Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97951) #20844032 válasza krx21 (#97950) üzenetére


#20844032
törölt tag

Azt is csak az ethernetes kábelre írja. Mer az 18Gbps. A 2.0-nak meg kell mondjuk 8 ha csövön megy (4K@60Hz@HDR10@YUV420).

[ Szerkesztve ]

(#97952) james001 válasza oriic (#97935) üzenetére


james001
veterán

Assassin's Creed Spaaaace ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#97953) danih válasza oriic (#97935) üzenetére


danih
addikt

Beszarnék ha valami olyasmi lenne mint az NMS csak sokkal jobb :)

(#97954) #20844032 válasza danih (#97953) üzenetére


#20844032
törölt tag

A színei mindenesetre hasonlóak :D

(#97955) unravel


unravel
őstag

Az miért van hogy van játék amiben a nicknevem írja másikban pedig a teljes polgári nevem? :) Fb fiók nincs csatlakoztatva.
...
Van opció hogy csak a nicknevem legyen látható?

¯\_(ツ)_/¯

(#97956) marilllyo válasza danih (#97953) üzenetére


marilllyo
veterán

Azt nem az Ubi-tól kapod meg. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#97957) Tatyla válasza danih (#97953) üzenetére


Tatyla
őstag

Ubisoft nagyon sok újdonságba belenyul, lásd For Honor, Steep, csak jöjjenek az új dolgok hajrá...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#97958) boost válasza sting2 (#97898) üzenetére


boost
addikt

A 4K kábellel kapcsolatban: Úgy olvastam,hogy a HDMI 2.0 esetén csak a tévé oldalán változott a szabvány, de a kábel ugyanúgy jó hozzá az, amit hdmi 1.4-hez, azaz 3D 1080p-hez használtunk.

(#97959) oriic válasza danih (#97953) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyelőre Cowboy Bebopra hajaz nagyon, bár lehet sokat képzelünk bele. :D

Live-Die-Respawn

(#97960) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PlayStation 4 - The King

Live-Die-Respawn

(#97961) DM-Fan válasza boost (#97958) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ezt írom itt a topicban sokadszor már lassan egy hete, de mindig jön valaki, aki elkezdi, hogy ilyen meg olyan verziójú kábel kell. Nem, nem kell, nincs olyan, hogy 1.4 meg 2.0 kábel, az a jelölés csak a készülékre és annak aljzatára vonatkozik. Még egyszer, utoljára: kábelből standard speed, meg high speed van, utóbbi mindenre elég, igen, a 4k@60Hz-re is, hiába, hogy 5 éves kábel. Minden egyéb (színe, szaga, állaga, életrajza, stb.) már csak parasztvakítás.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#97962) Madwe válasza DM-Fan (#97961) üzenetére


Madwe
nagyúr

Jópár hete már engem is kioktattál, megértettem s felfogtam, de most csakcsak sikerült írni megint ilyen badarságot berögződésből s onnan eredt talán most újfent a téma, mea culpa! :D

(#97963) belan válasza DM-Fan (#97961) üzenetére


belan
addikt

Nekem high speed van akkor nem kell kábelt vennem :R

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#97964) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Na a dishonored 2be találtam pár hibát mégpedig az ellenfelekkel kapcsolatban.
Az egyik hogy ha keresnek akkor be tudnak akadni és rángstózik a karakter egy helyben de kábítani nem tudom elkerülni meg megint nem mert olyan pózba akadt be hogy észrevenne.
A másik hogy bejött a házba utánam egy katona és megállt velem szembe az egyetlen kijáratnál. Akármilyen zajt csaptam nem raegagált csak állt ott mint egy szobor. Kimentem elé és akkor sem látott egészen addíg mig nem értem olyan 1-2méter közel.
Menteni elfelejtettem előtte, (Mondjuk nem tudtam hogy bug lesz) autosave meg pont ott volt.
Majd tolom veryhard non-lethal ghost-ba ha jön újabb patch mert ehhez így nem lesz türelmem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#97965) gianni85 válasza belan (#97963) üzenetére


gianni85
veterán

Ha a kommenrekből nem szűrted le, akkor a biztonság kedvéért vegyél egyet...

(#97966) krx21 válasza #20844032 (#97951) üzenetére


krx21
nagyúr

A 2.0-nak kell tudnia a max. 18 Gbit/s-t, az 1.4 pedig a 10,2 Gbit/s...

(#97969) Joshi


Joshi
titán

Valaki próbálta a PS4-es Assetto Corsát? Milyenre sikerült a PS4 verzió a PC-hez képest?

(#97970) Zanik


Zanik
addikt

Ööö, ez még a PlayStation 4 topik? :F

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#97973) m3ss válasza Joshi (#97969) üzenetére


m3ss
veterán

kezdeti nehezsegek utan (patch nelkul texture tearing, akadas mindenhol) most teljesen jol fut. epp minap lattam pcn es hat ott ini hekkelgetes nelkul nem tudtuk jatszhatova varazsolni...
a project carsnal joval realisztikusabb a fizika sztem. igaz nem jatszak annyian online, de azert lehet szobakat talalni siman.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#97977) Robi86 válasza Zanik (#97970) üzenetére


Robi86
senior tag

Árpád vezérünk szabadságon van :(

(#97979) A`rpi válasza Robi86 (#97977) üzenetére


A`rpi
addikt

Itt vagyok.

Remélhetőleg most jó darabig HDMI kábel kérdése nem jön fel újra,
nem kívánom törölni az eszmecserét, mert hozzátartozik a témához.

Konklúzió annyi, a gyári kábel tökéletesen megfelel, akinek mégsem az vesz jobbat, és itt pont. További szakmázást legközelebb nem fogom engedni,
lévén már többször ki lett vesézve.

[ Szerkesztve ]

(#97980) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Rengeteg tömörítésmentes Watch Dogs 2 (PS4 Pro) videó került fel a Gamersyde-ra! Úgy tűnik, h ubiéknak még mindig nem erősségük az optimalizálás, mert nincs meg a fix 30 fps FHD-n sem.

[ Szerkesztve ]

(#97981) #20844032 válasza bulikavagyok (#97980) üzenetére


#20844032
törölt tag

Mi az, hogy fhd-n sem? fhd-n is ugyanúgy 4K-ban számol*, csak a végén fhd-n adja ki. Ha nincs benne külön higher framerate opció ahogy néhány peccselt pro játékban, akkor aligha lesz bármilyen különbség.

/*illetve nem 4K az, de valami magasabb felbontás :)

[ Szerkesztve ]

(#97982) #10927360 válasza bulikavagyok (#97980) üzenetére


#10927360
törölt tag

Idén nyáron voltam Párizsban egy Watch Dogs 2 bemutatón. Hétvégén játszottam a játék végleges verziójával és semmit sem változott. Borzalmas az optimalizáltság. A mesterséges intelligencia konkrétan hiányzik a játékból. Az autók vezethetősége csak úgy mint az előző részben még mindig borzalmas. Hatalmas elmulasztott lehetőség még mindig ez a játék. Főleg olyan szintű tudással és erőforrással ami a UbiSoft-nál van. Baklövés baklövés csak úgy ahogy az utóbbi évek játékai ettől a kiadótól. :(((

[ Szerkesztve ]

(#97983) bulikavagyok válasza #20844032 (#97981) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

"Ha nincs benne külön higher framerate opció ahogy néhány peccselt pro játékban, akkor aligha lesz bármilyen különbség." -mivel ez egy új játék, gondolom tettek bele ilyen opciót (is).

Richie0717: Csupa jó hír! És azt se felejtsük el, h mindezt ilyen "csodálatos" grafika mellett tudja produkálni a játék. :N

(#97984) Batyops válasza bulikavagyok (#97980) üzenetére


Batyops
aktív tag

Konkretan elég szépen tartja a 30 fps-t. Egy egész fps-t nem esik vissza a képkocka szám., Az azért nagyon jó. Legalábbis igy videó alapján aztán lehet valami elkerülte a figyelmemet.

[ Szerkesztve ]

(#97985) #10927360 válasza Batyops (#97984) üzenetére


#10927360
törölt tag

24-30 között ingázik attól függően, hogy mi történik a képernyőn. Tessék azt a videót nézni is ne csak pörgetni! :) :U

(#97986) boost válasza #10927360 (#97985) üzenetére


boost
addikt

Máshol is írják, hogy fps gondok vannak a PS4 kiadásnál.

(#97987) bulikavagyok válasza Batyops (#97984) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szerintem Te az average pfs-t nézted. :B Balra mellette van az fps last second, illetve alul a charton is látszik, h háromszor ment le 25 közelébe három perc alatt.

szgergely: Ha a PS4 (Pro) kiadásnál gondok vannak, akkor más platformon sem várhatunk mást szerintem. :B

[ Szerkesztve ]

(#97988) Batyops válasza bulikavagyok (#97987) üzenetére


Batyops
aktív tag

Akkor nem szoltam. Tényleg rosszat néztem.

(#97989) Batyops


Batyops
aktív tag

Nem tudjátok hogy a Bf1 kap majd pro patchet vagy nem is terveznek hozzá?

(#97990) bulikavagyok válasza Batyops (#97989) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Kap. Egyes pletykák szerint lehet, h már holnap! Legalábbis elképzelhető, h holnap jön a novemberi BF1 patch, amibe szerintem már benne lesz ez is.

[ Szerkesztve ]

(#97991) boost válasza Batyops (#97989) üzenetére


boost
addikt

Én azt olvastam, hogy már megkapta megjelenéskor. Redditen és más fórumokon is ezt nyilatkozzák a tulajok. 1080p-ben szinte végig 60fps-vel fut Pron.

(#97992) #20844032 válasza bulikavagyok (#97983) üzenetére


#20844032
törölt tag

Úgy tudom nincs benne, de ezt egyértelműen leírva nem is találom sehol. Amúgy ez nem része a policynek, tehát nem kötelező belerakni (sajnos).

[ Szerkesztve ]

(#97993) Osiris


Osiris
őstag

Tegnap a pro gépemen a Rise of the Tomb Raider 3x fagyott le (a gép nem csak a game) és a harmadik alkalomnál vártam 1 percet mielőtt kilőttem volna és egyszer csak továbbment.. (szóval mégsem fagyások voltak) :F
Remélem nem hardverprobléma van. Illetve közben észrevettem, hogy valami hálózati gond volt a Sqare Enix szerverrel amit el akart érni (fogalmam sincs miért). Szerintem ez akasztotta meg.
Valaki tapasztalt már ilyet?

(#97994) bulikavagyok válasza #20844032 (#97992) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Pedig egy ilyen "nagy" címnél ez elvárható lenne szerintem. Csodálkoznék ha kimaradt volna belőle. Ugyanez igaz a BF1-re is. Ezek szerint ott sem lesz ilyen opció? :F

[ Szerkesztve ]

(#97995) Batyops válasza boost (#97991) üzenetére


Batyops
aktív tag

Jobban fut az biztos próbáltam. Majd akkor kiderül hogy kap e külön patchet.

(#97996) Batyops válasza Osiris (#97993) üzenetére


Batyops
aktív tag

Nekem annak idején az Ac syndicatnel volt ilyen problémám akkor meg az ubisoftnál volt valami szerver gond és kifagyott a játék állandóan.

(#97997) oriic válasza bulikavagyok (#97980) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fél éve tesztelem a játékot, és az az érdekes, hogy már akkor is ilyen volt, amikor normális textúra nélkül toltuk. Későbbi buildokban egy dekát nem változott a játék, pár napja már a megjelenés előtti verzióval toltuk, ott ugyanez volt. Egyébként nem rossz játék, csak technikailag elég tré lett.

Live-Die-Respawn

(#97998) Madwe válasza #10927360 (#97982) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ubisoftnál tudás? mármint milyen? jó marketingeseik vannak, szép kamu gameplayeket tudnak csinálni a grafikusaik, és van rengeteg designerük, akikkel a meglévő játékaikra új skineket tesznek leveldesignerek meg pályákat, s mehet is az új cím... Programozó, meg pl progress desinger (milyen küldetések, lehetőségek legyenek) meg nincs náluk csak copypaste huszár kb, enyhe túlzással... :(

Persze most idén pont elkezdtek új címeket is kitalálni, bevezetni, meg a húzóneveiket is halasztják, hátha elindul náluk végre vmi érdemi munka is, a tipikus évenkénti AC meg Far Cry reskin után...

(#97999) Something_ válasza oriic (#97997) üzenetére


Something_
őstag

De legalább rosszabb nem lett, mint az előzetes kiadások :-))

(#98000) #20844032 válasza bulikavagyok (#97994) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ezt maximum mi várhatjuk el, a sony sokszor elmondta, hogy ők a pro esetén nem építenek a fullhd-ra egyáltalán. Nem cél. Mindazonáltal én is örülnék ilyen opciónak minden játék esetén.

Oric: a eurogamer egyelőre nem is teszi közzé a review-t. Várnak, hogy csináljanak vele valamit. Valami igéretet kaptak is rá, de mint általában azt mutatja, hogy bár érdekel a játék, egyelőre jobb távolmaradni tőle. Majd ha "elkészül". Bár ők alapvetően a multi problémákra hivatkoznak.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.