Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97201) krx21 válasza N@idia (#97200) üzenetére


krx21
nagyúr

Azért majd valamelyik kirakatban pillants rá majd erre a sz*r 4K felskálázásra... Utána lehet konkrét véleményed. :K
A másik, hogy amelyik játék használja, az teljesen úgyan úgy nem mehet, mert már akkor, más a szoftver és a hardver is... Nem biztos, hogy jobban fog menni, de máshogy az biztos. Attől függ a fejlesztő mit csinált...

[ Szerkesztve ]

(#97202) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Így fut PS4 Prón az Uncharted 4 és a Ratchet & Clank

[link]

(#97203) N@idia válasza krx21 (#97201) üzenetére


N@idia
őstag

Mind1 nem vitatkozom veled tökre felesleges. Aki már felült a hype vonatra, az már ott is marad. ;] :D

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#97204) Lackooo84 válasza N@idia (#97200) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem nem, csak a target fps-nek kell egyeznie. PS4-en droppolhat mint állat. :)

The Truth is out there...

(#97205) viktor82 válasza Tatyla (#97199) üzenetére


viktor82
őstag

Igen meg megvan, leírnád pontosan mit ,hogy kell nem nagyon vagyok otthon ezekben a dolgokban. :)) :))

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#97206) KaitouP válasza Lackooo84 (#97204) üzenetére


KaitouP
veterán

Az baszna be nekik.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#97207) #20844032 válasza KaitouP (#97206) üzenetére


#20844032
törölt tag

Komolyan kíváncsi vagyok mit gondolsz ilyenkor, hogyan lehetne ezt elkerülni. Megpróbálják megtippelni, hogy most épp ps4-en beszaggatna, ésha a pro-n nem, akkor inkább eldobja a frémet, hogy meglegyen minden időpillanatra a framerate-parity? :DDD
A target azonos. Eltérően fog futni.

(#97208) Oppenheimer válasza Kendek (#97120) üzenetére


Oppenheimer
veterán

nem tűnt fel. hdd nélkül vettem és nem nézegettem. akitől vettem azt mondta 7-es fér csak bele. mondjuk kérdeztem is a topikban, hogy milyen hdd-t ajánlotok hozzá, de csak egy elég semmitmondó összefoglaló linket kaptam a hdd topikról Árpitól.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#97209) Batyops


Batyops
aktív tag

Jó reggelt!
Olvasgatom itt a kommenteket.
Emberek! Hihetetlen már ez a ps4 pro mizéria. Akinek van rá pénze vagy úgy is mondhatnám hogy nem sajnálja a pénzt az új gépre az vesz és eladja a régit akinek meg jó a sima ps4 az meg azzal ilyen egyszerű. Ugyan úgy el lehet játszani mind kettő géppel. Aki meg fizet a Proért az meg azért fizet mert kap érte remélhetőleg valami pluszt ,ha mást nem is de valamivel nagyobb felbontást vagy stabilabb Fps-t. A másik dolog meg hogy valami Fps droppol de eredetileg 60 fps lenne a belőtt cél az valszeg ,nem vagy kevésbé fog droppolni a patchelt vagy méginkább az újabb játékoknál ,de majd a tesztek után kiderül hogy mi is valójában a helyzet. A Sony semmi mást nem csinál csak a vásárlói igényeket elégiti ki ,na persze az más tészta ha a sima ps4 tulajokat valami hátrány éri na akkor lehet szidni a sonyt meg felháborodni de előre fölösleges majd az idő eldönti hogy mi sül ki ebből.

(#97210) Def26 válasza #20844032 (#97207) üzenetére


Def26
félisten

Jogos. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#97211) Tatyla válasza viktor82 (#97205) üzenetére


Tatyla
őstag

Settingsben van egy ilyen opció ott keresd, nekem már nincs gépem így nem tudom pontosan de 4.0 óta erre van külön opció

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#97212) erahurka válasza #20844032 (#97207) üzenetére


erahurka
félisten

Hát úgy végül is meg lehetne oldani, hogy a multi sima PS4 módban fut. Csak akkor ugye semmilyen látványbeli előnyben nem lenne az, aki Pro gépet vett.

(#97213) Gripper


Gripper
tag

Sziasztok!

Előre bocsájtom, hogy nem pánikkeltésből írok.
Viszont erősen ajánlom mindenkinek hogy ellenőrizze a PSN és XBOX fiókjait, különös tekintettel a jelszóbiztonságra mert ma reggel nekem mind a kettőt ellopták.

Alig egy perce sikerült ügyfélszolgálaton keresztül visszaszereznem őket, de az a tény hogy mindkettőt egyszerre ellopták a különböző bejelentkezési adatok ellenére is, eléggé aggasztó jelenség.

Ezért gondoltam szóvá teszem itt a fórumon, hogy mindenki legyen résen mert nagy valószínűséggel hackerek kóstolgatják a felhasználókat mindkét hálózaton.

Mindenkinek biztonságos napot.

Gripper voltam.

(#97214) #20844032 válasza erahurka (#97212) üzenetére


#20844032
törölt tag

Úgy meg nem lehet eladni a pro gépet. Meg a comapatibility mód nem erre van, hanem arra, hogy a visszamenőleges promód nem lett mandatory. Nem is lehetett az.

[ Szerkesztve ]

(#97215) Malachi válasza Gripper (#97213) üzenetére


Malachi
addikt

nem tudom ezzel kapcsolatos-e, de weben nem elérhető a store.

téves, most megy.

[ Szerkesztve ]

(#97216) #45378816 válasza Batyops (#97209) üzenetére


#45378816
törölt tag

Jó reggelt!
Írogatom itt a kommenteket.
Emberek! Hihetetlen már ez a sajtos kifli mizéria. Akinek van rá pénze vagy úgy is mondhatnám hogy nem sajnálja a pénzt a melegebb, frissebb, ropogósabbra az vesz és eladja a régit akinek meg jó a sima száraz, két napos az meg azzal ilyen egyszerű. Ugyan úgy jól lehet lakni mind kettő kiflivel. Aki meg fizet a Frissért az meg azért fizet mert kap érte remélhetőleg valami pluszt ,ha mást nem is de valamivel nagyobb csücsköt vagy stabilabb FoRmá-t. A másik dolog meg hogy valami Forma száradás de eredetileg 60 forma lenne a belőtt cél az valszeg ,nem vagy kevésbé fog száradni a lisztezett vagy méginkább az újabb sajtosoknál ,de majd a tesztek után kiderül hogy mi is valójában a helyzet. A Spék semmi mást nem csinál csak a vásárlói igényeket elégiti ki ,na persze az más tészta ha a sima sajtos kifli tulajokat valami hátrány éri na akkor lehet szidni a spéket meg felháborodni de előre fölösleges majd az idő eldönti hogy mi sül ki ebből.

Bocs, de nekem már kb. ennyi mondavalója volt.

(#97217) mattheus


mattheus
őstag

Konzolvilágtól kapott már valaki visszajelzést, hogy mikor szállítják neki a gépet (Pro)?

(#97218) White Wolf válasza #45378816 (#97216) üzenetére


White Wolf
tag

Nekem 1 hetes zsömlém van. ;] A koment amit kreáltál mondhatni sajtós stanglis :C

(#97219) Tuomas válasza #45378816 (#97216) üzenetére


Tuomas
addikt

Szakadok rajtad! :DDD :C

We were here

(#97220) body007 válasza Gripper (#97213) üzenetére


body007
addikt

PSN-re be kell állítani a két lépcsős azonosítás és ilyen nem fordulhat elő. Persze ha a telód is a támadónál van, akkor nem szóltam :D

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#97221) gamegod


gamegod
senior tag

Robinson: The Journey Official Launch Trailer

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#97222) perge666


perge666
veterán

Lecsenghetne már ez az egész...........

Én se bánnám ha lenne külön PS4 pro topik, nagyon nem!

(#97223) Altradan


Altradan
tag

Tudunk valamit arról, hogy melyik volt számít be használt PS4 gépet PRO vásárlás esetén? Illetve, hogy nagyjából milyen összegben?

[ Szerkesztve ]

(#97224) FullGas válasza Altradan (#97223) üzenetére


FullGas
aktív tag

Én kíváncsiságból megkérdeztem Konzolvilágot. Az 1 terrás gépre mondtak 48 ezret :U

(#97225) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

Tényleg kezd unalmas lenni ez a PRO mizéria, lesznek tesztek utána a kérdések nagy részére választ fogtok kapni. Addig minden csak találgatás. Minek szétcseszni egy topicot találgatásokkal, mikor mindjárt lesznek konkrét válaszok.

(#97226) szasanyi válasza FullGas (#97224) üzenetére


szasanyi
félisten

A korábban írt 576k 40k-s ajánlatánál 20%-kal több, nem mintha nagy vigasz lenne. De hát itt is jelentkezik az, hogy a tehetős és a még hülyébb emberek "elhajigálják" mert van újabb. :U

(#97227) _Balee_ válasza gamegod (#97221) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Tegnap éjjel toltam egy kicsit, nem rossz játék, eddigi legszebb VR game. :) Kíváncsi leszek mennyivel lesz szebb Pro-n. :)

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#97228) White Wolf válasza Altradan (#97223) üzenetére


White Wolf
tag

Az a baj hogy a bolt-ok nagyon kis összeget adnak.
Megközelítőleg 40-60000ft.De ott már füg van-e játék és kiegészítő(ps4 kamera,plusz hogy stb).Inkább te magad árulg,jobban jársz

[ Szerkesztve ]

(#97229) phgergo


phgergo
aktív tag

Ne csesszetek mar fel, minek kulon topik ugyan annak a konzolnak? Azert nem akarsz uj topikot mert neked nem 500gbos winyod van, hanem 1 terras? Vagy mert te egerrel tolod, nem Joyal? Vagy mert projektoron jatszol, es nem tvn? Attol hogy egy ket hardver erosebb, ugyan az a konzol, ugyan azokkal a jatekokkal, programokkal, kiegeszitokkel. Emberek pihenjetek mar magatokat ki.

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#97230) dinostaRR válasza _Balee_ (#97227) üzenetére


dinostaRR
tag

Mikkel tolod még VR-t? Kéne pár VR-os cimbi :D

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#97231) _Balee_ válasza dinostaRR (#97230) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Na beszéltem Platinumshop-pal, megkapták a gépeket, szal 100%, hogy holnap megkapom. Jeeeee... :)

[ Szerkesztve ]

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#97232) #20844032 válasza Petreszku (#97225) üzenetére


#20844032
törölt tag

Milyen tesztek? Kintvan már minden teszt. Hetedikén lejárt az embargo. Mindent lehet tudni. Nincsenek már találgatások.

(#97233) Tuomas válasza phgergo (#97229) üzenetére


Tuomas
addikt

Nem kell külön topik. Szerintem. De tényleg fárasztóak a mindennapos kérdések, mint a megéri-e pro-ra váltani, milyen különbségek lesznek, mikor jön már meg a gépem, mennyire melegszik, milyen hangos lesz, mennyit fogyaszt, miért nem 5.000 ft-al olcsóbb, miért fekete, miért úgy néz ki, mint a Big Mac, és különben is, de miiijéééért? :DDD

[ Szerkesztve ]

We were here

(#97234) _Balee_ válasza dinostaRR (#97230) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Elég sok játékot beszereztem már VR-ra: Until Dawn Rush of Blood, Batman, Here They Lie (sajnos ettől rosszul vagyok), PS VR Worlds, Rez Infinite. :) Az Until-t imádom, szerintem az egyik legjobb VR game, a Batman is nagyon tetszett, csak iszonyú rövid, a a többit még viszonylag keveset toltam. Ja meg a Tomb Raider VR módját is letoltam, egész jó. :)

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#97235) body007 válasza _Balee_ (#97234) üzenetére


body007
addikt

A Here They Lie-tól miért vagy rosszul? Mert így trailer-en keresztül nagyon jónak néz ni :K

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#97236) KaitouP válasza #20844032 (#97207) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem érdekel, oldják meg. Nehogy már én szopjak azért mert a drágalátos Prő tulajoknak kell a jó világ. Ők az okosak, meg a fejlesztők, hozzák össze. Egyenlőséget ígértek.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#97237) #20844032 válasza KaitouP (#97236) üzenetére


#20844032
törölt tag

Vegyél pro-t. Problem solved.

(#97238) #45378816 válasza Tuomas (#97233) üzenetére


#45378816
törölt tag

És még csak észre sem veszi, hogy off-ba kéne már mind ezeket írnia. :((

(#97239) mattheus


mattheus
őstag

közben megjött az értesítés a konzolvilágtól, hogy a termék becsomagolva, hamarosan megkapja a futárszolgálat.

(#97240) mattheus válasza gamegod (#97221) üzenetére


mattheus
őstag

eszméletlenül hangulatos.
Én még VR nélkül is kipróbálnám :)

(#97241) ithuriel válasza KaitouP (#97236) üzenetére


ithuriel
csendes tag

Egyenlőség lesz, ugyanúgy lesz FPS limit, csak Pro-n stabilabb lesz. De nem is értem, hogy mért fáj ennyire a sima PS4 tulajoknak ez az egész, egyszerűen annyi előnyt nem biztosít. De ezzel az erővel annak is előnye van, aki nagyobb TV-n játszik, mert nagyobb az ellenség és könnyebben észreveszi, vagy az is előnyt élvez, aki drágább TV-t vesz, kisebb input laggal. Ilyen szinten sose lesz egyenlőség a játékosoknál. De vegyük hozzá azt is, hogy a Pro tulajok száma eltörpül a sima PS4-es tulajok száma mellett, szóval még annak is kicsi lesz az esélye, hogy téged éppen egy Pro tulaj fog megölni BF1-ben és azért, mert neki több FPS-e van. Annyira értelmetlen ezen kiakadni, és emiatt panaszkodni, annyira gyermeteg hozzáállás. Ez tipikus olyan mentalitás, hogy ha megdöglik a lovad, akkor dögöljön meg a szomszéd lova is.

(#97242) gyuribácsi88 válasza phgergo (#97229) üzenetére

Én azoknak is csinálnék külön topicot akik gamer székből játszanak meg drága hdmi kábellel van összekötve a pee ass fór meg a hd ready 22"-os televíziókészülékük, és akkor még nem is beszéltem a terepmintás kontrollert használók előnyeiről.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#97243) #45378816 válasza gyuribácsi88 (#97242) üzenetére


#45378816
törölt tag

Illetve akik analóg karokra raknak "védőt". Phffuujjj, mert attól ő jobb játékos, mert nem csúszik le az ujja.
Akik pedig lábtartót használnak, azokról inkább írni sem érdemes már, hova tart a világ, jézusom, szánalmas!

(#97244) Rathrol válasza gyuribácsi88 (#97242) üzenetére


Rathrol
aktív tag

Életkor is sokat számít nem mindegy ha 14 éves vagy 40 éves vagy, mert a pl.: COD qrva sokat számít a reakcióidő! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#97245) szasanyi


szasanyi
félisten

Most nem azért, de ezzel a sok túlmagyarázással nem ugyan úgy lesz szétOFFolva a topik? Csak kérdem... :U

(#97246) A`rpi válasza KaitouP (#97236) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem ígértek semmi ilyet csak remélni lehetett, mert idáig így volt.

Amúgy lassan tényleg befejezhetnéd a hisztit jó pár napja csak ugyan azt hajtod, olvasd vissza magad, komolyan...

Többieknek, akik PRÓ lázban égnek:

Én elfogadom és tiszteletben tartom azt hogy a PRO megjelenése mindenkiből mást vált ki, (ezért nem szóltam emitt egy árva szót sem idáig) van aki örül, van aki kevésbé, olyan is biztosan akad aki megcsalva érzi magát, van aki cserélne, van aki sajnálja rá a pénzt, stb.

A hisztéria amiért most mindenki megvan őrülve, ez egy tárgy,
nem létszükséglet!

Kezeljük már helyén a problémát!

Kérek mindenkit tisztelettel ne hisztizzetek, előbb utóbb megfog jönni a rendelt új műanyagdarab az új fejlesztésű szilíciumlapkával, nagyon szuper lesz!

Belehet írni naponta ötször hogy mit ígértek az üzletben, de ettől nem fog korábban megérkezni, azon is vitázhattok hány FPS-t tud vagy mennyit nem fog tudni, de sajnos ez is meddő téma. Akit zavar cseréljen jobbra, vagy ha nincsen pénze ne rinyáljon elnézést hogy ennyire szókimondó vagyok de ez van... Semmit nem érsz el vele ha itt elégedetlenkedsz.

Egyelőre nem kívánom a hozzászólásokat törölni, de ha a jövőhéten sem nyugodnak le a kedélyek, kénytelen leszek...

Megértéseteket, és együttműködéseteket köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#97247) Batyops


Batyops
aktív tag

A konzolvilágtól jött az email hogy a Ps4 pro rendelésem becsomagolták hamarosan átadják a futárszolgálatnak.
Úgyhogy nekem valszeg lesz gép holnap.

(#97248) #20844032 válasza ithuriel (#97241) üzenetére


#20844032
törölt tag

Egyenlőség. Az. Abban is óriási egyenlőség van, hogy amíg az egyik a zsizsgést bámulja, a másik négyszer annyi pixelből dolgozik. Igen, az egyenlőség az ilyen :D
Ez nem volt más, mint egy olcsó kommunikációs húzás, amivel a sony a régi ps4 tulajokat szerette volna nyugtatni. És a kevéssé gondolkodók ezt be is nyelték :) Bárki komolyan gondolta, hogy a sony emberei ott fogják fps analizálgatni a megjelenő játékokat multiban, kontroller osztóval, hogy PONTOSAN ugyanazt a frémet lássák, hogy megvan-e az fps parity? LOL nemműködő játék is került már fel a sztórba, nem is egyszer :D Ótvar moslék hibás játékok négyezerszer peccselve. Azokat is ott nézegették ám a sony emberei megjelenés előtt, csak NEM VETTÉK ÉSZRE. :DDD

(#97249) Madwe válasza Tuomas (#97233) üzenetére


Madwe
nagyúr

Elég lenne ha végre kijönne már vmi ph-s cikk a proról, aztán oda lehet írni h ki honnan rendelte mikor kapja meg, 306vs60fps, jajjdehangos, gyári hibásat kapott, a k/d aránya azóta 2x stbstb :D ezt a pár napot bírjuk ki itt, nem vészes, ugyanez van pl amikor egy nagyobb cím megjelenik s a fél topik erről beszél, miközben pl téged nem érdekel. Túl lehet lendülni rajta, csak kis türelem kell. Én pl azóta megint felületesen olvasom csak a topikot :D

(#97250) #45378816 válasza szasanyi (#97245) üzenetére


#45378816
törölt tag

Jogos, teljesen jogos, én részemről befejeztem ezt az ördögi kört!

Árpi,
Az iménti szerk.: *a hozzászólásodra kattintanék egy tetszik gombot, ha lenne erre lehetőség, még hozzá nem is kicsit. :R (most komolyan, lehetne ez pl. egy ph-s fejlesztés :) )

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.