Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97101) leslieke válasza Beri78 (#97097) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

+1! Szerintem is segítőkész.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#97104) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Zavviról rendeltem egy játékot. Kaptam egy email-t ami tartalmazza a rendelés adatait, de az OTP még nem küldte az SMS-t, hogy levették a pénzt a kártyámról. Erre csak később kerül sor?

(#97105) hyperspace


hyperspace
őstag

Másnak is belassul valamikor a FIFA 16? Barátom odaadta, mert ő 17-et koptatja, és azt vettem észre, hogy -persze nem mindig- meccs után, mikor visszalép a karrier felületre, nem akar engedelmeskedni, ha megnyomok egy gombot. Sem az X, sem a ▲ nem akar működni, sem a nyilak, majd egyszer csak magához tér. Valamint a mezválasztás betöltésének ideje a többszörösére nő.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#97106) bandi0000 válasza hyperspace (#97105) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nem emlékszek ilyenre, persze a menü elég lassú, nem annyira mint bf1 be :D mondjuk nekem digitális a fifa

Xbox One: bandymnc

(#97107) A`rpi válasza A`rpi (#97083) üzenetére


A`rpi
addikt

Elnézést ha félreérthetően fogalmaztam.

Természetesen a hitelkártya igénylésében semmi kivetni való nincsen.

Szeretnék mindenkit megkérni az ezzel kapcsolatos kérdéseket tovább ne feszegessétek, abszolút nem tartozik a PlayStation 4 topik témájához.

Köszönöm a megértéseteket és az együttműködésetek.

Az építő jellegű visszajelzéseket köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#97109) Def26 válasza danih (#97108) üzenetére


Def26
félisten

Valamelyik shopból van már visszajelzés a ps4 pro szállítására?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#97110) bandi0000 válasza Def26 (#97109) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Mit idegeskedsz? Ne így legyen, csak nehogy pofára essetek h azzal se lesz stabil fps vagy valami...

Xbox One: bandymnc

(#97111) keIdor válasza bandi0000 (#97110) üzenetére


keIdor
titán

Lehet gép nélkül vannak most és ezért a sietség? Nem tudom persze, csak tippelek.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#97112) Kendek válasza Gabesz1019 (#97104) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Csak akkor vonják le mikor feladják. Ha nincs raktáron a termék, akkor a beérkezéséig nem fog hiányozni az összeg a számládról, még abban az esetben sem ha PayPal segítségével már előre leokéztad nekik. Ez az idő lehet akár másfél hét is, de abban biztos lehetsz, hogy ingyen nem fogják küldeni. :)

<-ƘƘ->

(#97113) Def26 válasza bandi0000 (#97110) üzenetére


Def26
félisten

Izgulok, nem idegeskedek. :D Amugy mondtam én, hogy kell külön topik a pro gépnek de a mádámoknak nem tetszett. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#97114) LeventeV


LeventeV
senior tag

Sziasztok.
A SEAGATE Spinpoint M9T 1.5 TB-os merevelmezekről valami vélemény? PS4-be befér, megbízható?

(#97115) keIdor válasza Def26 (#97113) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem teljesen felesleges, gyakorlatilag egy sima PS4 ez is, csak 4K TV-n szebb a képe, ennyi változott ahogy elnézem. Nem sok játéknál emeltek a grafikán vagy az fps-en. Egy kezemen meg tudom számolni.
Persze ez még változhat idővel.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#97116) A`rpi válasza LeventeV (#97114) üzenetére


A`rpi
addikt

Minden 7, és 9,5mm 2,5" HDD belefér, ami SATA csatolófelületű.

ST1500LM006 típusból vásárolt néhány fórumtárs.

(#97117) bandi0000 válasza Def26 (#97113) üzenetére


bandi0000
nagyúr

én is ezt csinálnám ha eladtam volna a gépem, de azért nem adtam el, mert nincs egy rohadt normális összehasonlítás vagy tapasztalat se a pro-ról

ergó ha én eladom áron alul a gépet, megveszem az újat áron felül, akkor nekem bedöccenne a BF akkor kivágnám az egészet az ablakon :D

Xbox One: bandymnc

(#97118) Oppenheimer válasza A`rpi (#97116) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Basszus, én úgy tudtam csak 7mm HDD-k férnek bele, ezért vettem drágábban egy 7 millis terásat. :((

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#97119) gyuribácsi88

Ps4 pro topikot a népnek!

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#97120) Kendek válasza Oppenheimer (#97118) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Na jó, de azért csak feltűnt a beszereléskor, hogy van ott hely vastagabbnak is. :)
Attól függetlenül, hogy a gyári 500 GB-os az 7 mm-es.

<-ƘƘ->

(#97121) #45378816 válasza gyuribácsi88 (#97119) üzenetére


#45378816
törölt tag

Hiányzik a kábel az aláírásodból, hogy történhetett ilyen? :DDD

(#97122) LeventeV válasza A`rpi (#97116) üzenetére


LeventeV
senior tag

:R
Köszi a gyors választ.

Még egy kérdésem lenne:
Ha csinálok backupot, akkor az összes felhasználó mentéseit felteszi a külső vinyóra, vagy csak annak a usernek a mentései kerülnek fel, amelyik elindította a backupot?

(#97123) marilllyo válasza Gabesz1019 (#97104) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem egyből veszi le a pénzt. Először kapsz egy email-t a rendelésről és csak akkor veszik le a pénzt amikor postázzák a játékodat. Ha jön egy email amiben "Your order from has been despatched and will be with you shortly!" akkor már a pénzt is levették és postázták is.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#97124) A`rpi válasza LeventeV (#97122) üzenetére


A`rpi
addikt

"Ha csinálok backupot, akkor az összes felhasználó mentéseit felteszi a külső vinyóra, vagy csak annak a usernek a mentései kerülnek fel, amelyik elindította a backupot?"

Elvileg minden felkerül ha bepipálod, biztonság kedvéért azért a fontosabb játékállásokról készíts pendrive-ra is mentést.

(#97125) balazs8907


balazs8907
tag

Hááát, néztem összehasonlító videót a bf1-ről. Nem volt valami nagy különbség. Szerintetek a bf1 megkapta már a pro patchet?

[ Szerkesztve ]

(#97126) glspeter1 válasza balazs8907 (#97125) üzenetére


glspeter1
őstag

Még nem. :N

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#97127) Amadako


Amadako
tag

Valakinek írt már a mm pro ügyben?

(#97128) FullGas


FullGas
aktív tag

Megjelenés után kapnak pachet a játékok tudtommal, azután érdemes összehasonlítani a 2 gépet.

(#97129) KaitouP válasza gyuribácsi88 (#97119) üzenetére


KaitouP
veterán

Amúgy viccen kívül, de tényleg jobb lenne ha másik topikba vonulnának a Pro gépesek.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#97130) vonSux válasza KaitouP (#97129) üzenetére


vonSux
őstag

Lehet, de csak a megjelenés környékén van ez a flow. Később (szerintem) visszajön a nyugi. Aztán meg jön majd a ps5 pletyka ;]

(#97131) KaitouP válasza vonSux (#97130) üzenetére


KaitouP
veterán

Hát legyen igazad. Engem mondjuk baromira idegesít ez a "jaj már mindjárt itt van a prő", "jaj de ultimate grafikát jelenít meg", "jaj mindjárt bepisilek hogy itt van" téma. Ja tudom, nem kell idejönnöm ha nem tetszik.
Inkább meg egy külön topik kéne ahol ki örömködhetik magukat a Pro gépesek, meg nyugton hagyják az alapgépeseket is.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#97132) bandi0000 válasza KaitouP (#97131) üzenetére


bandi0000
nagyúr

jobb lesz mikor majd azért sírnak, mert nem ezt várták... ;]

(#97133) GhostPetya: ezt nem mi, vagy más vívta ki, hanem a sony, minél nagyobb réteget akarnak lefedni
én is váltanék ha lenne értelme, de jelenleg csak azt tudjuk hogy erősebb papíron, és a kiadókon múlik hogy kihasználják e vagy nem...

mindenesetre úgy látnám értelmét az egésznek, ha a régi gépén akár grafika árán hoznák a stabil 60fps-t ahol kell ennyi persze, az újon meg ugyan úgy stabil lenne csak sokkal szebb

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#97133) KaitouP válasza bandi0000 (#97132) üzenetére


KaitouP
veterán

Akkor röhögök is egyet. Akik ennyire nem tudják értékelni az alapgépet (és ezért született meg tulképp a Pro) azok meg is érdemlik.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#97134) Madwe válasza Def26 (#97113) üzenetére


Madwe
nagyúr

Persze, az kéne még csak, a több fps meg nagyobb felbontás nem elég nektek, mostmár külön topik is kell mi? szépen vagyunk mondhatom! ;)

(#97135) danih válasza Madwe (#97134) üzenetére


danih
addikt

Még meg sem jelent de az elitizmus már kikívánkozik, konzol master race :DDD

(#97136) KaitouP válasza bandi0000 (#97132) üzenetére


KaitouP
veterán

Jó, de akkor a drágalátos Sony miért nem eleve egy erős gépet hozott ki? Miért később jöttek rá, hogy bakker, lehet nem lesz elég a hardver? Ami persze egy bullshit, mert bőven elég a hardver, csak meg kéne tanulni optimalizálni, meg nem PC teljesítményt elvárni egy konzoltól, ami sose arról szólt.

Én nem azért vettem az alapgépet hogy a megjelenéstől számított 3 évre rá (meg a vásárlás számított 3 hónapra rá, bár menjek gondolom a 'csába, mert ez egyéni probléma) elavult legyen...

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#97137) bandi0000 válasza KaitouP (#97136) üzenetére


bandi0000
nagyúr

dehogy elég...ha kicsit is normálisabb grafikát akarnak, rendben hogy némely játék tényleg szép, de ezeket rendszerint az fps vagy felbontás bánja...

Moore törvény: egységnyi áron kapható számítási teljesítmény 2 évente megduplázódik

Xbox One: bandymnc

(#97138) drmosza


drmosza
csendes tag

Ma beléptem a PS4 tulajdonosok táborába. :)
Ps4 slim-et vettem végül....

drmosza

(#97139) sting2 válasza gyuribácsi88 (#97119) üzenetére


sting2
addikt

Kéne már...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#97140) gianni85 válasza bandi0000 (#97137) üzenetére


gianni85
veterán

pedig elégnek kellett volna lennie. Cerny állandóan azt tolta minden interjúban, hogy a PS4 a fejlesztőket bevonva az ő elképzeléseik szerint alakították. Aztán az is lehet, hogy csapnivaló az összes játékfejlesztő, és senki se tud programozni ;]

(#97141) danih válasza drmosza (#97138) üzenetére


danih
addikt

Minek vettél elavult szart...

/s, csak vicceltem, isten hozott a klubban, élvezd ki minden pillanatát :R

[ Szerkesztve ]

(#97142) bandi0000 válasza gianni85 (#97140) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Annyit egyeztettek velül hogy hogyan tudnak rá írni legegyszerűbben programot, de a nyers erőt a sony találta ki

Xbox One: bandymnc

(#97143) phgergo


phgergo
aktív tag

Akinek nem inge nem veszi magara a kovetkezo sorokat. De rleg unalmas mar lassan egy hete csak a sirast olvasni hogy miert jobb / ugyan olyan mint a vanilla ps4. Miert nem tobb fps / miert ugyan annyi fps. Illetve az, hogy sokan utaljatok mrg feleslegesnek tartjatok a Remasteredeket de elvarjatok hogy az xy eves jatek frissuljon es szebb grafikaval legyen meg tobb fpsel a pron. Gyerekek jobb lenne szerintem kicsit csendben maradni mar, es kivarni a megjelenes napjat. Illetve nem kotelez a Sony senkit se, hogy a Probbat vegyed meg. Remelem nem sertettwm mrg senkit se, de mar kezd el*urvulni a forum. :(

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#97144) bandi0000 válasza phgergo (#97143) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nem veszem magamra, de akkor szerinted miről kéne szólnia egy fórumnak?

Xbox One: bandymnc

(#97145) xenom0rph válasza bandi0000 (#97144) üzenetére


xenom0rph
őstag

Arról hogy danihkát bannolják a picsába mert nincs humora és kelti a flame-et

halahala

(#97146) keIdor válasza KaitouP (#97136) üzenetére


keIdor
titán

2013-ban nem volt Polaris 10, 2013-ban nem volt 14nm, 2013-ban nem tudták volna 400 USD-ért adni.
Dióhéjban...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#97147) Def26 válasza Madwe (#97134) üzenetére


Def26
félisten

Ne haragudj, de 1080p alá nem megyek beszélgetni. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#97148) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Ebbe a topikba úgy érzem magam mint egy pc-s topikba.... Pedig nem erről az idiótaságról kénné szólnia hanem a játék élményről, ez eddig a pc-sek csicska stílusa volt eddig! 😕 aki váltott prora szíve joga aki most vesz első konzolt és pro-t vesz jól jár akinek meg van sima ps4 2-3 éve az is jól járt ebbe a pár évbe és jól is fog még!!!☺

(#97149) dinostaRR


dinostaRR
tag

Nem kell kreálni külön topicot, majd a megjelenés napján kiadott cikket belehet fogni annak :) /s

[ Szerkesztve ]

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#97150) gyuribácsi88 válasza phgergo (#97143) üzenetére

Engem megsértettél a helyesírásoddal, szégyelld magad ;] :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.