Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99401) boost válasza #20844032 (#99400) üzenetére


boost
addikt

"A régiből 7db-om, minden kiadásból volt legalább 1"

:F

(#99402) gyuribácsi88 válasza boost (#99401) üzenetére

Mit nem értesz? 3 típus van összesen (a fat-ből), neki mindegyikből volt 1db, az összesen 7 ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#99403) RiseOfEvil


RiseOfEvil
tag

Titanfall 2 deluxe edition mit tartalmaz plusszba az alap kiadáshoz képest?
Megér annyival többet?

Kétféle ember létezik: akinek tetszem és akinek rossz az ízlése.....

(#99404) Lefty válasza m3ss (#99399) üzenetére


Lefty
addikt

Ott valami tenyleg baj van akkor, nincs az a jatek, ami mellett hallom a gepet, de anelkul se nagyon zavaro soha.

(#99405) Neoteric válasza geristar (#99392) üzenetére


Neoteric
addikt

Rayman Legends, Knack, Little Big Planet 3, +az általad említett LEGO játékok, abból is van már sokféle. Ha van vmi kedvenc filmje amelyikből készült LEGO játék is, akkor nyerő lehet az is. (Harry Potter, Star Wars, Batman, Avengers, Hobbit, stb)

PSN: ne0teric_sAN

(#99406) bolka1982


bolka1982
csendes tag

Többen írjátok, hogy a Battlefield 1 ben élesebb a grafika, és jobban fut, több fps a sima PS4 hez képest...Most nem arról volt szó, hogy a multi játékokba nincs előnye a PRO játékosoknak?

(#99407) gyuribácsi88 válasza bolka1982 (#99406) üzenetére

Ha előny az hogy bizonyos jeleneteknél a a sima ps4 35 fps-re esik le a ps4 pro meg 45-re, akkor van előnye a ps4 pro-nak.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#99408) tabaga válasza gyuribácsi88 (#99402) üzenetére


tabaga
tag

Ott van a legalább egy kifejezés, ezt lefordítom neked matekra: X1≥1, X2≥1, X3≥1 ahol az X1,2,3 az adott típusú konzolok számát jelenti. Vagyis létezik olyan kombináció, ahol X1+X2+X3=7

(#99409) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Srárcok hol lehet nevet változtatni?
Egy haverom most vett ps-t és véletlen a rendes nevét adta be egy kitalált felhasználónév helyett.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#99410) A`rpi válasza Kvelstadt (#99409) üzenetére


A`rpi
addikt

"Srárcok hol lehet nevet változtatni?
Egy haverom most vett ps-t és véletlen a rendes nevét adta be egy kitalált felhasználónév helyett."

Nem lehet PSN ID-t változtatni. Regisztráljon új PSN fiókot.

[ Szerkesztve ]

(#99411) ribarszki


ribarszki
őstag

Sikerült angol fiókot csinálnom és feltölteni az amazonról pénzt. Köszönöm a segítséget!

Még 1 kérdés: Németországban vásárolt lemezzel gond nélkül lehet itthon vásárolt gépen játszani? Köszönöm!

(#99412) TazLeacher válasza ribarszki (#99411) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Igen, lehet, a gond ott bizonyos játékok esetében a nyelv lehet...már ha zavar.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#99413) A`rpi válasza ribarszki (#99411) üzenetére


A`rpi
addikt

"Még 1 kérdés: Németországban vásárolt lemezzel gond nélkül lehet itthon vásárolt gépen játszani? Köszönöm!"

Külföldről vásárolt játékot is minden gond és probléma nélkül használhatod,
az itthon vásárolt PlayStation 4-eddel.

Amivel probléma lehet:
-Játékhoz kapott kódot nem fogadja el a rendszer.
-Játékhoz utólag DLC-t, vagy Season Pass-t vásárolnál.

Előbbi esetben szükséges regisztrálni a játék régiójának megfelelő PSN fiókot, ha a kapott kódot nem fogadja el a PSN rendszere.

Utóbbi esetben elég csak azt megvizsgálni,
milyen régióból vásároltál.

Ha második régióból, abban az esetben UK fiókra vásárolhatsz a megvásárolt játékhoz DLC-t, vagy Season Pass-t.

Bővebb leírást legfelül az összefoglalóban találsz:
DLC-k, Season Pass, régiók?

[ Szerkesztve ]

(#99414) gyuribácsi88 válasza tabaga (#99408) üzenetére

Látom nem esett le hogy csak vicceltem, így köszönöm a kioktatást. Tudom hogy Moby-nak hány gépe volt (volt több is neki 1 típusból) mert folyamatosan telesírta a fórumot hogy éppen melyikkel milyen baja van.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#99415) ribarszki válasza A`rpi (#99413) üzenetére


ribarszki
őstag

Nagyon köszönöm a részletes és kimerítő választ! Kevés ilyen felkészült és segítőkész topikgazda van! 🤗

(#99416) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Sziasztok!

A GOW3 Remastered esetében van elônye a pro-nak, a sima PS4-el szemben?
Mondjuk PS3-on már végigtoltam...

(#99417) vonSux válasza #20844032 (#99400) üzenetére


vonSux
őstag

Érdekes, mert nálam a pro azért jóval hangosabb, mint a slim és valamivel halkabb, mint az alap (12xx) ps4. Ezek szerint nem éppen konstans a gyártósor kínában :DDD

(#99418) A`rpi válasza vonSux (#99417) üzenetére


A`rpi
addikt

Te is állítva használod? Lehet abban van a titok nyitja.

Bár még közelebbről nem láttam PRO-t, és a stand sem tudom árt vagy használ a zajszint szempontjából.

(#99419) Kvelstadt válasza A`rpi (#99410) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Biztos így van ha te mondod de nekem rémlik valami ilyesmi. De akkor az valszeg még box-on volt.
Köszi a segítséget.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#99420) Lefty válasza A`rpi (#99418) üzenetére


Lefty
addikt

En allitva hasznalom, szerintem ugyanolyan a zajszintje igy is. Bar tulsagosan nem figyeltem meg elotte milyen volt.

[ Szerkesztve ]

(#99421) pigster válasza Faresz29 (#99416) üzenetére


pigster
senior tag

Szerk.: nem válasz, bocsi, rosszra nyomtam

Több felhasználó egy gépen témában lenne kérdésem:
Tudom, hogy van az összefoglaló, meg benne a teszt, de lehet, hogy túl sok az információ.

Sikerült (remélem) létrehozni egy US acc-ot.

A gépen már van egy magyar fiók.
Most Create New User, ha minden igaz. Melyiket adjam meg elsődlegesnek? A magyaron sincs semmi extra, csaka múlt havi ingyenes Transformers, meg RE. Lehet, hogy most az US-n vásárolnék valamit.

[ Szerkesztve ]

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#99422) erahurka


erahurka
félisten

Normális, ha a Slim eléggé felforrósodik letöltés közben? Nem a legjobb helyre volt téve úgy 10 percre rest módban, de azóta is forró a teteje, hiába kezdte ezerrel pörgetni a ventit. Most mondjuk a ventiből visszavett, de szerintem még mindig elég meleg.

(#99423) A`rpi válasza Kvelstadt (#99419) üzenetére


A`rpi
addikt

Valós nevet (keresztnév vezetéknév) lehet megváltoztatni, vagy elrejteni.

Magát a PSN-ID-t nem, ami miben játékban megjelenik a leaderboard-on.

(#99424) A`rpi válasza pigster (#99421) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sikerült (remélem) létrehozni egy US acc-ot.
A gépen már van egy magyar fiók.
Most Create New User, ha minden igaz. Melyiket adjam meg elsődlegesnek? A magyaron sincs semmi extra, csaka múlt havi ingyenes Transformers, meg RE. Lehet, hogy most az US-n vásárolnék valamit."

Egy időben egy játékkonzolon lehet több elsődlegesen aktivált PSN fiók.

Ennek megfelelően tedd nyugodtan elsődlegesre a frissen regisztrált új PSN fiókod is.

(#99425) krx21 válasza #20844032 (#99400) üzenetére


krx21
nagyúr

Én még nem akartam ezt így leírni, mert nem sok játékkal néztem a PRO-t, de teljesen rendben van a hangja nálam is... Sőt!

(#99426) A`rpi válasza erahurka (#99422) üzenetére


A`rpi
addikt

"Normális, ha a Slim eléggé felforrósodik letöltés közben? Nem a legjobb helyre volt téve úgy 10 percre rest módban, de azóta is forró a teteje, hiába kezdte ezerrel pörgetni a ventit. Most mondjuk a ventiből visszavett, de szerintem még mindig elég meleg."

Készeneléti állapotban közel 40 wattot fogyaszt.

Nem kevés hővel jár ez, szóval normális ha meleg,
pláne ha előtte játszottál is vele.

[ Szerkesztve ]

(#99427) erahurka válasza A`rpi (#99426) üzenetére


erahurka
félisten

Hát így belegondolva a PS3 is volt ilyen forró letöltögetés közben, bár az egész más hardver. Meg ha jól hallom, rest módban egyáltalán nem megy a venti.

(#99428) Lefty


Lefty
addikt

Facebook osszekapcsolas hol a feneben van? Egyszeruen nem talalom semmilyen beallitasnal. Ki szeretnem kapcsolni.

(#99429) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Game-ről való rendelés esetén mik a tapasztalatok a szállítással kapcsolatban? Tegnap rendeltem egy Assetto Corsat azt írták, hogy 3-10 nap a szállítás. Zavviról még 9.-én rendeltem ott azt írták, hogy legkésőbb 23.-ig megérkezik, de még nem kaptam meg a csomagot.

(#99430) pigster válasza A`rpi (#99424) üzenetére


pigster
senior tag

Köszi.
És azt meg lehet csinálni, hogy ebben az esetben lássák "egymás" játékait a fiókok?

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#99431) steve1021


steve1021
csendes tag

Én is beléptem a Ps4 nagy csoportjába :C

Egy ilyen Pakkot vettem :R :R

A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup

(#99432) vonSux válasza A`rpi (#99418) üzenetére


vonSux
őstag

Simán leraktam az asztala. Levegőt körben kényelmesen kap. Zavarónak nem mondanám de attól, hogy "semmi hangja" nagyon messze van :)

(#99433) Kvelstadt válasza A`rpi (#99423) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Köszi a helpet.
Láma a gyerek a ps4hez. Ps2je volt a legutóbbi konzolja szal nem vàgja ezt az account rendszer témát.
Végül megoldottam neki.
A régit meg majd töröli.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#99434) bAtt001 válasza Faresz29 (#99416) üzenetére


bAtt001
addikt

hát én most játszottam egy fél órát vele, tegnap vettem, de ahogy látom eléggé 60fps tükörsima mozgást produkál az én első generációs ps4em is, szóval nem hiszem hogy bármivel is jobb lenne pron.

a játék nem könnyű ahogy néztem de baromi látványos :D

(#99435) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Valaki meg tudja nekem mutatni a Calla Dooty: Végtelen Hadviselést share playben? :R

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#99436) #20844032 válasza boost (#99401) üzenetére


#20844032
törölt tag

1216-ból csak 1 volt, egy mgsv ed., az előzőekből volt sok. Az utolsó gépem egy elsőszériás volt ha jól emlékezem, azt fúrtam-vágtam szét :D (csendesebb is lett jóval)

(#99437) crue válasza Gabesz1019 (#99429) üzenetére


crue
őstag

Zavvi az utóbbi időben trükközik a postával, ezért nagyon lassú lett a szállítás. Legutóbb valami kis szigetről jött a csomagom, az előző kettő pedig két másik helyről. Game.co.uk-ról mostanában nem rendeltem, arról nem tudok nyilatkozni.

(#99438) kissdani


kissdani
senior tag

Sziasztok tegnap a fekete pénteken vettem egy ps4-et sose volt még ugyhogy uj vagyok, csak egy bökkenő van játék nélkül vettem! :(
Tudtok esetleg hol vehetnék régi játékokat rpg, fps előnyben minél olcsóbban használt is jó pár ezerért?
Nekem a régi is ugyan akkora élményt nyujt mint az uj mert egyikkel se játszottam még! :D
Ha esetleg van valakinek amivel nem játszik vagy megunta és olcsón odadné az nyugodtan keressen meg privátban....

Köszönöm

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#99439) FullGas válasza kissdani (#99438) üzenetére


FullGas
aktív tag

Használtat találsz bőven itt Hardveraprón, vagy még Corvin konzolnál is korrekt árak vannak.

(#99440) consono válasza eastsider (#99365) üzenetére


consono
nagyúr

A 220-as akcióról sajnos lemaradtam, de mivel hónapok óta refurb. XO-t nézegetem, abban az árkategóriában gondolkodtam (csak ugye tiszta lett, hogy nem boxot akarok a 360 helyett, hanem PS4-et mellé :D ). Szóval nekem így is megérte.

"In God we trust. All others must bring data"

(#99441) kissdani válasza FullGas (#99439) üzenetére


kissdani
senior tag

Most hogy javasoltad megnéztem nagyon drága csak egy példa: Dishonored Definitive Edition ott 8.5k árukeresőn 3.5k [link], és még egy kérdés mért van az hogy mindenki drágábban adja a játékokat mint bontatlanul árukeresős ár felett?

[ Szerkesztve ]

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#99442) TazLeacher válasza kissdani (#99438) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Keress akciós Witcher 3 GOTY-t. Egy darabig el leszel vele. FPS-ből is van 1-2 dolog, ami most akciós (Dishonored 3.500 Ft konzolokszervizében, ha jól rémlik.)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#99443) v!ct0y válasza kissdani (#99441) üzenetére


v!ct0y
veterán

6k a legolcsóbb és nincs is raktáron:DDD. Nekem is van 3000-ért BF1-em de most épp nincs raktáron:DDD Ha mindenki drágábban adná akkor nem lenne használt piac. Mindenki annyiért adja el a cuccait amennyiért megveszik:)

(#99444) kissdani válasza v!ct0y (#99443) üzenetére


kissdani
senior tag

Hogy őszinte legyek nem igazán értem mi 6K?

[ Szerkesztve ]

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#99445) TazLeacher válasza kissdani (#99441) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Pedig volt, innen vett is valaki (most nézem, hogy már nincs raktáron, gondolom elfogyott, így visszaállt az ára).

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#99446) v!ct0y válasza kissdani (#99444) üzenetére


v!ct0y
veterán

Amit linkeltél hogy 3.5 az ma 7900.- Lehet tegnap annyi volt BF miatt. A második boltba 6k de ott sincs raktáron.

(#99447) A`rpi válasza pigster (#99430) üzenetére


A`rpi
addikt

"Köszi.
És azt meg lehet csinálni, hogy ebben az esetben lássák "egymás" játékait a fiókok?"

Ha a játékkonzolodon minden aktiváld fiók elsődleges,
"látják" egymás megvásárolt tartalmait.

(#99448) kissdani válasza v!ct0y (#99446) üzenetére


kissdani
senior tag

Igazad van nem néztem jobban utánna rosz példa volt, de a BF4-is 4.5k, használtan se adják 5k alatt.
De keresgélek, köszönöm a segitséget.

[ Szerkesztve ]

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#99449) Daert


Daert
őstag

Hali.
A Pro verzióból is lesz játékkal szerelt csomag,esetleg dual kontrolleres vagy valami hasonló bővített verzió?
A VR szemüveg csak a Pro verzióhoz lesz jó,vagy ahhoz sem?
Régi X360 helyett keresek alternatívát és a későbbiekben megjelenő VR szemcsi miatt szimpatikusabb a P4.

(#99450) A`rpi válasza Daert (#99449) üzenetére


A`rpi
addikt

"A Pro verzióból is lesz játékkal szerelt csomag,esetleg dual kontrolleres vagy valami hasonló bővített verzió?"

Igen lesz, egyelőre még nincsen ilyen kiszerelésben.

"A VR szemüveg csak a Pro verzióhoz lesz jó,vagy ahhoz sem?"

Minden megjelent PlayStation 4 variánssal működik a VR.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.