly élsimításunk, ami azt eredményezi, hogy fullhd kijelzőn is szebb lesz...
Az így megjelenített kép szinte semmiben nem rosszabb, mintha 4K-s lenne a TV, (normál távolságról...)

[ Szerkesztve ]

(#99654) capafog23


capafog23
őstag

Új versenyző leszek csütörtöktől.
Visszaolvasva láttam hogy USA store-be jobb akciók vannak mint a magyarba.
Ez miatt érdemes már kezdésnél USA accountot csinálni?

(#99655) banana_joe válasza geristar (#99652) üzenetére


banana_joe
tag

nálam a mafia 3at telepítette vagy fél napig:)

PSN: bananosjoe84

(#99656) ribarszki válasza krx21 (#99653) üzenetére


ribarszki
őstag

Én nézegettem összehasonlító képeket sima és pro ps4 között, nem 4k kijelzőn mentek, de én semmi különbséget nem találtam élsimitasban és texturában sem. Persze lehet ahogy jönnek a Patchek akkor ezenk változnak, de amik youtube-os videók erről az összehasonlításrol, ott egyformák a képek.

(#99657) Wlac


Wlac
Ármester

Mostanában észrevettem az Unchartedban, hogy többször nem veszi be a játék az R2-t. Hiába húzom, nem lő a fegyverrel, majd a következőnél már igen. Más játéknál nem vettem észre, de az UC4-ben használom igazán ezt a ravaszt. Honnan lehet tudni, hogy ez game issue, vagy pedig a kontrollerem adja meg magát? Van valami diagnosztika rá?

Egyébként ha már szóba jött az akkuidő, akkor ideje lenne mindenkinek megtanulnia, hogy a DS4 nem vezetnék nélküli kontroller, csupán jófejségből raktak bele egy szünetmentes tápot. ;]

“The wha-"

(#99658) keIdor válasza krx21 (#99653) üzenetére


keIdor
titán

Tisztában vagyok vele, az a neve hogy SSAA. Viszont nem 3840x2160-ban renderel a legtöbb játékban. Helyette 2560x1440, 2880x1800 vagy ehhez közeli értékben számol és azt skálázza le.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#99659) sting2 válasza krx21 (#99653) üzenetére


sting2
addikt

Szerinted mi a legjobb képbeállítás ebben az esetben (ha kijelző FHD, egy Pro-val?

A Képbeállításokon belül :

Minden "Automatic" (RGB - HDR - Deep Colour) de a felbontás 1080p
vagy
minden "Automatic" ?...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#99660) krx21 válasza sting2 (#99659) üzenetére


krx21
nagyúr

Hát nincs jobb vagy rosszabb beállítás... Minden Automatic :K . Az beállítja 1080p-be és a HDR-t meg úgyse tudja, mert nem nagyon van fullhd tv HDR-es.

(#99661) Pöttön válasza Dinasti (#99650) üzenetére


Pöttön
őstag

Rendeltem tőlük egy PS4 Pro-t, remélem nem kerül majd sor a gariztatásra... :)

(#99647) Keldor papa: Nem is ez miatt dobálóztam a Tflops-okkal, egyszerűen, csak egy bizonyos ár-érték arányt próbáltam ezzel felvázolni.
Én nem a 4k miatt veszem, hanem az egyszerű száraz tény miatt, hogy már most is vannak játékok, amik jobban futnak a Pro-n, mint a sima PS4-en...
Az hogy ez most a cpu órajelének emelése miatt van, vagy az erősebb gpu miatt az igazából engem teljesen hidegen hagy. ;)

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#99662) Mrdevil válasza Wlac (#99657) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én PC-re dugtam rá, oda fel kell telepíteni egy progit, ( most fejből nem tudom a nevét ) és azzal lehet szépen tesztelni. Illetve ha van F1 2016-od, abban van jó teszt. Talán asszem "dualshock for windows" a progi neve.

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#99663) erahurka válasza Wlac (#99657) üzenetére


erahurka
félisten

Ha összehozod PC-vel a kontrollert akkor van egy olyan ablak, ahol mutatja a gombokat, és kijelzi, ha megnyomsz valamit.

Vagy csak egyszerűen próbáld ki más játékokkal is.

[ Szerkesztve ]

(#99664) #20844032 válasza krx21 (#99660) üzenetére


#20844032
törölt tag

A minden automatic nem feltétlenül jó. Elég sok tévénél az automatic limited-re csapja a RGB-t. Mert ezt közli a tévé (hogy miért azt nem tudjuk). Azt mindenképp csapjátok fullra, hogy legyen feketétek (ami mondjuk eleve sose lesz lcd-nél, de legalább ne világosszürke legyen a fekete :D), meg ne legyen mosottfos a képe.

(#99665) toompa válasza Pöttön (#99661) üzenetére


toompa
őstag

Ennyiért máshol is megkaphattad volna,rendes garival. Ha bármi baja van,önköltségen küldheted vissza szlovákiába,ha nem adnak hozzá rendes garijegyet.

(#99666) sting2 válasza #20844032 (#99664) üzenetére


sting2
addikt

Az RGB Full, nagyon besötétíti a képet.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#99667) #20844032 válasza sting2 (#99666) üzenetére


#20844032
törölt tag

A tévét is át kell állítani, ha (lehet rajta állítani). A samsungoknál jellemző, hogy az alapbeállítás az, hogy hdmi blacklevel low-ra van rakva, a bemeneten limitedet kér (beállítástól függetlenül), így kapsz egy kétszeresen agyonmosott képet szűkített gamuttal. A gép legyen fullon, a tévé meg normal blacklevelen.

(#99668) dunc válasza sting2 (#99666) üzenetére


dunc
nagyúr

Máshogy kell beállítani, és gyönyörű lesz úgy!

(#99669) james001


james001
veterán

TLoU multi mennyire aktív PS4-en? Megkaparintottam egyet,PS3-on rongyosra játszottam,igaz a platina nem lett meg a hülye Hunter meg Firefly trófeák miatt... De gondoltam rálesek PS4-en is,bár a trófeák ahogy látom külön vannak...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#99670) Pöttön válasza toompa (#99665) üzenetére


Pöttön
őstag

Most válaszoltak, elméletileg van rá rendes Sony gari is. :)
És ha minden jól megy holnap meg is érkezik. :C

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#99671) miklos0308


miklos0308
tag

Srácok nem tudom mi van de én továbbra sem tudok bejelentkezni a psn-be.... Pc-ről sem hozza be a store-t sem mi lett az accountommal? Az összefoglalóban lévő összes megoldást kipróbáltam de mégsem jó továbbra is ezt a hibakódot írja ha be akarok jelentkezni: ws 37397-9 Pls help!

(#99672) #20844032 válasza miklos0308 (#99671) üzenetére


#20844032
törölt tag

Bannolták az IP-d.
Rövid időre áramtalanítsd a routered/modemed. Remélhetőleg kapsz új ip-t a szolgáltatótól.

[ Szerkesztve ]

(#99673) A`rpi válasza james001 (#99669) üzenetére


A`rpi
addikt

Ugyan az a trófea lista, annyi különbséggel hogy a Reclaimed Territories, és az Abandoned Territories trófea csomagban található trófeákat "megkönnyítették".

Míg a PS3 verzióban halál nélkül kellett pályánként 5 downs vagy executions,
addig a PS4 verzió csak simán 5 downs or executions-t kért.

[ Szerkesztve ]

(#99674) miklos0308 válasza #20844032 (#99672) üzenetére


miklos0308
tag

És ilyenkor mi a teendő? Egyáltalán miért blokkolhatják? Már látom írtad közben :) köszi megpróbálom

[ Szerkesztve ]

(#99675) #20844032 válasza miklos0308 (#99674) üzenetére


#20844032
törölt tag

Valami visszautasított művelettel túl sokszor és túl gyorsan próbálkoztál. Hekkelésnek vették, és letiltottak. Ha valamivel visszadob a store/psn, érdemes kicsit várni, nem nekiesni az F5-nek :)

(#99676) #20844032


#20844032
törölt tag

Amúgy nem tudom mivan, de én megnyitottam felül a "mit tartalmaz a doboz?" linket, és az enyémben egész más vót-e! Küldjem vissza, vagy nézzek másik topikot? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#99677) m3ss


m3ss
veterán

kis update, visszavittem es vettem ma egy masik prot, ez hangtalan...olyan mint a 1216-os psem kb. nem kell ennek centrifugakent mukodnie :N

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#99678) miklos0308 válasza #20844032 (#99675) üzenetére


miklos0308
tag

Igazából úgy nézett ki a történet, hogy tegnap este bekapcsoltam a ps-t kb 2 nap után azelőtt még minden működött de amikor bekapcsoltam és beléptem youtube-ba akkor irta hogy nem vagyok bejelentkezve. Már azt is furcsállottam, hogy egyáltalán a semmitől miért jelentkezett ki... Na mindegy beállitásokban nyomtam egy sign in-t beirtam a jelszavam és ez a hibakód fogadott. Gondoltam elütöttem valamelyik karaktert, megpróbáltam még egyszer de a helyzet változatlan maradt.. Aztán gondoltam h nem próbálkozok többször nehogy azt higgye a rendszer hogy valaki fel akarja törni, megnéztem pc-ről a böngészőből behozza e a store-t, de szintén semmi. Aztán inkább hagytam "majd megjavul" de ma ugyanez és az összefoglalóban lévő összes módszert kipróbáltam hatástalan volt. Router reset áramtalanitás, minden megvolt. MTU-t átirtam DNS-eket átirtam semmi... Marad a support felkeresése, vagy van még valami ötletetek? Egyáltalán miért jelentkezhetett ki magától?

(#99679) A`rpi válasza miklos0308 (#99678) üzenetére


A`rpi
addikt

Modem áramtalanítás ha nem segített, akkor csak a Support-ot tudod keresni.

Hogy miért történhetett, jó kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#99680) miklos0308 válasza A`rpi (#99679) üzenetére


miklos0308
tag

Egyébként csak érdekességként megjegyzem, nem először fordult már elő, hogy több nap szünet után bekapcsoltam és ez fogadott hogy be kell jelentkeznem újra, csak akkor nem volt ilyen hibakód :)))

[ Szerkesztve ]

(#99681) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Megjöttek a Final Fantasy XV tesztek:

[link]

:C

Live-Die-Respawn

(#99682) Wlac válasza james001 (#99669) üzenetére


Wlac
Ármester

Pedig szerintem próbálkozz még azokkal, mert egyáltalán nem nehezek, nagy közösségi élet is, és plusz egy platina mégiscsak plusz egy platina (vagy ti nem ezzel csajoztok? ;] ).

A többieknek kösz, nyomok pár kör Battlefield 4-et, hátha kiderül, hogy mi a gáz.

“The wha-"

(#99683) enterlaci


enterlaci
senior tag

A store-ban a Hitman the first complete season ha jól olvasom tartalmazza az összes eddigi pályát és ez az amit csak lemezen csak jövőre fogják kiadni!?

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#99684) v-man


v-man
őstag

hali,

egy kezdő kérdés:
ha csinálok egy PS Store accountot és megveszem ezt a játékot ma, akkor a karácsonykor érkező PS4-esre rá tudom tölteni a játékot az acc-cal belépve?

:R

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#99685) Lefty válasza v-man (#99684) üzenetére


Lefty
addikt

Igen.

(#99686) toompa válasza v-man (#99684) üzenetére


toompa
őstag

Igen. Csinálsz egy magyar accountot,megveszed a játékot. Ha megjön a gép,aktiválod az accountot a gépen és letöltöd.

[ Szerkesztve ]

(#99687) james001 válasza Wlac (#99682) üzenetére


james001
veterán

"vagy ti nem ezzel csajoztok?"

De,megmutatom egy csajnak a 42 platinámat és egyből leesik a bugyija ;]
Amúgy azért Survivor-ön nincs sok kedvem újra vinni a játékot,Pittsburgh-ig nincs gond de utána tízszeresére nehezedik :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#99688) gianni85 válasza james001 (#99687) üzenetére


gianni85
veterán

TLoU ritka gusztustalan ilyen szempontból... Mindkét gépen elvittem kb a feléig oszt trófea meg nuku :D
Na nem mint ha hiányozna :)

[ Szerkesztve ]

(#99689) A`rpi válasza james001 (#99687) üzenetére


A`rpi
addikt

Pedig a Survivor-mód a Grounded-hez képest csupa akcióról szól.
Aránylag sok töltény esik, és életed is van rendesen.

(#99690) Amadako


Amadako
tag

ahhoz, hogy az ember amcsis accountom megkapja a 10 dollárt kell csinálni valamit,csak mert nekem nem adja oda?

(#99691) Cry0


Cry0
őstag

sziasztok
gondolkozom egy ps4 beszerzésén
kérdésem hogy ha külföldről vásárolok konzolt akkor Magyarországon érvényes lesz-e a garancia
illetve amazonon mennyire érdemes konzolt venni vagy hogy lehet legolcsóbban megúszni ? :))
(elsőnek csak egy alap gépet szeretnék venni utána majd szép apránként vesszegetem hozzá a játékokat sajna még nem sikerült túlpasszolni a régi Ps3-mamon így spórolni kell :D

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#99692) A`rpi válasza Amadako (#99690) üzenetére


A`rpi
addikt

Vásárolni kell PRO készülékkel.

"Users in North America who purchased a PS4 Pro are this evening receiving $10 in free PlayStation Store credit from Sony."

Tehát, boldog boldogtalan nem fog kapni csak úgy 10 dodót, csak aki fizetőképes.

[ Szerkesztve ]

(#99693) #20844032 válasza miklos0308 (#99680) üzenetére


#20844032
törölt tag

Hát...ha eddig nem volt bekapcsolva a kétlépcsős azonosítás, akkor lehet most lenne itt az alkalom. Merthogy nem kizárt, hogy feltörték az accountod.

(#99694) #20844032 válasza A`rpi (#99692) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én nem vásároltam vele, és kaptam. De nem is látok a linken olyat, hogy vásárolni kell vele.

/a linken lévő szöveg annyit mond, hogy a userek, akik vásároltak ps4 pro-t.

[ Szerkesztve ]

(#99695) james001 válasza A`rpi (#99689) üzenetére


james001
veterán

Grounded-ot nem próbáltam még anno,de néztem videókat róla. Na az beteg egy mód,még a fegyvereid ikonját se látod,meg az életedet se :D
Szerintem csak normálon kitolom,bőgök egy jót rajta meg talán multizok is egy kicsit,aztán továbbadom :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#99696) A`rpi válasza Cry0 (#99691) üzenetére


A`rpi
addikt

"kérdésem hogy ha külföldről vásárolok konzolt akkor Magyarországon érvényes lesz-e a garancia"

Igen.

"lletve amazonon mennyire érdemes konzolt venni vagy hogy lehet legolcsóbban megúszni ? :))"

Ha türelmes vagy akár onnan is veheted.
Én mondjuk inkább itthon vennék használt garanciálist, de ez rád van bízva. :)

További infókért, görgess legfelülre, téma összefoglalóban sok esetlegesen felmerülő kérdésedre már válaszolhattunk korábban.

(#99697) Amadako válasza #20844032 (#99694) üzenetére


Amadako
tag

én is ezt nézem, az angol szöveg csak annyit mond,hogy legyen ps4 prod, nem azt, hogy vásárolj vele

van plusod?

(#99698) A`rpi válasza #20844032 (#99694) üzenetére


A`rpi
addikt

Ez esetben félre értelmeztem akkor. :B

Mindenesetre csak egyszeri alkalom konzolonként,
vagy neked több fiókra is megadta a pénzt?

[ Szerkesztve ]

(#99699) #20844032 válasza Amadako (#99697) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nincs. Viszont nyilvánvalóan primarynek kell lennie a prón az accountnak, különben nem fogja tudni a sony, hogy vettél(arra nyilván nem ad, hogy a szomszédod proján felveszed az accountot).

Amadako: nem, csak úgy megjött. Nincs plusom azon az accounton(nem is használom). Viszont nekem több usa accountom is van, mind fel is van véve, és a legrégebbire adta meg. Lehet véletlen, lehet nem, nemtudom.

Árpi: nem, sajnos :D

[ Szerkesztve ]

(#99700) Amadako válasza #20844032 (#99699) üzenetére


Amadako
tag

primary, de még nem kaptam...

játék közben adta meg neked?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.