Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97251) crue válasza Tuomas (#97233) üzenetére


crue
őstag

Legalább van új téma amin lehet lovagolni. Eddig csak az volt, hogy mikor jönnek/mik lesznek a pluszos játékok, mikor lesz akció, meddig tart az akció, lesz-e akcióban xy játék karácsonykor/húsvétkor és egyéb agyhalott kérdések.

[ Szerkesztve ]

(#97252) pr0bi válasza Batyops (#97247) üzenetére


pr0bi
senior tag

Köszönjük, már ezt is tudjuk.

(#97253) #20844032 válasza #20844032 (#97248) üzenetére


#20844032
törölt tag

A sony úgy csinált generációváltást, hogy közben tűzzel-vassal a látszatát és írtja annak, azon okból, hogy a piacát egységben tarthassa. Ez em egy buta dolog, sőt, csak nem igazán lehet tökéletesen kivitelezni. Egyrészt nehéz rámondani valanmire, hogy ugyanaz, ha nem úgy fut, és nem is úgy néz ki :) Másrészt meg a multi lesz egy olyan neuralgikus pont, ahol óhatatlanul itt-ott ki fog villanni a kőművesdekoltázs. Nehéz lesz kimagyarázni, de ez a világban nem is okoz akkora problémát, merpéldul ahány pécé annyiféle. Most nincs genváltás, ez lett helyette. Visszafelé szerintem örülni kell ennek. Ebből az egészből a régi ps4 tulajok profitálnak többet, és a pro tulajok buknak többet. Legalábbis amíg az exkluzivitás tiltva van prora.

(#97254) Batyops válasza pr0bi (#97252) üzenetére


Batyops
aktív tag

Hát igazán nincs mit.

(#97255) koncsik válasza A`rpi (#97246) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:C
és gyuribácsi88: pee ass fór :Y

[ Módosította: radi8tor ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#97256) Vasy09 válasza Tuomas (#97233) üzenetére


Vasy09
őstag

+1 :C

Arpi: Köszi szépen, már ideje volt, hogy rendet tegyél! :R

[ Módosította: radi8tor ]

Gamertag: Vasy09

(#97257) KaitouP válasza A`rpi (#97246) üzenetére


KaitouP
veterán

Aha. Ja hogy itt csak azoknak van helye akik azt fújják amit a többség fúj meg jónak lát. A másik véleménye már nem jó mert ellenkezik a többségével. Értem.
Be is fejezem a "hisztit", akinek jól esik, tömje a Sony pénzes zsákját. További jó fórumozást.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#97258) Tuomas válasza crue (#97251) üzenetére


Tuomas
addikt

Ha van új téma az szép és jó dolog. Szépen el is lehet beszélgetni mindenről, így a ps pro-ról is. De ami kezd itt megjelenni az már bölcsis adok kapok és folyamatos ismételgetés. Kezdve az FPS-ek számától a felbontáson át, a mikor jön meg a gépem, ha már előrendeltem, és a többi tök értelmetlen, ismétlődő vitáig, aki megrendelte a prót az azt védi, aki meg nem rendelte meg, az leírja micsoda parasztvakítás. Ez ugyan úgy agyhalál már, annyiszor le lett írva hogy hülyeség / nem hülyeség.

Egy másik példa, hogy valaki belinkeli az összehasonlító teszteket, videókat, és annak tényleg helye van itt (ha nem ismétlődik), aki akarja, megnézi őket.
De utána jönnek a kérdések, hogy szerintetek mekkora lesz a különbség eközött meg aközött, és kezdődik a vita teljesen az elejéről, hogy kell-e pro vagy nem kell pro, holott teljesen szubjektív ez is, mint az is, hogy ki cserél és ki nem cserél gépet.
Plusz, sokan már teljesen elfelejtik használni a keresőt, elolvasni az összefoglalót, és visszaolvasni a fórumban és például ha valaki visszaolvas, segítséget kaphatnának abban, hogy érdemes-e megvennie az új gépet (bár mint írtam, ez tök szubjektív), és nem kell a kérdését feltennie 43 567. alkalommal. Bár a vissza nem olvasást kicsit meg is értem, mert reggel mire felébredek, van 50-100 új hsz a topikban, aminek a 70-80 %-a a fenti témákról szól ismétlődően.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#97259) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Rise of the Tomb Raider Pro opciók:

[link]

Live-Die-Respawn

(#97260) VirDan válasza A`rpi (#97246) üzenetére


VirDan
aktív tag

Jó a szó A`rpi, ott a pont.. :D

Holnap megérkezik a pro szerencsére. Na de nem azért mert "PRO" hanem mert már nyomatnám a gammákat nagyon. 2 hónapja PS4 nélkül vagyok (ómájgád) Igazából én teszek rá hogy mennyi az FPS, meg milyen 4K meg olyan 4K.. Nem érdekel.. Jól szórakozzak miközben játszok, ez a lényeg. Kapóra jött ez a vétel, kizárólag azért pro..

[ Szerkesztve ]

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#97261) danih


danih
addikt

Jó'van, látom van termés, gyuribácsi88 odapörkölt :C
Aki megrendelte remélem megkapja hamar és előre :)

(#97262) gamegod


gamegod
senior tag

Robinson: The Journey Theme
free és nagyon pofás. érdemes letölteni

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#97263) Peat76


Peat76
őstag

Na indulok a Pro-ért, hívtak hogy mehetek érte, este őrület, yyeeaahhhh!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#97264) belan válasza Peat76 (#97263) üzenetére


belan
addikt

Azért írj valamit még is milyen ps4 hez képest

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#97265) mattheus válasza Peat76 (#97263) üzenetére


mattheus
őstag

már most ? :Y

(#97266) Peat76 válasza belan (#97264) üzenetére


Peat76
őstag

Amint hazaér a család és beüzemeljük már tolom is bele a Tomb Raider-t, remélem nem lesz gond hogy éjfél előtt már hasít?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#97267) Shamat


Shamat
aktív tag

Nem gyengén javul a képminőség VR-ban a Pro-val...
[link]

DEAD LIKE ME

(#97268) Madwe válasza KaitouP (#97257) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha figyeltél volna, az a baj, h már napok óta ugyanazt szajkózod, nem az, h mit. Az csak külön idegesítő, h ez picsogás :D Az meg pláne, h mindezt úgy, h semmi konkrétumot nem tudunk, csak egy feltételezésből indulsz ki. Mindezt napok óta.

(#97269) belan válasza Peat76 (#97266) üzenetére


belan
addikt

Dehogy csak mennyen a játék ;]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#97270) sting2 válasza Shamat (#97267) üzenetére


sting2
addikt

Csak locsolsz te is egy kis benzint rá.... :)

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#97271) echterion válasza Madwe (#97268) üzenetére


echterion
nagyúr

A gond az, hogy lassan két kezemen nem tudom megszámolni, hányan csinálják ugyenezt pro és kontra. Unalmas, végtelen picsogás az egész pro hiszti.

**********

(#97272) KaitouP válasza Madwe (#97268) üzenetére


KaitouP
veterán

És az hogy "jaj mindjárt itt a Prő, bepisilek" "jaj 60 efpées lesz minden, bepisilek" minden millió alkalommal, hetek óta, az nem zavar senkit? Nem hát, az elfogadott.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#97273) gyuribácsi88

Az addig oké hogy a ps4 pro amit 4K-ban (tudom felskálázva) tud futtatni (30fps), azt 1080p-ben stabilabb fps-el tudja futtatni (ez lehet akár 60 is ugye), de ha veszek egy hd ready tv-t akkor 720p-ben lehet hogy lesz 60 helyett mondjuk 120fps?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#97274) Osiris


Osiris
őstag

MediaMarkt reakcióidejével amúgy van tapasztalatotok rendelés terén, mennyi idő alatt küldik ami egyébként raktáron van? Még a hétvégi akcióban rendeltem meg a "Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration"-t, de arról is pont annyi visszajelzés jött, mint a pro előrendelésemről, 1db email, hogy megkezdték a feldolgozást. Nekem most úgy tűnik, azt sem küldik ki egy hét alatt ami elvileg van raktáron és kint van a polcokon is.

(#97275) A`rpi válasza gyuribácsi88 (#97273) üzenetére


A`rpi
addikt

"Az addig oké hogy a ps4 pro amit 4K-ban (tudom felskálázva) tud futtatni (30fps), azt 1080p-ben stabilabb fps-el tudja futtatni (ez lehet akár 60 is ugye), de ha veszek egy hd ready tv-t akkor 720p-ben lehet hogy lesz 60 helyett mondjuk 120fps?"

Sajnos nem, mert a rendéréles amin előállítja a játékozol a képet az "fix" vagy ha úgy tetszik van alsó határa.

Tehát ha például a játék képi világát a játékkonzol 900p felbontáson állítja elő, hiába skálázza fel 1080p, vagy 4K, vagy le (720p) felbontásra, ugyanazt a teljesítményt tudja nyújtani minden esetben a PlayStation 4.

(#97276) Madwe válasza KaitouP (#97272) üzenetére


Madwe
nagyúr

A posztja nekik is szólt, ugyanúgy.

(#97277) A`rpi válasza Osiris (#97274) üzenetére


A`rpi
addikt

Vagy csak összevárnak minden tételt az adott címre,
már ha együtt adtad le a rendelésed.

(#97278) Vasy09 válasza Madwe (#97276) üzenetére


Vasy09
őstag

Így van, nem személyeskedve lett leírva, de most már tényleg hagyhatnánk ezt a témát! :U

Akinek nem inge, ne vegye magára, a többiek meg próbálják meg elengedni! :K :R :R

Gamertag: Vasy09

(#97279) #45378816 válasza Vasy09 (#97278) üzenetére


#45378816
törölt tag

Oh, én már reggel úgy elengedtem, hogy azóta a nagy adag babfőzelék sem indított be semmit. ;]

(#97280) Vasy09 válasza #45378816 (#97279) üzenetére


Vasy09
őstag

Majd fog! ;] :P :P

Gamertag: Vasy09

(#97281) koncsik válasza gyuribácsi88 (#97273) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Gyuribá', he: 1080:720=1,5 csak 90 lesz, ugye. :DDD okosmatek@peeass4.huuuuu
:N
WARNING! Contains stupid calculations.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#97282) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

Honnan látjátok, hogy egy játék éppen mikor mekkora FPS-vel szaladgál? Soha nem látok ilyen számokat a játék közben. Itt meg sokan dobálóznak vele.

(#97283) wasorf válasza koncsik (#97281) üzenetére


wasorf
csendes tag

Ha a képpontok számának arányát nézzük, akkor inkább 2,25, nem?

(#97284) A`rpi válasza Petreszku (#97282) üzenetére


A`rpi
addikt

Az igazi "HardCore" PC játékokosok számláló nélkül is észre veszik,
ha leesik az FPS.

Földi halandók maximum azt ha már tényleg akadozik a játék.

Röviden tömören, ha idáig megfelelt a konzolgéming ezután is megfog. Semmi nem változott, azt leszámítva hogy egyre több PC-s nyergel át konzolra, ott meg ez örök kérdés, most már itt is. :)

[ Szerkesztve ]

(#97285) ithuriel


ithuriel
csendes tag

MM-os Pro megrendelés:
Nekem MM oldalán rendeléseknél átkerült "SZÁLLÍTÁS ALATT" státuszba, alatta az alábbi üzenettel:
"Rendelését összecsomagultuk, és hamarosan átadjuk logisztikai partnerünknek."
Szóval elkezdték "összecsomagulni" őket és küldeni. :C

(#97286) koncsik válasza wasorf (#97283) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Bakker, elszámoltam, tényleg :DDD Nem baj a NES mini-n nem lesz ilyen probléma :K

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#97287) wasorf válasza ithuriel (#97285) üzenetére


wasorf
csendes tag

Meg tudom erősíteni, nálam is! :))

(#97288) Lackooo84 válasza ithuriel (#97285) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Detto. Sőt pesti ismim ma meg is kapta tőlük. Mákos pestiek... :D

The Truth is out there...

(#97289) Tuomas


Tuomas
addikt

Deal of the week: Bioshock collection

Egész jó ár érte :K

We were here

(#97290) arpi6k


arpi6k
addikt

Konzolok szervizétől jött a levél hogy csak holnap kapják meg a szállítmányt, így csak péntekre várható a kiszállítás. :((

Intel & ATI

(#97291) ithuriel válasza Lackooo84 (#97288) üzenetére


ithuriel
csendes tag

Ajjaj, remélem az enyémet nem ma hozzák ki, mert holnapra igényeltem home office-t. :D

(#97292) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Én is kaptam levelet :C Remélem legkésőbb péntekre ide ér. Ma meg is leptem magam egy Tomb Raiderrel, kíváncsi leszek.

(#97293) A`rpi válasza Tuomas (#97289) üzenetére


A`rpi
addikt

Még ennyiért is sok (nekem) főleg úgy hogy a harmadik részhez hozzá sem nyúltak...

(#97294) Tuomas válasza A`rpi (#97293) üzenetére


Tuomas
addikt

Akinek kimaradt, szerintem nem rossz vétel a 3 in 1 pakk, dlc-vel, mindennel együtt :)
Nekem pc-re megvan mindhárom (dlc nélkül), viszont egyedül az infinite-t játszottam végig de gondolkozom a megvételén, mert nálam az a játék a TOP 10-ben van.

Bár lesz még olcsóbb is :K :DDD

We were here

(#97295) belan


belan
addikt

Esetleg fekete pénteken nem lesz ps4 pro akció ?november 25 lesz

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#97296) phgergo


phgergo
aktív tag

Josnom azt mondja hogy nem.

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#97297) gyuribácsi88 válasza belan (#97295) üzenetére

Én karácsony után tervezem a vásárlást, jó lesz 100K-ért megvenni majd valakitől aki "nem ezt vártam" címszó alatt eladja. ;] :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#97298) #10927360


#10927360
törölt tag

PlayStation Pro

Első benyomás:

- A bekapcsoló és lemez kiadó gomb egy rakás ....! Felfoghatatlan számomra, hogy hogyan tudtak ilyen hülye gombokat rávarázsolni. Amit 1 másodperc alatt tönkre tudnék tenni ha akarnék.

(#97299) boost válasza gyuribácsi88 (#97297) üzenetére


boost
addikt

Jó tipp. Aki majd panaszkodik, hogy nem tudja egérrel játszani a BF-et.

[ Szerkesztve ]

(#97300) bandi0000 válasza #10927360 (#97298) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Eddig pozitív...nekem :D

Mondjuk egy BF1 stream-et majd csinlhatn, persze ha megkapja a patch-et

Xbox One: bandymnc

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.