Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99451) vonSux válasza A`rpi (#99450) üzenetére


vonSux
őstag

A'rpi szerintem a fotón amit linkeltél egy jóképű slim van ;)

Szerk: :R

[ Szerkesztve ]

(#99452) A`rpi válasza vonSux (#99451) üzenetére


A`rpi
addikt

Köszi hogy szóltál, annyira hasonlóak hogy összekevertem. :B

(#99453) Daert válasza A`rpi (#99450) üzenetére


Daert
őstag

Tehát gyakorlatilag a Pro verziót csak az tudja kihasználni aki 4K/UHD TV-vel rendelkezik?Egyébként semmi extra?

(#99454) TazLeacher válasza Daert (#99453) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Amelyik játék támogatja, ott fHD-ban is érezhető javulás, akár sebesség, akár látvány szintjén.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#99455) bozont válasza Daert (#99453) üzenetére


bozont
veterán

Jelenleg igen (1-2 kivétel van ahol szebb a grafika vagy magasabb az fps). De igazából a későbbi játékoknál fog igazán eldőlni, 1080p mellett is lesz e tényleges előnye. Minden a játékfejlesztőktől függ.

(#99456) A`rpi válasza Daert (#99453) üzenetére


A`rpi
addikt

"Tehát gyakorlatilag a Pro verziót csak az tudja kihasználni aki 4K/UHD TV-vel rendelkezik?Egyébként semmi extra?"

VR esetében megéri a PlayStation 4 PRO, mert szebbek a játékok,
nézz összehasonlító videókat.

Amúgy általánosságban véve nem VR-os játékok esetén PRO hoz dukál a 4k megjelenítő, mert amúgy nagyítóval kell keresni a különbségetek.

(#99457) front3r


front3r
őstag

Nem rossz ez a Final Fantasy XV eddig. Bár nagyon lassan haladok, mert gyűjtögetek, side questeket csinálok. A harc az szerintem nagyon élvezetes. Egyelőre átlagos nyitott világú játéknak tűnik, de ez is változhat, mert a legelején vagyok. Nem egyedül kell benne bóklászni, hanem a másik három társaddal.
Mivel FF szűz vagyok, így ne várjatok itt hosszú gondolatokat tőlem. :D

A grafika átlagos, a karakterek kinézete viszont kiemelkedő. Ez a szörnyekre is igaz, vannak itt is hatalmas teremtmények, nagyon szépen néznek ki. :)

Eddig nem bántam meg a vételt. Kíváncsi vagyok, hogy hosszú távon milyen lesz a játék! Remélem nem MGS5 szindróma! Bár itt nem lopakodni kell. :D

Ja, és PS4 Pro-n tolom. A beállításokban lehet választani hogy szebben nézzen ki, vagy jobb frame rate-el fusson, én az előbbit választottam.

UI: Képeket, videókat nem igen osztanék meg, bár lehet nem kapnék érte büntetést, de nem kockáztatok. Így is biztos olvassa a Sony ezt a topikot, rögtön lecsapnának.

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#99458) Daert


Daert
őstag

Köszönöm a fentieket.
Akkor időtállóbbnak tűnik némileg a Pro.
Esélyes hogy még idén kijön a Pro-val egy bővített csomag?
Köszönöm a válaszokat!

(#99459) T_Oroboroz válasza Daert (#99453) üzenetére


T_Oroboroz
csendes tag

(#99460) A`rpi válasza Daert (#99458) üzenetére


A`rpi
addikt

Hivatalos infó nincsen.

Boltok állíthatnak össze csomagot, de most őszintén, mit vársz egy xy csomagtól?

Karácsonyi szezonra árcsökkentést én nem jósolnék.

(#99461) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

Sziasztok! Valahogyan meg lehetne tudni, hogy a playstation 4-em új-e vagy használt? Black friday keretében vettem az *egyik boltban*, csütörtökön vettem át, tömeg volt, délután és nem néztem át a dobozt. Hazaérve láttam, hogy a dobozt mintha a kutya alól szedték volna ki, feltépve egy helyen, az a kis kerek ragacs nem volt ráragasztva, tehát nem "sealed" csomagolás volt...

A másik, hogy most nézem a kontrolleren az L2 és R2 gombok alján pici kopás van, ez 2 nap alatt történhet attól, hogy az asztalra rakom?

Lehet egy kicsit paranoiás vagyok, de ez a doboz meg a minimális kopás engem nem győzött meg, jó lenne ha online serial number alapján le lehetne csekkolni.. 3 napos visszavásárlási garancia van, de már vettem rá 2 játékot digitálisan, nem szívesen adnám vissza, mert ennyi pénzért nem tudok venni másikat. Esetleg árleszállítást követelhetnék, de ahhoz meggyőzőbb bizonyíték kéne (a doboza olyan, hogy ha akarom se tudnám olyanná tenni 2 nap alatt). Próbáljak meg reklamálni vagy hagyjam a picsába?

(#99462) zsotesz81 válasza front3r (#99457) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Hogy játszol már vele? Nem 29-én jelenik meg hivatalosan?

(#99463) front3r válasza zsotesz81 (#99462) üzenetére


front3r
őstag

Hivatalosan igen. De volt, ahonnan előbb be lehetett szerezni. Ide azért nem írnám le a nevüket, ismert bolt, de érted...Esetleg annyit mondhatok, hogy te is megtalálhatod ezt a boltot, készleten van náluk a játék, na akkor mondom miért ne venném meg? Ja, és elég jó áron. Google-t használni szabad ;)

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#99464) gubisadam


gubisadam
aktív tag

Sziasztok, lehet tudni mik lesznek a decemberi ps plus játékok?

[ Szerkesztve ]

-= Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut - i5-13500 / MSI PRO B760 / GW 2060S =-=-

(#99465) A`rpi válasza Tomajdon (#99461) üzenetére


A`rpi
addikt

Itt tudod azonosítani sorozatszám alapján: [link]

Ha túl tudod magad tenni azon a tényen, hogy használta előtted valaki,
és amúgy is kaptál rá egy év garanciát, szerintem ne parázz rá.

(#99466) Daert válasza A`rpi (#99460) üzenetére


Daert
őstag

Csupán egy grátisz Game-et amivel kipróbálhatom :B
Köszi még egyszer az infókat.

(#99467) Nayrobi válasza gubisadam (#99464) üzenetére


Nayrobi
őstag

Minden hónap utolsó szerdáján jelentik be.

(#99468) gyuribácsi88 válasza gubisadam (#99464) üzenetére

Az egyik az AC black flag lesz, az már biztos.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#99469) oriic válasza front3r (#99457) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sikerült hozzájutnod lemezesként korábban neked is? :) Mázlista, én még várok két napot. Szívesen várunk amúgy a topikjában is majd. [link]

A két előzmény film megvolt ugye? Már ha érteni akarod a sztorit rendesen. :D

Kingsglaive: Final Fantasy XV - CGI film [link]
Brotherhood: Final Fantasy XV - Anime [link]

"Így is biztos olvassa a Sony ezt a topikot, rögtön lecsapnának."

Szokott Sony-s emberke PH-t nézni (meg MS-től is), de mivel több országban is meg lehet venni a játékot, nem hiszem hogy gondod lenne belőle ha képeket osztanál meg, de jobb a békesség. :)

Live-Die-Respawn

(#99470) zsotesz81 válasza front3r (#99463) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Már mindegy mert store-on már kb. 2 hete előrendeltem, és már a pénzt is levonta. Mindegy, mostmár ezt a pár napot kibírom :)

(#99471) Mrdevil válasza gyuribácsi88 (#99468) üzenetére


Mrdevil
addikt

A másik a BF1. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#99472) front3r válasza oriic (#99469) üzenetére


front3r
őstag

A Kingsglaive megvolt, és meglepődtem, hogy mennyire jól sikerült film lett belőle, sok blockbuster megirigyelhetné.
A Brotherhood kimaradt, de bevallom őszintén felirat hiánya miatt. Nincs olyan jó angolom, bár lehet úgy is megérteném. :)

Majd mindenképpen írok, ha már többet játszottam vele. Előre sajnálom, hogy a játék "csak" 50 óra, lehet direkt elhúzom azzal, hogy mindent felderítek, körbe járok. Nagyon tetszik a harcrendszer, nem beszélve a kidolgozott lényekről, emberekről. Kár lenne ha hamar véget érne ez az élmény!
Bár még nem tudom, de lehet van benne New Game +, vagy valami hasonló. De nem szaladok előre, gyakorlatilag a játék legelején vagyok, és bizony nyugdíjas tempóban fogom játszani, nem szeretek rohanni egy játékkal.

Sokan a Witcher 3-at is visszasírják, hogy hamar kijátszották, ez az, amit én sem akarok.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#99473) oriic válasza front3r (#99472) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Előre sajnálom, hogy a játék "csak" 50 óra,"

Sokkal többet is bele lehet ölni. A Judgement demóban csak 30 órát tettem én, holott az csak a sztori szerint az első 1 órát mutatja be. :) Iszonyat sok mellékküldi és melléktevékenység van benne. :)

Live-Die-Respawn

(#99474) salieven


salieven
aktív tag

Kérdés...... Watch Dogs 2-ben hogy a jó istenbe jön be hozzám valaki és hackel meg mikor nincs ps előfizetésem? Vagy nem is kell az online játékhoz vagy hogy működik most ez? Tegnap is jött valaki azt lekapcsoltam viszont a mait nem találtam meg. És mi történik akkor ha valaki meghackel? Mi jár neki és mit vesz el tőlem? :D

PSN: salieven

(#99475) A`rpi válasza Daert (#99466) üzenetére


A`rpi
addikt

"Csupán egy grátisz Game-et amivel kipróbálhatom :B
Köszi még egyszer az infókat."

Plus előfizetéssel kapsz "ingyen" játékokat,
sőt első alkalommal 14 napig ki is tudod próbálni a szolgáltatást.

Továbbá, a használt piacon is érdemes szétnézni,
"fillérekért" lehet játékokat vásárolni PlayStation 4-re.

[ Szerkesztve ]

(#99476) Dead_slow válasza A`rpi (#99475) üzenetére


Dead_slow
tag

Hello,
nekem nem működik az ingyen 14 nap, az a gyanúm hogy bankkártyát kellene hozzáadnom, de 3 mastercardot is próbáltam, sőt otp webkártyát is és egyiket sem fogadja el, rossz a kártyaszám hibával...

Valamint a 10%-os BF coupon kódra is azt mondja hogy már felhasználtam, pedig nem, nem lenne valami tippetek?

(#99477) erahurka


erahurka
félisten

InFamous Second Son egy teljes játék, a First Light pedig egy sztori DLC? Érdemes utóbbit is beszerezni?

Szerintetek ~4300 forint jó ár az Arkham Knight-ért?

:R

(#99478) A`rpi válasza Dead_slow (#99476) üzenetére


A`rpi
addikt

"Hello,
nekem nem működik az ingyen 14 nap, az a gyanúm hogy bankkártyát kellene hozzáadnom, de 3 mastercardot is próbáltam, sőt otp webkártyát is és egyiket sem fogadja el, rossz a kártyaszám hibával...
Valamint a 10%-os BF coupon kódra is azt mondja hogy már felhasználtam, pedig nem, nem lenne valami tippetek?"

PSN ID-d milyen régiójú?

Magyar bankkártyához magyar PSN ID dukál. :K

Egyébként régiótól függetlenül 2 napot igénybe lehet venni kártya adatok nélkül is, de ha még a 14 naposat nem használtad el, akkor elsőnek azt használd, és utána a kétnapost.

[ Szerkesztve ]

(#99479) crue válasza erahurka (#99477) üzenetére


crue
őstag

Érdemes a First Light-ot is, ha nincs meg plusból. Az AK pedig bőven megér annyit, nagyon jó és tartalmas játék.

(#99480) eastsider


eastsider
nagyúr

Usa Bf salek közül miket érdemes behúzni, mik a jó ajánlatok? Ha semmi nincs meg még?

[ Szerkesztve ]

(#99481) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Nálatok is úgy viselkedik a kontroller, hogy kikapcsolt állapotban töltve befejezi a lassú villogást miután végzett, viszont ha bekapcsolt állapotban van bedugva, akkor kikapcsolás után addig villog amíg ki nem húzzák? Mert ez utóbbit már nem először figyelem meg, és így nem vagyok biztos benne, hogy mikor fejeződik be a töltés. Persze órák múlva már tutira, de nem emlékszem, hogy a régi fajta kontrollerem ilyet csinált volna.

<-ƘƘ->

(#99483) eastsider válasza A`rpi (#99482) üzenetére


eastsider
nagyúr

Koszi. :) Fpsek irányítását mennyi idő lehet megszokni? Egyelőre nagyon nem áll rá a kezem pc után :) (gtazok egyelőre)

Until dawn érdekel még mindenképp, de ez nem akcios

Jah 7k-ert megvettem az uncharted collection konzolvilágban :)

Úgysincs sok időm játszani, szóval sokáig fognak tartani :) csak az irányítást szokjam meg :)

gyuri00: nem gond, gyűjtöm az infókat.később is jól fog jönni, de Most csak azért kérdezem, mert elég jó árak vannak. Bár gondolom lesz karácsonyi akció is

[ Szerkesztve ]

(#99484) gyuri00 válasza eastsider (#99480) üzenetére


gyuri00
aktív tag

Én kezdésnek ezeket a játékokat rendeltem a gép mellé: uncharted 4, driveclub, last of us,titanfall 2 egy darabig nem lesz gond szerintem mivel játsszak :)

most nézem ezek lehet nincsenek akcióban nem figyeltem

[ Szerkesztve ]

(#99485) Lefty válasza eastsider (#99483) üzenetére


Lefty
addikt

Apron 5 ezerert is talalni Until Dawn-t.

(#99486) A`rpi válasza eastsider (#99483) üzenetére


A`rpi
addikt

1-2 év után belejössz. Egyből nem kell várni a csodát.

A korábbi átalakítós szintemhez képest most már jobb vagyok. Durván olyan 1-2000 órám van FPS játékokban amit kizárólag joystick-kal játszottam.

Kezdetnek gyakorolj sztoriban, ha ott már alázol, utána mehet a multi.

(#99487) Sammie30


Sammie30
csendes tag

Sziasztok!

Volt egy régebbi laptophűtőm. Esetleg azt a PS4 alá rakni sztettek segít hűteni? Persze a hűtőt nem a pshez csatlakoztattam hanem egy telefontöltőhöz ami külön áramforásról megy. Én a sima PS4-et vettem (3 napja) sztettek hülyeség volt azt venni? Köszi a választ!

(#99488) bandi0000 válasza Sammie30 (#99487) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Kb annyit fog érni az a laptophűtő, mintha nyáron bontanál neki egy hideg sört :D

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#99489) A`rpi válasza Sammie30 (#99487) üzenetére


A`rpi
addikt

"Volt egy régebbi laptophűtőm. Esetleg azt a PS4 alá rakni sztettek segít hűteni? Persze a hűtőt nem a pshez csatlakoztattam hanem egy telefontöltőhöz ami külön áramforásról megy."

Ártani nem árt a laptop hűtő neki, de amúgy a hibamentes működéshez nem kell extra hűtés, ez csak opcionális.

Ha két évesnél idősebb a gép, érdemes szétszedni és újra pasztázni a hűtőt.

"Én a sima PS4-et vettem (3 napja) sztettek hülyeség volt azt venni? Köszi a választ!"

Attól függ, ha jó áron jutottál hozzá 40-60 ezer, akkor simán jó vételt csináltál.

[ Szerkesztve ]

(#99490) Dzsur


Dzsur
tag

Sziasztok!Két gép meg van osztva egymással! Be lehet venni egy harmadik gépet is a megosztásba?

(#99491) bandi0000 válasza Dzsur (#99490) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem

Xbox One: bandymnc

(#99492) Dzsur válasza bandi0000 (#99491) üzenetére


Dzsur
tag

Kár, azért köszönöm a gyors választ! :R

(#99493) N@idia


N@idia
őstag

Megtaláltam a nekem való játékmódot konzolon. A 40 fős Operations adja a legjobban és nagyon jól fut szinte érezhető, hogy stabil a 60fps mostantól csak itt fogok játszani ebben a módban :K
Nagyon jól lehet darálni gyalog :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#99494) proly01


proly01
őstag

Miért van ennyi eladó Pro? :F
Nem hozta/hozza amit várnak tőle?

....Pr:)ly....

(#99495) belan válasza proly01 (#99494) üzenetére


belan
addikt

Szerintem sok abból a kereskedő

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#99496) Roland861010


Roland861010
addikt

Your purchase may not be complete. Check your transaction history in your Account settings.

Miért dobja ezt ha a 14 napos trialt aktivalni akarom?
Be van elvileg állítva minden!

[ Szerkesztve ]

(#99497) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Sziasztok!

Próbálom megvenni a Dirt Rally PS Store-ban, de miután rá klikkelek az order and pay-re, kéri a jelszót, be is írom helyesen, de aztán újra és újra kéri pedig biztosan helyesen írtam be. Beírtam egyszer direkt rosszul akkor kiírta, hogy helytelen jelszó. Mi lehet a gond?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#99498) erahurka


erahurka
félisten

Most látom, hogy valahonnan van egy digitális Garden Warfare-em, nem tudjátok, játszanak még azzal emberek? :D

(#99499) dunc válasza steve1021 (#99431) üzenetére


dunc
nagyúr

Grat. Én is ilyent vettem. :)) Zombizhatunk.

(#99500) LeventeV válasza ImACeltic (#99497) üzenetére


LeventeV
senior tag

Nekem is ez volt PC-rol. Ha a konzolrol probaltam akkor viszont sikerult.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.