Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98101) szinimini


szinimini
senior tag

Na srácok köszi a tanácsokat, engem meggyőzettek,h ne váltsak.
Ha új belépő lennék akkor persze Pro-ra mennék rá.....
Majd ha tönkre megy v vmi akkor váltok majd.

Amúgy ha tudok valakikkel BF1-et tolni akkor keressen Szinike néven :DDD vagy írjon aztán felveszem.
Jó lenne fejlődni,mert nehezen jövök bele BF4 után

[ Szerkesztve ]

(#98102) james001


james001
veterán

Ez a Deadly Tower of Monsters tényleg jó kis játék. Lehet rajta röhögni sokat,bár néha kissé idegesítő is tud lenni a sok ellenség spawn miatt.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#98103) Lackooo84 válasza keIdor (#98090) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

"...egyéb nagyterületű sandbox játékokban a CPU miatt soha nem is lehetne 60fps, ahhoz kevés egyszerűen.." - MGSV sima PS4-en khmm khmm.. Egyébként azért nem lesz a legtöbb játék 60fps, mert ezzel a 4K szarral erőlködnek, 4K-ba rendeltetnek a géppel 1080p-ben is. Ez itt a baj, és ezért fog megint minden droppolni, hogy még a 30-cal is bajok lesznek. elmennek ezek a picshába, de tényleg...

The Truth is out there...

(#98104) Snike


Snike
aktív tag

Sajnos nem kaptam választ, ezért újra megpróbálom...
Van-e olyan bluetooth-os stereo headset amit tudnák PS4-eshez és telefonhoz ishasználni?

Amiket találtam azok csak USB stickes fülesek, és elég gáz hogy vagy kábellel vagy "dugjam az usb sticket" a telefonra megoldással használhatóak.

Előre is köszönöm a válaszokat.

PS5, mert az jó! :)

(#98105) A`rpi válasza Snike (#98104) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sajnos nem kaptam választ, ezért újra megpróbálom...
Van-e olyan bluetooth-os stereo headset amit tudnák PS4-eshez és telefonhoz ishasználni?
Amiket találtam azok csak USB stickes fülesek, és elég gáz hogy vagy kábellel vagy "dugjam az usb sticket" a telefonra megoldással használhatóak.
Előre is köszönöm a válaszokat."

PS4 nem támogat "idegen" bluetooth eszközöket.

Szóval, vagy veszel olyat amit támogat a PlayStation 4, és opcionálisan lehet használni jack kábellel, vagy kettő eszközre lesz szükséged. Egy a telefonhoz, egy a PlayStation-höz.

[ Szerkesztve ]

(#98106) erahurka válasza bozont (#98092) üzenetére


erahurka
félisten

Az új architektúra egy teljesen új konzolt jelentett volna.

(#98096) szgergely: A most megjelent játékok a fejlesztés közepén kapták meg, hogy Pro-ra is optimalizálni kell. Egy év múlva sokkal jobb lesz a többlet kihasználtsága. Ugyanakkor a processzor és a memória sebessége továbbra is szűk keresztmetszet lesz.

Én is dilemmázom egyébként, hogy melyik konzol is kellene. :F

(#98107) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Egyre jobban kezdek elbizonytalanodni a pro kapcsán...
Régi 500GB gépem van 8-as szériás Sony TV-vel, alacsony input laggal...
Vegyem vagy Ne vegyem?

[ Szerkesztve ]

(#98108) oriic válasza a2d2 (#98081) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Red & Blue edition

"The difference to the then Magma Red or Wave Blue DualShock 4 Controller is that the back is also red or blue and no longer simply black. "

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#98109) hyperspace válasza Faresz29 (#98107) üzenetére


hyperspace
őstag

vedd meg

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#98110) Neoteric válasza Lackooo84 (#98103) üzenetére


Neoteric
addikt

Ha meg ki lehetne választani az 1080p-s rendert (ezt kéne pedig), akkor meg azon menne a rinya, hogy előnyben vannak a pro-sok. Lásd GhostPetya és társai.

PSN: ne0teric_sAN

(#98111) #45378816


#45378816
törölt tag

(#98112) #20844032 válasza Neoteric (#98110) üzenetére


#20844032
törölt tag

Hátpedig több propatches játékban ki lehet. Higherframerate/higherresolution kapcsolók ottvannak.

Keldor papa: a DF konkrétan a Uncsi4 kapcsán írt erről. Ott, ahol a CPU-ból a szar is ki van paszírozva a 30 frémre, ott nem fog menni a 60.

[ Szerkesztve ]

(#98113) keIdor válasza Lackooo84 (#98103) üzenetére


keIdor
titán

Viszont azt hiszem Digital Foundry-n is említették, hogy felbontástól függetlenül a CPU nem lenne képes kétszer gyorsabban számolni az AI-t, fizikát stb.
Szóval a kutya itt van elásva. 2,1GHz Jaguar nem elég.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#98114) Snike válasza A`rpi (#98105) üzenetére


Snike
aktív tag

Köszönöm!

Valahogy én is ezt sejtettem...
(amúgy Afterglow Kral Wireless Headset-et néztem ki magamnak)

PS5, mert az jó! :)

(#98115) Neoteric válasza #20844032 (#98112) üzenetére


Neoteric
addikt

Úgy értettem, hogy alapból kéne egy ilyen fícsör, amit minden játék támogat, akár visszamenőlegesen is.

PSN: ne0teric_sAN

(#98116) #20844032 válasza Neoteric (#98115) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ez nem kivitelezhető. Ezt percím meg kellene csinálni, ergo propatch. Abban viszont én is kötelezővé tenném.

(#98117) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valaki megveszi a Watch Dogs 2-t, akkor ne csináljon, vagyis inkább ne osszon meg olyan képeket, amelyeken férfi és/vagy női nemi szervek láthatóak. Ellenkező esetben a Sony ideiglenesen bannolja az accountját az illetőnek.

(Nem linkelek forrást, mert mindenhol van egy screenshot minimum. :D )

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#98118) drk88


drk88
senior tag

Valaki vett Konzolokszervizetol használt gamet? Annyi lenne a kérdésem, hogy újra vannak e foilázva vagy nem?

(#98119) keIdor válasza oriic (#98117) üzenetére


keIdor
titán

Szivárványos zászló láttam van benne, remélem azzal kapcsolatos.:DD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#98120) Bencus88


Bencus88
nagyúr

juhuuu megjött zaviról a fallout 4 :C

(#98121) oriic válasza keIdor (#98119) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az a zászló konkrétan annál a háznál van, ahol ébredünk a tutorial után. :D

Live-Die-Respawn

(#98122) .LnB válasza oriic (#98117) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Már nem azért de mire fel? Benne van az EULA-ban? (Mondjuk ha belegondolok logikus lenne).
De ez bug, vagy tényleg ilyen yolo, swag a game? :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#98123) Becksman


Becksman
őstag

Szerintettek ez mennyire jó?
http://www.arukereso.hu/aktiv-hangfal-c4060/trust/gxt-638-2-1-19755-p240415805/?gclid=COX_n7rhqtACFcsV0wodcRwAeQ#termek-leiras

PS4-hez vagy TV-hez csatlakoztatnám digitális kimeneten.

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#98124) oriic válasza .LnB (#98122) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

EULA-t soha nem néztem ennyire részletesen. :DDD

A játékba hja vannak amúgy pucér emberek, normálisan látható nemi szervekkel. (vagyis nem bug) :D

Live-Die-Respawn

(#98125) .LnB válasza oriic (#98124) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Láttam videót. El is gondolkodtam, hogy ha ez "ruhabug" akkor mi a tökömért vannak ennyire részletesen lemodellezve? Gyanús volt. A perverz ubimindenit. :D

Meg se veszem a játékot. Visszahúzódó, prűd típus vagyok. És még úgy se láttam "olyat" igazából. Nem kell nekem a szívinfarktus. Felháborító, mitképzelnek?! :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#98126) keIdor válasza .LnB (#98125) üzenetére


keIdor
titán

Liberális franciák.:DD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#98127) Def26 válasza keIdor (#98126) üzenetére


Def26
félisten

Pfhejj. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#98128) vonSux


vonSux
őstag

Kint a novemberi bf1 peccs. a főmenüben testreszabható figurák...amerika :D

[ Szerkesztve ]

(#98129) .LnB válasza keIdor (#98126) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bezzeg az én időmben...Lara sehogy se akart levetkőzni.. sose ázott úgy át a ruhája a velencei vízben, hogy fázzon, és inkább megszárítsa egy kis tábortűz mellett.. :( Most meg itt tartunk. Lengedező himbilimbik, premierplánba, (felskálázott)4K-ban... ;]

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#98130) #45378816 válasza .LnB (#98129) üzenetére


#45378816
törölt tag

Gondolta az ubi így köszöni meg (burkoltan persze) hogy nesztek f..z az arcotokba! ;] :DDD

(#98131) melega


melega
őstag

Szerintem amiket megvettem: Bloodborne, Dark souls 3, GTA 5, Uncharted 4, Witcher 3, Rise of The Tomb Raider jó játékok lettek.
Amiket még megveszek: Deus EX, Doom, Bf 1 jó játékok.

Mafia 3-at, és CoD Infinity Warfaret nem veszek azok az év bukásai.

(#98132) KaitouP válasza melega (#98131) üzenetére


KaitouP
veterán

...CoD Infinity Warfaret nem veszek azok az év bukásai.

:DDD Mekkora poén.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#98133) erahurka válasza melega (#98131) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem ha lesz gépem tuti beszerzem a Mafia III-at, nagyon tetszik a hangulata, kár, hogy olyan monoton lett és hogy gagyi módon tolták ki a játékidőt :(

(#98134) EczkE


EczkE
addikt

BF1-hez keresek jatekostarsat/kat. Sajnos a random csapattarsak az esetek 90%-ban haszontalanok.

PSNID: EczkE

:R

Asszem mindenféleképpen!

(#98135) melega válasza .LnB (#98129) üzenetére


melega
őstag

Melyik játékot várod a legjobban?

(#98137) Def26 válasza EczkE (#98134) üzenetére


Def26
félisten

Mi számodra a hasznos? Ha fut utánad és dobálj a squad a pakkokat az jó? ;] (hirtelen nem is tudom, hogy a vv1 -ben van e ilyesmi)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#98138) EczkE válasza Def26 (#98137) üzenetére


EczkE
addikt

Ha eleszt, ha dob ammot, vagy health pakkot mar boldog vagyok. :D Legjobb mikor rushbn vedem sentri kittel az mcomot keves az elet es az ammo, spaenol ram a squad medic vagy support majd elrohan hogy meghaljon anelkul hogy dobna valamit. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#98139) Rigormortiis válasza Def26 (#98137) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nekem már az is hasznos, ha a leader figyeli, mit foglalunk éppen, oda osztogatja a parancsokat, ha meg nincs semmi, akkor betesz egy pontot defendre, ezekből meccsenként több ezer pontot ki lehet nyerni.

Csak k.rvamod senki nem használja. Ezért szoktam mindig saját squadot alapítani, ha egyedül játszom. Csak úgy meg lassan tellik be, ha egyáltalán. Engem nem érdekel, ha nem éleszt, csak legyen kire spawnolni.

Amúgy nagy ritkán olyan ürőképes squadok is össze tudnal random jönni, hogy ihaj...

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#98140) EczkE válasza Rigormortiis (#98139) üzenetére


EczkE
addikt

Jogos, a squad leaderrol el is feledkeztem... :D

Asszem mindenféleképpen!

(#98141) Rigormortiis válasza EczkE (#98140) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Majd felveszlek, ha gép előtt leszek. Mi is csak alig páran vagyunk, sajnos.

Komolyan nem értem, a 4 idejében a barátlistámon minden 2. ember azt tolta. Most meg pecabottal kell összefogdosni a játékosokat.

Ami vicces, mert többségében jó értékeléseket kapott, és szerintem is az (mondjuk a single része nekem nagyon nem adja, 60 óra mp alatt el is jutottam a második sztori fejezetig).

Ja meg pláne, a teszkós eksönben is sokat kiszórtak, de ezek hol játszanak? :D

Tudja valaki, mit hozott a mai peccs? Kinyílik már magától az ejtőernyőm, ha ernyőző kollégára spawnolok? Már nem fordul elő, hogy ha kocsira vagy lóra akarok spawnolni, akkor lespawnoltat a földre, de cserébe a semmiresejó tankos/lovas felszereléssel (instant redeploy)? A menü meg mindig olyan gyötrelmesen szar?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#98142) marilllyo válasza Rigormortiis (#98141) üzenetére


marilllyo
veterán

Én a teszkós eksönben vettem. Eddig Shadow of Mordor volt. Tegnap kezdtem el játszani vele. A single számomra unalmas. Szép és jó de...uncsi. A multi jó lenne de sajna az én szememnek már zavaróan drop-pol az fps. :( Kap egy platit aztán túl is adok rajta. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#98143) Rigormortiis válasza marilllyo (#98142) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A bf1 szingli unalmas neked? Öcsém most toltad ki a Mordort.

Hát annál repetitívebb, unalmasabb játékkal nagyon rég nem volt dolgom. De komolyan. Ezen még a Gyűrűk ura hangulat sem segít, mert ugye az nincs neki (ha nem lenne ráírva a dobozára, simán nem tűnne fel, hogy az).

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#98144) Thome


Thome
addikt

Sziasztok,

A P.T. demo már abszolút nem beszerezhető, nem letölthető?

(#98145) Rigormortiis válasza Thome (#98144) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nem. Anno akinek rajta volt a gépén az megtarthatta, de azóta nem elérhető, hiába van a Libraryban.

Emlékszem, hogy tele voltak akkor az aukciós oldalak P.T-vel telepített ps4gyel :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#98146) Def26 válasza EczkE (#98140) üzenetére


Def26
félisten

Én se találok rendes squadot, vg -vel szoktam sokat játszani, ő normális és nem sértődik meg. Ha decemberben meg lesz a bf1 akkor jövök én is, csak "zörög a sárhányó" és nem sokat party -ok. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#98147) Thome válasza Rigormortiis (#98145) üzenetére


Thome
addikt

A fene vinné el, már 2 éve is csorgott a nyálam a PT után, de csak most éreztem úgy, hogy lecsusszant kezelhető szint alá a gép ára, s vettem egyet. :K
Maga a fájl letölthető, de sehogy nem telepíthető. ez a szomorú. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#98148) #45378816


#45378816
törölt tag

Erdeklodnek, hogy azok a jatekok, amik most double discounts-ban szerepelnek varhatoak majd a karacsonyi akciok soran is? (Gondolok itt a codbo3-ra vagy Injustice)
En ugy gondolnam, hogy nagy esely van ra, de mivel nincs gepem, ezert meg nem ruhaznek be semmire. :)

(#98149) Rigormortiis válasza Thome (#98147) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nézz róla végig egy yt videót :D Az a baj vele, hogy nagyon ott van a szeren, szerintem nagyon jó játék lehetett volna, csak hát DE... Ez pedig csak egy rövidke demó volt. Mondjuk most már kicsit bánom, hogy anno letöröltem (emelné a gép árát), de azért sok mindenről nem maradtál le.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#98150) Rigormortiis válasza #45378816 (#98148) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ha nincs géped, akkor miért vennél rá bármit is? :) A nagyobb címeket párhavonta előveszik nagyobb akciók keretében, de szinte minden héten van deal of the week, ott frissebb címeket adnak.

Kodokat amúgy ritkábban akcióznak, jól fogynak így is.

De tavaly bent volt a Christmas Sale-ban a BO3, idén szerintem nem lesz már. Bár fene tudja :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.